VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Tweede divisie

 

WEDSTRIJDEN

 


 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 27 mei
Harkemase Boys
- FC Lisse
14.30

 

Spakenburg
- Rijnsburgse Boys
15.00

 

STAND

1 Jong AZ 34 23 7 4 76 85- 29 +56
2 Kozakken Boys 34 17 6 11 57 70- 54 +16
3 Katwijk 34 15 10 9 55 52- 42 +10
4 De Treffers 34 14 12 8 54 70- 55 +15
5 Excelsior Maassluis 34 13 10 11 49 52- 43 +9
6 FC Lienden 34 13 9 12 48 52- 48 +4
7 Jong Sparta 34 12 11 11 47 74- 67 +7
8 Barendrecht 34 12 11 11 47 57- 57 0
9 VVSB 34 12 11 11 47 62- 64 -2
10 GVVV 34 13 8 13 47 51- 63 -12
11 AFC 34 13 7 14 45 59- 63 -4
12 TEC 34 13 6 15 45 53- 67 -14
13 Koninklijke HFC 34 11 9 14 42 49- 50 -1
14 HHC Hardenberg 34 10 11 13 41 41- 53 -12
15 UNA 34 12 5 17 41 57- 79 -22
16 Spakenburg 34 9 10 15 37 61- 66 -5
17 Jong Vitesse 34 11 4 19 34 66- 79 -13
18 Jong FC Twente 34 6 7 21 25 32- 64 -32

TOPSCORERS

 

 

VVSB Tommy Bekooij

 

