VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Topklasse - seizoen 2012-2013

Eindstand

1   Katwijk+ 30 17 5 8 56 77- 47 +30
2   Barendrecht 30 15 9 6 54 51- 34 +17
3   GVVV+ 30 16 4 10 52 54- 41 +13
4   HHC Hardenberg 30 16 3 11 51 62- 49 +13
5   Rijnsburgse Boys 30 14 8 8 50 60- 42 +18
6   FC Lisse 30 14 8 8 50 52- 42 +10
7   Capelle 30 15 4 11 49 54- 41 +13
8   Kozakken Boys 30 15 2 13 47 61- 59 +2
9   Noordwijk 30 12 8 10 44 51- 48 +3
10   Excelsior '31+ 30 12 4 14 40 49- 58 -9
11   Scheveningen 30 11 6 13 39 45- 46 -1
12   IJsselmeervogels 30 10 9 11 39 44- 48 -4
13   Spakenburg 30 10 5 15 35 47- 54 -7
14   SC Genemuiden 30 9 5 16 32 63- 74 -11
15   Jodan Boys 30 9 5 16 32 38- 58 -20
16   DETO Twenterand 30 2 1 27 7 18- 85 -67

Topscorers

Noordwijk Kees Tol 26
Kozakken Boys Arif Irilmazbilek 22
Katwijk Jeffrey Jongeneelen 19
Capelle Peter de Lange 16
Excelsior '31 Denis Mahmudov 16
HHC Hardenberg Hielke Penterman 16
FC Lisse Mo Messaoud 14
Katwijk Joost Leonard 14
Kozakken Boys Sjoerd van der Waal 14
GVVV Simon Brouwer 13
Katwijk Donny van Oijen 12
Kozakken Boys Arda Havar 12
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes 12
HHC Hardenberg Dennis Krohne 11
Katwijk Robbert Susan 11
Scheveningen Tim Peters 11
GVVV Maurice van der Wilt 10
Jodan Boys Kees Graafland 10
Noordwijk Mike Dam 10
SC Genemuiden Martijn Jansen 10
Spakenburg Raily Ignacio 10
Barendrecht Christian Opschoor 9
Barendrecht Marwin Richard 9
Capelle Marvin Strik 9
FC Lisse Koen Fokkema 9
Spakenburg Jaap van Duijn 9
HHC Hardenberg Thijs Houwing 8
Rijnsburgse Boys Kevin Winter 8
SC Genemuiden Erik Rotman 8
SC Genemuiden Sijmon Eenkhoorn 8
Barendrecht Laurens Visser 7
Capelle Gertjan Rothman 7
DETO Twenterand Vincent Bilanovic 7
FC Lisse Rik Vermeulen 7
GVVV Dennis van Meegdenburg 7
HHC Hardenberg Sargon Gouriye 7
Jodan Boys Thomas Verheijdt 7
Rijnsburgse Boys Remon van Bochoven 7
Scheveningen Mehmet Aldogan 7
Barendrecht Bob Vermunt 6
Barendrecht Daniël Esajas 6
Excelsior '31 Robert Wilens 6
FC Lisse Hanne Hagary 6
Jodan Boys Gino Mulder 6
Noordwijk Stefan Mertens 6
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 6
Rijnsburgse Boys Pepijn Kluin 6
IJsselmeervogels Bennie van Noord 6
IJsselmeervogels Jasmin Ramic 6
IJsselmeervogels Stefano Goncalves 6
Capelle Lucas van Oeveren 5
DETO Twenterand Ferdi ter Avest 5
GVVV Karim Elkaddouri 5
GVVV Roy Terschegget 5
HHC Hardenberg Martijn Berger 5
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 5
Katwijk Jordy Zuidam 5
Katwijk Martin van Eeuwijk 5
SC Genemuiden Herman van Dijk 5
SC Genemuiden Siebren Visscher 5
SC Genemuiden Willem Lanjouw 5
Scheveningen Joël Tillema 5
Spakenburg Mitch van der Vlist 5
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij 5
Capelle Marvin van der Pluijm 4
Excelsior '31 Andreas David 4
Excelsior '31 Cenk Uguz 4
Excelsior '31 Patrick Gerritsen 4
FC Lisse Edwin de Graaf 4
Jodan Boys Remco de Rijk 4
Kozakken Boys Ismael Yildirim 4
Kozakken Boys Richie Basoski 4
Rijnsburgse Boys Bart Freke 4
Rijnsburgse Boys Benito Olenski 4
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg 4
SC Genemuiden Anne van der Kolk 4
SC Genemuiden Jacco Riemens 4
Scheveningen Giorgio Achterberg 4
Scheveningen Marcel Pronk 4
Scheveningen Michael Ros 4
Spakenburg Léon Hese 4
Spakenburg Maarten Woudenberg 4
Spakenburg Ricky van den Bergh 4
IJsselmeervogels Joey Snijders 4
IJsselmeervogels Maikel de Harder 4
IJsselmeervogels Mohammed Faouzi 4
Barendrecht Joey Jongman 3
Capelle Henk Roeland 3
Capelle Jesper van den Bosch 3
Capelle Lars Bosscha 3
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler 3
Excelsior '31 Marco Aydin 3
