VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Topklasse - seizoen 2010-2011

Eindstand

1   IJsselmeervogels+ 30 19 5 6 62 68- 39 +29
2   Spakenburg+ 30 18 6 6 60 83- 41 +42
3   Rijnsburgse Boys+ 30 14 9 7 51 69- 46 +23
4   Katwijk 30 14 7 9 49 47- 38 +9
5   Excelsior '31 30 12 9 9 45 48- 45 +3
6   Capelle 30 12 8 10 44 46- 36 +10
7   SC Genemuiden 30 13 4 13 43 51- 63 -12
8   HHC Hardenberg 30 12 6 12 42 48- 37 +11
9   Barendrecht 30 12 6 12 42 35- 36 -1
10   Harkemase Boys 30 12 5 13 41 53- 52 +1
11   FC Lisse 30 11 8 11 41 52- 51 +1
12   ARC 30 9 6 15 33 42- 61 -19
13   CSV Apeldoorn 30 8 8 14 32 47- 70 -23
14   Flevo Boys 30 7 8 15 29 40- 68 -28
15   Sparta Nijkerk 30 7 7 16 28 35- 58 -23
16   Hoek 30 6 6 18 24 27- 50 -23

Topscorers

Spakenburg Thijs Houwing 20
Harkemase Boys Martijn Barto 16
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 15
IJsselmeervogels Kwong-Wah Steinraht 15
FC Lisse Jasmin Ramic 14
Flevo Boys Marco van der Heide 14
HHC Hardenberg Roy Stroeve 14
Barendrecht Michael van Dommelen 13
SC Genemuiden Martijn Jansen 13
Spakenburg Ruben Wilson 13
Excelsior '31 Karim Chengachi 12
Harkemase Boys Dennis Krohne 12
Rijnsburgse Boys Jeffrey Winter 12
FC Lisse Martin van Eeuwijk 10
SC Genemuiden Florencio Cornelia 10
Spakenburg Danny van den Meiracker 10
IJsselmeervogels Tim Peters 10
ARC Sander van Gool 9
Barendrecht Alexander van Dommelen 9
CSV Apeldoorn Jeroen van den Hoek 9
Katwijk Donny van Oijen 9
Rijnsburgse Boys Peter Freke 9
Spakenburg Sebastiaan Steur 9
Capelle Bob Vermunt 8
FC Lisse Koen Fokkema 8
Spakenburg Harry Zwarthoed 8
IJsselmeervogels Maikel de Harder 8
CSV Apeldoorn Giel Thijssen 7
FC Lisse Rik Vermeulen 7
Flevo Boys Age Hains Boersma 7
Harkemase Boys Oebele Schokker 7
HHC Hardenberg Renco van Eeken 7
Hoek Ferry Alfons 7
Spakenburg Sargon Gouriye 7
Sparta Nijkerk Maurice van der Wilt 7
Sparta Nijkerk Niels Buijtenhuis 7
Capelle Marwin Richard 6
Excelsior '31 Niki Leferink 6
HHC Hardenberg Kenny Kroeze 6
Katwijk Laurens ten Heuvel 6
Rijnsburgse Boys Richal Leitoe 6
SC Genemuiden Anne van der Kolk 6
Spakenburg Salim Amerzgiou 6
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij 6
ARC Gert Labots 5
Capelle Laurens Visser 5
Capelle Michel van Guldener 5
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer 5
CSV Apeldoorn Steven van Es 5
Excelsior '31 John Lubbers 5
Flevo Boys Frank van der Plaats 5
HHC Hardenberg Lars Offringa 5
HHC Hardenberg Martijn Berger 5
Katwijk Bob Koning 5
Katwijk Marcel Huisman 5
Rijnsburgse Boys Bart Freke 5
Rijnsburgse Boys Kevin Winter 5
SC Genemuiden Erik Rotman 5
IJsselmeervogels Cerezo Fung a Wing 5
ARC Jim Blom 4
ARC Maurits Splinter 4
ARC Melvin Zaalman 4
Capelle Gertjan Rothman 4
Capelle Sjoerd van der Waal 4
CSV Apeldoorn Jaap de Brouwer 4
CSV Apeldoorn Joost Heij 4
Excelsior '31 Maurice Bartelds 4
Excelsior '31 Niek Davina 4
Harkemase Boys René van der Weij 4
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 4
Katwijk Michiel van Dam 4
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann 4
SC Genemuiden Jasper Bremmer 4
Spakenburg Ivo Rottiné 4
Sparta Nijkerk Joris van Rooijen 4
Sparta Nijkerk Marc van der Vegte 4
Sparta Nijkerk Stefan Fredriksen 4
IJsselmeervogels Damiano Schet 4
IJsselmeervogels Jasper Bolland 4
IJsselmeervogels Nick Kuipers 4