19   

De Treffers Robert Mutzers 17
De Treffers Wesley Meeuwsen 16
FC Lienden Abderrahim Loukili 16
UNA Niek van Boekel 16
Kozakken Boys Raily Ignacio 15
Koninklijke HFC Carlos Opoku 14
Spakenburg Olivier Pilon 14
UNA Mart van de Gevel 14
Jong Sparta Lovette Felicia 13
GVVV Frank Tervoert 12
Jong Sparta Deroy Duarte 12
Katwijk Robbert Susan 12
Kozakken Boys Everton Pires Tavares 12
TEC Wimilio Vink 12
AFC Matthijs Jesse 11
Barendrecht Tim Eekman 11
FC Lienden Danny van den Meiracker 11
GVVV Robin Mulder 11
Excelsior M. Dean van Ooijen 10
HHC Hardenberg Rob van der Leij 10
Jong AZ Jeremy Helmer 10
Jong Sparta Ilias Alhaft 10
Jong Vitesse Arshak Koryan 10
Jong Vitesse Kai Koreniuk 10
Katwijk Marciano Mengerink 10
Katwijk Mike van den Ban 10
Kozakken Boys Berry Powel 10
AFC Koen Bosma 9
AFC Pieter Koopman 9
GVVV Martin van Eck 9
Jong Vitesse Abiola Dauda 9
VVSB Giovialli Serbony 9
VVSB Maikey Parami 9
De Treffers Nick de Bondt 8
Jong AZ Muamer Tankovic 8
Jong Sparta Cyril Chevreuil 8
Jong Vitesse Mohammed Osman 8
Kozakken Boys Ahmed el Azzouti 8
Spakenburg Philip Ties 8
TEC Trumaine Balrak 8
UNA Nick Tielemans 8
De Treffers Rick Verbeek 7
Excelsior M. Kevin Vink 7
GVVV Caifano Latupeirissa 7
HHC Hardenberg Glenn Kobussen 7
Jong AZ Myron Boadu 7
Jong FC Twente Dylan George 7
Jong Vitesse Cali Daniël 7
Spakenburg Danny van den Meiracker 7
Barendrecht Danny Monster 6
Barendrecht Joey Jongman 6
Barendrecht Ramy Salem 6
Excelsior M. Vincent van den Berg 6
HHC Hardenberg Sargon Gouriye 6
Jong AZ Calvin Stengs 6
Jong AZ Nick Doodeman 6
Jong FC Twente Ruben de Jager 6
Jong Sparta Ragnar Ache 6
Koninklijke HFC Gertjan Tamerus 6
Koninklijke HFC Kevin Sterling 6
Koninklijke HFC Koen Beeren 6
Kozakken Boys Ahmad Mendes Moreira 6
UNA Rob van Boekel 6
AFC Daan Sutorius 5
AFC Tom van den Brink 5
Barendrecht Bas Mourits 5
Barendrecht Daniël Esajas 5
De Treffers Remy Raterink 5
Excelsior M. Stephan Kruithof 5
GVVV Patrick Heesakkers 5
HHC Hardenberg Derian Reinders 5
Jong AZ Jamie Jacobs 5
Jong AZ Levi García 5
Jong Vitesse Anil Mercan 5
Katwijk Bennie van Noord 5
TEC Barry Maguire 5
VVSB Tim de Rijk 5
AFC Edip Biberoglu 4
Excelsior M. Kilian Berkhout 4
FC Lienden Frank Wiafe Danquah 4
FC Lienden Mo Bendadi 4
FC Lienden Wouter de Vogel 4
Jong AZ Ferdy Druijf 4
Jong AZ Fred Friday 4
Jong AZ Levi Opdam 4
Jong Sparta Finn Stokkers 4
Jong Sparta Iván Calero Ruiz 4
Katwijk Kay Blokland 4
Koninklijke HFC Jacob Noordmans 4
Koninklijke HFC Kevin de Visser 4
Kozakken Boys Gwaeron Stout 4
Spakenburg Kees Tol 4
Spakenburg Niels Buijtenhuis 4
TEC Kurtley de Windt 4
TEC Randel Shakison 4
VVSB Peet van der Slot 4
VVSB Tomas Tavilla 4
AFC Magid Jansen 3
Barendrecht Dimitri Gomes Almeida 3
Barendrecht Richie Basoski 3
De Treffers Pim Balkestein 3
De Treffers Robin Janssen 3
Excelsior M. Daan Blij 3
Excelsior M. Daan Smith 3
Excelsior M. Elson Almeida 3
Excelsior M. Niels Redert 3
Jong AZ Guus Til 3
Jong AZ Robert Mühren 3
Jong AZ Robin Schouten 3
Jong FC Twente Vincent Schmidt 3
Jong Sparta Robert Klaasen 3
Jong Sparta Youri de Winter 3
Jong Vitesse Alexander Büttner 3
Katwijk Donny van Oijen 3
Koninklijke HFC Michael Timisela 3
Kozakken Boys Madjer Lukoki 3
Kozakken Boys Medhani Redie Habtemariam 3
Kozakken Boys Quentin Jakoba 3
Spakenburg Eric Veerman 3
Spakenburg Mike Ahrens 3
Spakenburg Robbie Holder 3
Spakenburg Thijs Hendriks 3
TEC Gianluca Maria 3
TEC Jip Bartels 3
TEC Sven van Ingen 3
UNA Benjamin van Wanrooij 3
