VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse A - seizoen 2008-2009

Eindstand

1   Rijnsburgse Boys 26 20 5 1 65 63- 22 +41
2   Capelle 26 15 6 5 51 54- 32 +22
3   Barendrecht 26 15 4 7 49 50- 24 +26
4   ASWH 26 13 8 5 47 48- 34 +14
5   Ter Leede 26 13 3 10 42 52- 45 +7
6   Quick Boys 26 13 2 11 41 56- 47 +9
7   Katwijk 26 12 5 9 41 39- 33 +6
8   FC Lisse 26 11 4 11 37 48- 51 -3
9   Noordwijk 26 8 4 14 28 42- 49 -7
10   Scheveningen 26 8 4 14 28 36- 54 -18
11   DOTO 26 8 2 16 26 25- 54 -29
12   Excelsior Maassluis 26 7 3 16 24 31- 48 -17
13   ARC 26 7 3 16 24 27- 47 -20
14   Heerjansdam 26 4 3 19 15 27- 58 -31

Topscorers

Ter Leede Sergio Ommel 20
Capelle Henk Roeland 14
Quick Boys Benjamin Martha 14
Barendrecht Michael van Dommelen 13
DOTO Onno Doeland 13
Noordwijk Joost Leonard 13
Katwijk Arie Jonker 12
ASWH Joeri Petrov 11
Rijnsburgse Boys Peter Freke 11
Heerjansdam Indomar Valentijn 10
Quick Boys Maarten Bak 10
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 10
FC Lisse Rik Vermeulen 9
Quick Boys Chima Onyeike 9
ASWH Arjan Human 8
Capelle Bob Vermunt 8
Noordwijk Mitchel Beyersbergen 8
Barendrecht Alexander van Dommelen 7
Capelle Laurens Visser 7
Katwijk Mats van der Poel 7
Quick Boys Hendrik van Beelen 7
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann 7
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 7
ARC Jim Blom 6
ASWH Ferry van Lare 6
Barendrecht Jeroen van Wetten 6
Barendrecht Mark van Zanten 6
Excelsior Maassluis Demis Xanthopoulos 6
Rijnsburgse Boys Rodney Cairo 6
Scheveningen Domingos Lopes de Brito 6
Ter Leede Jamal Ahaddouch 6
ARC Stefan Schaafsma 5
ASWH Joshua Brard 5
Barendrecht Mathijs Tabbers 5
Capelle Nick van Baaren 5
Excelsior Maassluis Ronnie Nouwen 5
FC Lisse Michael van der Laan 5
Noordwijk Celcius Grant 5
Rijnsburgse Boys Menno van Roosmalen 5
Scheveningen Daniël da Cruz 5
Ter Leede Frank de Groot 5
Ter Leede Robin Stolp 5
ARC Jermain Heldoorn 4
Capelle Gertjan Rothman 4
Capelle Martijn le Congé 4
Capelle Patrick Molendijk 4
DOTO Bilal El Yacoubi 4
Excelsior Maassluis Niels Redert 4
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde 4
FC Lisse Elroy Lammers 4
FC Lisse Jelle Korbee 4
FC Lisse Marvin Nieuwlaat 4
FC Lisse Michael van der Heijden 4
Katwijk Richard Blonk 4
Noordwijk Nixon Dias 4
Quick Boys Erik Homan 4
Rijnsburgse Boys Bart Freke 4
Rijnsburgse Boys Bennie van Noord 4
Rijnsburgse Boys Richal Leitoe 4
Scheveningen Kevin van der Geest 4
Scheveningen Mike van Gool 4
Scheveningen Rodney van Engel 4
ASWH Alexander de Jong 3
ASWH Brian Leons 3
Barendrecht Jermaine Sandvliet 3
Capelle Godwin Falix 3
Excelsior Maassluis Rudi Witvoet 3
FC Lisse Brian Tevreden 3
