VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker West I

 

Finale

20-05    ADO '20 - Purmersteijn 2-2 Purmersteijn w.n.s. terrein De Rijp

Halve finale

15-04    ADO '20 - Swift 2-1
15-04    Altius - Purmersteijn 0-5

Kwartfinale

22-03    De Zouaven (zo) - Altius 1-1 Altius w.n.s. (1-3)
22-03    HFC EDO (zo) - Swift 1-7
29-03    ADO '20 - Volendam (za) 3-2
29-03    Purmersteijn - Ajax 2-0

Achtste finale

25-02    Eemdijk - Ajax 2-5
25-02    Swift - HBOK 4-2
25-02    Altius - Zeeburgia 6-1
25-02    HFC EDO (zo) - WV-HEDW 3-1
26-02    Purmersteijn - Abcoude 4-1
28-02    FC Breukelen - Volendam (za) 1-2
02-03    Kolping Boys - ADO '20 0-1
08-03    De Zouaven (zo) - De Bilt 2-0

Vierde ronde

21-01    Abcoude - ZOB 1-0
21-01    CSW - Volendam (za) 2-4
21-01    WV-HEDW - FC Aalsmeer 1-0
21-01    Altius - DVSU 3-1
21-01    FC De Bilt - Zaanlandia 3-2
22-01    HFC EDO (zo) - De Kennemers 2-0
22-01    Kolping Boys - Dynamo 4-1
22-01    LSVV - De Zouaven (zo) 1-2
22-01    Nieuw Utrecht - Zeeburgia 1-3
24-01    Ajax - Zuidvogels 5-0
24-01    Eemdijk - Montfoort 2-2 Eemdijk w.n.s. (5-4)
24-01    Swift - Grasshoppers 2-2 Swift w.n.s. (4-2)
25-01    ADO '20 - ZAP 3-0
25-01    FC Breukelen - OSV 3-1
25-01    HBOK - De Meern 4-2
25-01    Purmersteijn - JOS/Watergraafsmeer 3-1

Tussenronde

17-12    Altius - FC Castricum 4-0
17-12    De Merino's - Swift 1-2
17-12    WV-HEDW - United/DAVO 4-1
18-12    AGB - LSVV 0-0 LSVV w.n.s. (3-4)

Tweede ronde

17-11    Volendam (za) - HSV Sport 1889 5-0
19-11    Ajax - Hoogland 4-1
19-11    CSW - Benschop 3-0
19-11    Eemdijk - Alkmaarsche Boys 7-1
19-11    HBOK - Hercules 2 2-0
19-11    JSV Nieuwegein - FC Breukelen 1-4
19-11    Kadoelen - De Merino's 0-7
19-11    ZSGOWMS (za) - Montfoort 0-1
19-11    AFC (za) - FC Castricum 0-1
19-11    De Zouaven (zo) - Argon 2-2 De Zouaven (zo) w.n.s. (4-3)
19-11    DCG - Swift 1-4
19-11    ADO '20 - DOVO 3-1
19-11    AFC '34 - ZOB 0-1
19-11    Altius - JVC 2-2 Altius w.n.s. (4-2)
19-11    Arsenal - FC Aalsmeer 2-3
19-11    Atletico Club Amsterdam - Nieuw Utrecht 1-3
19-11    De Meern - Buitenboys 2-2 De Meern w.n.s. (4-3)
19-11    DVSU - Alcmaria Victrix 6-2
19-11    Hollandia - WV-HEDW 0-7
19-11    Purmersteijn - Odysseus '91 2-1
19-11    Renswoude - Zeeburgia 3-3 Zeeburgia w.n.s. (7-8)
19-11    Zaanlandia - Valleivogels 5-1
19-11    Zwaluwen Utrecht '11 - De Bilt 0-5
20-11    Bergen - United/DAVO 1-1 United/DAVO w.n.s. (3-4)
20-11    De Kennemers - Sporting Martinus 2-1
20-11    FC Purmerend - Abcoude 1-2
20-11    JOS/Watergraafsmeer - SDO 3-2
20-11    LSVV - Diemen 3-2
20-11    OSV - ZSGOWMS (zo) 1-1 OSV w.n.s. (4-1)
22-11    Dynamo - Hollandia T. 3-1
23-11    Wartburgia - Grasshoppers 0-5
29-11    De Vecht - Zuidvogels 1-4
30-11    Hellas Sport - Kolping Boys 1-1 Kolping Boys w.n.s. (4-5)
01-12    AGB - Koninklijke HFC 2 1-0
01-12    ASV '65 - HFC EDO (zo) 0-5
17-12    ZAP - Lopik 4-2

