VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse A - seizoen 2004-2005

Eindstand

1   ASWH 26 18 4 4 58 53- 23 +30
2   Hoek 26 15 1 10 46 57- 35 +22
3   Kozakken Boys 26 13 7 6 46 42- 21 +21
4   Ter Leede 26 12 10 4 46 45- 25 +20
5   FC Lisse 26 14 4 8 46 62- 43 +19
6   Bennekom 26 13 6 7 45 44- 31 +13
7   Noordwijk 26 10 8 8 38 42- 42 0
8   DOVO 26 11 4 11 37 40- 37 +3
9   Heerjansdam 26 10 3 13 33 37- 46 -9
10   ARC 26 9 5 12 32 28- 37 -9
11   Ajax 26 8 7 11 31 25- 37 -12
12   Barendrecht 26 6 3 17 21 27- 53 -26
13   Marken 26 5 5 16 20 27- 53 -26
14   Volendam 26 2 5 19 11 18- 64 -46

Topscorers

FC Lisse Kwong-Wah Steinraht 24
FC Lisse Jeffrey Winter 18
Hoek David Destorme 18
Hoek Sam Ysebaert 13
Noordwijk Joost Leonard 12
Heerjansdam Remco Koremans 11
Barendrecht John Powel 10
DOVO Michel van de Broek 10
Kozakken Boys Raoul Henar 10
Ter Leede Martijn Gootjes 10
Ajax Orville Blankendal 9
Bennekom Dennis van Meegdenburg 9
Heerjansdam Jimmy Wessels 9
ASWH Louis van Kleef 8
ASWH Sjoerd van der Waal 8
Hoek Christophe Dewispelaere 8
Kozakken Boys Jean Philip Becht 8
Marken Henk Abercrombie 8
ASWH Alexander de Jong 7
ASWH Arjan Human 7
ASWH Walter van Ommeren 7
Bennekom Jeremy Overbeek Bloem 7
DOVO Lorenzo Netteb 7
DOVO Richard Beekink 7
Heerjansdam Christiaan Koremans 7
Noordwijk Bram Meurs 7
Noordwijk Jeroen van Wetten 7
Ter Leede Hicham Rbii 7
Ter Leede Patrick Kalkema 7
ARC Roland Verlaan 6
ASWH Jordi Boogers 6
Barendrecht Germain Akkermans 6
FC Lisse Michael van der Laan 6
Kozakken Boys Mark Santegoeds 6
Ter Leede Carlo van Zelst 6
ASWH Izaak Verhoeven 5
Bennekom Arno Splinter 5
DOVO Germaine Levant 5
Marken Philip de Leeuw 5
Noordwijk Jelle Korbee 5
Volendam Ben Zwarthoed 5
Ajax Mark Geestman 4
ARC Michel van Beest 4
ARC Wesley Slingerland 4
Bennekom Keiji Aikawa 4
Bennekom Martin van der Meyden 4
DOVO Karsten Wierenga 4
Hoek Pieter de Munnik 4
Kozakken Boys Ousmane Sanou 4
Ajax Arthur Vinkenoog 3
Ajax Dilshan Fong Tin Joen 3
ARC Alex Redel 3
ARC Maurice Bartels 3
ASWH Marphe Redjosetiko 3
Barendrecht Rafael Andrade 3
Bennekom Anne van der Kolk 3
Bennekom Rogier Meijer 3
FC Lisse Kevin Winter 3
FC Lisse Robin Bakker 3
Heerjansdam Adil Bouziani 3
Hoek Nyim Melki 3
Kozakken Boys Mamadi Sibide 3