UNA Brian Boogers 3
VVSB Vladimir Jozic 3
AFC Jonathan Richard 2
AFC Jordi van Gelderen 2
AFC Melvin Grootfaam 2
Barendrecht Donny Navajas Sanchez 2
Barendrecht Jeffrey Aarts 2
Barendrecht Max van Dijk 2
Barendrecht Yorik van Deelen 2
De Treffers Cendrino Misidjan 2
De Treffers Daniël van Straaten 2
Excelsior M. Sefa Kurt 2
FC Lienden Arjan Goorman 2
FC Lienden Mark Fennebeumer 2
FC Lienden Mohammed Ajiach 2
GVVV Danny de Leeuw 2
GVVV Roy Terschegget 2
HHC Hardenberg Jan Hooiveld 2
HHC Hardenberg Shkodran Metaj 2
Jong AZ Fernando Lewis 2
Jong AZ Teun Koopmeiners 2
Jong AZ Zia Sakirovski 2
Jong FC Twente Jari Oosterwijk 2
Jong FC Twente Siebe Schets 2
Jong Sparta Akram Salhi 2
Jong Sparta Mathias Pogba 2
Jong Vitesse Alvin Fortes 2
Jong Vitesse Hicham Acheffay 2
Jong Vitesse Imad Najah 2
Jong Vitesse Julian Lelieveld 2
Jong Vitesse Thomas Buitink 2
Katwijk Steven Sanchez Angulo 2
Koninklijke HFC Wessel Boer 2
Koninklijke HFC Wouter Haarmans 2
Kozakken Boys Abdulsamed Abdullahi 2
Spakenburg Ismo Vorstermans 2
Spakenburg Michael Lanting 2
Spakenburg Tim Sanders 2
Spakenburg Tom Oostinjen 2
TEC Matthijs van Gessel 2
TEC Migiel Zeller 2
UNA Teun Sebregts 2
VVSB Frans van Niel 2
AFC Danny Goedkoop 1
AFC Teun van Zweeden 1
Barendrecht Ali Khaldi 1
Barendrecht Melvin Winterberg 1
Barendrecht Moreno Marengo 1
Barendrecht Richard Stolte 1
De Treffers Bram Eltink 1
De Treffers Coen Maertzdorf 1
De Treffers Frenk Keukens 1
De Treffers Joris Janssen 1
De Treffers Ken Leemans 1
De Treffers Twan Smits 1
Excelsior M. Adair Veiga Lopes 1
Excelsior M. Daniël Furtado Oliveira 1
Excelsior M. Jeremy Moreno 1
Excelsior M. Quentin Albertus 1
FC Lienden Erik van Eem 1
FC Lienden Guido van Rijn 1
FC Lienden Jermo Wilsterman 1
FC Lienden Mike Vreekamp 1
FC Lienden Tom van der Neut 1
GVVV Rodny Hofman 1
GVVV Soufiane Laghmouchi 1
HHC Hardenberg Johan Wigger 1
HHC Hardenberg Jorn Kremer 1
HHC Hardenberg Junior Albertus 1
HHC Hardenberg Koos Werkman 1
HHC Hardenberg Mark Veldmate 1
Jong AZ Des Kunst 1
Jong AZ James Efmorfidis 1
Jong AZ Jop van der Linden 1
Jong AZ Olgucan Sadiroglu 1
Jong FC Twente Akram Salhi 1
Jong FC Twente Benaissa Benamar 1
Jong FC Twente Brem Soumaoro 1
Jong FC Twente Delano Grootenhuis 1
Jong FC Twente Dylan Seys 1
Jong FC Twente Fredrik Jensen 1
Jong FC Twente Georgios Katsikas 1
Jong FC Twente Kyle Ebecilio 1
Jong FC Twente Ravelino Junte 1
Jong FC Twente Thijs van Hofwegen 1
Jong FC Twente Tim Hölscher 1
Jong Sparta Abdoulrahmane Harroui 1
Jong Sparta Jaimy Brute 1
Jong Sparta Lorenzo Soares Fonseca 1
Jong Sparta Rick Ketting 1
Jong Sparta Stijn Spierings 1
Jong Vitesse Elton Kusi 1
Jong Vitesse Julian Calor 1
Jong Vitesse Mitchell van Bergen 1
Jong Vitesse Nathan de Souza 1
Jong Vitesse Nikolas Agrafiotis 1
Jong Vitesse Thomas Oude Kotte 1
Jong Vitesse Yuning Zhang 1
Katwijk Guus van Weerdenburg 1
Katwijk Mark de Loor 1
Katwijk Michiel van Dam 1
Katwijk Omar Hamdi 1
Katwijk Sabir Achefay 1
Katwijk Stefan Stam 1
Koninklijke HFC Jeffrey Sam-Sin 1
Koninklijke HFC Vincent de Kwant 1
Kozakken Boys Jeffrey van Nuland 1
Kozakken Boys Sanny Monteiro 1
Kozakken Boys Wesley Pollemans 1
Spakenburg Kelvin Maynard 1
Spakenburg Nick Tol 1
TEC Brian Peters 1
TEC Josemar Makiavala 1
TEC Kay Huijgens 1
TEC Nehemia Sanaky 1
UNA Jeroen Stottelaar 1
UNA Pieter-Jan Scheerlinck 1
UNA Thomas van den Donk 1
UNA Youri van der Meer 1
VVSB Guido Pauw 1
VVSB Jordy Zwart 1
VVSB Richelo Fecunda 1
VVSB Stefan Kraaijvanger 1