ARC Jeroen Merk 3
ARC Mitchel Beyersbergen 3
Capelle Nick van Baaren 3
CSV Apeldoorn Modou Nyang 3
CSV Apeldoorn Wesley Bruinier 3
Excelsior '31 Amanuel Isa 3
Excelsior '31 Kevin Aman 3
Excelsior '31 Lesley Nahrwold 3
Excelsior '31 Nigel Michels 3
Harkemase Boys Harvey Bischop 3
Harkemase Boys Roel van der Meulen 3
Hoek Hoessein Bouzambou 3
Hoek John Schot 3
Hoek Nick de Jong 3
Hoek Stijn Mahieu 3
Katwijk Elroy Lammers 3
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 3
SC Genemuiden Arjen Netjes 3
SC Genemuiden Patrick Lip 3
Spakenburg Richard Rademaker 3
Sparta Nijkerk Karim Elkaddouri 3
Sparta Nijkerk Niels Vlugt 3
IJsselmeervogels Ceriel Oosthout 3
ARC Levinho Wijdenbosch 2
ARC Milan Berck Beelenkamp 2
ARC Patrick Vermeulen 2
ARC Rico Kogeldans 2
Barendrecht Jeroen van Wetten 2
Barendrecht Patrick Stolk 2
Barendrecht Peter de Lange 2
Barendrecht Ramon Salaz 2
Capelle Dick Tol 2
Capelle Jorzolino Falkenstein 2
Capelle Patrick Molendijk 2
CSV Apeldoorn Kees Kievit 2
CSV Apeldoorn Steven Huizer 2
Excelsior '31 Bunyamin Özkök 2
FC Lisse Mo Messaoud 2
FC Lisse René van Wieringen 2
FC Lisse Tom Zoontjes 2
Flevo Boys Arjen Postma 2
Flevo Boys Arjen Spaan 2
Flevo Boys Tjeerd Korf 2
Flevo Boys Winfried Tromop 2
Flevo Boys Yassine Assa 2
Harkemase Boys Arjen Bergsma 2
Harkemase Boys Erdem Yeni 2
HHC Hardenberg Berry Hoogeveen 2
HHC Hardenberg Lennard Mulderij 2
HHC Hardenberg Tim Siekman 2
HHC Hardenberg Tom IJzerman 2
Hoek Josimar Pattinama 2
Katwijk Daniël Hensen 2
Katwijk Quincy van Ommeren 2
Katwijk Richard Blonk 2
Katwijk Rydell Tuinfort 2
Rijnsburgse Boys Bennie van Noord 2
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen 2
Rijnsburgse Boys Resham Sardar 2
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg 2
SC Genemuiden Berry Halfwerk 2
SC Genemuiden Siebren Visscher 2
Spakenburg Hans van de Haar 2
Sparta Nijkerk Albert van Nijhuis 2
IJsselmeervogels Bas Mooij 2
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana 2
IJsselmeervogels Wilco Krimp 2
ARC Marcel Vondeling 1
Barendrecht Arjan Human 1
Barendrecht David Almeida 1
Barendrecht John de Ronde 1
Barendrecht Mathijs Tabbers 1
Barendrecht Stanley Husen 1
Capelle Kristian Adelmund 1
Capelle Lars Bosscha 1
Capelle Roy Witteman 1
Capelle Wesley Silva 1
CSV Apeldoorn Jasper van Oorspronk 1
CSV Apeldoorn Jochem de Weerdt 1
CSV Apeldoorn Marc Hoekstra 1
Excelsior '31 Coen Zwollo 1
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes 1
FC Lisse Barry Tjeertes 1
FC Lisse Jesper Beunk 1
FC Lisse Kevin Weijers 1
FC Lisse Michael van der Laan 1
FC Lisse Ray Frankel 1
FC Lisse Roel de Goede 1
Flevo Boys Aran Nijboer 1
Flevo Boys Erik Stolte 1
Flevo Boys Kees de Munnik 1
Flevo Boys Timon Rorije 1
Harkemase Boys Ale de Boer 1
Harkemase Boys Jordy van Wijk 1
Harkemase Boys Tim Velten 1
Harkemase Boys Tony Alberda 1
HHC Hardenberg Edwin Starke 1
HHC Hardenberg Mitchel Kappenberg 1
Hoek Dwayne Dildick 1
Hoek Jurgen Landuyt 1
Hoek Klaas Hellebaut 1
Hoek Mille Mendes 1
Hoek Niels de Loof 1
Hoek Sam de Vink 1
Katwijk Bas Ent 1
Katwijk Benny Kleine 1
Katwijk Mats van der Poel 1
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder 1
SC Genemuiden Freek van den Berg 1
SC Genemuiden Herman van Dijk 1
SC Genemuiden Jacco Riemens 1
IJsselmeervogels Raymond Bronkhorst 1
IJsselmeervogels Tony Tol 1

