VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse A - seizoen 2006-2007

Eindstand

1   Rijnsburgse Boys 26 18 4 4 58 66- 30 +36
2   FC Lisse 26 16 5 5 53 51- 28 +23
3   Noordwijk 26 14 4 8 46 42- 34 +8
4   ASWH 26 13 3 10 42 53- 44 +9
5   Kozakken Boys 26 12 4 10 40 44- 43 +1
6   DOTO 26 11 6 9 39 52- 48 +4
7   Katwijk 26 11 4 11 37 45- 43 +2
8   Ter Leede 26 11 3 12 36 47- 47 0
9   SHO 26 9 4 13 31 46- 52 -6
10   TOGR 26 8 5 13 29 34- 48 -14
11   Capelle 26 7 7 12 28 38- 45 -7
12   Excelsior Maassluis 26 8 3 15 27 34- 47 -13
13   Vitesse Delft 26 8 2 16 26 47- 70 -23
14   Heerjansdam 26 5 8 13 23 40- 60 -20

Topscorers

Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 22
ASWH Arjan Human 18
Capelle Henk Roeland 17
Kozakken Boys Thijs Houwing 17
DOTO Michael van Dommelen 15
SHO Geert Bakker 14
SHO John Powel 12
DOTO Jeroen van Wetten 11
Noordwijk Bram Meurs 10
Noordwijk Joost Leonard 10
Rijnsburgse Boys Brayton Biekman 10
Ter Leede Florencio Cornelia 10
Vitesse Delft Daniël da Cruz 10
FC Lisse Patrick Duarte 9
FC Lisse Rik Vermeulen 9
Heerjansdam Erik de Kruijk 9
Heerjansdam Indomar Valentijn 9
TOGR Antonio Garcia Mendes 9
Vitesse Delft Léon Braat 9
ASWH Ferry van Lare 8
Capelle Arne van Gelder 8
Excelsior Maassluis Marcel de Bruijn 8
Katwijk Marcel Vondeling 8
Noordwijk Kevin van der Geest 8
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann 8
Ter Leede Pim Spaargaren 8
DOTO Miguel Lopes Silva 7
Excelsior Maassluis Demis Xanthopoulos 7
Katwijk Sander Molenaar 7
Ter Leede Richard Corts 7
ASWH Derk Schut 6
FC Lisse Robin Stolp 6
Heerjansdam Marwin Richard 6
Katwijk Arie Jonker 6
Kozakken Boys Jean Philip Becht 6
Kozakken Boys Rudy Aerts 6
Ter Leede Alan Campfens 6
TOGR Roel van Rixoort 6
Vitesse Delft Rudi Smit 6
ASWH Rory van der Weijden 5
DOTO Marco Clarijs 5
FC Lisse Jelle Korbee 5
FC Lisse Michael van der Laan 5
FC Lisse Ronald Turenhout 5
Kozakken Boys Leo Koswal 5
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 5
SHO Brian Vink 5
SHO Steven van Vliet 5
ASWH Stefan van Dam 4
Capelle Onno Doeland 4
DOTO Dennis Kok 4
FC Lisse Marvin Nieuwlaat 4
Heerjansdam Arie Lock 4
Heerjansdam Joren van der Linden 4
Katwijk Patrick Leeflang 4
Katwijk Tahir Akhamrane 4
Rijnsburgse Boys Bart Freke 4
Rijnsburgse Boys Djuric Ascencion 4
Rijnsburgse Boys Peter Freke 4
SHO Léon van den Ouden 4
Ter Leede Germain Gotschin 4
Ter Leede Rivallino Sleur 4
TOGR Celcius Grant 4