Excelsior '31 Niek Davina 3
FC Lisse Richard van Heulen 3
FC Lisse Tom Zoontjes 3
GVVV Bart Hulsbos 3
HHC Hardenberg Bjorn Zwikker 3
HHC Hardenberg Gersom Klok 3
HHC Hardenberg Tim Siekman 3
Jodan Boys Leroy Brank 3
Kozakken Boys Leon Bot 3
SC Genemuiden Rainier Resokario 3
Scheveningen Ferry de Jong 3
Scheveningen Marvin Nieuwlaat 3
Spakenburg Yumé Ramos 3
IJsselmeervogels Nick Kuipers 3
Barendrecht Ivan Almeida 2
Barendrecht Jeremy Hensen 2
Barendrecht Stanley Husen 2
DETO Twenterand Ruud Bruns 2
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi 2
FC Lisse Dennis Greuter 2
GVVV Taoufik Adnane 2
GVVV Tom Oostinjen 2
GVVV Tonnie Cusell 2
GVVV Wilco den Hartog 2
HHC Hardenberg Lars Offringa 2
HHC Hardenberg Thomas Bakker 2
Jodan Boys Ahmed Ali 2
Katwijk Ivo Rottiné 2
Noordwijk Richard Blonk 2
Rijnsburgse Boys Damiano Schet 2
SC Genemuiden Arjen Netjes 2
SC Genemuiden Berry Halfwerk 2
SC Genemuiden Patrick Lip 2
Scheveningen Samir El Moussaoui 2
Spakenburg David van de Groep 2
Spakenburg Harry Zwarthoed 2
Spakenburg Jeroen Hessing 2
Spakenburg Serdar Öztürk 2
Spakenburg Thijs Sluijter 2
Barendrecht Akin Arslan 1
Barendrecht Jeffrey Aarts 1
Barendrecht Mitchell van Gastel 1
Barendrecht Yanick Schults 1
Capelle Jos van Nieuwstadt 1
Capelle Leen van Steensel 1
Capelle Philippe den Hartog 1
DETO Twenterand Jeffrey Wesselink 1
DETO Twenterand Jochem Oude Booijink 1
DETO Twenterand John Fraterman 1
DETO Twenterand Semol Souhuwat 1
Excelsior '31 Amanuel Isa 1
Excelsior '31 Gerald ten Hove 1
Excelsior '31 Marco ten Bolscher 1
Excelsior '31 Maurice Bartelds 1
FC Lisse Kevin Weijers 1
FC Lisse Mark Marrewijk 1
FC Lisse Raphael Supusepa 1
FC Lisse Roel de Goede 1
GVVV Daan van der Valk 1
HHC Hardenberg Patrick Jurgens 1
HHC Hardenberg Wesley Wakker 1
Jodan Boys Jeroen Borsboom 1
Jodan Boys Maarten Cieremans 1
Jodan Boys Mitchel Heerkens 1
Jodan Boys Mo Bellahcen 1
Jodan Boys Peter Graafland 1
Jodan Boys Tim Roggeveen 1
Katwijk Jos Jansen 1
Katwijk Marcel Huisman 1
Katwijk Michael Owel 1
Kozakken Boys Quincy Allee 1
Kozakken Boys Toby Mulder 1
Noordwijk Bram Meurs 1
Noordwijk Jon-Joost Cornelissens 1
Noordwijk Kai van Hese 1
Noordwijk Maik van Zanten 1
Noordwijk Maurits Splinter 1
Noordwijk Safou Cherkaoui 1
Noordwijk Sven de Ridder 1
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann 1
Rijnsburgse Boys Jordy Strooker 1
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen 1
Rijnsburgse Boys Mark van den Boogaart 1
Rijnsburgse Boys Resham Sardar 1
Rijnsburgse Boys Ruud Kras 1
SC Genemuiden Christiaan Riemens 1
SC Genemuiden Jasper Bremmer 1
SC Genemuiden Jeffrey de Visscher 1
SC Genemuiden Julius Wille 1
SC Genemuiden Nick Netten 1
Scheveningen Enzo Huntink 1
Spakenburg Hayri Pinarci 1
Spakenburg Ibad Muhamadu 1
Spakenburg Marien Willemsen 1
Spakenburg Robert Verschraagen 1
IJsselmeervogels Arnoud van Toor 1
IJsselmeervogels Bas Mooij 1
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana 1
IJsselmeervogels Mike van de Laar 1
IJsselmeervogels Stanley Tailor 1
IJsselmeervogels Tony Tol 1

Gele en rode kaarten

HHC Hardenberg Stijn Pol   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2 Rode kaart 1
DETO Twenterand Stef Lamberink   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2 Rode kaart 1
SC Genemuiden Erik Rotman   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Rijnsburgse Boys Benito Olenski   Gele kaart 8
HHC Hardenberg Tim Siekman   Gele kaart 7
Katwijk Martin van Eeuwijk   Gele kaart 7
SC Genemuiden Berry Halfwerk   Gele kaart 7
IJsselmeervogels Bennie van Noord   Gele kaart 7
Scheveningen Ferry de Jong   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Ivan Almeida   Gele kaart 6
