VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse A - seizoen 2007-2008

Eindstand

1   FC Lisse 26 17 5 4 53 54- 27 +27       3 punten in mindering gebracht
2   Rijnsburgse Boys 26 12 11 3 47 55- 28 +27
3   Quick Boys 26 13 7 6 46 53- 38 +15
4   Capelle 26 11 7 8 40 39- 30 +9
5   DOTO 26 9 9 8 36 39- 44 -5
6   Katwijk 26 9 8 9 34 35- 38 -3       1 punt in mindering gebracht
7   Noordwijk 26 9 7 10 33 42- 33 +9       1 punt in mindering gebracht
8   Barendrecht 26 7 12 7 33 36- 33 +3
9   ASWH 26 8 9 9 33 42- 45 -3
10   Zwaluwen '30 26 8 7 11 31 47- 64 -17
11   Excelsior Maassluis 26 8 6 12 30 35- 46 -11
12   Ter Leede 26 7 10 9 27 25- 32 -7       4 punten in mindering gebracht
13   SHO 26 6 3 17 21 34- 49 -15
14   TOGR 26 4 7 15 19 31- 60 -29

Topscorers

DOTO Michael van Dommelen 22
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 17
Zwaluwen '30 Roel de Vries 16
Capelle Henk Roeland 15
FC Lisse Glynor Plet 14
Quick Boys Chima Onyeike 11
Quick Boys Maarten Bak 11
ASWH Sjoerd van der Waal 10
Noordwijk Maik van Zanten 10
Rijnsburgse Boys Peter Freke 10
TOGR Onno Doeland 10
Excelsior Maassluis Demis Xanthopoulos 9
Noordwijk Celcius Grant 9
Quick Boys Derek van der Plas 9
SHO Geert Bakker 9
Noordwijk Joost Leonard 8
Barendrecht Jermaine Sandvliet 7
Barendrecht Ramon Barendregt 7
Capelle Gertjan Rothman 7
Excelsior Maassluis Nilton Tavares Ramos 7
Katwijk Arie Jonker 7
Quick Boys Adil Harfaoui 7
SHO Andrew Dias D'Ullois 7
TOGR Antonio Garcia Mendes 7
Capelle Godwin Falix 6
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde 6
FC Lisse Michael van der Heijden 6
FC Lisse Patrick Duarte 6
FC Lisse Rik Vermeulen 6
Noordwijk Kevin van der Geest 6
Zwaluwen '30 Elzou Braafheid 6
Zwaluwen '30 Peter Neuvel 6
Zwaluwen '30 Rogier Roosje 6
ASWH Nixon Dias 5
Barendrecht Giovanny dos Santos 5
FC Lisse Marvin Nieuwlaat 5
Katwijk Mats van der Poel 5
Quick Boys Hendrik van Beelen 5
Rijnsburgse Boys Djuric Ascencion 5
Zwaluwen '30 Ricardo Appelman 5
ASWH Stefan van Dam 4
Barendrecht Elwin Spoel 4
DOTO Bart Fiegel 4
Excelsior Maassluis Niels Redert 4
FC Lisse Jelle Korbee 4
FC Lisse Kevin Winter 4
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 4
Rijnsburgse Boys André van Egmond 4
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 4
Ter Leede Houssin Bezzai 4
Ter Leede Jamal Ahaddouch 4
TOGR Marphe Redjosetiko 4
ASWH Alexander de Jong 3
ASWH Danny Versluis 3
ASWH Jeroen van Wetten 3
Barendrecht David Almeida 3
DOTO Kerem Yilmaz 3