Marken Marchanno Schultz 3
Noordwijk Stefan Schaafsma 3
Ter Leede Germain Gotschin 3
Ter Leede Mohammed Rahou 3
Ajax Daniël Moinat 2
Ajax Jamal Ahaddouch 2
Ajax Tayron Dekker 2
ARC Guillermo Graaven 2
ARC Paul Egberts 2
Barendrecht Mounir L'Fathi 2
Bennekom Edward van Leenen 2
Bennekom Henk van Essen 2
Bennekom Michel van der Sommen 2
DOVO Guido Salzgeber 2
DOVO Leon Toonen 2
FC Lisse Orson Naarendorp 2
Heerjansdam Bryan Pereira 2
Hoek Djamel Buyse 2
Hoek Steven de Croock 2
Hoek Thijs Binnerts 2
Hoek Wesley de Smet 2
Kozakken Boys Frank Jongbloets 2
Kozakken Boys Niels Kerkhof 2
Kozakken Boys Ozkan Ozkaya 2
Marken Erik Homan 2
Marken Tuan Truong Minh 2
Noordwijk Rocky Pitti 2
Noordwijk Wouter van der Kolk 2
Ter Leede Anouar Hamdi 2
Ter Leede Martijn Lagendijk 2
Ter Leede Rogier Koordes 2
Volendam Dion Glumac 2
Volendam Jan Visscher 2
Ajax Aytekin Demirtas 1
Ajax Marc Wolthuis 1
Ajax Rob de Groot 1
ARC Bas Willemse 1
ARC Harib El Mhassani 1
ARC Norbert van Lochem 1
ARC Wesley Lancel 1
Barendrecht Bruce Godvliet 1
Barendrecht Danny Versluis 1
Barendrecht Jan van der Lugt 1
Barendrecht Ruud Langenberg 1
Barendrecht Steffen van der Linden 1
Barendrecht Steve Wesenhagen 1
Bennekom Gerrit-Jan Barten 1
Bennekom Johan van den Berg 1
DOVO Marco Holster 1
DOVO Nick Rentenaar 1
DOVO Taoufik Adnane 1
FC Lisse Daniël Rios 1
FC Lisse Melvin Nijlhof 1
FC Lisse René van Wieringen 1
FC Lisse Roel de Goede 1
Heerjansdam Gregory Stadswijk 1
Heerjansdam Jamel El Channouti 1
Heerjansdam Mounim El Morabet 1
Hoek Gunther de Meijer 1
Hoek Jeroen van de Broeke 1
Hoek Thomas Ragut 1
Kozakken Boys Antoinne Wellens 1
Kozakken Boys Arco van Oord 1
Kozakken Boys Dogan Corneille 1
Kozakken Boys Jayson Trommel 1
Kozakken Boys Taoufik Ameziane 1
Marken Jurgen Spier 1
Marken Michel Karemaker 1
Marken Patrick Zwartjes 1
Marken Ronald van Altena 1
Marken Sylvan Martha 1
Marken Tijs Klaver 1
Noordwijk Berry Janssen 1
Noordwijk Niels Schoonen 1
Noordwijk Paul Reumer 1
Noordwijk Peter Bos 1
Ter Leede Jurgen Faerber 1
Ter Leede Roberto Escudero 1
Volendam Bart Jonkerman 1
Volendam Cees Visscher 1
Volendam Henk Bond 1
Volendam Jim Schilder 1
Volendam Johan Bond 1
Volendam Johan Tuyp 1
Volendam Nick Tuyp 1
Volendam Tom Tuijp 1