FC Lisse René van Wieringen 3
Heerjansdam Danny van Valen 3
Heerjansdam Mohammed Bensadik 3
Katwijk Sergio Cameron 3
Noordwijk Maik van Zanten 3
Noordwijk Stefan Mertens 3
Quick Boys Derek van der Plas 3
Quick Boys Marcel Pronk 3
Scheveningen Michael Ros 3
Scheveningen Stefan Huisman 3
Ter Leede Dennis van Vuuren 3
Ter Leede Pascal Zoet 3
ARC Alex Redel 2
ARC Gert Labots 2
ARC Michel van Beest 2
ARC Paul Egberts 2
ASWH Ivar Eltenberg 2
ASWH Leon van Dalen 2
ASWH Sjoerd van der Waal 2
Barendrecht John de Ronde 2
Barendrecht Marco de Borst 2
Barendrecht Stanley Husen 2
Capelle Alex van Duijvenbode 2
Excelsior Maassluis Alex Evora Texeira 2
Excelsior Maassluis Jeff Stans 2
Excelsior Maassluis Kelly Giessen 2
Excelsior Maassluis Nilton Tavares Ramos 2
FC Lisse Dion Esajas 2
FC Lisse Roel de Goede 2
FC Lisse Ronald Breinburg 2
Heerjansdam Djerreld Muntslag 2
Heerjansdam Marwin Richard 2
Heerjansdam Nicky van der Ent 2
Heerjansdam Roel de Kruijk 2
Katwijk Caspar Kuhlmann 2
Katwijk Jan Groen 2
Katwijk Quincy van Ommeren 2
Noordwijk Nick van Wordragen 2
Quick Boys Jaap van der Plas 2
Rijnsburgse Boys Dennis Groot 2
Scheveningen Michael Drosten 2
Scheveningen Rowan Zechiël 2
Ter Leede Houssin Bezzai 2
Ter Leede Michan Verbeek 2
ARC Bob Kemper 1
ARC Maurits Splinter 1
ARC Roland Verlaan 1
ARC Shijie Hu 1
ASWH Dennis Knüppe 1
ASWH Jan Willem Schep 1
ASWH Louis van Kleef 1
ASWH Sander Molenaar 1
ASWH Stefan van Dam 1
Barendrecht Elwin Spoel 1
Barendrecht Ramon Barendregt 1
Capelle Jeroen Koppelaar 1
Capelle Lars Bosscha 1
DOTO Harvey Wijngaarde 1
DOTO Javier Brouwer 1
DOTO Lito Rodrigues de Pina 1
DOTO Marlon Dandaré 1
DOTO Nabieu Boy-Yoro Kargbo 1
DOTO Patrick End 1
DOTO Paul Hoekstra 1
FC Lisse Edgar van Schie 1
FC Lisse Kay Eijspaart 1
Heerjansdam Ard Hartman 1
Heerjansdam Kenny Papa 1
Heerjansdam Remco Roos 1
Heerjansdam Ronald Traets 1
Katwijk Danilo Arends 1
Katwijk Gino Mulder 1
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 1
Katwijk Maarten Cieremans 1
Katwijk Marcel Huisman 1
Katwijk Martin Bekx 1
Katwijk Wim van der Luijt 1
Noordwijk Dwight Krolis 1
Noordwijk Ivar van Dinteren 1
Noordwijk Marcel Vondeling 1
Quick Boys Jaber Akhrif 1
Quick Boys Mark van der Plas 1
Quick Boys Rivallino Sleur 1
Quick Boys Sylvano Comvalius 1
Rijnsburgse Boys Jelle Bouma 1
Rijnsburgse Boys Niels Hogewoning 1
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder 1
Scheveningen Daniël Rijaard 1
Scheveningen Noël Cabral dos Reis 1
Scheveningen Youri van Harskamp 1
Ter Leede Erik Koot 1
Ter Leede Mark van der Heijden 1
Ter Leede Martijn Lagendijk 1
Ter Leede Pim Spaargaren 1
Ter Leede Ryan Holman 1
Ter Leede Thom Lommers 1

