VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse C - seizoen 2003-2004

Eindstand

1   SC Genemuiden 26 18 6 2 60 61- 32 +29
2   Be Quick '28 26 18 2 6 56 64- 27 +37
3   WHC 26 14 5 7 47 43- 37 +6
4   ACV 26 13 4 9 43 62- 42 +20
5   Harkemase Boys 26 13 4 9 43 47- 29 +18
6   VVOG 26 10 9 7 39 39- 32 +7
7   SDC Putten 26 11 6 9 39 40- 37 +3
8   Urk 26 11 5 10 38 47- 50 -3
9   DOS Kampen 26 8 7 11 31 31- 36 -5
10   Nunspeet 26 7 7 12 28 36- 39 -3
11   ASV Dronten 26 7 4 15 25 28- 51 -23
12   Flevo Boys 26 5 8 13 23 27- 40 -13
13   CSV Apeldoorn 26 4 7 15 19 30- 57 -27
14   Oranje Nassau 26 4 4 18 16 25- 71 -46

Topscorers

SC Genemuiden Yves Heskamp 17
Harkemase Boys Tony Alberda 15
VVOG Jeroen van den Berg 15
WHC Josja Bolks 14
Be Quick '28 Arjan Louwen 13
ACV Martin Bloem 12
ACV Rolf de Boer 12
Be Quick '28 Arie Smit 11
Nunspeet Lorenz Beukers 11
SC Genemuiden André de Boer 11
Be Quick '28 Gerald van de Belt 10
Flevo Boys Remco Bangma 10
Harkemase Boys Sander Hartman 10
DOS Kampen Manuel Vis 9
SDC Putten Antwin Grevengoed 9
Be Quick '28 Duncan van Moll 8
DOS Kampen Kevin Diender 8
Nunspeet Marcel Pietersen 8
VVOG Edwin van Egteren 8
WHC Joseph Kanyike 8
ACV Ruud Jalving 7
CSV Apeldoorn Peter Zwikker 6
Flevo Boys Peter Pot 6
SC Genemuiden Wiljan Kattenberg 6
ACV Stèphan Metz 5
ACV Ype Jansma 5
ASV Dronten Joany Ascherl 5
Be Quick '28 Stephan Rahantoknam 5
CSV Apeldoorn Lars Veeneman 5
DOS Kampen Emiel Diender 5
Harkemase Boys Menno Reinders 5
Oranje Nassau Lieuwe Boonstra 5
SDC Putten Marius van den Bremer 5
VVOG Dirk-Jan Beeftink 5
ACV Jeroen Nieuwenhuis 4
ASV Dronten Jeroen Soppe 4
Oranje Nassau Mark van der Wal 4
SC Genemuiden Henk Eenkhoorn 4
SC Genemuiden Marchel Visscher 4
Urk Evert Jan van Slooten 4
Urk Jan Kramer 4
VVOG Teunis Kramer 4
ACV Robert van den Berg 3
Be Quick '28 Nardus de Vries 3
Nunspeet Joachim Evertse 3
Oranje Nassau Hendrik Jan Smit 3
SC Genemuiden Henri Lindenboom 3
SDC Putten Bastiaan de Boer 3
SDC Putten Dennis Bos 3
SDC Putten Erwin Schouten 3
Urk Gerrit Visser 3
Urk Harm Geert Bakker 3
Urk Henri Romkes 3
Urk William Visser 3
WHC Martijn Mellema 3
WHC Stefan Buitenhuis 3
ASV Dronten Eric van Eikeren 2
ASV Dronten Floris Meerveld 2
ASV Dronten Gerben de Boer 2
ASV Dronten Jan Tunnis Faber 2
ASV Dronten Marc Raaymakers 2
ASV Dronten Patrick Posthuma 2
ASV Dronten Reagwich Slijngard 2
Be Quick '28 Sander Roege 2
CSV Apeldoorn Bardy Verhoef 2
CSV Apeldoorn Jasper Oosterman 2
CSV Apeldoorn Marcel Top 2
CSV Apeldoorn Richard Ditzel 2
DOS Kampen Meloudi Zaki 2
Flevo Boys Kees de Munnik 2
Harkemase Boys Alwin Kooistra 2
Harkemase Boys Ludsen Hoogenberg 2
Harkemase Boys Theo Los 2
Nunspeet Mathieu van Tienhoven 2
Nunspeet Pedro van de Bunte 2
Oranje Nassau Bernard Steenbergen 2
Oranje Nassau Jan Haanstra 2
SC Genemuiden Robert van Dijk 2
SC Genemuiden Tijmen Brouwer 2
SDC Putten Henry Kleyer 2
SDC Putten Roy van Velzen 2
Urk Claus Brouwer 2
Urk Kees Wakker 2
Urk Klaas Wakker 2
Urk Pieter Ras 2
VVOG Matthijs IJzerman 2
WHC Edward Tijssen 2
ACV Jarno Rötgers 1
ACV Marcel Tillema 1
ACV Masohi Tauran 1
ACV Paul Ravenau 1
ASV Dronten Bas de Raat 1
ASV Dronten Bouwe Zonnenberg 1
ASV Dronten Essam Ziyech 1
Be Quick '28 Arnie Pot 1
Be Quick '28 Erwin van Leur 1
Be Quick '28 Gert Peter de Gunst 1
Be Quick '28 Jos Dietrich 1
Be Quick '28 Nick Kok 1
CSV Apeldoorn Niels Rijnders 1
CSV Apeldoorn Niels ter Haar 1
CSV Apeldoorn Rick Maneschijn 1
DOS Kampen Bertie Wezenberg 1
DOS Kampen Frank Koenderman 1
DOS Kampen Henry van Wijhe 1
DOS Kampen Jelbert Versteeg 1
DOS Kampen Patrick Post 1
Flevo Boys Bart Brugge 1
Flevo Boys Floor Tuinstra 1
Flevo Boys Henk Jan Hoekstra 1
Flevo Boys Marcel Dijk 1
Flevo Boys Paul van Wageningen 1
Flevo Boys Ronald Verhage 1
Flevo Boys Theo Knook 1
Harkemase Boys André van Tuinen 1
Harkemase Boys Anthoon Elsinga 1
Harkemase Boys Camero van Oostveen 1
Harkemase Boys Martijn Groenewold 1
Nunspeet Bram Zwaan 1
Nunspeet Erik van Gameren 1
Nunspeet Johan Maas 1
Oranje Nassau Chris Katerborg 1
Oranje Nassau Philippe Weyi-M'panga 1
Oranje Nassau Reinier Carabain 1
Oranje Nassau Ronald Klarus 1
SC Genemuiden Ard Slot 1
SC Genemuiden Arjan Kolk 1
SC Genemuiden Gert Eenkhoorn 1
SC Genemuiden Herman Jansen 1
SDC Putten Floris Huiskamp 1
SDC Putten Gijs Bos 1
Urk Bram Brouwer 1
Urk Jan de Boer 1
Urk Jelle Loosman 1
Urk Kees de Boer 1
Urk Klaas Tol 1
Urk Siemen Lindeboom 1
WHC Edwin Starke 1
WHC Henrico Mud 1
WHC Michel Füchten 1
WHC Pascal Diender 1