Gele en rode kaarten

Heerjansdam Stolk   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Marken Zwarthoed   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Bennekom Kurjakovic   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ter Leede Rbii   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ajax Ahaddouch   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Roest   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Vermeulen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Van Driel   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Marken Biswana   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOVO Holster   Gele kaart 6 Rode kaart 1
Barendrecht Ruud Langenberg   Gele kaart 6
DOVO Wooding   Gele kaart 6
Heerjansdam Stadswijk   Gele kaart 6
Bennekom Van Leenen   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Barendrecht Pak   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Bennekom Roestenburg   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Dekker   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse K. Winter   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Marken Visser   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC De Jong   Gele kaart 5
ASWH Van der Veeke   Gele kaart 5
Barendrecht Andrade   Gele kaart 5
Barendrecht Rooders   Gele kaart 5
Bennekom Meijer   Gele kaart 5
DOVO Van der Tier   Gele kaart 5
Heerjansdam Pereira   Gele kaart 5
Kozakken Boys Visser   Gele kaart 5
Kozakken Boys Wellens   Gele kaart 5
Marken Michielsen   Gele kaart 5
Ter Leede Lagendijk   Gele kaart 5
ARC Voskuilen   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOVO Wieringa   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Ervin Lee   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Jongbloets   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Rigbers   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Van Lochem   Gele kaart 4
ASWH Hoogendoorn   Gele kaart 4
Barendrecht Brienen   Gele kaart 4
Barendrecht L'Fathi   Gele kaart 4
Bennekom Barten   Gele kaart 4
Heerjansdam Bouziani   Gele kaart 4
Hoek De Smet   Gele kaart 4
Kozakken Boys Becht   Gele kaart 4
Kozakken Boys Kerkhof   Gele kaart 4
Marken Klaver   Gele kaart 4
Marken Zwartjes   Gele kaart 4
Noordwijk Bos   Gele kaart 4
Noordwijk Janssen   Gele kaart 4
Noordwijk Schaafsma   Gele kaart 4
Ter Leede Hamdi   Gele kaart 4
Ter Leede Hoogkamer   Gele kaart 4
Volendam Ben Zwarthoed   Gele kaart 4
Ajax Fong   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Honsbeek   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Volendam Zwarthoed   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ajax Pirovano   Gele kaart 3 Rode kaart 1
DOVO Toonen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Marken Schultz   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Ter Leede Van Zelst   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Ajax Blankendal   Gele kaart 3
Ajax Krommenhoek   Gele kaart 3
Ajax Moinat   Gele kaart 3
Ajax Sleur   Gele kaart 3
ARC Egberts   Gele kaart 3
ARC Lancel   Gele kaart 3
ARC Redel   Gele kaart 3
ARC Van Schie   Gele kaart 3
ASWH Gorré   Gele kaart 3
ASWH Lodder   Gele kaart 3
ASWH Redjosetiko   Gele kaart 3
ASWH Van Lare   Gele kaart 3
ASWH Verhoeven   Gele kaart 3
Bennekom Van der Sommen   Gele kaart 3
Bennekom Van Meegdenburg   Gele kaart 3
DOVO Brands   Gele kaart 3
DOVO Wierenga   Gele kaart 3
Heerjansdam Salazar   Gele kaart 3
Heerjansdam Wessels   Gele kaart 3
Hoek Binnerts   Gele kaart 3
Hoek Buyse   Gele kaart 3
Hoek De Munnik   Gele kaart 3
Hoek Porteman   Gele kaart 3
Hoek Ragut   Gele kaart 3
Hoek Ysebaert   Gele kaart 3
Marken Abercrombie   Gele kaart 3
Marken De Leeuw   Gele kaart 3
Marken Truong Minh   Gele kaart 3
Noordwijk Braun   Gele kaart 3
Noordwijk Van der Kolk   Gele kaart 3
Ter Leede Faerber   Gele kaart 3
Volendam Pieter Jonk   Gele kaart 3
Volendam Raymond Smit   Gele kaart 3
ASWH Van Kleef   Gele kaart 2 Rode kaart 1
FC Lisse Naarendorp   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Marken Karemaker   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Marken Martha   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Ter Leede Kalkema   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Ajax Mallie   Gele kaart 2
Ajax Vinkenoog   Gele kaart 2
ARC Bahlmann   Gele kaart 2
ARC Balkhoven   Gele kaart 2
ARC Jongejan   Gele kaart 2
ARC Slingerland   Gele kaart 2
ARC Van Dorp   Gele kaart 2
ARC Verlaan   Gele kaart 2
ASWH De Jong   Gele kaart 2
Barendrecht Godvliet   Gele kaart 2