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1  Jong Sparta *** 4-2 2-1 2-2 2-1 1-1 1-3 3-1 1-2 2-1 2-2 2-2 1-3 4-0 3-1 3-1 3-3 1-3
  2  Jong FC Twente 0-3 *** 0-1 0-1 1-2 0-1 0-0 4-1 0-3 1-5 1-1 2-3 1-1 1-3 1-2 3-1 0-2 2-3
  3  Katwijk 4-1 0-1 *** 4-0 0-2 3-3 0-2 2-2 0-0 3-0 1-0 3-1 1-0 2-3 1-0 3-1 1-0 0-2
  4  FC Lienden 3-0 1-1 0-2 *** 1-1 1-1 2-0 2-2 2-0 2-1 0-2 0-1 4-1 2-1 1-1 1-2 0-2 1-0
  5  Excelsior M. 1-1 1-1 0-0 2-2 *** 3-0 1-0 0-0 1-1 5-2 0-3 1-4 1-1 3-4 1-1 1-1 2-0 0-2
  6  HHC Hardenberg 0-0 1-2 2-1 0-1 0-3 *** 1-0 1-3 3-3 3-1 1-1 0-3 2-0 2-1 1-0 1-2 3-1 1-1
  7  Barendrecht 1-6 1-1 2-2 2-2 0-2 2-2 *** 2-2 2-0 3-1 3-3 5-0 3-5 4-1 1-4 2-0 1-1 1-3
  8  De Treffers 3-3 2-1 2-2 4-0 2-0 3-0 1-2 *** 1-1 3-2 3-1 2-2 1-0 2-2 0-2 4-0 2-1 0-0
  9  Kozakken Boys 2-0 2-0 4-0 2-3 0-3 4-1 1-3 1-0 *** 4-2 2-2 3-1 4-3 3-0 4-0 2-3 2-2 2-4
10  Jong Vitesse 4-3 1-3 1-2 2-1 0-2 4-2 0-2 2-2 1-3 *** 2-0 3-1 2-2 2-3 4-2 4-1 0-4 2-2
11  Koninklijke HFC 1-1 0-1 3-4 1-1 1-2 1-0 4-1 1-2 4-0 3-1 *** 1-0 5-1 0-2 2-0 1-1 0-0 0-1
12  TEC 2-2 3-0 3-4 2-1 0-2 2-0 1-1 0-2 0-2 1-2 2-0 *** 2-2 2-1 1-0 4-2 0-6 0-2
13  Spakenburg 4-3 5-0 1-2 4-2 2-1 1-1 2-1 3-4 1-2 2-2 1-2 5-0 *** 1-1 1-2 0-1 1-1 1-0
14  UNA 3-1 3-1 2-2 0-4 2-1 1-2 2-3 1-5 5-2 1-5 0-1 1-2 1-0 *** 2-2 1-4 3-1 2-0
15  AFC 3-2 4-0 1-1 1-3 3-1 2-4 3-0 3-2 1-4 2-6 3-1 3-2 2-1 2-2 *** 1-1 1-3 0-1
16  GVVV 2-5 0-0 1-0 2-1 1-4 0-0 0-0 3-1 2-1 1-0 3-1 0-3 2-2 5-1 1-3 *** 2-0 1-4
17  VVSB 3-3 2-1 0-0 0-5 2-0 1-0 1-2 4-4 1-4 3-1 3-0 2-2 4-4 3-2 3-2 3-3 *** 0-3
18  Jong AZ 2-3 1-0 0-0 2-0 3-2 1-1 2-2 4-2 2-0 5-0 5-1 5-1 5-0 5-0 2-2 3-1 7-0 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

