VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Topklasse - seizoen 2011-2012

Eindstand

1   Spakenburg+ 30 20 5 5 65 84- 44 +40
2   Rijnsburgse Boys+ 30 19 7 4 64 76- 36 +40
3   Katwijk+ 30 15 10 5 55 78- 41 +37
4   Noordwijk 30 16 7 7 55 66- 43 +23
5   GVVV 30 16 5 9 53 70- 56 +14
6   IJsselmeervogels 30 15 3 12 48 67- 50 +17
7   SC Genemuiden 30 14 5 11 47 60- 55 +5
8   Excelsior '31 30 14 3 13 45 39- 47 -8
9   HHC Hardenberg 30 14 3 13 45 48- 59 -11
10   Capelle 30 11 9 10 42 47- 46 +1
11   FC Lisse 30 10 8 12 38 48- 56 -8
12   Barendrecht 30 9 9 12 30 39- 40 -1       6 punten in mindering gebracht
13   Harkemase Boys 30 7 4 19 25 39- 61 -22
14   SVZW 30 7 4 19 25 36- 72 -36
15   Montfoort 30 4 8 18 18 34- 73 -39       2 punten in mindering gebracht
16   ARC 30 2 4 24 10 36- 88 -52

Topscorers

Spakenburg Danny van den Meiracker 24
IJsselmeervogels Jasmin Ramic 21
GVVV Dennis van Meegdenburg 18
Noordwijk Mohammed Faouzi 18
Rijnsburgse Boys Jeffrey Winter 17
Katwijk Donny van Oijen 16
SC Genemuiden Martijn Jansen 16
SC Genemuiden Willem Lanjouw 15
Harkemase Boys Oebele Schokker 14
HHC Hardenberg Hielke Penterman 14
GVVV Simon Brouwer 13
Katwijk Jeffrey Jongeneelen 13
SVZW Dewi Perik 13
Katwijk Marcel Huisman 12
Spakenburg Raily Ignacio 12
Capelle Henk Roeland 11
FC Lisse Rik Vermeulen 11
GVVV Joey Snijders 11
Noordwijk Joost Leonard 11
Spakenburg Sargon Gouriye 11
Capelle Marwin Richard 10
Excelsior '31 Robert Wilens 10
Katwijk Benjamin Martha 10
Rijnsburgse Boys Damiano Schet 10
Rijnsburgse Boys Kevin Winter 10
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 10
SC Genemuiden Erik Rotman 10
Barendrecht Christian Opschoor 9
Katwijk Martin van Eeuwijk 8
Montfoort Mitchel Bottenheft 8
Spakenburg Harry Zwarthoed 8
Spakenburg Ricky van den Bergh 8
IJsselmeervogels Maikel de Harder 8
ARC Cristian Cabrera Ortega 7
Barendrecht Peter de Lange 7
FC Lisse Hanne Hagary 7
FC Lisse Mo Messaoud 7
HHC Hardenberg Renco van Eeken 7
HHC Hardenberg Thijs Houwing 7
Noordwijk Stefano Goncalves 7
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 7
Capelle Gertjan Rothman 6
Excelsior '31 Niek Davina 6
FC Lisse Koen Fokkema 6
GVVV Jasper Bolland 6
SVZW Jordi Kamphuis 6
IJsselmeervogels Arnoud van Toor 6
IJsselmeervogels Cerezo Fung a Wing 6
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij 6
Capelle Bob Vermunt 5
Excelsior '31 Nigel Michels 5
FC Lisse Sergio Ommel 5
Harkemase Boys Koos Werkman 5
Katwijk Bob Koning 5
Noordwijk Rico Kogeldans 5
SC Genemuiden Jacco Riemens 5
SC Genemuiden Patrick Lip 5
Spakenburg Ibad Muhamadu 5
Spakenburg Salim Amerzgiou 5
ARC Gert Labots 4
ARC Jeffrey van den Berg 4
ARC Maurits Splinter 4
Barendrecht Marvin van der Pluijm 4
Barendrecht Yoeri Rombouts 4
Capelle Tim de Bruin 4
Excelsior '31 Gradus Hempenius 4
GVVV Tonnie Cusell 4
Harkemase Boys René van der Weij 4
HHC Hardenberg Martijn Berger 4
Montfoort Andy van Vliet 4
Noordwijk Bram Meurs 4
Noordwijk Stefan Mertens 4
Rijnsburgse Boys Bart Freke 4
Rijnsburgse Boys Bennie van Noord 4
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann 4
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen 4
SC Genemuiden Anne van der Kolk 4
SC Genemuiden Herman van Dijk 4
SVZW Martijn Maris 4
IJsselmeervogels Jan de Graaf 4
IJsselmeervogels Tim Peters 4
IJsselmeervogels Wouter van Hoof 4
ARC Jason Esseboom 3