ASWH Izaak Verhoeven 3
Capelle Alex van Duijvenbode 3
Capelle Louis van Kleef 3
DOTO Harvey Wijngaarde 3
Excelsior Maassluis Jermaine Camron 3
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde 3
FC Lisse Michael van der Heijden 3
Katwijk Elroy Lammers 3
Kozakken Boys Marc Vink 3
Noordwijk David van der Lijcke 3
Noordwijk Dilshan Fong Tin Joen 3
SHO Rafael Andrade 3
TOGR Osvaldo de Pina 3
TOGR Winston Faerber 3
Vitesse Delft Aldo Carta 3
Vitesse Delft Mohamed Ouled Haddou 3
Vitesse Delft Wouter van der Kolk 3
ASWH Jerry de Jong 2
ASWH Nixon Dias 2
DOTO Carlos Fernandes 2
DOTO Ivar Eltenberg 2
Excelsior Maassluis Kelly Giessen 2
Excelsior Maassluis Nico Ramos 2
Excelsior Maassluis Niels Redert 2
FC Lisse Dennis Iliohan 2
FC Lisse Pascal Zoet 2
Heerjansdam Ivan Divkovic 2
Heerjansdam Melvin Boer 2
Heerjansdam Remco Roos 2
Katwijk Erwin Verkuylen 2
Katwijk Martin van Leeuwen 2
Katwijk Peter van Schie 2
Katwijk Quincy van Ommeren 2
Katwijk Wouter Verheij 2
Kozakken Boys Duane Sinester 2
Kozakken Boys Gregory Thijm 2
Noordwijk Mohammed Naciri 2
Noordwijk Peter Bos 2
Rijnsburgse Boys Erwin van der Lugt 2
Rijnsburgse Boys Frank Zinhagel 2
Rijnsburgse Boys Nick Schnater 2
Ter Leede Houssin Bezzai 2
Ter Leede Martijn Lagendijk 2
Ter Leede Remco Torken 2
TOGR Carlitos Carvalho Rodriguez 2
TOGR Remco Koremans 2
TOGR Robert de Heer 2
Vitesse Delft Ché Jenner 2
Vitesse Delft Jordy Bregman 2
Vitesse Delft Maarten Boek 2
Vitesse Delft Sander van Akkeren 2
ASWH Boudy Hoogendoorn 1
ASWH Danny Slingerland 1
ASWH Danny Versluis 1
ASWH Marphe Redjosetiko 1
Capelle Patrick Molendijk 1
Capelle Patrick Stolk 1
DOTO Alexander van Dommelen 1
DOTO Brian Leons 1
Excelsior Maassluis Hans-Jörgen Nicolaï 1
Excelsior Maassluis Nilton Tavares Ramos 1
Excelsior Maassluis Robert Visser 1
Excelsior Maassluis Royama Ibrahim 1
FC Lisse Mohamed Moudou 1
Heerjansdam Anouar Hamdi 1
Heerjansdam Nicky van der Ent 1
Katwijk Chris de Bie 1
Katwijk Daniël Hensen 1
Kozakken Boys Henny Hol 1
Noordwijk Michael Scholten 1
Noordwijk Stefan Mertens 1
Rijnsburgse Boys Jaap-Jan Zandbergen 1
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder 1
SHO Glenn den Uijl 1
SHO Jeroen Roelof 1
SHO Yuki Ozawa 1
Ter Leede Terry Klokkemeijer 1
TOGR Christiaan Koremans 1
TOGR Mark van der Hor 1
Vitesse Delft Benjamin van de Zwan 1
Vitesse Delft Dion de Lijser 1
Vitesse Delft Martijn Leonard 1
Vitesse Delft Michael Righarts 1
Vitesse Delft Robin Faber 1