FC Lisse Michael van der Laan 3
FC Lisse Richal Leitoe 3
Katwijk Daniël Hensen 3
Katwijk Jan Groen 3
Katwijk Marcel Vondeling 3
Katwijk Patrick Leeflang 3
Katwijk Quincy van Ommeren 3
Quick Boys Jan Schaap 3
Quick Boys Niels van Duijn 3
Rijnsburgse Boys Bart Freke 3
Rijnsburgse Boys Menno van Roosmalen 3
SHO Martijn Hoek 3
SHO Robert Pot 3
SHO Serginho van Axel-Dongen 3
Ter Leede Pim Spaargaren 3
Zwaluwen '30 Jeroen de Groot 3
ASWH Danny Slingerland 2
ASWH Izaak Verhoeven 2
ASWH Jan Willem Schep 2
ASWH Mike van Gool 2
ASWH Rory van der Weijden 2
Barendrecht Daniël da Cruz 2
Barendrecht Marco de Borst 2
Capelle Jay Jay Gulpen 2
Capelle Nick van Katwijk 2
Capelle Patrick Molendijk 2
DOTO Harvey Wijngaarde 2
DOTO Jessey Soares 2
DOTO Miguel Lopes Silva 2
DOTO Patrick End 2
Excelsior Maassluis Hans-Jörgen Nicolaï 2
Excelsior Maassluis Royama Ibrahim 2
Katwijk Elroy Lammers 2
Katwijk Tahir Akhamrane 2
Noordwijk André de Ridder 2
Noordwijk Erwin Verkuylen 2
Noordwijk Peter Bos 2
Noordwijk Stefan Mertens 2
Rijnsburgse Boys Brayton Biekman 2
Rijnsburgse Boys Erwin van der Lugt 2
Rijnsburgse Boys Frank Zinhagel 2
Rijnsburgse Boys Martin den Haan 2
SHO Richard Yeboah 2
SHO Steven van Vliet 2
Ter Leede Brian Mussche 2
Ter Leede Erik Koot 2
Ter Leede Germain Gotschin 2
Ter Leede Martijn Lagendijk 2
Ter Leede Sergio Ommel 2
TOGR Carlos Lopes 2
TOGR Wagner da Silva Cardoso 2
Zwaluwen '30 Ferdy Kaleveld 2
Zwaluwen '30 Hans van de Woude 2
ASWH Erik Abels 1
ASWH Ferry van Lare 1
ASWH Ivar Eltenberg 1
Barendrecht Bob Vermunt 1
Barendrecht Hans-Jörgen Nicolai 1
Barendrecht John de Ronde 1
Barendrecht Mathijs Tabbers 1
Barendrecht Niels Rooders 1
Barendrecht Richard Lodder 1
Capelle Alex van Duijvenbode 1
Capelle Lars Bosscha 1
Capelle Luciano Chobin 1
Capelle Sebastiaan Pot 1
DOTO Ilya Tiren 1
DOTO Sander Molenaar 1
Excelsior Maassluis Cengizhan Topal 1
Excelsior Maassluis Ronnie Nouwen 1
Excelsior Maassluis Rudi Witvoet 1
FC Lisse Robin Stolp 1
FC Lisse Roel de Goede 1
FC Lisse Sezer Aksoy 1
Noordwijk Jesper Neuteboom 1
Quick Boys Eef Schooneveld 1
Quick Boys Michael Ros 1
Quick Boys Robert-Jan Ravensbergen 1
Rijnsburgse Boys Jelle Bouma 1
SHO Brian Vink 1
SHO Erwin de Geus 1
SHO Jeroen Roelof 1
SHO Kristian Adelmund 1
Ter Leede Alan Campfens 1
Ter Leede Ramiro Griffith 1
Ter Leede Richard Corts 1
Ter Leede Rivallino Sleur 1
TOGR Christiaan Koremans 1
TOGR Jeroen Koppelaar 1
TOGR Nicky Wijsman 1
TOGR Raymond Roos 1
TOGR Wessel de Jager 1
Zwaluwen '30 Anwar Haakmat 1