DETO Twenterand Ruud Bruns   Gele kaart 6
HHC Hardenberg Thijs Houwing   Gele kaart 6
Kozakken Boys Mohammed Hammouti   Gele kaart 6
Spakenburg Léon Hese   Gele kaart 6
IJsselmeervogels Tony Tol   Gele kaart 6
Barendrecht Marwin Richard   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 Maurice Bartelds   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Robbert Susan   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Kai van Hese   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Marvin van der Pluijm   Gele kaart 5
Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 5
Excelsior '31 John Lubbers   Gele kaart 5
Rijnsburgse Boys Mark van den Boogaart   Gele kaart 5
SC Genemuiden Arjan Kolk   Gele kaart 5
Spakenburg Raily Ignacio   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Barendrecht Christian Opschoor   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Arif Irilmazbilek   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Bram Meurs   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Jesper van den Bosch   Gele kaart 4 Rode kaart 1
FC Lisse Rik Vermeulen   Gele kaart 4 Rode kaart 1
SC Genemuiden Robert Boes   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 4
Capelle Lars Bosscha   Gele kaart 4
Capelle Leen van Steensel   Gele kaart 4
DETO Twenterand Jerry van Staa   Gele kaart 4
DETO Twenterand Peter Reekers   Gele kaart 4
DETO Twenterand Semol Souhuwat   Gele kaart 4
FC Lisse Mo Messaoud   Gele kaart 4
FC Lisse Niels Buijs   Gele kaart 4
GVVV Bart Hulsbos   Gele kaart 4
GVVV Simon Brouwer   Gele kaart 4
GVVV Tom Oostinjen   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Dennis Krohne   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Glenn Kobussen   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Leo Scheepmaker   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Thomas Bakker   Gele kaart 4
Jodan Boys Ahmed Ali   Gele kaart 4
Jodan Boys Gino Mulder   Gele kaart 4
Jodan Boys Mark Veerman   Gele kaart 4
Kozakken Boys Arda Havar   Gele kaart 4
Kozakken Boys Arie Lock   Gele kaart 4
Noordwijk Raymond Manuputty   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Kevin Winter   Gele kaart 4
Scheveningen Lorenzo Scheffer   Gele kaart 4
Scheveningen Marcel Pronk   Gele kaart 4
Spakenburg David van de Groep   Gele kaart 4
Spakenburg Harry Zwarthoed   Gele kaart 4
Spakenburg Jaap van Duijn   Gele kaart 4
Spakenburg Ricky van den Bergh   Gele kaart 4
Spakenburg Serhat Köksal   Gele kaart 4
IJsselmeervogels Maikel de Harder   Gele kaart 4
Capelle Jos van Nieuwstadt   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Ferhad Kemalder   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Ismael Yildirim   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Guido Moelee   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Anne van der Kolk   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Martijn Jansen   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Robert Verschraagen   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DETO Twenterand Vincent Bilanovic   Gele kaart 3 Rode kaart 1
GVVV Taoufik Adnane   Gele kaart 3 Rode kaart 1
GVVV Tonnie Cusell   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Scheveningen Joël Tillema   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Scheveningen Samir Beeldsnijder   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Spakenburg Jeroen Hessing   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Spakenburg Maarten Woudenberg   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Barendrecht Bob Vermunt   Gele kaart 3