Gele en rode kaarten

Flevo Boys Emmeloord Pieter Westra   Gele kaart 9 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 Maurice Bartelds   Gele kaart 8 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Emmeloord Winfried Tromop   Gele kaart 8 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Mart Dijkstra   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Thijs Houwing   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Emmeloord Kees de Munnik   Gele kaart 8
Rijnsburgse Boys Kevin Winter   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2 Rode kaart 1
Barendrecht Marco de Borst   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Berry Halfwerk   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Erik Rotman   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Hans van de Haar   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
IJsselmeervogels Nick Kuipers   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Emmeloord Jeroen de Groot   Gele kaart 7 Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Niels Vlugt   Gele kaart 7 Rode kaart 1
ARC Jordy Zwart   Gele kaart 7
ARC Lorenzo Rimkus   Gele kaart 7
Flevo Boys Emmeloord Harm Jan Stuiver   Gele kaart 7
Hoek Ferry Alfons   Gele kaart 7
FC Lisse Mohamed Moudou   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse René van Wieringen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Roel van der Meulen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Rydell Tuinfort   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Sparta Nijkerk Joris van Rooijen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Sparta Nijkerk Tim Muller   Gele kaart 6 Rode kaart 1
CSV Apeldoorn Jochem de Weerdt   Gele kaart 6
Harkemase Boys Ale de Boer   Gele kaart 6
Harkemase Boys Erich Jongeling   Gele kaart 6
HHC Hardenberg Tim Siekman   Gele kaart 6
Hoek Jurgen Landuyt   Gele kaart 6
Katwijk Quincy van Ommeren   Gele kaart 6
SC Genemuiden Anne van der Kolk   Gele kaart 6
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Capelle Jorzolino Falkenstein   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
CSV Apeldoorn Steven Huizer   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 Kevin Siemelink   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Michael van der Laan   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HHC Hardenberg Frank Schijff   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Danny van den Meiracker   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Sparta Nijkerk Niels Buijtenhuis   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Marcel Vondeling   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Capelle Marwin Richard   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Spakenburg Lion Axwijk   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Barendrecht Michael van Dommelen   Gele kaart 5
CSV Apeldoorn Jasper van Oorspronk   Gele kaart 5
FC Lisse Wesley Weeber   Gele kaart 5
Flevo Boys Emmeloord Tjeerd Korf   Gele kaart 5
Harkemase Boys Arjen Bergsma   Gele kaart 5
Harkemase Boys Jordy van Wijk   Gele kaart 5
Harkemase Boys Oebele Schokker   Gele kaart 5
Harkemase Boys René van der Weij   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Martijn Berger   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Patrick Jurgens   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Vincent Voshaar   Gele kaart 5
Hoek John Schot   Gele kaart 5
Katwijk Dwight Krolis   Gele kaart 5
Katwijk Laurens ten Heuvel   Gele kaart 5
Rijnsburgse Boys Mustafa Celen   Gele kaart 5
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder   Gele kaart 5
SC Genemuiden Robert Boes   Gele kaart 5
Sparta Nijkerk Dwight Eind   Gele kaart 5
Sparta Nijkerk Iwan Axwijk   Gele kaart 5
Sparta Nijkerk Marc van der Vegte   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Ceriel Oosthout   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Tony Tol   Gele kaart 5
FC Lisse Kallash Nadkoenmarsing   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Richard Blonk   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Albert Flier   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Jeroen Merk   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Barendrecht Alexander van Dommelen   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Capelle Jeroen Koppelaar   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ARC Jim Blom   Gele kaart 4
ARC Milan Berck Beelenkamp   Gele kaart 4
ARC Mitchel Beyersbergen   Gele kaart 4
ARC Stefan Schaafsma   Gele kaart 4
Barendrecht David Almeida   Gele kaart 4
Barendrecht Ferry van Lare   Gele kaart 4
Capelle Dick Tol   Gele kaart 4
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 4
Capelle Lars Bosscha   Gele kaart 4