ARC Selmo Kurbegovic 3
Barendrecht Jorzolino Falkenstein 3
Barendrecht Mathijs Tabbers 3
Capelle Philippe den Hartog 3
Excelsior '31 Andreas David 3
Excelsior '31 Gerald ten Hove 3
GVVV Martin van Eck 3
Harkemase Boys Rob van Bunderen 3
HHC Hardenberg Lars Offringa 3
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 3
Katwijk Michiel van Dam 3
Noordwijk Bob Hoogkamer 3
Noordwijk Richard Blonk 3
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg 3
Spakenburg Marien Willemsen 3
Spakenburg Sebastiaan Steur 3
SVZW Tim Engbers 3
ARC Emile Linkers 2
Barendrecht Kerem Yilmaz 2
Capelle Lars Bosscha 2
Capelle Laurens Visser 2
Excelsior '31 Christian Cicek 2
Excelsior '31 Karim Chengachi 2
FC Lisse Bas Ent 2
FC Lisse Dennis Greuter 2
FC Lisse Roel de Goede 2
GVVV Anouar Tmim 2
GVVV Daan van der Valk 2
GVVV Wouter Bonke 2
Harkemase Boys Erik Eleveld 2
Harkemase Boys Johnsen Bacuna 2
Harkemase Boys Marcel Pannekoek 2
Harkemase Boys Romano Denneboom 2
HHC Hardenberg Gersom Klok 2
HHC Hardenberg Kenny Kroeze 2
HHC Hardenberg Stijn Pol 2
HHC Hardenberg Tim Siekman 2
Katwijk Elroy Lammers 2
Katwijk Jordy Zuidam 2
Montfoort Bart Roelofs 2
Montfoort Erwin van der Klis 2
Montfoort Gerben Drost 2
Montfoort Jeroen de Vlieger 2
Montfoort Joost van Apeldoorn 2
Montfoort Max Verweij 2
Montfoort Mike van Oostrom 2
Montfoort Nick van Luinen 2
Montfoort Wouter Agterberg 2
Noordwijk Jeffrey Koemans 2
Noordwijk Jeroen van der Zijden 2
SVZW Niels ten Hoeve 2
IJsselmeervogels Bas Mooij 2
ARC Bryan van Delft 1
ARC Derek Prins 1
ARC Jeroen Merk 1
ARC Lorenzo Rimkus 1
ARC Marcel Vondeling 1
ARC Milan Berck Beelenkamp 1
ARC Patrick Vermeulen 1
ARC Rob Overvliet 1
Barendrecht Erik de Kruijk 1
Barendrecht Jeroen van Wetten 1
Barendrecht Mark van den Boogaart 1
Barendrecht Perry van Eijken 1
Barendrecht Ryan Holman 1
Capelle Joshua Brard 1
Capelle Michel van Guldener 1
Excelsior '31 Bunyamin Özkök 1
FC Lisse Jeroen Dedel 1
FC Lisse Kevin Weijers 1
FC Lisse René van Wieringen 1
FC Lisse Richard van Heulen 1
FC Lisse Tom Zoontjes 1
GVVV Michiel van der Valk 1
GVVV Rodny Hofman 1
GVVV Roy Terschegget 1
GVVV Thijs van Tent Beking 1
GVVV Tom Oostinjen 1
GVVV Wilco den Hartog 1
Harkemase Boys Arjen Bergsma 1
Harkemase Boys Erolind Derguti 1
Harkemase Boys Harvey Bischop 1
Harkemase Boys Jordy van Wijk 1
Harkemase Boys Reinder Slager 1
HHC Hardenberg Berry Hoogeveen 1
HHC Hardenberg Lennard Mulderij 1
HHC Hardenberg Leo Scheepmaker 1
HHC Hardenberg Roy Stroeve 1
Katwijk Arie Jonker 1
Katwijk Robbert Susan 1
Montfoort Barend Schrijvers 1
Montfoort Chanan Brandsma 1
Montfoort Nick van Schaik 1
Noordwijk Bryan Braun 1
Noordwijk Marcel Akerboom 1
Noordwijk Raymond Manuputty 1
Noordwijk Sijbren Bartlema 1
Noordwijk Sven de Ridder 1
Rijnsburgse Boys Benito Olenski 1
Rijnsburgse Boys Jaap Molenaar 1
SC Genemuiden Freek van den Berg 1
Spakenburg Ivo Rottiné 1
Spakenburg Jeroen Hessing 1
Spakenburg Maarten Woudenberg 1
Spakenburg Robert Verschraagen 1
Spakenburg Roy de Vries 1
SVZW Boy Kamphuis 1
SVZW Jon Mulderije 1
SVZW Marnix Smit 1
SVZW Mirko Zwiers 1
SVZW Nick de Graaf 1
SVZW Rob Altink 1
SVZW Tanju Sahin 1
SVZW Tom Prümers 1
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana 1
IJsselmeervogels Justin van Groen 1
IJsselmeervogels Mike van de Laar 1
IJsselmeervogels Peter Vastenhouw 1
IJsselmeervogels Wilco Krimp 1