PUNTENMINDERING

AFC AFC -1
Jong Vitesse Jong Vitesse -3

KAARTENBAK

Barendrecht Yorik van Deelen   Gele kaart 9
UNA Nick Tielemans   Gele kaart 9
Barendrecht Danny Monster   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong Sparta Serghino Sanches   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Ahmad Mendes Moreira   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior Maassluis Daan Smith   Gele kaart 7 Rode kaart 1
Barendrecht Melvin Winterberg   Gele kaart 7
De Treffers Pim Balkestein   Gele kaart 7
Koninklijke HFC Danny Hols   Gele kaart 7
Koninklijke HFC Vincent Volkert   Gele kaart 7
Koninklijke HFC Wessel Boer   Gele kaart 7
Spakenburg Philip Ties   Gele kaart 7
Spakenburg Ralph Dua   Gele kaart 7
AFC Koen Bosma   Gele kaart 6
Excelsior Maassluis Kevin Dercks   Gele kaart 6
Excelsior Maassluis Sefa Kurt   Gele kaart 6
Excelsior Maassluis Vincent van den Berg   Gele kaart 6
FC Lienden Jermo Wilsterman   Gele kaart 6
GVVV Martin van Eck   Gele kaart 6
GVVV Rodny Hofman   Gele kaart 6
HHC Hardenberg Koos Werkman   Gele kaart 6
HHC Hardenberg Tiemen van Hezel   Gele kaart 6
HHC Hardenberg Kevin Görtz   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Barendrecht Jeffrey Aarts   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Joey Jongman   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lienden Abderrahim Loukili   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lienden Mohammed Ajiach   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Twente Benaissa Benamar   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Bennie van Noord   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Koninklijke HFC Oscar Wilffert   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
GVVV Bart Hulsbos   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Jong Sparta Rick Ketting   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Kozakken Boys Raily Ignacio   Gele kaart 5 Rode kaart 1
UNA Pieter-Jan Scheerlinck   Gele kaart 5 Rode kaart 1
VVSB Jelmer Vijlbrief   Gele kaart 5 Rode kaart 1
AFC Teun van Zweeden   Gele kaart 5
Barendrecht Tim Eekman   Gele kaart 5
De Treffers Joris Janssen   Gele kaart 5
Excelsior Maassluis Hamit Alptekin   Gele kaart 5
Excelsior Maassluis Kevin Vink   Gele kaart 5
Excelsior Maassluis Michael Poeljes   Gele kaart 5
GVVV Roy Terschegget   Gele kaart 5
GVVV Wouter Bonke   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Shkodran Metaj   Gele kaart 5
Jong AZ Jamie Jacobs   Gele kaart 5
Jong FC Twente Tim Hölscher   Gele kaart 5
Jong Vitesse Imad Najah   Gele kaart 5
Jong Vitesse Joris Klein-Holte   Gele kaart 5
Jong Vitesse Mohammed Osman   Gele kaart 5
Katwijk Marciano Mengerink   Gele kaart 5
Katwijk Mike van den Ban   Gele kaart 5
Katwijk Paul de Lange   Gele kaart 5
Katwijk Robbert Susan   Gele kaart 5
Koninklijke HFC Kevin de Visser   Gele kaart 5
Koninklijke HFC Nigel Castien   Gele kaart 5
Kozakken Boys Bryan Jongeneel   Gele kaart 5
UNA Benjamin van Wanrooij   Gele kaart 5
UNA Niek van Boekel   Gele kaart 5
UNA Teun Sebregts   Gele kaart 5
De Treffers Frenk Keukens   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Twente Brem Soumaoro   Gele kaart 4 Rode kaart 2
GVVV Danny de Leeuw   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Jong Sparta Ruggero Mannes   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Koninklijke HFC Michael Timisela   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Kozakken Boys Juriën Gaari   Gele kaart 4 Rode kaart 1
VVSB Jordy Zwart   Gele kaart 4 Rode kaart 1
AFC Magid Jansen   Gele kaart 4
AFC Sam Nijpels   Gele kaart 4
Barendrecht Max van Dijk   Gele kaart 4
De Treffers Robin Janssen   Gele kaart 4
FC Lienden Guido van Rijn   Gele kaart 4
FC Lienden Mo Bendadi   Gele kaart 4
GVVV Robin Mulder   Gele kaart 4
GVVV Taoufik Adnane   Gele kaart 4
GVVV Wilco den Hartog   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Thomas Bakker   Gele kaart 4
Jong AZ Jeremy Helmer   Gele kaart 4
Jong AZ Levi Opdam   Gele kaart 4
Jong AZ Owen Wijndal   Gele kaart 4
Jong FC Twente Richard Jensen   Gele kaart 4
Kozakken Boys Ahmed El Azzouti   Gele kaart 4
Kozakken Boys Gwaeron Stout   Gele kaart 4
Kozakken Boys Leon Bot   Gele kaart 4
Kozakken Boys Wesley Pollemans   Gele kaart 4
Spakenburg Michael Lanting   Gele kaart 4
UNA Dylan Donkers   Gele kaart 4
UNA Glenn Schapendonck   Gele kaart 4
UNA Rob van Boekel   Gele kaart 4
UNA Thomas Huijben   Gele kaart 4
VVSB Frans van Niel   Gele kaart 4
VVSB Peet van der Slot   Gele kaart 4
VVSB Stefan Kraaijvanger   Gele kaart 4
VVSB Tim de Rijk   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Daan Blij   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong Vitesse Yuning Zhang   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Quentin Jakoba   Gele kaart 3 Rode kaart 2
De Treffers Wesley Meeuwsen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Katwijk Kay Blokland   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Koninklijke HFC Kevin Sterling   Gele kaart 3 Rode kaart 1