Gele en rode kaarten

Excelsior Maassluis Monteiro   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Van Schie   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Heerjansdam Van Valen   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Fonseca   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
FC Lisse Van der Laan   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Barendrecht Alexander van Dommelen   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Hoogendoorn   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Van Maren   Gele kaart 7
ASWH Versluis   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Stolk   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Van der Geest   Gele kaart 6 Rode kaart 1
ARC Schaafsma   Gele kaart 6
Heerjansdam Bensadik   Gele kaart 6
Katwijk Arends   Gele kaart 6
Katwijk Groen   Gele kaart 6
Katwijk Jonker   Gele kaart 6
Katwijk Tuinfort   Gele kaart 6
Noordwijk Bos   Gele kaart 6
Quick Boys Bak   Gele kaart 6
ASWH Van Kleef   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Capelle Van Duijvenbode   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Rijnsburgse Boys Van Noord   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH Van Lare   Gele kaart 5
DOTO Kargbo   Gele kaart 5
FC Lisse Van der Heijden   Gele kaart 5
Katwijk Huisman   Gele kaart 5
Noordwijk Vondeling   Gele kaart 5
Quick Boys Derek van der Plas   Gele kaart 5
Scheveningen Ros   Gele kaart 5
Heerjansdam Divkovic   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Lopes de Brito   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH Vereecken   Gele kaart 4 Rode kaart 2
Barendrecht Van der Veeke   Gele kaart 4 Rode kaart 1
DOTO Wijngaarde   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Katwijk Van Ommeren   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ASWH Leons   Gele kaart 4
ASWH Van Dam   Gele kaart 4
Capelle Breidel   Gele kaart 4
Capelle Falix   Gele kaart 4
DOTO El Akchaoui   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Dupon   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Giessen   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Stans   Gele kaart 4
Katwijk Blonk   Gele kaart 4
Noordwijk Leonard   Gele kaart 4
Noordwijk Van Wordragen   Gele kaart 4
Quick Boys Schoneveld   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Cairo   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Kolder   Gele kaart 4
Ter Leede Kewal   Gele kaart 4
Ter Leede Lagendijk   Gele kaart 4
Scheveningen Van Gool   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
DOTO Hoekstra   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOTO Stols   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Rijaard   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Heerjansdam Van der Ent   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Katwijk Hensen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ARC Verlaan   Gele kaart 3
ARC Zwart   Gele kaart 3
ASWH Sturrus   Gele kaart 3
ASWH Van den Belt   Gele kaart 3
Capelle Bosscha   Gele kaart 3
Capelle Koppelaar   Gele kaart 3
Capelle Rothman   Gele kaart 3
Capelle Stienstra   Gele kaart 3
Capelle Vermunt   Gele kaart 3
DOTO Doeland   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Redert   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Witvoet   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Zalmijn   Gele kaart 3
FC Lisse Dekker   Gele kaart 3
Heerjansdam Van Waas   Gele kaart 3
Noordwijk Dias   Gele kaart 3
Noordwijk Krolis   Gele kaart 3
Noordwijk Scholten   Gele kaart 3
Noordwijk Van Zanten   Gele kaart 3
Quick Boys Onyeike   Gele kaart 3
Quick Boys Ravensbergen   Gele kaart 3
Quick Boys Van der Horst   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Groot   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Van der Vijver   Gele kaart 3
Scheveningen Drosten   Gele kaart 3
Scheveningen Huisman   Gele kaart 3
Scheveningen Zechiël   Gele kaart 3
Ter Leede Ahaddouch   Gele kaart 3
Ter Leede Bezzai   Gele kaart 3
Ter Leede De Groot   Gele kaart 3
Ter Leede Waasdorp   Gele kaart 3
Ter Leede Zoet   Gele kaart 3
DOTO Prins   Gele kaart 2 Rode kaart 1
FC Lisse Korbee   Gele kaart 2 Rode kaart 1
FC Lisse Vermeulen   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Heerjansdam Rachid Zenzen   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Heerjansdam Roos   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Katwijk Holwijn   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Quick Boys Martha   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Kuhlmann   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ARC Heldoorn   Gele kaart 2
ARC Hu   Gele kaart 2
ARC Redel   Gele kaart 2
ARC Tavenier   Gele kaart 2
ARC Wijdenbosch   Gele kaart 2