Gele en rode kaarten

Harkemase Boys Arjen Bergsma   Gele kaart 8 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Montfoort Joost van Apeldoorn   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Montfoort Yorno Vork   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Erdem Yeni   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
Spakenburg Jeroen Hessing   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
Montfoort Jeroen de Vlieger   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Jeroen Merk   Gele kaart 7 Rode kaart 1
GVVV Wilco den Hartog   Gele kaart 7
Harkemase Boys Roel van der Meulen   Gele kaart 7
Spakenburg Robert Verschraagen   Gele kaart 7
Capelle Wesley Silva   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
Harkemase Boys Reinder Slager   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Excelsior '31 Maurice Bartelds   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
GVVV Bart Hulsbos   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Arjan Kolk   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 6
Katwijk Rydell Tuinfort   Gele kaart 6
Barendrecht Ramon Salas   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Danny van den Meiracker   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Ivo Rottiné   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SVZW Nick de Graaf   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Lars Bosscha   Gele kaart 5 Rode kaart 1
ARC Sezer Aksoy   Gele kaart 5
Barendrecht David Almeida   Gele kaart 5
Barendrecht Stanley Husen   Gele kaart 5
Capelle Philippe den Hartog   Gele kaart 5
FC Lisse Richard van Heulen   Gele kaart 5
GVVV Rodny Hofman   Gele kaart 5
GVVV Taoufik Adnane   Gele kaart 5
Harkemase Boys Harvey Bischop   Gele kaart 5
Harkemase Boys Koos Werkman   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Edwin Starke   Gele kaart 5
HHC Hardenberg Patrick Jurgens   Gele kaart 5
SC Genemuiden Freek van den Berg   Gele kaart 5
Spakenburg Sebastiaan Steur   Gele kaart 5
SVZW Jordi Kamphuis   Gele kaart 5
SVZW Tim Engbers   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Arnoud van Toor   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Raymond Bronkhorst   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Tony Tol   Gele kaart 5
Montfoort Mike van Oostrom   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ARC Marcel Vondeling   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ARC Derek Prins   Gele kaart 4
Barendrecht Mark van den Boogaart   Gele kaart 4
Capelle Joshua Brard   Gele kaart 4
Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 4
Excelsior '31 Kevin Siemelink   Gele kaart 4
Excelsior '31 Nigel Michels   Gele kaart 4
FC Lisse Hanne Hagary   Gele kaart 4
FC Lisse Wesley Weeber   Gele kaart 4
GVVV Jasper Bolland   Gele kaart 4
GVVV Michiel van der Valk   Gele kaart 4
Harkemase Boys Jordy van Wijk   Gele kaart 4
Harkemase Boys Lesly Fellinga   Gele kaart 4
Harkemase Boys Oebele Schokker   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Thijs Houwing   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Tim Siekman   Gele kaart 4
Katwijk Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 4
Katwijk Martin van Eeuwijk   Gele kaart 4
Montfoort Andy van Vliet   Gele kaart 4
Montfoort Barend Schrijvers   Gele kaart 4
Montfoort Erwin van der Klis   Gele kaart 4
Montfoort Lodewijk Drost   Gele kaart 4
Montfoort Mitchel Bottenheft   Gele kaart 4
Montfoort Wouter Agterberg   Gele kaart 4
Noordwijk Joost Leonard   Gele kaart 4
Noordwijk Robin van Vliet   Gele kaart 4
Noordwijk Sven de Ridder   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder   Gele kaart 4
SC Genemuiden Dominique Vos   Gele kaart 4
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 4
SVZW Boy Kamphuis   Gele kaart 4
SVZW Jon Mulderije   Gele kaart 4
SVZW Marnix Smit   Gele kaart 4
IJsselmeervogels Bart van Wieringen   Gele kaart 4
Capelle Marwin Richard   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
FC Lisse Joey Klare   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Jordy Zuidam   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Tom van der Vlugt   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SVZW Dewi Perik   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
