VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker Noord

 

Halve finale

26-04    SC Genemuiden - d'Olde Veste '54 4-0
26-04    Staphorst - Buitenpost 3-0

Kwartfinale

04-04    Staphorst - MSC 3-0
12-04    SC Genemuiden - WVV 4-3
15-04    d'Olde Veste '54 - HZVV 3-0
15-04    Nieuw Buinen - Buitenpost 1-1 Buitenpost w.n.s. (1-4)

Achtste finale

04-03    Pelikaan S. - SC Genemuiden 2-1 Pelikaan S. uit het toernooi genomen i.v.m. het ongerechtigd meespelen van trainer Kurt Elschot
07-03    BCV - HZVV 0-1
07-03    Buitenpost - VEV '67 2-2 Buitenpost w.n.s. (6-5)
07-03    d'Olde Veste '54 - Waterpoort Boys 2-0
07-03    Nieuw Buinen - Noordwolde 6-1
08-03    MSC - Drachtster Boys 2-2 MSC w.n.s. (3-1)
08-03    PKC '83 - WVV 3-3 WVV w.n.s. (2-4)
08-03    SWZ Boso Sneek - Staphorst 1-1 Staphorst w.n.s. (4-5)

Derde ronde

21-02    Oranje Nassau - PKC '83 1-2
22-02    BCV - Trinitas 1-1 BCV w.n.s.
22-02    Drachtster Boys - Heerenveen 2-0
22-02    Staphorst - Hoogezand 4-1
22-02    SWZ Boso Sneek - Flevo Boys 1-1 SWZ Boso Sneek w.n.s. (7-6)
22-02    WVV - ACV 2-2 WVV w.n.s. (4-2)
25-02    Blauw Wit '34 - d'Olde Veste '54 0-0 d'Olde Veste '54 w.n.s. (4-5)
25-02    Leeuwarder Zwaluwen - Pelikaan S. 0-2
25-02    Noordwolde - Gorecht 1-0
25-02    Oudehaske - Waterpoort Boys 1-2
25-02    SC Genemuiden - SC Loppersum 5-0
25-02    Willemsoord - HZVV 0-3
25-02    VEV '67 - Scharnegoutum '70 4-1
25-02    Buitenpost - Annen 4-0
25-02    Urk - Nieuw Buinen 2-2 Nieuw Buinen w.n.s. (7-8)
28-02    MSC - Zeerobben 2-2 MSC w.n.s. (4-3)

Tussenronde

14-12    Willemsoord - BSVV 3-2
15-12    Pelikaan S. - Stadskanaal 3-1
17-12    ACV - Drenthina 4-0
17-12    Buitenpost - Be Quick Dokkum 1-0

Tweede ronde

   Pelikaan S. - Wildervank Wildervank teruggetrokken
15-11    The Knickerbockers - PKC '83 2-3
16-11    Rijperkerk - Heerenveen 1-4
16-11    Zwartemeer - Staphorst 2-7
17-11    Achilles 1894 - MSC 1-4
17-11    SWZ Boso Sneek 2 - Buitenpost 0-3
18-11    Bakkeveen - Oudehaske 2-4
19-11    Hoogezand - ONR 3-2
19-11    ACV - Flevo Boys 2 6-0
19-11    Balk - BCV 0-1
19-11    BSVV - ZZVV 5-1
19-11    d'Olde Veste '54 - SC Erica 1-0
19-11    Drachtster Boys - St. Annaparochie 6-0
19-11    Gorecht - Holwierde 4-0
19-11    Grijpskerk - Noordwolde 0-0 Noordwolde w.n.s. (3-4)
19-11    Groningen - VEV '67 1-1 VEV '67 w.n.s. (4-5)
19-11    Leeuwarder Zwaluwen - Harkema Opeinde 5-0
19-11    Rolder Boys - Oranje Nassau 2-2 Oranje Nassau w.n.s. (7-8)
19-11    SC Loppersum - Omlandia 0-0 SC Loppersum w.n.s. (5-3)
19-11    Be Quick Dokkum - Broekster Boys 4-1
19-11    Drenthina - WKE '16 2-0
19-11    Ropta Boys - Scharnegoutum '70 0-3
19-11    Urk - SC Genemuiden 2 6-0
19-11    Waterpoort Boys - Renado 1-0
19-11    Willemsoord - DIO Oosterwolde 4-1
19-11    Alcides - Flevo Boys 1-1 Flevo Boys w.n.s. (1-4)
19-11    Hoogeveen - HZVV 1-2
19-11    SC Genemuiden - Emmen 4-2
19-11    Zeerobben - Bergum 8-0
19-11    FVC - Blauw Wit '34 1-2
19-11    Nieuw Buinen - Winsum 4-1
19-11    Waskemeer - SWZ Boso Sneek 1-4
19-11    Stadskanaal - Westerlee 4-1
20-11    MOVV - WVV 1-9
20-11    Musselkanaal - Annen 0-2
17-12    Trinitas - SVN '69 2-0

