VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker West II

 

Finale

20-05    DHC - Noordwijk 15.30

Halve finale

11-04    Ter Leede - DHC 1-3
15-04    Noordwijk - Excelsior Maassluis 2 3-0

Kwartfinale

25-02    ARC - Excelsior Maassluis 2 0-3
25-02    Ter Leede - Te Werve 3-0
04-03    Zwaluwen - Noordwijk 0-0 Noordwijk w.n.s. (5-6)
07-03    DHC - Hellevoetsluis 4-2

Achtste finale

   DHC - DRL DRL teruggetrokken (te weinig spelers)
15-12    ARC - SJC 2-1
17-12    BVCB - Zwaluwen 0-5
17-12    Sportlust '46 - Ter Leede 1-3
17-12    Brielle - Noordwijk 2-4
17-12    DSO - Excelsior Maassluis 2 0-8
17-12    Hellevoetsluis - Strijen 3-2
21-01    Heinenoord - Te Werve 0-4

Derde ronde

17-11    DHC - Deltasport 2-2 DHC w.n.s. (5-3)
19-11    Brielle - DCV 1-0
19-11    FC 's-Gravenzande - Excelsior Maassluis 2 0-2
19-11    Hellevoetsluis - RVVH 2 2-1
19-11    Noordwijk - VVSB 2 6-0
19-11    RCL - Strijen 2-3
19-11    Sportlust '46 - Jodan Boys 4-2
19-11    Te Werve - Nootdorp 5-1
19-11    Ter Leede - SC Monster 11-1
19-11    Leonidas - DSO 3-3 DSO w.n.s. (3-4)
19-11    SJC - Quick Boys 2 2-0
19-11    Zwaluwen - Concordia 2-1
22-11    ARC - Wilhelmus 6-1
22-11    DRL - Laakkwartier 3-1
22-11    VOC - BVCB 1-1 BVCB w.n.s. (1-4)
17-12    Oude Maas - Heinenoord 0-2

Tweede ronde

11-10    Alphense Boys - Noordwijk 2-2 Noordwijk w.n.s. (6-7)
20-10    VVSB 2 - Westlandia (za) 2-0
22-10    RVVH 2 - HVV 7-1
22-10    ARC - SHO 4-0
22-10    Heinenoord - DoCoS 7-0
22-10    HVC '10 - Brielle 2-3
22-10    LYRA - Excelsior Maassluis 2 0-4
22-10    Neptunus-Schiebroek - Zwaluwen 1-2
22-10    Oude Maas - VDL 4-1
22-10    Quick - Jodan Boys 4-4 Jodan Boys w.n.s. (3-5)
22-10    Quick Boys 2 - XerxesDZB (za) 2-1
22-10    RVVH - Strijen 1-2
22-10    SC Feyenoord - Ter Leede 1-4
22-10    Valken '68 - DRL 1-1 DRL w.n.s. (3-5)
22-10    Vitesse Delft - Deltasport 0-3
22-10    Zuidland - Sportlust '46 2-2 Sportlust '46 w.n.s. (5-6)
22-10    CWO - Wilhelmus 0-2
22-10    Hellevoetsluis - Wateringse Veld GONA 6-4
22-10    Laakkwartier - UVS 4-0
22-10    Leonidas - Smitshoek 0-0 Leonidas w.n.s. (10-9)
22-10    Nootdorp - Westlandia 2 (zo) 3-0
22-10    Poortugaal - BVCB 0-1
22-10    RCL - FC Boshuizen 1-1 RCL w.n.s. (5-3)
22-10    SJC - Spijkenisse 3-1
22-10    TAC '90 - DCV 0-3
23-10    RKAVV - VOC 1-1 VOC w.n.s. (2-3)
25-10    DHC - Piershil 4-2
25-10    FC Binnenmaas - FC 's-Gravenzande 2-2 FC 's-Gravenzande w.n.s. (6-7)
25-10    SC Monster - Quick 2 6-4
01-11    DSO - Zwervers 2-1
01-11    Nieuwenhoorn - Te Werve 3-7
08-11    Concordia - Groeneweg 2-1
 

CLUBS

Alphense Boys  
ARC  
Brielle  
BVCB  
  Concordia  
  CWO  
DCV  
Deltasport  
DHC  
  DoCoS  
DRL  
DSO  
Excelsior Maassluis 2  
FC 's-Gravenzande  
  FC Binnenmaas  
FC Boshuizen  
  Groeneweg  
Heinenoord  
Hellevoetsluis  
HVC '10  
  HVV  
Jodan Boys  
  Laakkwartier  
Leonidas  
LYRA  
Neptunus-Schiebroek  
Nieuwenhoorn  
Noordwijk  
Nootdorp  
Oude Maas  
Piershil  
Poortugaal  
Quick  
Quick 2  
Quick Boys 2  
RCL  
RKAVV  
RVVH  
RVVH 2  
SC Feyenoord  
  SC Monster  
SHO  
SJC  
Smitshoek  
Spijkenisse  
Sportlust '46  
Strijen  
TAC '90  
Te Werve  
Ter Leede  
  UVS  
Valken '68  
  VDL  
Vitesse Delft  
VOC  
VVSB 2  
Wateringse Veld GONA  
Westlandia (za)  
Westlandia 2 (zo)  
Wilhelmus  
XerxesDZB (za)  
Zuidland  
Zwaluwen  
Zwervers  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2