IJsselmeervogels Cerezo Fung a Wing   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Jeroen Koppelaar   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes   Gele kaart 3 Rode kaart 1
GVVV Wouter Bonke   Gele kaart 3 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Hielke Penterman   Gele kaart 3 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Stijn Pol   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Spakenburg Ricky van den Bergh   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ARC Jeffrey van den Berg   Gele kaart 3
ARC Lorenzo Rimkus   Gele kaart 3
Barendrecht Mark Zegers   Gele kaart 3
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 3
Capelle Michel van Guldener   Gele kaart 3
Excelsior '31 Arjan Kok   Gele kaart 3
Excelsior '31 Dennis Rosink   Gele kaart 3
Excelsior '31 Gradus Hempenius   Gele kaart 3
FC Lisse Mo Messaoud   Gele kaart 3
FC Lisse Rik Vermeulen   Gele kaart 3
GVVV Simon Brouwer   Gele kaart 3
Harkemase Boys Bas Hooiveld   Gele kaart 3
Harkemase Boys Jorrit Schra   Gele kaart 3
Harkemase Boys René van der Weij   Gele kaart 3
Harkemase Boys Roelof de Jong   Gele kaart 3
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 3
Montfoort Bilal Laoikili   Gele kaart 3
Montfoort Gerben Drost   Gele kaart 3
Noordwijk Guido Moelee   Gele kaart 3
Noordwijk Jeroen van der Zijden   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Damiano Schet   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Kevin Winter   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Resham Sardar   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg   Gele kaart 3
SC Genemuiden Anne van der Kolk   Gele kaart 3
SC Genemuiden Arjen Netjes   Gele kaart 3
SC Genemuiden Erik Rotman   Gele kaart 3
SC Genemuiden Robert Boes   Gele kaart 3
SC Genemuiden Siebren Visscher   Gele kaart 3
Spakenburg Maarten Woudenberg   Gele kaart 3
Spakenburg Roy de Vries   Gele kaart 3
SVZW Alper Göbel   Gele kaart 3
SVZW Niels ten Hoeve   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Bas Mooij   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Wilco Krimp   Gele kaart 3
Barendrecht Reinhard Breinburg   Gele kaart 2 Rode kaart 2
Katwijk Quincy van Ommeren   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Bennie van Noord   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Spakenburg Rudy Jansen   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ARC Aaron Balk   Gele kaart 2
ARC Christian Cabrera Ortega   Gele kaart 2
ARC Gert Labots   Gele kaart 2
ARC Maurits Splinter   Gele kaart 2
ARC Milan Berck Beelenkamp   Gele kaart 2
Barendrecht Christian Opschoor   Gele kaart 2
Barendrecht Marvin van der Pluijm   Gele kaart 2
Barendrecht Perry van Eijken   Gele kaart 2
Barendrecht Peter de Lange   Gele kaart 2
Capelle Dick Tol   Gele kaart 2
Capelle Patrick Molendijk   Gele kaart 2
Excelsior '31 John Lubbers   Gele kaart 2
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 2
Excelsior '31 Robert Wilens   Gele kaart 2
FC Lisse Koen Fokkema   Gele kaart 2
FC Lisse Lars Rauws   Gele kaart 2
GVVV Johan Jansen   Gele kaart 2
GVVV Martin van Eck   Gele kaart 2
Harkemase Boys Paul Bergtop   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Lars Offringa   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Roy Stroeve   Gele kaart 2
Katwijk Atam Koroglu   Gele kaart 2
Katwijk Jos Jansen   Gele kaart 2
Katwijk Marcel Huisman   Gele kaart 2
Katwijk Michael Owel   Gele kaart 2
Katwijk Robbert Susan   Gele kaart 2
Montfoort Chanan Brandsma   Gele kaart 2
Montfoort Nick Koppers   Gele kaart 2
Noordwijk Mohammed Faouzi   Gele kaart 2
Noordwijk Stefano Goncalves   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bart Freke   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Jeffrey Winter   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Mustafa Celen   Gele kaart 2
SC Genemuiden Albert Flier   Gele kaart 2
SC Genemuiden Berry Halfwerk   Gele kaart 2
SC Genemuiden Herman van Dijk   Gele kaart 2
SC Genemuiden Patrick Lip   Gele kaart 2
SC Genemuiden Willem Lanjouw   Gele kaart 2
Spakenburg Harry Zwarthoed   Gele kaart 2
Spakenburg Marien Willemsen   Gele kaart 2
Spakenburg Salim Amerzgiou   Gele kaart 2
Spakenburg Sargon Gouriye   Gele kaart 2