Eerste ronde

20-10    Alkmaarsche Boys - Succes 3-2
20-10    SRC - ADO '20 0-6
20-10    TOV - De Merino's 0-5
20-10    AFC '34 - Saenden 2-1
20-10    St. George - Purmersteijn 0-9 (terrein Purmersteijn)
22-10    De Bilt - VRC 3-0
22-10    DHSC - Zuidvogels 0-2
22-10    FC Driebergen - Valleivogels 2-6
22-10    Benschop - Rivierwijkers 1-1 Benschop w.n.s. (4-3)
22-10    De Vecht - VVZA 2-0
22-10    DEV - Lopik 1-5
22-10    DVSU - Veenendaal 2-2 DVSU w.n.s. (4-2)
22-10    Eemdijk - VVZ '49 4-2
22-10    FC Aalsmeer - AFC 2 (zo) 4-1
22-10    FC Breukelen - Geinoord Nieuwegein 2-0
22-10    FC Castricum - VVW 2-1
22-10    Montfoort - PVCV 4-0
22-10    Nieuw Utrecht - IJFC 3-1
22-10    Roda '46 - Argon 1-4
22-10    VVC - SDO 1-3
22-10    Zandvoort - Atletico Club Amsterdam 3-3 Atletico Club Amsterdam w.n.s. (1-2)
22-10    AFC (za) - VEW 5-1
22-10    Delta Sports '95 - CSW 1-2
22-10    IVV - Volendam (za) 1-2
22-10    Kadoelen - KDO 4-3
22-10    VVA Achterberg - Renswoude 0-3
22-10    Odysseus '91 - Woudenberg 3-2
22-10    Altius - APWC 4-2
22-10    Arsenal - HFC EDO (za) 3-2
22-10    Buitenboys - Hoofddorp 2 1-1 Buitenboys w.n.s. (4-2)
22-10    DCG - Pancratius (za) 7-0
22-10    Diemen - Stormvogels 5-1
22-10    DWS - Wartburgia 2-2 Wartburgia w.n.s. (4-5)
22-10    Hellas Sport - HSV 1-0
22-10    Hercules 2 - SVM 2-1
22-10    Hollandia - ODIN '59 2 4-1
22-10    JSV Nieuwegein - Zeist 2-1
22-10    NFC - HBOK 0-5
22-10    Patria - Zwaluwen Utrecht '11 3-8
22-10    Spaarnwoude - Ajax 1-6
22-10    Sporting Andijk - Grasshoppers 0-3
22-10    Sporting Martinus - Ajax 2 2-1
22-10    Volendam 2 (za) - Kolping Boys 1-2
22-10    Wasmeer - DOVO 0-10
22-10    ZOB - Ilpendam 5-0
22-10    ZSGOWMS (za) - AS '80 4-3
22-10    De Zouaven (za) - De Zouaven (zo) 1-6
23-10    JOS/Watergraafsmeer - Germaan/De Eland 8-4
23-10    ASV '65 - Vriendenschaar 1-1 ASV '65 w.n.s. (4-3)
23-10    Bergen - DEM 4-1
23-10    FC Purmerend - Volendam (zo) 2-1
23-10    FC Weesp - OSV 4-6
23-10    Hillegom - Abcoude 1-4
23-10    Hoogland - Laren '99 4-0
23-10    HSV Sport 1889 - De Valken 5-1
23-10    JVC - Strandvogels 7-3
23-10    LSVV - Kleine Sluis 5-3
23-10    Meervogels '31 - Hollandia T. 4-4 Hollandia T. w.n.s. (0-3)
23-10    Pancratius (zo) - Koninklijke HFC 2 0-2
23-10    Schoten - Zeeburgia 0-4
23-10    SO Soest - De Meern 1-2
23-10    TOG - HFC EDO (zo) 4-7
23-10    United/DAVO - Hoofddorp 1-0
23-10    Zaanlandia - Vrone 4-1
23-10    ZAP - Hercules Zaandam 2-0
23-10    ZSGOWMS (zo) - Roda '23 1-1 ZSGOWMS (zo) w.n.s. (5-2)
23-10    AGB - Fortius 2-0
23-10    Zaandijk - De Kennemers 3-5
25-10    Dynamo - Wijk aan Zee 4-2 (terrein Wijk aan Zee)
25-10    Spartanen - Alcmaria Victrix 1-4 (terrein Alcmaria Victrix)
25-10    Swift - Ouderkerk 7-0
    WV-HEDW   vrijgeloot
 