Capelle Roy Witteman   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Kees Kievit   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Marc Hoekstra   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Thomas Litjens   Gele kaart 4
Excelsior '31 Dennis Rosink   Gele kaart 4
Excelsior '31 John Lubbers   Gele kaart 4
Excelsior '31 Lesley Nahrwold   Gele kaart 4
FC Lisse Jasmin Ramic   Gele kaart 4
Harkemase Boys Lesly Fellinga   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Roy Stroeve   Gele kaart 4
Hoek Jos van Nieuwstadt   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Dennis Groot   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Resham Sardar   Gele kaart 4
SC Genemuiden Arjan Kolk   Gele kaart 4
SC Genemuiden Jasper Bremmer   Gele kaart 4
Spakenburg Ivo Rottiné   Gele kaart 4
Spakenburg Jeroen Hessing   Gele kaart 4
Spakenburg Robert Verschraagen   Gele kaart 4
Spakenburg Salim Amerzgiou   Gele kaart 4
IJsselmeervogels Raymond Bronkhorst   Gele kaart 4
Hoek Regilio Pinas   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Florencia Cornelia   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
CSV Apeldoorn Jeroen van den Hoek   Gele kaart 3 Rode kaart 1
FC Lisse Martin van Eeuwijk   Gele kaart 3 Rode kaart 1
FC Lisse Raphael Supusepa   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Albert van Nijhuis   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ARC Maurits Splinter   Gele kaart 3
ARC Ricardo Kogeldans   Gele kaart 3
ARC Richard Zijderveld   Gele kaart 3
ARC Sander van Gool   Gele kaart 3
ARC Sezer Aksoy   Gele kaart 3
Barendrecht Mark van den Boogaart   Gele kaart 3
Barendrecht Mathijs Tabbers   Gele kaart 3
Barendrecht Reinhard Breinburg   Gele kaart 3
Capelle Bob Vermunt   Gele kaart 3
Capelle Laurens Visser   Gele kaart 3
Capelle Patrick Molendijk   Gele kaart 3
Capelle Wesley da Silva   Gele kaart 3
Excelsior '31 Karim Chengachi   Gele kaart 3
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 3
Excelsior '31 Nigel Michels   Gele kaart 3
Excelsior '31 Niki Leferink   Gele kaart 3
FC Lisse Barry Tjeertes   Gele kaart 3
FC Lisse Jesper Beunk   Gele kaart 3
FC Lisse Rik Vermeulen   Gele kaart 3
Flevo Boys Emmeloord Frank van der Plaats   Gele kaart 3
Flevo Boys Emmeloord Hidde Kalsbeek   Gele kaart 3
Flevo Boys Emmeloord Marco van der Heide   Gele kaart 3
Harkemase Boys Harvey Bischop   Gele kaart 3
Harkemase Boys Reinder Slager   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Gerben Tieltjes   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Leo Scheepmaker   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Renco van Eeken   Gele kaart 3
Hoek Giovanni Siereveld   Gele kaart 3
Hoek Jeroen van de Broeke   Gele kaart 3
Katwijk Donny van Oijen   Gele kaart 3
Katwijk Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Bart Freke   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg   Gele kaart 3
SC Genemuiden Arjan Netjes   Gele kaart 3
SC Genemuiden Freek van den Berg   Gele kaart 3
SC Genemuiden Patrick Lip   Gele kaart 3
SC Genemuiden Siebren Visscher   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Ivo te Velthuis   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Ruben de Goede   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Sven Onland   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Lars Offringa   Gele kaart 2 Rode kaart 2
Barendrecht Ramon Salaz   Gele kaart 2 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Mitchel Kappenberg   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Spakenburg Richard Rademaker   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ARC Gert Labots   Gele kaart 2
ARC Levinho Wijdenbosch   Gele kaart 2
ARC Patrick Vermeulen   Gele kaart 2
Barendrecht Arjan Human   Gele kaart 2
Barendrecht Patrick Stolk   Gele kaart 2
Capelle Kristian Adelmund   Gele kaart 2
Capelle Michel van Guldener   Gele kaart 2
Capelle Nick van Wordragen   Gele kaart 2
Capelle Sjoerd van der Waal   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Joost Heij   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Mozes Residay   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Steven van Es   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Wesley Bruinier   Gele kaart 2
Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 2
Excelsior '31 Andreas David   Gele kaart 2
Excelsior '31 Coen Zwollo   Gele kaart 2
Excelsior '31 Kevin Aman   Gele kaart 2
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes   Gele kaart 2
FC Lisse Mark de Vries   Gele kaart 2
FC Lisse Ray Frankel   Gele kaart 2
Flevo Boys Emmeloord Arjen Spaan   Gele kaart 2
Flevo Boys Emmeloord Hessel Altenburg   Gele kaart 2
Flevo Boys Emmeloord Matthias Frankema   Gele kaart 2
Flevo Boys Emmeloord Yassine Assa   Gele kaart 2