TEC Sven van Ingen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
AFC Johan Kulhan   Gele kaart 3
AFC Jordi van Gelderen   Gele kaart 3
AFC Mark van den Boogaart   Gele kaart 3
Barendrecht Ramy Salem   Gele kaart 3
De Treffers Nick de Bondt   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Elson Almeida   Gele kaart 3
FC Lienden Danny van den Meiracker   Gele kaart 3
FC Lienden Leon Broekhof   Gele kaart 3
GVVV Laurens van der Voort   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Hamid Zarbaf   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Sargon Gouriye   Gele kaart 3
Jong AZ Calvin Stengs   Gele kaart 3
Jong AZ Jop van der Linden   Gele kaart 3
Jong AZ Justin Bakker   Gele kaart 3
Jong AZ Pantelis Hatzidiakos   Gele kaart 3
Jong AZ Vincent Regeling   Gele kaart 3
Jong FC Twente Dylan Seys   Gele kaart 3
Jong FC Twente Fabian Korporaal   Gele kaart 3
Jong FC Twente Vincent Schmidt   Gele kaart 3
Jong Sparta Iván Calero Ruiz   Gele kaart 3
Jong Sparta Jaimy Brute   Gele kaart 3
Jong Sparta Jeffrey Neral   Gele kaart 3
Jong Vitesse Alexander Büttner   Gele kaart 3
Jong Vitesse Lassana Faye   Gele kaart 3
Katwijk Marciano Aalders   Gele kaart 3
Koninklijke HFC Gertjan Tamerus   Gele kaart 3
Kozakken Boys Toby Mulder   Gele kaart 3
Spakenburg Adi Draganovic   Gele kaart 3
Spakenburg Matthijs Blijham   Gele kaart 3
Spakenburg Niels Buijtenhuis   Gele kaart 3
Spakenburg Sten Vreekamp   Gele kaart 3
Spakenburg Tom Oostinjen   Gele kaart 3
TEC Bart van Westerlaken   Gele kaart 3
TEC Gianluca Maria   Gele kaart 3
TEC Nehemia Sanaky   Gele kaart 3
TEC Sebastian van der Sman   Gele kaart 3
UNA Petar Stoskovic   Gele kaart 3
VVSB Guido Pauw   Gele kaart 3
VVSB Tommy Bekooij   Gele kaart 3
VVSB Vladimir Jozic   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Adair Veiga Lopes   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Twente Ravelino Junte   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
AFC Danny Goedkoop   Gele kaart 2 Rode kaart 1
De Treffers Bas Hendriks   Gele kaart 2 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Ashwin Manuhutu   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Kozakken Boys Jeffrey van Nuland   Gele kaart 2 Rode kaart 1
AFC Daan Sutorius   Gele kaart 2
AFC Glenn van Zoolingen   Gele kaart 2
AFC Guido Moelee   Gele kaart 2
AFC Matthijs Jesse   Gele kaart 2
Barendrecht Bas Mourits   Gele kaart 2
Barendrecht Dimitri Gomes Almeida   Gele kaart 2
Barendrecht Donny Navajas Sanchez   Gele kaart 2
Barendrecht Richie Basoski   Gele kaart 2
De Treffers Daniël van Straaten   Gele kaart 2
De Treffers Robert Mutzers   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Kilian Berkhout   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Niels Redert   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Quentin Albertus   Gele kaart 2
FC Lienden Arjan Goorman   Gele kaart 2
FC Lienden Erik de Kruijk   Gele kaart 2
FC Lienden Mark Fennebeumer   Gele kaart 2
FC Lienden Mike Vreekamp   Gele kaart 2
FC Lienden Wouter de Vogel   Gele kaart 2
GVVV Patrick Heesakkers   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Johan Wigger   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Mark Veldmate   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Tom Heerkes   Gele kaart 2
Jong AZ Fernando Lewis   Gele kaart 2
Jong FC Twente Shaquile Woudstra   Gele kaart 2
Jong Sparta Abdul Bai Kamara   Gele kaart 2
Jong Sparta Akram Salhi   Gele kaart 2
Jong Sparta Bryan Janssen   Gele kaart 2
Jong Sparta Cyril Chevreuil   Gele kaart 2
Jong Sparta Finn Stokkers   Gele kaart 2
Jong Sparta Mark Veenhoven   Gele kaart 2
Jong Sparta Michael Verrips   Gele kaart 2
Jong Sparta Ricardo Kieboom   Gele kaart 2
Jong Vitesse Boyd Lucassen   Gele kaart 2
Jong Vitesse Joeri Potjes   Gele kaart 2
Jong Vitesse Julian Calor   Gele kaart 2
Jong Vitesse Julian Lelieveld   Gele kaart 2
Jong Vitesse Thomas Oude Kotte   Gele kaart 2
Katwijk Omar Hamdi   Gele kaart 2
Katwijk Stefan Stam   Gele kaart 2
Katwijk Steven Sanchez Angulo   Gele kaart 2
Koninklijke HFC Carlos Opoku   Gele kaart 2
Koninklijke HFC Jacob Noordmans   Gele kaart 2
Koninklijke HFC Jeffrey Sam-Sin   Gele kaart 2
Koninklijke HFC Tim van Soest   Gele kaart 2
Kozakken Boys Abdulsamed Abdullahi   Gele kaart 2
Kozakken Boys Mahmut Sönmez   Gele kaart 2
Kozakken Boys Sanny Monteiro   Gele kaart 2
Spakenburg Christian Supusepa   Gele kaart 2
Spakenburg Eric Veerman   Gele kaart 2
Spakenburg Ismo Vorstermans   Gele kaart 2
Spakenburg Robbie Holder   Gele kaart 2
Spakenburg Theo Timmermans   Gele kaart 2
TEC Barry Maguire   Gele kaart 2
TEC Gregory Viereck   Gele kaart 2
TEC Iljaas Rodjan   Gele kaart 2
TEC Walter Kiomegni   Gele kaart 2
TEC Wimilio Vink   Gele kaart 2
UNA Jeroen Stottelaar   Gele kaart 2
UNA Mart van de Gevel   Gele kaart 2