Eerste ronde

05-10    SC Genemuiden - HODO 7-1
11-10    SC Loppersum - FVV 2-0
18-10    Grijpskerk - OKVC 3-1
19-10    Bakkeveen - Delfstrahuizen 2-1 n.v.
19-10    ONR - VAKO 3-1
19-10    Westerlee - Muntendam 4-2
20-10    Annen - SVZ 4-2
21-10    DIO Oosterwolde - GAVC 2-1
22-10    MOVV - Boerakker 4-1
22-10    ACV - LTC 3-1
22-10    AVC - BCV 0-0 BCV w.n.s. (5-6)
22-10    Balk - Workum 5-2
22-10    Dokkum - Broekster Boys 1-2
22-10    FC Meppel - Flevo Boys 1-2
22-10    Fit Boys - d'Olde Veste '54 2-7
22-10    Flevo Boys 2 - SVM 6-0
22-10    Friese Boys - Buitenpost 0-7
22-10    Glimmen - PKC '83 1-4
22-10    Harkema Opeinde - SC Berlicum 2-1
22-10    Klazienaveen - Staphorst 0-8
22-10    Omlandia - Stadspark 4-2
22-10    Onstwedder Boys - Musselkanaal 1-2
22-10    Oostergo - Ropta Boys 0-3
22-10    Oudehaske - Read Swart 4-1
22-10    SC Twijzel - Be Quick Dokkum 0-7
22-10    Scharnegoutum '70 - SC Bolsward 3-2
22-10    SIOS - Oranje Nassau 0-6
22-10    SJS - Pelikaan S. 0-6
22-10    The Knickerbockers - Niekerk 4-1
22-10    Uffelte - ZZVV 1-4
22-10    Urk 2 - MSC 1-2
22-10    VIOD - Blauw Wit '34 2-5
22-10    Vitesse '63 - SC Genemuiden 2 0-1
22-10    Wykels Hallum - Leeuwarder Zwaluwen 2-5
22-10    Arum - Waterpoort Boys 0-2
22-10    BSVV - Sleen 6-2
22-10    Drachtster Boys - Friesland 3-0
22-10    Drenthina - Gieten 4-1
22-10    Noordwolde - Velocitas 1897 4-2
22-10    Oldeholtpade - Zeerobben 0-4
22-10    Ouwe Syl - St. Annaparochie 2-2 St. Annaparochie w.n.s. (3-5)
22-10    Renado - Makkum 5-2
22-10    Steenwijk - Urk 0-7
22-10    Willemsoord - Zandhuizen 5-1
22-10    SC Joure - SWZ Boso Sneek 1-2
22-10    Alcides - DESZ 3-2
22-10    Be Quick 1897 2 - Groningen 1-5
22-10    Gruno - Winsum 0-5
22-10    Hoogeveen - FDS 9-0
22-10    HZVV - Dalen 3-1
22-10    Rijperkerk - Drachten 0-0 Rijperkerk w.n.s. (5-4)
22-10    Rottevalle - Bergum 3-4
22-10    VEV '67 - Helpman 8-0
22-10    Warffum - Holwierde 0-1
22-10    Waskemeer - Marum 1-1 Waskemeer w.n.s. (5-4)
22-10    Siddeburen - Wildervank 3-3 Wildervank w.n.s. (3-5)
22-10    SVN '69 - Oranje Zwart 4-0
22-10    DZOH - Nieuw Buinen 0-5
22-10    FVC - SDS 5-0
22-10    ONT - Heerenveen 0-2
22-10    CSVC - Achilles 1894 0-5
23-10    Akkrum - SWZ Boso Sneek 2 4-4 SWZ Boso Sneek 2 w.n.s. (1-4)
23-10    ASVB - Hoogezand 1-2
23-10    CEC - Emmen 1-7
23-10    FC Ter Apel '96 - WKE '16 0-8
23-10    Nieuweschoot - Trinitas 0-2
23-10    Rolder Boys - Weerdinge 8-1
23-10    SVV '04 - SC Erica 0-3
23-10    Veendam 1894 - WVV 1-8
23-10    VVK - Stadskanaal 0-8
23-10    Zwartemeer - Sweel 2-2 Zwartemeer w.n.s. (4-2)
25-10    Appingedam - Gorecht 0-5
 