Gele en rode kaarten

DOTO Wijngaarde   Gele kaart 8 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Van der Heijden   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TOGR De Pina   Gele kaart 8
SHO Salaz   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2 Rode kaart 1
Kozakken Boys Houwing   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TOGR Van der Hor   Gele kaart 7
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TOGR Winston Faerber   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Leonard   Gele kaart 6
SHO Andrade   Gele kaart 6
Ter Leede Lagendijk   Gele kaart 6
DOTO Pot   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Thijm   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Meurs   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Vitesse Delft Berkhout   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse De Goede   Gele kaart 5
Heerjansdam Boer   Gele kaart 5
Heerjansdam Divkovic   Gele kaart 5
Katwijk Van Ommeren   Gele kaart 5
Kozakken Boys Becht   Gele kaart 5
DOTO Lopes Silva   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior Maassluis Ibrahim   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Scheimann   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SHO Den Uijl   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Alexander van Dommelen   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ASWH Hoogendoorn   Gele kaart 4
ASWH Redjosetiko   Gele kaart 4
Capelle De Bie   Gele kaart 4
Capelle Hol   Gele kaart 4
Capelle Stolk   Gele kaart 4
Capelle Van Kleef   Gele kaart 4
DOTO Braber   Gele kaart 4
DOTO Clarijs   Gele kaart 4
DOTO Fernandes   Gele kaart 4
DOTO Van Wetten   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Dupon   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Zalmijn   Gele kaart 4
FC Lisse Dekker   Gele kaart 4
FC Lisse Duarte   Gele kaart 4
FC Lisse Moudou   Gele kaart 4
FC Lisse Van der Laan   Gele kaart 4
Heerjansdam Van der Linden   Gele kaart 4
Katwijk Middelbeek   Gele kaart 4
Katwijk Molenaar   Gele kaart 4
Katwijk Vondeling   Gele kaart 4
Kozakken Boys Baas   Gele kaart 4
Kozakken Boys Koswal   Gele kaart 4
Noordwijk Van der Geest   Gele kaart 4
SHO Roelof   Gele kaart 4
Ter Leede Gotschin   Gele kaart 4
TOGR Moonen   Gele kaart 4
TOGR Sengers   Gele kaart 4
Vitesse Delft Leonard   Gele kaart 4
Heerjansdam 90. Van der Ent   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ter Leede Spaargaren   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior Maassluis Giessen   Gele kaart 3 Rode kaart 2
ASWH Dias   Gele kaart 3
ASWH Gorré   Gele kaart 3
ASWH Verhoeven   Gele kaart 3
Capelle Schep   Gele kaart 3
Capelle Van Duijvenbode   Gele kaart 3
DOTO Bezemer   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Kardol   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Nicolai   Gele kaart 3
FC Lisse Turenhout   Gele kaart 3
FC Lisse Van Schie   Gele kaart 3
Heerjansdam Lock   Gele kaart 3
Heerjansdam Van Waas   Gele kaart 3
Katwijk De Bie   Gele kaart 3
Katwijk Honsbeek   Gele kaart 3
Katwijk Koekebakker   Gele kaart 3
Katwijk Van Leeuwen   Gele kaart 3
Katwijk Verheij   Gele kaart 3
Kozakken Boys Aerts   Gele kaart 3
Kozakken Boys Hol   Gele kaart 3
Kozakken Boys Kolff   Gele kaart 3
Noordwijk Scholten   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Ascension   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Gootjes   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Groot   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Simons   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Van der Vijver   Gele kaart 3
SHO Bakker   Gele kaart 3
SHO Karal   Gele kaart 3
Ter Leede Bloemheuvel   Gele kaart 3
TOGR Carvalho Rodriguez   Gele kaart 3
TOGR De Heer   Gele kaart 3
TOGR Garcia Mendes   Gele kaart 3
TOGR Reemnet   Gele kaart 3
TOGR Remco Koremans   Gele kaart 3
Vitesse Delft Carta   Gele kaart 3
Katwijk Leeflang   Gele kaart 2 Rode kaart 2
ASWH Van Dam   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Redert   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Heerjansdam Kramer   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Ter Leede Bezzai   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Vitesse Delft Da Cruz   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Vitesse Delft Seidu Larry   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ASWH Human   Gele kaart 2
ASWH Sturrus   Gele kaart 2
ASWH Van Lare   Gele kaart 2
ASWH Versluis   Gele kaart 2
Capelle Albregts   Gele kaart 2
Capelle Van Gelder   Gele kaart 2
Capelle Zenzen   Gele kaart 2
DOTO Kok   Gele kaart 2
DOTO Michael van Dommelen   Gele kaart 2
DOTO Prins   Gele kaart 2
DOTO Van der Meer   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis De Bruijn   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Nguijen   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis R. Visser   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Robert Visser   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Tavares Ramos   Gele kaart 2
FC Lisse Iliohan   Gele kaart 2