UNA Sander van Weert   Gele kaart 2
UNA Willem Tieben   Gele kaart 2
VVSB Maikey Parami   Gele kaart 2
AFC Melvin Grootfaam   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Jean-Paul van Leeuwen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Jong FC Twente Samuel Brobbey   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Spakenburg Danny van den Meiracker   Gele kaart 1 Rode kaart 1
TEC Kay Huijgens   Gele kaart 1 Rode kaart 1
AFC Jonathan Richard   Gele kaart 1
AFC Pieter Koopman   Gele kaart 1
AFC Tom van den Brink   Gele kaart 1
Barendrecht Ali Khaldi   Gele kaart 1
Barendrecht Richard Stolte   Gele kaart 1
De Treffers Bryan Sirvania   Gele kaart 1
De Treffers Hafid Sarkouk   Gele kaart 1
De Treffers Rick Verbeek   Gele kaart 1
De Treffers Twan Smits   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Jeremy Moreno   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Robin van der Ende   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Stephan Kruithof   Gele kaart 1
FC Lienden Brayton Biekman   Gele kaart 1
FC Lienden Frank Wiafe Danquah   Gele kaart 1
FC Lienden Jan Schimmel   Gele kaart 1
FC Lienden Kars Vierwind   Gele kaart 1
FC Lienden Milad Intezar   Gele kaart 1
FC Lienden Mohammed Bendadi   Gele kaart 1
FC Lienden Tom van der Neut   Gele kaart 1
GVVV Frank Tervoert   Gele kaart 1
GVVV Jamarro Diks   Gele kaart 1
GVVV Johan Jansen   Gele kaart 1
GVVV Mourad Marbouh   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Danny Bouws   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Derian Reinders   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Glenn Kobussen   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Jan Hooiveld   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Jorn Kremer   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Junior Albertus   Gele kaart 1
Jong AZ Ferdy Druijf   Gele kaart 1
Jong AZ Levi García   Gele kaart 1
Jong AZ Melle Springer   Gele kaart 1
Jong AZ Myron Boadu   Gele kaart 1
Jong AZ Robin Schouten   Gele kaart 1
Jong AZ Teun Koopmeiners   Gele kaart 1
Jong FC Twente Bob Vankan   Gele kaart 1
Jong FC Twente Dennis van Duinen   Gele kaart 1
Jong FC Twente Dilivio Hoffman   Gele kaart 1
Jong FC Twente Dylan Bernadina   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jelle van der Heyden   Gele kaart 1
Jong FC Twente Joachim Andersen   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jos Hooiveld   Gele kaart 1
Jong FC Twente Mathieu van den Assem   Gele kaart 1
Jong FC Twente Matthieu van den Assem   Gele kaart 1
Jong FC Twente Semir Gvozdjar   Gele kaart 1
Jong FC Twente Sven Mbikulu   Gele kaart 1
Jong FC Twente Timo Plattel   Gele kaart 1
Jong FC Twente Torgeir Borven   Gele kaart 1
Jong Sparta Abdulrahmane Harroui   Gele kaart 1
Jong Sparta Bradley Martis   Gele kaart 1
Jong Sparta Daniël Breedijk   Gele kaart 1
Jong Sparta Deroy Duarte   Gele kaart 1
Jong Sparta Florian Pinteau   Gele kaart 1
Jong Sparta Koen Muller   Gele kaart 1
Jong Sparta Lovette Felicia   Gele kaart 1
Jong Sparta Mathias Pogba   Gele kaart 1
Jong Sparta Robert Klaasen   Gele kaart 1
Jong Sparta Stijn Spierings   Gele kaart 1
Jong Vitesse Abiola Dauda   Gele kaart 1
Jong Vitesse Ali Mukhtar   Gele kaart 1
Jong Vitesse Anil Mercan   Gele kaart 1
Jong Vitesse Arshak Koryan   Gele kaart 1
Jong Vitesse Cali Daniël   Gele kaart 1
Jong Vitesse Jovi Munter   Gele kaart 1
Jong Vitesse Leeroy Schorea   Gele kaart 1
Jong Vitesse Mark Bencze   Gele kaart 1
Jong Vitesse Matthew Miazga   Gele kaart 1
Jong Vitesse Navarone Foor   Gele kaart 1
Jong Vitesse Nikolas Agrafiotis   Gele kaart 1
Jong Vitesse Stef Brummel   Gele kaart 1
Katwijk Sabir Achefay   Gele kaart 1
Koninklijke HFC André Morgan   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Robin Eindhoven   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Tom Boks   Gele kaart 1
Kozakken Boys Berry Powel   Gele kaart 1
Kozakken Boys Everton Pires Tavares   Gele kaart 1
Kozakken Boys Hermon Tekleab   Gele kaart 1
Kozakken Boys Mohammed Hammouti   Gele kaart 1
Kozakken Boys Nils den Hartog   Gele kaart 1
Spakenburg André Krul   Gele kaart 1
Spakenburg Joey Belterman   Gele kaart 1
Spakenburg Mike Ahrens   Gele kaart 1
Spakenburg Robby Holder   Gele kaart 1
Spakenburg Salim Amerzgiou   Gele kaart 1
TEC Daan Disveld   Gele kaart 1
TEC Jip Bartels   Gele kaart 1
TEC Josemar Makiavala   Gele kaart 1
TEC Kurtley de Windt   Gele kaart 1
TEC Matthijs van Gessel   Gele kaart 1
TEC Migiel Zeller   Gele kaart 1
UNA Brian Boogers   Gele kaart 1
UNA Chefrino Eind   Gele kaart 1
UNA Youri van der Meer   Gele kaart 1
VVSB Bas Ruigrok   Gele kaart 1
VVSB Giovialli Serbony   Gele kaart 1
VVSB Martijn Hoogenboom   Gele kaart 1
VVSB Richelo Fecunda   Gele kaart 1
AFC Patrick Zonneveld   Rode kaart 1
Jong AZ Muamer Tankovic   Rode kaart 1
Kozakken Boys Jesper Hogedoorn   Rode kaart 1
Spakenburg Richard Arends   Rode kaart 1
Spakenburg Tim Sanders   Rode kaart 1