Harkemase Boys Erdem Yeni   Gele kaart 2
Harkemase Boys Martijn Barto   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Edwin Starke   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Lennard Mulderij   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Tom IJzerman   Gele kaart 2
Hoek Josimar Pattinama   Gele kaart 2
Hoek Kim van Brabander   Gele kaart 2
Hoek Michael Koné   Gele kaart 2
Hoek Mille Mendes   Gele kaart 2
Hoek Nick de Jong   Gele kaart 2
Hoek Niels de Loof   Gele kaart 2
Katwijk Benny Kleine   Gele kaart 2
Katwijk Jan Groen   Gele kaart 2
Katwijk Jos Jansen   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bennie van Noord   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Richal Leitoe   Gele kaart 2
Spakenburg Christy Bonevacia   Gele kaart 2
Spakenburg Harry Zwarthoed   Gele kaart 2
Spakenburg Ruben Wilson   Gele kaart 2
Spakenburg Sebastiaan Steur   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Jeffrey van den Brink   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Marco van Rooijen   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Rob Knul   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Kwong-Wah Steinraht   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Tim Peters   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Wilco Krimp   Gele kaart 2
Spakenburg Maarten Woudenberg   Gele kaart 1 Rode kaart 2
Harkemase Boys Jacob de Vries   Gele kaart 1 Rode kaart 1
IJsselmeervogels Jasper Bolland   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ARC Aaron Balk   Gele kaart 1
ARC Machiel van Maarseveen   Gele kaart 1
Barendrecht Jeremey Hensen   Gele kaart 1
Barendrecht Perry van Eijken   Gele kaart 1
Barendrecht Peter de Lange   Gele kaart 1
Barendrecht Stanley Husen   Gele kaart 1
Barendrecht Thijs Binnerts   Gele kaart 1
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 1
Capelle Jesper Leerdam   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Bram Holtman   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Jaap de Brouwer   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Jeroen Willems   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Marthijn van der Steege   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Peter de Waal   Gele kaart 1
Excelsior '31 Arjan Kok   Gele kaart 1
Excelsior '31 John van Pijkeren   Gele kaart 1
FC Lisse Jeroen van der Zijden   Gele kaart 1
FC Lisse Kee Hoei Tan   Gele kaart 1
FC Lisse Kevin Weijers   Gele kaart 1
FC Lisse Koen Fokkema   Gele kaart 1
FC Lisse Lars Rauws   Gele kaart 1
FC Lisse Roel de Goede   Gele kaart 1
FC Lisse Tom Zoontjes   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Arjen Postma   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Erik Stolte   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Erwin Bosma   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Mark Koomen   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Timon Rorije   Gele kaart 1
Flevo Boys Emmeloord Wouter van der Velde   Gele kaart 1
Harkemase Boys Dennis Krohne   Gele kaart 1
Harkemase Boys Tony Alberda   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Berry Hoogeveen   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Kenny Kroeze   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Kevin Coenraad   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 1
Hoek Brecht Delbeke   Gele kaart 1
Hoek Dwayne Dildick   Gele kaart 1
Hoek Hoessein Bouzambou   Gele kaart 1
Hoek Jörg van Nieuwenhuijzen   Gele kaart 1
Hoek Sam Devinck   Gele kaart 1
Hoek Stijn Mahieu   Gele kaart 1
Hoek Sven van Ryckeghem   Gele kaart 1
Katwijk Arie Jonker   Gele kaart 1
Katwijk Arturo ten Heuvel   Gele kaart 1
Katwijk Atam Koroglu   Gele kaart 1
Katwijk Bob Koning   Gele kaart 1
Katwijk Bruce Godvliet   Gele kaart 1
Katwijk Elroy Lammers   Gele kaart 1
Katwijk Jan-Willem Koelemij   Gele kaart 1
Katwijk Michael Owel   Gele kaart 1
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Jeffrey Winter   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Resham Sander   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Tim Orlowski   Gele kaart 1
SC Genemuiden Martijn Jansen   Gele kaart 1
Spakenburg Jeffrey van den Berg   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Karim Elkaddouri   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Maurice van der Wilt   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Bas Mooij   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Cerezo Fung a Wing   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Damiano Schet   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Martijn van Strien   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Wouter van Hoof   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Giel Thijssen   Rode kaart 1