ASWH Brard   Gele kaart 2
ASWH Eltenberg   Gele kaart 2
ASWH Molenaar   Gele kaart 2
ASWH Rijsdijk   Gele kaart 2
ASWH Van Dalen   Gele kaart 2
Barendrecht Makaya   Gele kaart 2
Barendrecht Michael van Dommelen   Gele kaart 2
Barendrecht Van Wetten   Gele kaart 2
Barendrecht Van Zanten   Gele kaart 2
Capelle Molendijk   Gele kaart 2
Capelle Roeland   Gele kaart 2
Capelle Witteman   Gele kaart 2
DOTO De Jager   Gele kaart 2
DOTO Rodriques de Pina   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Nouwen   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Robbert van der Velde   Gele kaart 2
FC Lisse Axwijk   Gele kaart 2
FC Lisse De Goede   Gele kaart 2
FC Lisse Heemskerk   Gele kaart 2
Heerjansdam Muntslag   Gele kaart 2
Heerjansdam Van der Linden   Gele kaart 2
Katwijk Cieremans   Gele kaart 2
Katwijk Sahadewsing   Gele kaart 2
Noordwijk Beyersbergen   Gele kaart 2
Noordwijk De Lange   Gele kaart 2
Noordwijk Grant   Gele kaart 2
Noordwijk Smith   Gele kaart 2
Noordwijk Van der Niet   Gele kaart 2
Noordwijk Van Dinteren   Gele kaart 2
Noordwijk Van Duyn   Gele kaart 2
Quick Boys Kastoredjo   Gele kaart 2
Quick Boys Sleur   Gele kaart 2
Quick Boys Van Beelen   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Ascencion   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bouma   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Leitoe   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Van Roosmalen   Gele kaart 2
Scheveningen Berkleef   Gele kaart 2
Scheveningen Cabral dos Reis   Gele kaart 2
Scheveningen Van Engel   Gele kaart 2
Ter Leede Holman   Gele kaart 2
Ter Leede Lommers   Gele kaart 2
Ter Leede Ommel   Gele kaart 2
Ter Leede Oudshoorn   Gele kaart 2
Ter Leede Spaargaren   Gele kaart 2
Barendrecht Lodder   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Capelle Hegie   Gele kaart 1 Rode kaart 1
DOTO De Ligt   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Gudde   Gele kaart 1 Rode kaart 1
FC Lisse Aksoy   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Heerjansdam Mauris   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ARC Blom   Gele kaart 1
ARC Kemper   Gele kaart 1
ARC Presierie   Gele kaart 1
ARC Splinter   Gele kaart 1
ARC Suvakci   Gele kaart 1
ARC Van der Plas   Gele kaart 1
ARC Van Maarseveen   Gele kaart 1
ASWH De Jong   Gele kaart 1
ASWH Human   Gele kaart 1
ASWH Petrov   Gele kaart 1
Barendrecht Almeida   Gele kaart 1
Barendrecht De Borst   Gele kaart 1
Barendrecht De Ronde   Gele kaart 1
Barendrecht Husen   Gele kaart 1
Capelle Le Conge   Gele kaart 1
Capelle Van Baaren   Gele kaart 1
DOTO Dandare   Gele kaart 1
DOTO De Pina   Gele kaart 1
DOTO End   Gele kaart 1
DOTO Neves   Gele kaart 1
DOTO St. Aubyn   Gele kaart 1
DOTO Van Dam   Gele kaart 1
DOTO Yacoubi   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Aptekin   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Leon Ramos   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Nguyen   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Nicolaï   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Ramos   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Stephan van der Velde   Gele kaart 1
FC Lisse Breinburg   Gele kaart 1
FC Lisse Nieuwlaat   Gele kaart 1
FC Lisse Van der Zijden   Gele kaart 1
FC Lisse Van Wieringen   Gele kaart 1
Heerjansdam Baan   Gele kaart 1
Heerjansdam Boer   Gele kaart 1
Heerjansdam De Kruijk   Gele kaart 1
Heerjansdam Mo Zenzen   Gele kaart 1
Heerjansdam Oomsen   Gele kaart 1
Heerjansdam Valentijn   Gele kaart 1
Katwijk De Vreugd   Gele kaart 1
Katwijk Cameron   Gele kaart 1
Katwijk Nederhand   Gele kaart 1
Katwijk Van der Luijt   Gele kaart 1
Quick Boys Comvalius   Gele kaart 1
Quick Boys Homan   Gele kaart 1
Quick Boys Jaap van der Plas   Gele kaart 1
Quick Boys Kromhout   Gele kaart 1
Quick Boys Mark van der Plas   Gele kaart 1
Quick Boys Ouwehand   Gele kaart 1
Quick Boys Timmermans   Gele kaart 1
Quick Boys Van Dam   Gele kaart 1
Quick Boys Van Fruchten   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Bart Freke   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Gootjes   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Orlowski   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Zwarthoed   Gele kaart 1
Scheveningen Akgun   Gele kaart 1
Scheveningen El Bahri   Gele kaart 1
Scheveningen Engel   Gele kaart 1
Scheveningen Van Harskamp   Gele kaart 1
Ter Leede Alhassan   Gele kaart 1
Ter Leede Koot   Gele kaart 1
Ter Leede Stolp   Gele kaart 1
Ter Leede Van der Heijden   Gele kaart 1
Ter Leede Van Vuuren   Gele kaart 1
Capelle Visser   Rode kaart 2
Heerjansdam Richard   Rode kaart 1
Heerjansdam Van der Pol   Rode kaart 1
Heerjansdam Van der Waas   Rode kaart 1
Scheveningen Beeldsnijder   Rode kaart 1
Scheveningen Da Cruz   Rode kaart 1