Barendrecht Joey Jongman   Gele kaart 3
DETO Twenterand Ferdi ter Avest   Gele kaart 3
DETO Twenterand Jelmer Rumathé   Gele kaart 3
Excelsior '31 Dennis Rosink   Gele kaart 3
FC Lisse Edwin de Graaf   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Björn Zwikker   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Hielke Penterman   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 3
Jodan Boys Jesse Kok   Gele kaart 3
Jodan Boys Leroy Brank   Gele kaart 3
Jodan Boys Maarten Cieremans   Gele kaart 3
Jodan Boys Mohammed Bellahcen   Gele kaart 3
Jodan Boys Tim Roggeveen   Gele kaart 3
Katwijk Dwight Krolis   Gele kaart 3
Katwijk Ivo Rottiné   Gele kaart 3
Katwijk Joost Leonard   Gele kaart 3
Katwijk Jos Jansen   Gele kaart 3
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 3
Kozakken Boys Quentin Jakoba   Gele kaart 3
Kozakken Boys Richie Basoski   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Damiano Schet   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Jordy Strooker   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Ruud Kras   Gele kaart 3
SC Genemuiden Nick Netten   Gele kaart 3
SC Genemuiden Sijmon Eenkhoorn   Gele kaart 3
Scheveningen Mehmet Aldogan   Gele kaart 3
Spakenburg Hayri Pinarci   Gele kaart 3
Spakenburg Marien Willemsen   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Arnoud van Toor   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Kevin Huijsman   Gele kaart 3
Barendrecht Robin van Belle   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Rijnsburgse Boys Remon van Bochoven   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Ramon Salaz   Gele kaart 2 Rode kaart 2
FC Lisse Kevin Weijers   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Jodan Boys Osvaldo de Pina   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Kozakken Boys Leon Bot   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Kozakken Boys Wesley Pollemans   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Noordwijk Mustafa Amezrine   Gele kaart 2 Rode kaart 1
SC Genemuiden Rainier Resokario   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Barendrecht Danny Monster   Gele kaart 2
Barendrecht Julian van Houselt   Gele kaart 2
Barendrecht Mitchell van Gastel   Gele kaart 2
Capelle Jeroen Koppelaar   Gele kaart 2
Capelle Lucas van Oeveren   Gele kaart 2
Capelle Marvin Strik   Gele kaart 2
DETO Twenterand Augien Aslan   Gele kaart 2
DETO Twenterand Mathijn Schepers   Gele kaart 2
DETO Twenterand Wybe Kram   Gele kaart 2
Excelsior '31 Kevin Siemelink   Gele kaart 2
Excelsior '31 Patrick Gerritsen   Gele kaart 2
Excelsior '31 Robert Wilens   Gele kaart 2
FC Lisse Hanne Hagary   Gele kaart 2
FC Lisse Raphael Supusepa   Gele kaart 2
GVVV Dennis van Meegdenburg   Gele kaart 2
GVVV Koen Oost   Gele kaart 2
GVVV Maurice van der Wilt   Gele kaart 2
GVVV Rodny Hofman   Gele kaart 2
GVVV Roy Terschegget   Gele kaart 2
GVVV Wilco den Hartog   Gele kaart 2
GVVV Wouter Bonke   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Lars Offringa   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Martijn Berger   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Sargon Gouriye   Gele kaart 2
Jodan Boys Bram van Loon   Gele kaart 2
Jodan Boys Kees Graafland   Gele kaart 2
Jodan Boys Mitchel Heerkens   Gele kaart 2
Katwijk Jeffrey Jongeneelen   Gele kaart 2
Katwijk Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 2
Katwijk Rydell Tuinfort   Gele kaart 2
Kozakken Boys Bob Huijbregts   Gele kaart 2
Kozakken Boys Giovanni Klaverweide   Gele kaart 2
Kozakken Boys Gwaeron Stout   Gele kaart 2
Kozakken Boys Sjoerd van der Waal   Gele kaart 2