CLUBS

  Abcoude  
  ADO '20  
AFC '34  
AFC (za)  
AFC 2 (zo)  
  AGB  
Ajax  
Ajax 2  
  Alcmaria Victrix  
Alkmaarsche Boys  
Altius  
APWC  
Argon  
Arsenal  
  AS '80  
  ASV '65  
  Atletico Club Amsterdam  
Benschop  
  Bergen  
  Buitenboys  
CSW  
DCG  
De Bilt  
De Kennemers  
De Meern  
De Merino's  
  De Valken  
  De Vecht  
De Zouaven (za)  
De Zouaven (zo)  
Delta Sports '95  
DEM  
  DEV  
DHSC  
Diemen  
DOVO  
  DVSU  
DWS  
Dynamo  
Eemdijk  
FC Aalsmeer  
FC Breukelen  
FC Castricum  
FC De Bilt  
  FC Driebergen  
FC Purmerend  
  FC Weesp  
Fortius  
  Geinoord Nieuwegein  
Germaan/De Eland  
  Grasshoppers  
HBOK  
  Hellas Sport  
Hercules 2  
Hercules Zaandam  
HFC EDO (za)  
HFC EDO (zo)  
Hillegom  
Hollandia  
  Hollandia T.  
Hoofddorp  
Hoofddorp 2  
Hoogland  
  HSV  
HSV Sport 1889  
  IJFC  
Ilpendam  
  IVV  
JOS/Watergraafsmeer  
JSV Nieuwegein  
  JVC  
  Kadoelen  
  KDO  
Kleine Sluis  
  Kolping Boys  
Koninklijke HFC 2  
  Laren '99  
Lopik  
LSVV  
Meervogels '31  
Montfoort  
  NFC  
Nieuw Utrecht  
ODIN '59 2  
  Odysseus '91  
  OSV  
Ouderkerk  
Pancratius (za)  
Pancratius (zo)  
  Patria  
Purmersteijn  
  PVCV  
Renswoude  
  Rivierwijkers  
  Roda '23  
Roda '46  
Saenden  
Schoten  
SDO  
SO Soest  
Spaarnwoude  
  Spartanen  
Sporting Andijk  
Sporting Martinus  
  SRC  
  St. George  
Stormvogels  
Strandvogels  
Succes  
SVM  
Swift  
  TOG  
  TOV  
  United/DAVO  
Valleivogels  
Veenendaal  
  VEW  
Volendam (za)  
Volendam (zo)  
Volendam 2 (za)  
VRC  
Vriendenschaar  
Vrone  
  VVA Achterberg  
VVC  
  VVW  
VVZ '49  
  VVZA  
Wartburgia  
Wasmeer  
Wijk aan Zee  
Woudenberg  
WV-HEDW  
  Zaandijk  
Zaanlandia  
  Zandvoort  
  ZAP  
Zeeburgia  
Zeist  
  ZOB  
ZSGOWMS (za)  
ZSGOWMS (zo)  
Zuidvogels  
  Zwaluwen Utrecht '11  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2