Gele en rode kaarten

Excelsior Maassluis Witvoet   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SHO Roelof   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ter Leede Mussche   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Van der Geest   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
DOTO Tol   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TOGR De Pina   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SHO Van der Hor   Gele kaart 7
Barendrecht Kroon   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Michael van Dommelen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Duarte   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Kee Hoei Tan   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SHO Bakker   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Leitoe   Gele kaart 6 Rode kaart 1
Barendrecht Van der Veeke   Gele kaart 6
Ter Leede Lagendijk   Gele kaart 6
Excelsior Maassluis Zalmijn   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
ASWH Van Lare   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH Versluis   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Roeland   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Alexander van Dommelen   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Vondeling   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ter Leede Gotschin   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TOGR Da Silva Cardoso   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Lodder   Gele kaart 5
DOTO Prins   Gele kaart 5
Excelsior Maassluis Kardol   Gele kaart 5
FC Lisse Van der Heijden   Gele kaart 5
FC Lisse Van der Laan   Gele kaart 5
FC Lisse Van Schie   Gele kaart 5
Katwijk Groen   Gele kaart 5
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 5
SHO Vink   Gele kaart 5
Zwaluwen '30 Moudou   Gele kaart 5
Noordwijk Scholten   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
ASWH Verhoeven   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Koekebakker   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Breidel   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Redert   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ASWH Sturrus   Gele kaart 4
ASWH Van der Waal   Gele kaart 4
ASWH Van Gool   Gele kaart 4
Barendrecht De Borst   Gele kaart 4
DOTO Yilmaz   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Giessen   Gele kaart 4
FC Lisse Aksoy   Gele kaart 4
FC Lisse Dekker   Gele kaart 4
Katwijk Jonker   Gele kaart 4
Quick Boys Ros   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Zwarthoed   Gele kaart 4
Ter Leede De Groot   Gele kaart 4
TOGR Koppelaar   Gele kaart 4
TOGR Senior   Gele kaart 4
Zwaluwen '30 De Groot   Gele kaart 4
Zwaluwen '30 Klijnman   Gele kaart 4
Zwaluwen '30 Koning   Gele kaart 4
Barendrecht Stolk   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Capelle Rothman   Gele kaart 3 Rode kaart 1
FC Lisse Winter   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Katwijk Hensen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Katwijk Pedrini   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Noordwijk Van Wordragen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ASWH Schep   Gele kaart 3
Capelle Albregts   Gele kaart 3
Capelle Falix   Gele kaart 3
Capelle Pot   Gele kaart 3
Capelle Van Duijvenbode   Gele kaart 3
DOTO Fernandes   Gele kaart 3
DOTO Fiegel   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Dupon   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Monteiro   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde   Gele kaart 3
FC Lisse Plet   Gele kaart 3
FC Lisse Vermeulen   Gele kaart 3
Katwijk Sahadewsing   Gele kaart 3
Noordwijk Bos   Gele kaart 3
Noordwijk Leonard   Gele kaart 3
Quick Boys Derek van der Plas   Gele kaart 3
Quick Boys Ravensbergen   Gele kaart 3
Quick Boys Schaap   Gele kaart 3
Quick Boys Van Dam   Gele kaart 3
Quick Boys Van Duijn   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Groot   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Kolder   Gele kaart 3
SHO Karal   Gele kaart 3
SHO Nobel   Gele kaart 3
SHO Van Vliet   Gele kaart 3
Ter Leede Bezzai   Gele kaart 3
Ter Leede Hovenkamp   Gele kaart 3
Ter Leede Ommel   Gele kaart 3
Ter Leede Spaargaren   Gele kaart 3
TOGR De Jager   Gele kaart 3
TOGR Doeland   Gele kaart 3
TOGR Muskiet   Gele kaart 3
TOGR Redjosetiko   Gele kaart 3
Zwaluwen '30 Haakmat   Gele kaart 3
Capelle Hol   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Xanthopoulos   Gele kaart 2 Rode kaart 1
TOGR Hoogendoorn   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ASWH De Jong   Gele kaart 2
ASWH Van Dam   Gele kaart 2
ASWH Van den Berg   Gele kaart 2
ASWH Van der Weijden   Gele kaart 2
ASWH Vereecken   Gele kaart 2
Barendrecht Corneille   Gele kaart 2
Barendrecht Da Cruz   Gele kaart 2