CLUBS

Achilles 1894  
ACV  
  Akkrum  
Alcides  
  Annen  
Appingedam  
  Arum  
  ASVB  
AVC  
  Bakkeveen  
Balk  
BCV  
  Be Quick 1897 2  
Be Quick Dokkum  
Bergum  
Blauw Wit '34  
  Boerakker  
Broekster Boys  
  BSVV  
Buitenpost  
  CEC  
  CSVC  
d'Olde Veste '54  
Dalen  
  Delfstrahuizen  
  DESZ  
DIO Oosterwolde  
  Dokkum  
Drachten  
Drachtster Boys  
Drenthina  
DZOH  
Emmen  
FC Meppel  
  FC Ter Apel '96  
FDS  
Fit Boys  
Flevo Boys  
Flevo Boys 2  
Friese Boys  
  Friesland  
FVC  
FVV  
GAVC  
  Gieten  
  Glimmen  
Gorecht  
Grijpskerk  
Groningen  
  Gruno  
  Harkema Opeinde  
Heerenveen  
Helpman  
HODO  
Holwierde  
Hoogeveen  
Hoogezand  
HZVV  
Klazienaveen  
Leeuwarder Zwaluwen  
LTC  
  Makkum  
  Marum  
  MOVV  
MSC  
  Muntendam  
Musselkanaal  
  Niekerk  
Nieuw Buinen  
  Nieuweschoot  
Noordwolde  
  OKVC  
Oldeholtpade  
Omlandia  
ONR  
  Onstwedder Boys  
  ONT  
  Oostergo  
Oranje Nassau  
Oranje Zwart  
  Oudehaske  
Ouwe Syl  
Pelikaan S.  
PKC '83  
Read Swart  
Renado  
  Rijperkerk  
Rolder Boys  
Ropta Boys  
  Rottevalle  
  SC Berlicum  
SC Bolsward  
SC Erica  
SC Genemuiden  
SC Genemuiden 2  
SC Joure  
SC Loppersum  
  SC Twijzel  
  Scharnegoutum '70  
SDS  
Siddeburen  
  SIOS  
SJS  
Sleen  
St. Annaparochie  
Stadskanaal  
Stadspark  
Staphorst  
Steenwijk  
SVM  
SVN '69  
  SVV '04  
  SVZ  
  Sweel  
SWZ Boso Sneek  
SWZ Boso Sneek 2  
The Knickerbockers  
  Trinitas  
  Uffelte  
Urk  
Urk 2  
VAKO  
  Veendam 1894  
Velocitas 1897  
VEV '67  
  VIOD  
  Vitesse '63  
  VVK  
  Warffum  
  Waskemeer  
  Waterpoort Boys  
  Weerdinge  
  Westerlee  
  Wildervank  
  Willemsoord  
Winsum  
  WKE '16  
Workum  
WVV  
  Wykels Hallum  
  Zandhuizen  
Zeerobben  
Zwartemeer  
ZZVV  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2