 

EERSTE PERIODE

1 Jong AZ 12 8 3 1 27 33- 12 +21
2 GVVV 12 7 3 2 24 20- 13 +7
3 AFC 12 7 3 2 24 28- 22 +6
4 Kozakken Boys 12 6 3 3 21 22- 15 +7
5 Excelsior M. 12 5 4 3 19 17- 9 +8
6 Katwijk 12 4 7 1 19 18- 13 +5
7 Barendrecht 12 4 5 3 17 21- 18 +3
8 VVSB 12 5 2 5 17 18- 21 -3
9 Jong Vitesse 12 5 1 6 16 26- 29 -3
10 De Treffers 12 3 6 3 15 18- 17 +1
11 FC Lienden 12 4 3 5 15 17- 17 0
12 Spakenburg 12 3 4 5 13 24- 27 -3
13 TEC 12 4 1 7 13 16- 21 -5
14 UNA 12 3 3 6 12 17- 28 -11
15 Jong Sparta 12 2 5 5 11 22- 27 -5
16 Koninklijke HFC 12 2 5 5 11 20- 26 -6
17 HHC Hardenberg 12 2 4 6 10 13- 23 -10
18 Jong FC Twente 12 2 2 8 8 11- 23 -12

TWEEDE PERIODE

1 Jong AZ 11 9 1 1 28 27- 9 +18
2 De Treffers 11 7 2 2 23 27- 19 +8
3 VVSB 11 5 4 2 19 25- 17 +8
4 Koninklijke HFC 11 6 1 4 19 17- 10 +7
5 UNA 11 5 2 4 17 22- 24 -2
6 Excelsior M. 11 4 4 3 16 17- 15 +2
7 Katwijk 11 5 1 5 16 15- 17 -2
8 FC Lienden 11 4 3 4 15 21- 15 +6
9 HHC Hardenberg 11 4 3 4 15 8- 10 -2
10 Barendrecht 11 4 2 5 14 16- 15 +1
11 Kozakken Boys 11 4 2 5 14 23- 25 -2
12 Jong Vitesse 11 5 1 5 13 24- 20 +4
13 Jong Sparta 11 3 4 4 13 22- 23 -1
14 AFC 11 3 3 5 12 17- 19 -2
15 Spakenburg 11 3 2 6 11 21- 23 -2
16 GVVV 11 3 2 6 11 15- 26 -11
17 TEC 11 3 2 6 11 18- 34 -16
18 Jong FC Twente 11 1 3 7 6 10- 24 -14

DERDE PERIODE

1 Jong Sparta 11 7 2 2 23 30- 17 +13
2 Kozakken Boys 11 7 1 3 22 25- 14 +11
3 Jong AZ 11 6 3 2 21 25- 8 +17
4 TEC 11 6 3 2 21 19- 12 +7
5 Katwijk 11 6 2 3 20 19- 12 +7
6 FC Lienden 11 5 3 3 18 14- 16 -2
7 De Treffers 11 4 4 3 16 25- 19 +6
8 HHC Hardenberg 11 4 4 3 16 20- 20 0
9 Barendrecht 11 4 4 3 16 20- 24 -4
10 Excelsior M. 11 4 2 5 14 18- 19 -1
11 Spakenburg 11 3 4 4 13 16- 16 0
12 Koninklijke HFC 11 3 3 5 12 12- 14 -2
13 GVVV 11 3 3 5 12 16- 24 -8
14 UNA 11 4 0 7 12 18- 27 -9
15 Jong FC Twente 11 3 2 6 11 11- 17 -6
16 VVSB 11 2 5 4 11 19- 26 -7
17 AFC 11 3 1 7 10 14- 22 -8
18 Jong Vitesse 11 1 2 8 5 16- 30 -14

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2