Barendrecht Langenberg   Gele kaart 2
Barendrecht Rob Langenberg   Gele kaart 2
Barendrecht Trovato   Gele kaart 2
Barendrecht Versluis   Gele kaart 2
Bennekom Oomen   Gele kaart 2
Bennekom Splinter   Gele kaart 2
Bennekom Van der Meijden   Gele kaart 2
Bennekom Van Essen   Gele kaart 2
DOVO Achterberg   Gele kaart 2
DOVO Beekink   Gele kaart 2
DOVO Netteb   Gele kaart 2
DOVO Selhorst   Gele kaart 2
DOVO Van de Broek   Gele kaart 2
DOVO Van den Broek   Gele kaart 2
DOVO Van Husen   Gele kaart 2
FC Lisse De Goede   Gele kaart 2
FC Lisse Lee   Gele kaart 2
FC Lisse Tan   Gele kaart 2
FC Lisse Van der Laan   Gele kaart 2
FC Lisse Van der Meulen   Gele kaart 2
FC Lisse Van Wieringen   Gele kaart 2
Heerjansdam C. Koremans   Gele kaart 2
Heerjansdam El Ghannouti   Gele kaart 2
Heerjansdam El Morabet   Gele kaart 2
Heerjansdam Koppelaar   Gele kaart 2
Heerjansdam Van der Burg   Gele kaart 2
Heerjansdam Van der Put   Gele kaart 2
Hoek Destorme   Gele kaart 2
Hoek Dewispelaere   Gele kaart 2
Hoek Van de Broeke   Gele kaart 2
Hoek Yuruk   Gele kaart 2
Kozakken Boys Koman   Gele kaart 2
Marken Homan   Gele kaart 2
Noordwijk De Vries   Gele kaart 2
Noordwijk Korbee   Gele kaart 2
Noordwijk Leonard   Gele kaart 2
Noordwijk Reumer   Gele kaart 2
Noordwijk Van Dam   Gele kaart 2
Ter Leede Koordes   Gele kaart 2
Ter Leede Lensink   Gele kaart 2
Ter Leede Rahou   Gele kaart 2
Ter Leede Waasdorp   Gele kaart 2
Volendam Henk Bond   Gele kaart 2
Volendam Jan Visscher   Gele kaart 2
Volendam Tom Koning   Gele kaart 2
Volendam Van Rheenen   Gele kaart 2
Ajax Tosch   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Bennekom Overbeek Bloem   Gele kaart 1 Rode kaart 1
DOVO Adnane   Gele kaart 1 Rode kaart 1
DOVO Van der Horst   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Sanou   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Sibide   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Trommel   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Volendam Arnold Smit   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ajax Dekker   Gele kaart 1
Ajax Demirtas   Gele kaart 1
Ajax Geestman   Gele kaart 1
Ajax Homoet   Gele kaart 1
Ajax Van der Berg   Gele kaart 1
Ajax Wolthuis   Gele kaart 1
ARC Bakker   Gele kaart 1
ARC Bartels   Gele kaart 1
ARC Graaven   Gele kaart 1
ARC Tuinenburg   Gele kaart 1
ARC Van Beest   Gele kaart 1
ARC Van Meggelen   Gele kaart 1
ARC Willemse   Gele kaart 1
ASWH Boogers   Gele kaart 1
ASWH Human   Gele kaart 1
ASWH Sturrus   Gele kaart 1
ASWH Van der Waal   Gele kaart 1
ASWH Van Ommeren   Gele kaart 1
ASWH Visser   Gele kaart 1
ASWH Walter van Ommeren   Gele kaart 1
Barendrecht Powel   Gele kaart 1
Barendrecht Van der Lugt   Gele kaart 1
Barendrecht Visser   Gele kaart 1
Barendrecht Wesenhagen   Gele kaart 1
Bennekom Van der Kolk   Gele kaart 1
Bennekom Van der Meyden   Gele kaart 1
DOVO Holwijn   Gele kaart 1
DOVO Husen   Gele kaart 1
FC Lisse Bakker   Gele kaart 1
FC Lisse Goede   Gele kaart 1
FC Lisse Heemskerk   Gele kaart 1
FC Lisse J. Winter   Gele kaart 1
FC Lisse Kevin Winter   Gele kaart 1
FC Lisse Kwong Wah Steinrath   Gele kaart 1
FC Lisse Nijlhof   Gele kaart 1
FC Lisse Van der Zwet   Gele kaart 1
Heerjansdam Bierstekers   Gele kaart 1
Heerjansdam Kramer   Gele kaart 1
Heerjansdam R. Koremans   Gele kaart 1
Hoek Charly Okonedo   Gele kaart 1
Hoek Okonedo   Gele kaart 1
Kozakken Boys Ameziane   Gele kaart 1
Kozakken Boys Corneille   Gele kaart 1
Kozakken Boys Jansen   Gele kaart 1
Kozakken Boys Kant   Gele kaart 1
Kozakken Boys Ozkaya   Gele kaart 1
Kozakken Boys Santegoets   Gele kaart 1
Marken Arnold Teerhuis   Gele kaart 1
Marken Michael Visser   Gele kaart 1
Marken Spier   Gele kaart 1
Marken Stoker   Gele kaart 1
Noordwijk Bloemheuvel   Gele kaart 1
Noordwijk Meurs   Gele kaart 1
Noordwijk Spaan   Gele kaart 1
Noordwijk Van de Kolk   Gele kaart 1
Noordwijk Van der Niet   Gele kaart 1
Noordwijk Van Rijn   Gele kaart 1
Ter Leede Bloemheuvel   Gele kaart 1
Ter Leede Gootjes   Gele kaart 1
Ter Leede Gootjes en Koordes   Gele kaart 1
Ter Leede Gotschin   Gele kaart 1
Ter Leede Jurgen Faerber   Gele kaart 1
Ter Leede Martijn Lagendijk   Gele kaart 1
Volendam Corn. Veerman   Gele kaart 1
Volendam Dick Zwarthoed   Gele kaart 1
Volendam Glumac   Gele kaart 1
Volendam Jan Koning   Gele kaart 1
Volendam Kees Sul   Gele kaart 1
Volendam Nick Tuijp   Gele kaart 1
Volendam Schilder   Gele kaart 1
Barendrecht Stoop   Rode kaart 1
DOVO Kooistra   Rode kaart 1
Hoek Melki   Rode kaart 1
Volendam Molenaar   Rode kaart 1

