VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker Oost

 

Vierde ronde

22-02 FC Trias - CSV Apeldoorn 2-8

Tweede ronde

15-11 Witkampers - FC Trias 1-2

Eerste ronde

20-10 KSH - FC Trias 1-2

CLUBS

  Achilles '12  
  Achilles '29  
  Activia  
  AD '69  
  AJC '96  
  Albatross  
  Alverna  
  Angeren  
  Arnhemse Boys  
  ASC '62  
  ASV Dronten  
  AVW '66  
  AWC  
  AZC  
  AZSV  
  Barbaros  
  Bemmel  
  Bennekom  
  Berkum  
  Berkum 2  
  Bon Boys  
  Borne  
  Brakkenstein  
  Bruchterveld  
  BVC '12  
  BWO  
  Concordia W.  
  CSV '28  
  CSV Apeldoorn  
  DCS  
  De Bataven  
  De Esch  
  De Tubanters 1897  
  De Tukkers  
  De Zweef  
  DES  
  DETO Twenterand  
  DFS  
  Diepenveen  
  Dierense Boys  
  Dieze West  
  Dinxperlo  
  DIO '30  
  Doetinchem  
  DOS '37  
  DOS Kampen  
  Driel  
  DTS Ede  
  DUNO D.  
  DVC '26  
  DVS '33 Ermelo 2  
  DZC '68  
  DZSV  
  Echteld  
  EFC '58  
  Eilermark  
  Eldenia  
  Elistha  
  EMMS  
  EMOS  
  Enter Vooruit  
  Excelsior '31  
  Excelsior '31 2  
  FC Horst  
  FC Jeugd  
  FC Trias
  Germania  
  Go-Ahead Kampen  
  Gramsbergen  
  Groesbeekse Boys  
  Groessen  
  Grol  
  Hector  
  Heerde  
  Heeten  
  Heino  
  Hierden  
  IJVV  
  Jonge Kracht  
  Juventa '12  
  Keijenburgse Boys  
  KSH  
  Lelystad '67  
  Lemelerveld  
  Loenermark  
  Longa '30  
  Luctor et Emergo  
  Mariënberg  
  MASV  
  NEO  
  Nijmegen  
  NSC Nijkerk  
  Nunspeet  
  Oene  
  Oldenzaal  
  ONA '53  
  Oranje Nassau A.  
  Orion  
  OVC '85  
  OWIOS  
  Pax  
  Quick 1888  
  Rigtersbleek  
  RKHVV  
  RKZVC  
  Rohda Raalte  
  Rood Wit  
  Ruurlo  
  Saasveldia  
  SC Bemmel  
  SC Enschede  
  SC Lutten  
  SC Millingen  
  SC Overwetering  
  SC Woezik  
  SCE  
  SCH  
  SCP  
  SDC Putten  
  SDV Barneveld  
  Silvolde  
  SML  
  SP Eefde  
  SP Teuge  
  Sparta Nijkerk  
  Stevo  
  Suryoye M.  
  SVI  
  Swift '64  
  Terschuurse Boys  
  Trekvogels  
  Tubantia  
  Turkse Kracht (za)  
  Turkse Kracht (zo)  
  Twenthe  
  UHC  
  Unicum  
  Union  
  Vaassen  
  Veensche Boys  
  Veluwezoom (za)  
  Victoria '28  
  Vogido  
  Voorwaarts T.  
  Voorwaarts V.  
  Vorden  
  VSCO '61  
  VVOG 2  
  Warnsveldse Boys  
  WHC  
  Wijhe '92  
  Wilhelminaschool  
  Witkampers  
  Zeewolde  
  Zelos  
  Zwart Wit '63  
  Zwolsche Boys  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2