VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 2 juni
Hellevoetsluis
- UVS
0-0
Nieuwenhoorn
- Sparta (am)
1-3
Valken '68
- Berkel
1-0
XerxesDZB
- Oranje Wit
3-0
Brielle
- ARC
4-3
DCV
- Honselersdijk
1-2
DTS Ede
- Kloetinge
1-1
zaterdag 9 juni
Brielle
- Flevo Boys
1-4
Honselersdijk
- Valken '68
7-0
Sparta (am)
- Hellevoetsluis
2-1
zaterdag 16 juni
Honselersdijk
- Sparta (am)
6-1
dinsdag 19 juni
Brielle
- Sportlust '46
20.00

 

 

STAND

1 SC Feyenoord+ 26 22 2 2 68 63- 16 +47
2 Brielle* 26 14 8 4 50 66- 36 +30
3 Kloetinge+ 26 15 4 7 49 58- 32 +26
4 Heinenoord 26 13 6 7 44 45- 34 +11 1 punt in mindering
5 Oude Maas 26 11 6 9 39 35- 34 +1
6 Oranje Wit+ 26 11 5 10 38 51- 47 +4
7 Deltasport 26 11 5 10 37 53- 42 +11 1 punt in mindering
8 Heerjansdam 26 11 4 11 37 50- 47 +3
9 Nieuw Lekkerland 26 10 4 12 34 42- 52 -10
10 VVGZ 26 9 5 12 32 44- 56 -12
11 SHO 26 8 4 14 28 49- 55 -6
12 DCV 26 5 6 15 21 20- 48 -28
13 Nieuwenhoorn 26 4 6 16 18 39- 74 -35
14 Bruse Boys 26 3 5 18 14 26- 68 -42

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  Nieuwenhoorn *** 2-3 1-4 0-3 0-6 3-0 4-0 2-2 1-3 2-3 1-1 2-4 0-2 0-5
  2  SHO 3-3 *** 1-1 3-2 2-4 2-3 2-0 7-1 1-1 5-1 0-5 1-2 0-2 2-0
  3  Deltasport 6-1 3-1 *** 3-0 2-2 3-2 5-1 4-1 1-1 1-1 2-1 0-1 0-2 1-3
  4  Oude Maas 2-1 2-2 2-1 *** 2-0 1-0 0-0 3-0 2-1 1-0 1-4 0-2 2-1 0-0
  5  Nieuw Lekkerland 1-0 3-1 3-0 2-1 *** 2-4 2-0 1-1 2-1 1-0 1-3 0-4 3-3 2-3
  6  Heerjansdam 0-2 3-0 2-1 0-1 3-0 *** 4-1 4-1 1-3 0-0 1-1 0-2 5-1 3-0
  7  DCV 3-3 1-0 1-5 2-3 2-0 3-3 *** 2-0 0-2 1-0 0-0 1-3 0-0 0-1
  8  Bruse Boys 1-1 1-4 1-2 2-1 1-1 1-3 0-1 *** 1-2 1-7 1-3 0-2 1-2 2-1
  9  Kloetinge 6-1 3-1 2-1 2-2 5-0 5-1 2-0 1-0 *** 2-3 4-0 0-5 1-2 3-0
10  VVGZ 2-3 2-1 3-2 2-1 1-4 3-3 1-1 3-1 0-1 *** 1-3 0-7 2-4 1-0
11  Brielle 5-2 3-6 2-2 1-1 5-1 5-0 1-0 0-2 3-1 4-1 *** 4-1 1-1 4-2
12  SC Feyenoord 1-0 3-0 3-0 2-0 2-0 1-0 1-0 4-1 1-0 3-0 1-1 *** 2-1 5-2
13  Heinenoord 1-1 1-0 3-1 2-1 4-0 1-2 2-0 4-0 3-3 0-3 1-4 1-1 *** 1-0
14  Oranje Wit 7-3 3-1 1-2 1-1 2-1 4-3 4-0 3-3 0-3 4-4 2-2 2-0 1-0 ***

 

EERSTE PERIODE

1 SC Feyenoord 8 8 0 0 24 22- 2 +20
2 Brielle 8 4 4 0 16 18- 8 +10
3 Heinenoord 8 5 1 2 16 14- 9 +5
4 Deltasport 8 4 1 3 13 19- 12 +7
5 Heerjansdam 8 4 1 3 13 18- 14 +4
6 Kloetinge 8 4 1 3 13 13- 14 -1
7 Nieuw Lekkerland 8 4 1 3 13 14- 17 -3
8 Oranje Wit 8 3 2 3 11 16- 16 0
9 Oude Maas 8 2 3 3 9 8- 10 -2
10 VVGZ 8 2 3 3 9 12- 15 -3
11 DCV 8 2 2 4 8 5- 16 -11
12 Nieuwenhoorn 8 1 2 5 5 11- 16 -5
13 Bruse Boys 8 1 1 6 4 7- 19 -12
14 SHO 8 1 0 7 3 10- 19 -9

TWEEDE PERIODE

1 Kloetinge 9 8 1 0 25 27- 4 +23
2 SC Feyenoord 9 7 2 0 23 24- 7 +17
3 Brielle 9 6 2 1 20 26- 12 +14
4 Heinenoord 9 4 2 3 13 13- 12 +1
5 Nieuw Lekkerland 9 4 1 4 13 12- 17 -5
6 Deltasport 9 3 4 2 12 18- 14 +4
7 Heerjansdam 9 3 2 4 11 12- 15 -3
8 Oude Maas 9 3 2 4 11 11- 14 -3
9 SHO 9 3 1 5 10 12- 19 -7
10 DCV 9 2 3 4 9 6- 11 -5
11 Oranje Wit 9 2 2 5 8 17- 24 -7
12 VVGZ 9 2 1 6 7 11- 19 -8
13 Nieuwenhoorn 9 2 1 6 7 18- 29 -11
14 Bruse Boys 9 1 2 6 5 11- 21 -10

DERDE PERIODE

1 SC Feyenoord 9 7 0 2 21 17- 7 +10
2 Oranje Wit 9 6 1 2 19 18- 7 +11
3 Oude Maas 9 6 1 2 19 16- 10 +6
4 VVGZ 9 5 1 3 16 21- 22 -1
5 SHO 9 4 3 2 15 27- 17 +10
6 Heinenoord 9 4 3 2 15 18- 13 +5
7 Brielle 9 4 2 3 14 22- 16 +6
8 Heerjansdam 9 4 1 4 13 20- 18 +2
9 Deltasport 9 4 0 5 12 16- 16 0
10 Kloetinge 9 3 2 4 11 18- 14 +4
11 Nieuw Lekkerland 9 2 2 5 8 16- 18 -2
12 Nieuwenhoorn 9 1 3 5 6 10- 29 -19
13 Bruse Boys 9 1 2 6 5 8- 28 -20
14 DCV 9 1 1 7 4 9- 21 -12

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2