SVZW Gracjan Sobcsak   Gele kaart 2
SVZW Rob Meijerink   Gele kaart 2
SVZW Tanju Sahin   Gele kaart 2
SVZW Tom Prumers   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Jan de Graaf   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Maikel de Harder   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Tim Peters   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Wouter van Hoof   Gele kaart 2
ARC Emile Linkers   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ARC Machiel van Maarseveen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Barendrecht Ivan Almeida   Gele kaart 1 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Raymond Beukeveld   Gele kaart 1 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Vincent Voshaar   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Benito Olenski   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 1 Rode kaart 1
SVZW Machiel van Keulen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ARC Jason Esseboom   Gele kaart 1
ARC Nick Tavenier   Gele kaart 1
ARC Richard Zijderveld   Gele kaart 1
ARC Rob Overvliet   Gele kaart 1
ARC Youri Looijestijn   Gele kaart 1
ARC Yvar de Groot   Gele kaart 1
Barendrecht Christiaan Opschoor   Gele kaart 1
Barendrecht Kerem Yilmaz   Gele kaart 1
Barendrecht Ramon Salaz   Gele kaart 1
Barendrecht Reza Ngarigota   Gele kaart 1
Barendrecht Yoeri Rombouts   Gele kaart 1
Capelle Henk Roeland   Gele kaart 1
Capelle Kristian Adelmund   Gele kaart 1
Capelle Nick van Wordragen   Gele kaart 1
Capelle Rick van der Burg   Gele kaart 1
Capelle Tim de Bruin   Gele kaart 1
Capelle Weley Silva   Gele kaart 1
Excelsior '31 Andreas David   Gele kaart 1
Excelsior '31 Bunyamin Özkök   Gele kaart 1
Excelsior '31 Gerald ten Hove   Gele kaart 1
Excelsior '31 Karim Chengachi   Gele kaart 1
FC Lisse Dennis Greuter   Gele kaart 1
FC Lisse Hanne Hagari   Gele kaart 1
FC Lisse Kevin Weijers   Gele kaart 1
FC Lisse Mark de Vries   Gele kaart 1
FC Lisse Raphael Supusepa   Gele kaart 1
FC Lisse Roel de Goede   Gele kaart 1
FC Lisse Tom Zoontjes   Gele kaart 1
GVVV Dennis van Meegdenburg   Gele kaart 1
GVVV Joey Snijders   Gele kaart 1
GVVV Tom Oostinjen   Gele kaart 1
Harkemase Boys Jacob de Vries   Gele kaart 1
Harkemase Boys Marcel Pannekoek   Gele kaart 1
Harkemase Boys Rob van Bunderen   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Berry Hoogeveen   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Frank Schijf   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Kenny Kroeze   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Kevin Mooibroek   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Lennard Mulderij   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Leo Scheepmaker   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Renco van Eeken   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 1
Katwijk Dwight Krolis   Gele kaart 1
Katwijk Gino Heerings   Gele kaart 1
Montfoort Bart Roelofs   Gele kaart 1
Montfoort Max Verweij   Gele kaart 1
Montfoort Nick van Schaik   Gele kaart 1
Noordwijk Bob Hoogkamer   Gele kaart 1
Noordwijk Daan Stuifbergen   Gele kaart 1
Noordwijk Marcel Akerboom   Gele kaart 1
Noordwijk Rico Kogeldans   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Marciano van Homoet Bruma   Gele kaart 1
SC Genemuiden Jasper Bremmer   Gele kaart 1
SC Genemuiden Martijn Jansen   Gele kaart 1
SC Genemuiden Rainier Resokario   Gele kaart 1
SC Genemuiden Sijmen Jansen   Gele kaart 1
Spakenburg Mitch van der Vlist   Gele kaart 1
Spakenburg Raily Ignacio   Gele kaart 1
SVZW Gabriël Özcan   Gele kaart 1
SVZW Marco Parnela   Gele kaart 1
SVZW Michiel Achterhoek   Gele kaart 1
SVZW Nick Wennink   Gele kaart 1
SVZW Remko Zwiers   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Armand van den Top   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Jasmin Ramic   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Mike van de Laar   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Peter Vastenhouw   Gele kaart 1
Barendrecht Ryan Holman   Rode kaart 1
FC Lisse Bas Ent   Rode kaart 1
HHC Hardenberg Martijn Berger   Rode kaart 1
Katwijk Donny van Oijen   Rode kaart 1
Noordwijk Mustafa Amezrine   Rode kaart 1
Spakenburg Ibad Muhamadu   Rode kaart 1