Gele en rode kaarten

Eerste periode

1 Be Quick '28 8 7 0 1 21 28- 9 +19
2 SC Genemuiden 8 6 1 1 19 21- 12 +9
3 WHC 8 6 0 2 18 15- 10 +5
4 SDC Putten 8 5 1 2 16 15- 10 +5
5 Harkemase Boys 8 5 0 3 15 20- 9 +11
6 ACV 8 4 3 1 15 16- 10 +6
7 DOS Kampen 8 4 2 2 14 16- 11 +5
8 VVOG 8 3 2 3 11 16- 15 +1
9 Nunspeet 8 3 1 4 10 13- 15 -2
10 Urk 8 1 2 5 5 13- 22 -9
11 ASV Dronten 8 1 2 5 5 10- 20 -10
12 Flevo Boys 8 0 4 4 4 9- 14 -5
13 CSV Apeldoorn 8 0 3 5 3 8- 20 -12
14 Oranje Nassau 8 0 1 7 1 4- 27 -23

Tweede periode

1 SC Genemuiden 9 6 3 0 21 22- 10 +12
2 VVOG 9 5 3 1 18 13- 5 +8
3 WHC 9 6 0 3 18 19- 12 +7
4 Urk 9 5 2 2 17 14- 13 +1
5 Be Quick '28 9 5 1 3 16 12- 7 +5
6 ACV 9 5 0 4 15 24- 16 +8
7 Harkemase Boys 9 4 1 4 13 11- 10 +1
8 Nunspeet 9 3 2 4 11 14- 11 +3
9 DOS Kampen 9 3 2 4 11 10- 12 -2
10 Flevo Boys 9 3 2 4 11 11- 14 -3
11 Oranje Nassau 9 3 2 4 11 14- 18 -4
12 SDC Putten 9 2 1 6 7 7- 17 -10
13 ASV Dronten 9 2 0 7 6 8- 22 -14
14 CSV Apeldoorn 9 0 3 6 3 4- 16 -12

Derde periode

1 SC Genemuiden 9 6 2 1 20 18- 10 +8
2 Be Quick '28 9 6 1 2 19 24- 11 +13
3 SDC Putten 9 4 4 1 16 18- 10 +8
4 Urk 9 5 1 3 16 20- 15 +5
5 Harkemase Boys 9 4 3 2 15 16- 10 +6
6 ASV Dronten 9 4 2 3 14 10- 9 +1
7 ACV 9 4 1 4 13 22- 16 +6
8 CSV Apeldoorn 9 4 1 4 13 18- 21 -3
9 WHC 9 2 5 2 11 9- 15 -6
10 VVOG 9 2 4 3 10 10- 12 -2
11 Flevo Boys 9 2 2 5 8 7- 12 -5
12 Nunspeet 9 1 4 4 7 9- 13 -4
13 DOS Kampen 9 1 3 5 6 5- 13 -8
14 Oranje Nassau 9 1 1 7 4 7- 26 -19

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2