Eerste periode

1 Rijnsburgse Boys 8 7 1 0 22 22- 7 +15
2 Capelle 8 5 2 1 17 22- 9 +13
3 Barendrecht 8 5 1 2 16 12- 8 +4
4 Quick Boys 8 5 0 3 15 21- 17 +4
5 Katwijk 8 4 3 1 15 10- 7 +3
6 Ter Leede 8 4 2 2 14 19- 13 +6
7 ASWH 8 4 2 2 14 13- 13 0
8 FC Lisse 8 3 2 3 11 13- 15 -2
9 ARC 8 2 1 5 7 13- 17 -4
10 DOTO 8 2 1 5 7 8- 15 -7
11 Noordwijk 8 2 0 6 6 15- 18 -3
12 Scheveningen 8 1 3 4 6 9- 15 -6
13 Excelsior Maassluis 8 2 0 6 6 8- 20 -12
14 Heerjansdam 8 1 0 7 3 7- 18 -11

Tweede periode

1 Rijnsburgse Boys 9 7 2 0 23 24- 7 +17
2 FC Lisse 9 6 1 2 19 21- 14 +7
3 Barendrecht 9 5 2 2 17 19- 9 +10
4 Ter Leede 9 5 1 3 16 20- 14 +6
5 Capelle 9 5 1 3 16 17- 14 +3
6 Noordwijk 9 4 2 3 14 15- 13 +2
7 ASWH 9 3 4 2 13 18- 14 +4
8 Excelsior Maassluis 9 4 1 4 13 16- 14 +2
9 Quick Boys 9 4 1 4 13 16- 17 -1
10 Scheveningen 9 3 1 5 10 15- 20 -5
11 Katwijk 9 2 1 6 7 10- 16 -6
12 Heerjansdam 9 2 1 6 7 10- 20 -10
13 ARC 9 2 0 7 6 4- 17 -13
14 DOTO 9 2 0 7 6 6- 22 -16

Derde periode

1 ASWH 9 6 2 1 20 17- 7 +10
2 Rijnsburgse Boys 9 6 2 1 20 17- 8 +9
3 Katwijk 9 6 1 2 19 19- 10 +9
4 Capelle 9 5 3 1 18 15- 9 +6
5 Barendrecht 9 5 1 3 16 19- 7 +12
6 Quick Boys 9 4 1 4 13 19- 13 +6
7 DOTO 9 4 1 4 13 11- 17 -6
8 Ter Leede 9 4 0 5 12 13- 18 -5
9 Scheveningen 9 4 0 5 12 12- 19 -7
10 ARC 9 3 2 4 11 10- 13 -3
11 Noordwijk 9 2 2 5 8 12- 18 -6
12 FC Lisse 9 2 1 6 7 14- 22 -8
13 Excelsior Maassluis 9 1 2 6 5 7- 14 -7
14 Heerjansdam 9 1 2 6 5 10- 20 -10

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2