FC Lisse Nieuwlaat   Gele kaart 2
FC Lisse Stolp   Gele kaart 2
FC Lisse Zoet   Gele kaart 2
Heerjansdam Roos   Gele kaart 2
Heerjansdam Valentijn   Gele kaart 2
Heerjansdam Van der Ent   Gele kaart 2
Katwijk Holwijn   Gele kaart 2
Katwijk Jonker   Gele kaart 2
Kozakken Boys De Jong   Gele kaart 2
Kozakken Boys Pruissen   Gele kaart 2
Kozakken Boys Vink   Gele kaart 2
Noordwijk Bos   Gele kaart 2
Noordwijk Braun   Gele kaart 2
Noordwijk Krolis   Gele kaart 2
Noordwijk Van der Lijcke   Gele kaart 2
Noordwijk Van der Niet   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Kolder   Gele kaart 2
SHO De Geus   Gele kaart 2
SHO Den Uyl   Gele kaart 2
SHO Hoek   Gele kaart 2
SHO Powel   Gele kaart 2
Ter Leede De Groot   Gele kaart 2
Ter Leede Hoogkamer   Gele kaart 2
Ter Leede Klokkenmeijer   Gele kaart 2
Ter Leede Koordes   Gele kaart 2
TOGR Rixoort   Gele kaart 2
TOGR Stienstra   Gele kaart 2
Vitesse Delft Bergen Henegouwen   Gele kaart 2
Vitesse Delft Braat   Gele kaart 2
Vitesse Delft Larry   Gele kaart 2
Vitesse Delft Van Akkeren   Gele kaart 2
Vitesse Delft Van de Kolk   Gele kaart 2
Vitesse Delft Van der Kolk   Gele kaart 2
DOTO Leons   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Den Braber   Gele kaart 1 Rode kaart 1
TOGR Jurgen Faerber   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Vitesse Delft Oliveira Pina   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Capelle Doeland   Gele kaart 1
Capelle Katwijk   Gele kaart 1
Capelle Molendijk   Gele kaart 1
Capelle Roeland   Gele kaart 1
Capelle Van Katwijk   Gele kaart 1
DOTO Eltenberg   Gele kaart 1
DOTO M. van Dommelen   Gele kaart 1
DOTO Smaling   Gele kaart 1
DOTO Van der Belt   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Camron   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis de Bruyn   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Stephan vd. Velde   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Tom Visser   Gele kaart 1
FC Lisse Hoei Tan   Gele kaart 1
FC Lisse Korbee   Gele kaart 1
FC Lisse Storp   Gele kaart 1
FC Lisse Tan   Gele kaart 1
FC Lisse Vermeulen   Gele kaart 1
FC Lisse Zwet   Gele kaart 1
Heerjansdam De Kruijk   Gele kaart 1
Heerjansdam Hamdi   Gele kaart 1
Heerjansdam Koppelaar   Gele kaart 1
Heerjansdam Pereira   Gele kaart 1
Heerjansdam Perreira   Gele kaart 1
Heerjansdam Richard   Gele kaart 1
Heerjansdam Salazar   Gele kaart 1
Heerjansdam Soaris   Gele kaart 1
Heerjansdam Van den Heuvel   Gele kaart 1
Heerjansdam Waas   Gele kaart 1
Katwijk Ahhamrane   Gele kaart 1
Katwijk Buijs   Gele kaart 1
Katwijk Groen   Gele kaart 1
Katwijk Hensen   Gele kaart 1
Katwijk Van Schie   Gele kaart 1
Katwijk Verkuylen   Gele kaart 1
Kozakken Boys Boonstoppel   Gele kaart 1
Kozakken Boys Braber   Gele kaart 1
Kozakken Boys Sas   Gele kaart 1
Noordwijk Ederveen   Gele kaart 1
Noordwijk Marbus   Gele kaart 1
Noordwijk Messemaker   Gele kaart 1
Noordwijk Naciri   Gele kaart 1
Noordwijk Spaan   Gele kaart 1
Noordwijk Statia   Gele kaart 1
Noordwijk Van Wordragen   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Ascencion   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Biekman   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Blakborn   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Kuhlmann   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Onderwaater   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Onderwater   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Van der Lugt   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Zinhagel   Gele kaart 1
SHO Geert Bakker   Gele kaart 1
SHO Gundlach   Gele kaart 1
SHO Gunlach   Gele kaart 1
SHO Nobel   Gele kaart 1
SHO Ozawa   Gele kaart 1
SHO Pauwel   Gele kaart 1
SHO Vink   Gele kaart 1
Ter Leede Cornelia   Gele kaart 1
Ter Leede Houssin Bezzai   Gele kaart 1
Ter Leede Klokkemeier   Gele kaart 1
Ter Leede Pim Spaargaren   Gele kaart 1
Ter Leede Sleur   Gele kaart 1
Ter Leede Van Lochem   Gele kaart 1
Ter Leede Waasdorp   Gele kaart 1
TOGR Faerber    Gele kaart 1
TOGR Grant   Gele kaart 1
TOGR Marbah   Gele kaart 1
TOGR Mendes   Gele kaart 1
TOGR Negistu   Gele kaart 1
TOGR Rodriquez   Gele kaart 1
TOGR Strang   Gele kaart 1
TOGR Van Rixoort   Gele kaart 1
Vitesse Delft Angelist   Gele kaart 1
Vitesse Delft Angelista   Gele kaart 1
Vitesse Delft B. Smit   Gele kaart 1
Vitesse Delft Boek   Gele kaart 1
Vitesse Delft De Boer   Gele kaart 1
Vitesse Delft De Lijser   Gele kaart 1
Vitesse Delft Faber   Gele kaart 1
Vitesse Delft Jager   Gele kaart 1
Vitesse Delft Jenner   Gele kaart 1
Vitesse Delft Olivera Pina   Gele kaart 1
Vitesse Delft Osman   Gele kaart 1
Vitesse Delft Ouled-Haddou   Gele kaart 1
Vitesse Delft Righarts   Gele kaart 1
Vitesse Delft Smit   Gele kaart 1
Vitesse Delft v.d. Kolk   Gele kaart 1
Vitesse Delft Van der Zwan   Gele kaart 1
Capelle Nederhand   Rode kaart 1
Katwijk verzorger Beekhuizen   Rode kaart 1
SHO Gouweleeuw   Rode kaart 1
SHO Schomaker   Rode kaart 1
SHO Van den Ouden   Rode kaart 1
Ter Leede Hoovenkamp   Rode kaart 1
TOGR Christiaan Koremans   Rode kaart 1
Vitesse Delft Jongh   Rode kaart 1