Eerste periode

1 Spakenburg 10 7 3 0 24 36- 12 +24
2 Katwijk 10 7 2 1 23 19- 10 +9
3 Rijnsburgse Boys 10 5 5 0 20 22- 9 +13
4 SC Genemuiden 10 6 1 3 19 20- 18 +2
5 IJsselmeervogels 10 5 3 2 18 16- 11 +5
6 HHC Hardenberg 10 5 1 4 16 17- 10 +7
7 Excelsior '31 10 4 2 4 14 15- 15 0
8 Harkemase Boys 10 4 2 4 14 15- 15 0
9 Barendrecht 10 4 2 4 14 9- 12 -3
10 Flevo Boys 10 3 4 3 13 12- 15 -3
11 Capelle 10 3 3 4 12 11- 13 -2
12 CSV Apeldoorn 10 2 3 5 9 10- 21 -11
13 Sparta Nijkerk 10 2 1 7 7 11- 22 -11
14 FC Lisse 10 1 3 6 6 11- 19 -8
15 ARC 10 1 3 6 6 10- 21 -11
16 Hoek 10 1 2 7 5 6- 17 -11

Tweede periode

1 Rijnsburgse Boys 10 6 2 2 20 30- 17 +13
2 IJsselmeervogels 10 6 2 2 20 20- 12 +8
3 Spakenburg 10 6 1 3 19 16- 14 +2
4 Capelle 10 5 3 2 18 17- 8 +9
5 Sparta Nijkerk 10 4 4 2 16 11- 10 +1
6 Harkemase Boys 10 4 3 3 15 21- 17 +4
7 CSV Apeldoorn 10 4 3 3 15 15- 20 -5
8 HHC Hardenberg 10 4 2 4 14 15- 9 +6
9 FC Lisse 10 3 4 3 13 16- 15 +1
10 Hoek 10 3 3 4 12 6- 9 -3
11 Excelsior '31 10 2 5 3 11 14- 18 -4
12 ARC 10 3 2 5 11 10- 17 -7
13 Barendrecht 10 2 4 4 10 8- 13 -5
14 Flevo Boys 10 2 3 5 9 15- 19 -4
15 SC Genemuiden 10 2 2 6 8 12- 23 -11
16 Katwijk 10 2 1 7 7 9- 14 -5

Derde periode

1 IJsselmeervogels 10 8 0 2 24 32- 16 +16
2 FC Lisse 10 7 1 2 22 25- 17 +8
3 Excelsior '31 10 6 2 2 20 19- 12 +7
4 Katwijk 10 5 4 1 19 19- 14 +5
5 Barendrecht 10 6 0 4 18 18- 11 +7
6 Spakenburg 10 5 2 3 17 31- 15 +16
7 ARC 10 5 1 4 16 22- 23 -1
8 SC Genemuiden 10 5 1 4 16 19- 22 -3
9 Capelle 10 4 2 4 14 18- 15 +3
10 HHC Hardenberg 10 3 3 4 12 16- 18 -2
11 Harkemase Boys 10 4 0 6 12 17- 20 -3
12 Rijnsburgse Boys 10 3 2 5 11 17- 20 -3
13 CSV Apeldoorn 10 2 2 6 8 22- 29 -7
14 Hoek 10 2 1 7 7 15- 24 -9
15 Flevo Boys 10 2 1 7 7 13- 34 -21
16 Sparta Nijkerk 10 1 2 7 5 13- 26 -13

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2