Barendrecht Ermes   Gele kaart 2
Barendrecht Tabbers   Gele kaart 2
Capelle Hegie   Gele kaart 2
Capelle Stienstra   Gele kaart 2
DOTO Clarijs   Gele kaart 2
DOTO El-Akchaoui   Gele kaart 2
DOTO Sahin   Gele kaart 2
DOTO Wijngaarde   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Ibrahim   Gele kaart 2
FC Lisse De Goede   Gele kaart 2
Katwijk Holwijn   Gele kaart 2
Katwijk Leeflang   Gele kaart 2
Katwijk Van Ommeren   Gele kaart 2
Quick Boys Bak   Gele kaart 2
Quick Boys Harfaoui   Gele kaart 2
Quick Boys Ouwehand   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Ascencion   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bart Freke   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bouma   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Gootjes   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Van der Lugt   Gele kaart 2
SHO De Geus   Gele kaart 2
SHO Oliveira Pina   Gele kaart 2
SHO Pot   Gele kaart 2
TOGR Christiaan Koremans   Gele kaart 2
TOGR Marbah   Gele kaart 2
TOGR Van Nerum   Gele kaart 2
Zwaluwen '30 De Vries   Gele kaart 2
Zwaluwen '30 Van der Weijden   Gele kaart 2
ASWH Van Wetten   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Capelle Van Katwijk   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Nouwen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
FC Lisse Nieuwlaat   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Noordwijk Krolis   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Quick Boys Kromhout   Gele kaart 1 Rode kaart 1
TOGR De Heer   Gele kaart 1 Rode kaart 1
TOGR Garcia Mendes   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ASWH Abels   Gele kaart 1
ASWH Eltenberg   Gele kaart 1
ASWH Slingerland   Gele kaart 1
Barendrecht Almeida   Gele kaart 1
Barendrecht Barendregt   Gele kaart 1
Barendrecht Dos Santos   Gele kaart 1
Barendrecht Leons   Gele kaart 1
Capelle Molendijk   Gele kaart 1
DOTO Akchaoui   Gele kaart 1
DOTO Bezemer   Gele kaart 1
DOTO Dandare   Gele kaart 1
DOTO Dino Rodriques de Pina   Gele kaart 1
DOTO Lito Rodriques de Pina   Gele kaart 1
DOTO Lopes Silva   Gele kaart 1
DOTO Rodriques   Gele kaart 1
DOTO Soares   Gele kaart 1
DOTO Tiren   Gele kaart 1
DOTO Van der Belt   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Gudde   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Nguijen   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Nicolai   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Ramos   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Robbert van der Velde   Gele kaart 1
FC Lisse Tan   Gele kaart 1
FC Lisse Waasdorp   Gele kaart 1
Katwijk Akhamrane   Gele kaart 1
Katwijk Bekx   Gele kaart 1
Katwijk Lammers   Gele kaart 1
Katwijk Pedrine   Gele kaart 1
Katwijk Van Wijk   Gele kaart 1
Katwijk Viedma   Gele kaart 1
Noordwijk Mertens   Gele kaart 1
Noordwijk Moen   Gele kaart 1
Noordwijk Statia   Gele kaart 1
Noordwijk Van Dam   Gele kaart 1
Noordwijk Van Duyn   Gele kaart 1
Noordwijk Verkuylen   Gele kaart 1
Quick Boys Onyeike   Gele kaart 1
Quick Boys Pronk   Gele kaart 1
Quick Boys Schoneveld   Gele kaart 1
Quick Boys Timmermans   Gele kaart 1
Quick Boys Van Beelen   Gele kaart 1
Quick Boys Van der Horst   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Den Haan   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Freke   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Van der Vijver   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Van Roosmalen   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Zandbergen   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Zinhagel   Gele kaart 1
SHO Adelmund   Gele kaart 1
SHO Boateng   Gele kaart 1
SHO Noordzee   Gele kaart 1
SHO Stols   Gele kaart 1
SHO Yeboah   Gele kaart 1
Ter Leede Ahaddouch   Gele kaart 1
Ter Leede Corts   Gele kaart 1
Ter Leede Gomes   Gele kaart 1
Ter Leede Griffith   Gele kaart 1
Ter Leede Koot   Gele kaart 1
Ter Leede Verbeek   Gele kaart 1
Ter Leede Waasdorp   Gele kaart 1
Ter Leede Zijm   Gele kaart 1
TOGR Lopes   Gele kaart 1
TOGR Mendes   Gele kaart 1
TOGR Roos   Gele kaart 1
TOGR Sengers   Gele kaart 1
TOGR Van Kleef   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Appelman   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Bakker   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Blankendal   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Braafheid   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Heerland   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Kaleveld   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Owusu   Gele kaart 1
Zwaluwen '30 Roosje   Gele kaart 1
ASWH Dias   Rode kaart 1
ASWH Verboom   Rode kaart 1
DOTO De Pina   Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Tavares Ramos   Rode kaart 1
Katwijk Nederhand   Rode kaart 1
Noordwijk Grant   Rode kaart 1
Ter Leede Sleur   Rode kaart 1