Eerste periode

1 Spakenburg 10 7 1 2 22 29- 17 +12
2 Rijnsburgse Boys 10 6 3 1 21 29- 10 +19
3 GVVV 10 6 2 2 20 31- 20 +11
4 SC Genemuiden 10 5 4 1 19 21- 14 +7
5 HHC Hardenberg 10 5 3 2 18 18- 15 +3
6 Noordwijk 10 5 2 3 17 17- 13 +4
7 IJsselmeervogels 10 5 2 3 17 19- 17 +2
8 Katwijk 10 4 4 2 16 20- 12 +8
9 Excelsior '31 10 4 2 4 14 12- 17 -5
10 Capelle 10 3 4 3 13 17- 17 0
11 Harkemase Boys 10 2 2 6 8 12- 21 -9
12 FC Lisse 10 2 2 6 8 15- 25 -10
13 ARC 10 2 1 7 7 21- 30 -9
14 SVZW 10 1 2 7 5 11- 24 -13
15 Barendrecht 10 2 4 4 4 9- 15 -6
16 Montfoort 10 0 4 6 4 8- 22 -14

Tweede periode

1 Rijnsburgse Boys 10 6 2 2 20 26- 15 +11
2 Spakenburg 10 6 2 2 20 21- 17 +4
3 IJsselmeervogels 10 6 0 4 18 28- 16 +12
4 FC Lisse 10 5 3 2 18 14- 11 +3
5 Capelle 10 4 5 1 17 18- 9 +9
6 GVVV 10 5 2 3 17 15- 15 0
7 Katwijk 10 4 4 2 16 28- 17 +11
8 Noordwijk 10 5 1 4 16 25- 21 +4
9 Excelsior '31 10 5 1 4 16 12- 11 +1
10 SC Genemuiden 10 5 0 5 15 17- 17 0
11 SVZW 10 4 1 5 13 13- 21 -8
12 HHC Hardenberg 10 4 0 6 12 13- 22 -9
13 Barendrecht 10 3 1 6 10 15- 14 +1
14 Montfoort 10 3 1 6 8 14- 24 -10
15 Harkemase Boys 10 2 1 7 7 14- 24 -10
16 ARC 10 0 2 8 2 8- 27 -19

Derde periode

1 Spakenburg 10 7 2 1 23 34- 10 +24
2 Katwijk 10 7 2 1 23 30- 12 +18
3 Rijnsburgse Boys 10 7 2 1 23 21- 11 +10
4 Noordwijk 10 6 4 0 22 24- 9 +15
5 Barendrecht 10 4 4 2 16 15- 11 +4
6 GVVV 10 5 1 4 16 24- 21 +3
7 Excelsior '31 10 5 0 5 15 15- 19 -4
8 HHC Hardenberg 10 5 0 5 15 17- 22 -5
9 IJsselmeervogels 10 4 1 5 13 20- 17 +3
10 SC Genemuiden 10 4 1 5 13 22- 24 -2
11 FC Lisse 10 3 3 4 12 19- 20 -1
12 Capelle 10 4 0 6 12 12- 20 -8
13 Harkemase Boys 10 3 1 6 10 13- 16 -3
14 SVZW 10 2 1 7 7 12- 27 -15
15 Montfoort 10 1 3 6 6 12- 27 -15
16 ARC 10 0 1 9 1 7- 31 -24

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2