Eerste periode

1 Kozakken Boys 8 5 2 1 17 12- 3 +9
2 Ter Leede 8 4 4 0 16 18- 7 +11
3 FC Lisse 8 5 1 2 16 24- 15 +9
4 Bennekom 8 5 1 2 16 16- 8 +8
5 ASWH 8 5 1 2 16 13- 7 +6
6 ARC 8 4 1 3 13 11- 12 -1
7 Noordwijk 8 3 3 2 12 15- 12 +3
8 Ajax 8 3 3 2 12 11- 12 -1
9 Heerjansdam 8 3 1 4 10 10- 11 -1
10 Hoek 8 3 0 5 9 16- 18 -2
11 DOVO 8 2 1 5 7 7- 14 -7
12 Volendam 8 1 3 4 6 6- 16 -10
13 Barendrecht 8 1 1 6 4 6- 19 -13
14 Marken 8 0 2 6 2 3- 14 -11

Tweede periode

1 ASWH 9 8 0 1 24 26- 9 +17
2 Hoek 9 6 0 3 18 19- 8 +11
3 Kozakken Boys 9 4 3 2 15 18- 11 +7
4 Ter Leede 9 4 3 2 15 9- 7 +2
5 Noordwijk 9 4 2 3 14 12- 13 -1
6 DOVO 9 4 1 4 13 14- 11 +3
7 Bennekom 9 4 1 4 13 14- 12 +2
8 Ajax 9 4 1 4 13 9- 12 -3
9 FC Lisse 9 4 0 5 12 18- 19 -1
10 Barendrecht 9 4 0 5 12 13- 17 -4
11 Marken 9 3 2 4 11 15- 17 -2
12 Heerjansdam 9 3 2 4 11 11- 17 -6
13 ARC 9 1 2 6 5 5- 13 -8
14 Volendam 9 1 1 7 4 6- 23 -17

Derde periode

1 Hoek 9 6 1 2 19 22- 9 +13
2 FC Lisse 9 5 3 1 18 20- 9 +11
3 ASWH 9 5 3 1 18 14- 7 +7
4 DOVO 9 5 2 2 17 19- 12 +7
5 Bennekom 9 4 4 1 16 14- 11 +3
6 Ter Leede 9 4 3 2 15 18- 11 +7
7 Kozakken Boys 9 4 2 3 14 12- 7 +5
8 ARC 9 4 2 3 14 12- 12 0
9 Heerjansdam 9 4 0 5 12 16- 18 -2
10 Noordwijk 9 3 3 3 12 15- 17 -2
11 Marken 9 2 1 6 7 9- 22 -13
12 Ajax 9 1 3 5 6 5- 13 -8
13 Barendrecht 9 1 2 6 5 8- 17 -9
14 Volendam 9 0 1 8 1 6- 25 -19

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2