Eerste periode

1 FC Lisse 8 6 1 1 19 20- 9 +11
2 Ter Leede 8 5 3 0 17 10- 4 +6
3 Katwijk 8 4 3 1 14 12- 9 +3
4 Noordwijk 8 4 2 2 13 16- 11 +5
5 Rijnsburgse Boys 8 3 4 1 13 18- 14 +4
6 DOTO 8 4 1 3 13 10- 16 -6
7 Quick Boys 8 3 2 3 11 16- 14 +2
8 ASWH 8 2 3 3 9 10- 10 0
9 Excelsior Maassluis 8 3 0 5 9 12- 16 -4
10 Capelle 8 2 2 4 8 13- 13 0
11 Zwaluwen '30 8 2 2 4 8 14- 20 -6
12 SHO 8 2 1 5 7 9- 12 -3
13 Barendrecht 8 1 3 4 6 8- 11 -3
14 TOGR 8 0 3 5 3 9- 18 -9

Tweede periode

1 Quick Boys 9 7 2 0 23 21- 6 +15
2 Rijnsburgse Boys 9 4 5 0 17 21- 9 +12
3 ASWH 9 5 2 2 17 20- 17 +3
4 Capelle 9 4 2 3 14 16- 14 +2
5 FC Lisse 9 4 4 1 13 13- 8 +5
6 Barendrecht 9 3 4 2 13 13- 12 +1
7 Zwaluwen '30 9 4 1 4 13 19- 20 -1
8 DOTO 9 3 2 4 11 20- 21 -1
9 TOGR 9 3 2 4 11 14- 21 -7
10 Noordwijk 9 2 3 4 9 13- 14 -1
11 Excelsior Maassluis 9 2 3 4 9 11- 17 -6
12 SHO 9 2 0 7 6 10- 18 -8
13 Ter Leede 9 2 2 5 5 8- 12 -4
14 Katwijk 9 1 2 6 5 8- 18 -10

Derde periode

1 FC Lisse 9 7 0 2 21 21- 10 +11
2 Capelle 9 5 3 1 18 10- 3 +7
3 Rijnsburgse Boys 9 5 2 2 17 16- 5 +11
4 Katwijk 9 4 3 2 15 15- 11 +4
5 Barendrecht 9 3 5 1 14 15- 10 +5
6 DOTO 9 2 6 1 12 9- 7 +2
7 Excelsior Maassluis 9 3 3 3 12 12- 13 -1
8 Quick Boys 9 3 3 3 12 16- 18 -2
9 Noordwijk 9 3 2 4 11 13- 8 +5
10 Zwaluwen '30 9 2 4 3 10 14- 24 -10
11 SHO 9 2 2 5 8 15- 19 -4
12 ASWH 9 1 4 4 7 12- 18 -6
13 Ter Leede 9 0 5 4 5 7- 16 -9
14 TOGR 9 1 2 6 5 8- 21 -13

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2