Eerste periode

1 Rijnsburgse Boys 8 5 2 1 17 15- 8 +7
2 FC Lisse 8 5 2 1 17 10- 4 +6
3 Kozakken Boys 8 5 1 2 16 17- 13 +4
4 Noordwijk 8 4 1 3 13 13- 9 +4
5 ASWH 8 3 3 2 12 12- 9 +3
6 Vitesse Delft 8 4 0 4 12 16- 20 -4
7 Ter Leede 8 3 2 3 11 15- 11 +4
8 Katwijk 8 3 2 3 11 11- 9 +2
9 DOTO 8 3 2 3 11 18- 17 +1
10 Heerjansdam 8 2 3 3 9 9- 13 -4
11 Capelle 8 2 2 4 8 9- 15 -6
12 Excelsior Maassluis 8 2 1 5 7 6- 12 -6
13 SHO 8 1 3 4 6 7- 13 -6
14 TOGR 8 1 2 5 5 5- 10 -5

Tweede periode

1 Rijnsburgse Boys 9 7 1 1 22 26- 10 +16
2 FC Lisse 9 7 0 2 21 24- 9 +15
3 Katwijk 9 6 1 2 19 18- 10 +8
4 Noordwijk 9 6 1 2 19 12- 10 +2
5 SHO 9 6 0 3 18 25- 20 +5
6 ASWH 9 5 0 4 15 18- 18 0
7 Excelsior Maassluis 9 4 1 4 13 16- 15 +1
8 DOTO 9 3 2 4 11 13- 17 -4
9 Capelle 9 3 1 5 10 16- 16 0
10 Ter Leede 9 3 0 6 9 12- 22 -10
11 Heerjansdam 9 2 2 5 8 12- 20 -8
12 Vitesse Delft 9 2 1 6 7 14- 18 -4
13 TOGR 9 2 1 6 7 11- 23 -12
14 Kozakken Boys 9 1 1 7 4 6- 15 -9

Derde periode

1 Kozakken Boys 9 6 2 1 20 21- 15 +6
2 Rijnsburgse Boys 9 6 1 2 19 25- 12 +13
3 DOTO 9 5 2 2 17 21- 14 +7
4 TOGR 9 5 2 2 17 18- 15 +3
5 Ter Leede 9 5 1 3 16 20- 14 +6
6 ASWH 9 5 0 4 15 23- 17 +6
7 FC Lisse 9 4 3 2 15 17- 15 +2
8 Noordwijk 9 4 2 3 14 17- 15 +2
9 Capelle 9 2 4 3 10 13- 14 -1
10 SHO 9 2 1 6 7 14- 19 -5
11 Katwijk 9 2 1 6 7 16- 24 -8
12 Excelsior Maassluis 9 2 1 6 7 12- 20 -8
13 Vitesse Delft 9 2 1 6 7 17- 32 -15
14 Heerjansdam 9 1 3 5 6 19- 27 -8

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2