Kozakken Boys Toby Mulder   Gele kaart 2
Noordwijk Bob Hoogkamer   Gele kaart 2
Noordwijk Diederick Hoogerwaard   Gele kaart 2
Noordwijk Mike Dam   Gele kaart 2
Noordwijk Richard Blonk   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Bart Freke   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Joost Kuhlmann   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Jos van Beuningen   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Raymond Kolder   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Resham Sardar   Gele kaart 2
SC Genemuiden Arjen Netjes   Gele kaart 2
Scheveningen Jeffrey Ros   Gele kaart 2
Scheveningen John Nieuwenburg   Gele kaart 2
Scheveningen Marvin Nieuwlaat   Gele kaart 2
Scheveningen Samir El Moussaoui   Gele kaart 2
Scheveningen Wesley Goeman   Gele kaart 2
Spakenburg Yumé Ramos   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Dennis Hollart   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Ferdinand Katipana   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Geoffrey Verweij   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Joey Snijders   Gele kaart 2
Barendrecht Stanley Husen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Capelle Nick van der Ploeg   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Capelle Philippe den Hartog   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior '31 Cenk Uguz   Gele kaart 1 Rode kaart 1
FC Lisse Tom Zoontjes   Gele kaart 1 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Patrick Jurgens   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Katwijk Atam Koroglu   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Iderlindo Moreno Freire   Gele kaart 1 Rode kaart 1
SC Genemuiden Albert Flier   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Barendrecht Jeffrey Aarts   Gele kaart 1
Barendrecht Laurens Visser   Gele kaart 1
Barendrecht Ramon Salas   Gele kaart 1
Barendrecht Stefan Kruithof   Gele kaart 1
Barendrecht Yanick Schults   Gele kaart 1
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 1
Capelle Kay Blokland   Gele kaart 1
Capelle Peter de Lange   Gele kaart 1
Capelle Raphaël Maitimo   Gele kaart 1
DETO Twenterand Alper Göbel   Gele kaart 1
DETO Twenterand Jeffrey Wesselink   Gele kaart 1
DETO Twenterand Jochem Oude Booijink   Gele kaart 1
DETO Twenterand Nick Wennink   Gele kaart 1
DETO Twenterand Semol Souhouwat   Gele kaart 1
Excelsior '31 Andreas David   Gele kaart 1
Excelsior '31 Gerald ten Hove   Gele kaart 1
Excelsior '31 Jody van den Berg   Gele kaart 1
Excelsior '31 Marco Aydin   Gele kaart 1
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 1
FC Lisse Dennis Greuter   Gele kaart 1
FC Lisse Jeroen Dedel   Gele kaart 1
FC Lisse Justin Valk   Gele kaart 1
FC Lisse Lars Rauws   Gele kaart 1
FC Lisse Mark de Vries   Gele kaart 1
FC Lisse Mark van Marrewijk   Gele kaart 1
FC Lisse Niels Buys   Gele kaart 1
FC Lisse Richard van Heulen   Gele kaart 1
FC Lisse Roel de Goede   Gele kaart 1
GVVV Johan Jansen   Gele kaart 1
GVVV Michiel van der Valk   Gele kaart 1
GVVV Mitchel Bottenheft   Gele kaart 1
GVVV Toufik Adnane   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Bjorn Zwikker   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Gersom Klok   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Vincent Voshaar   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Wesley Wakker   Gele kaart 1
Jodan Boys Adil Akanioui   Gele kaart 1
Jodan Boys Diego Liefden   Gele kaart 1
Jodan Boys Jeroen Borsboom   Gele kaart 1
Jodan Boys Michael de Leeuw   Gele kaart 1
Jodan Boys Peter Graafland   Gele kaart 1
Jodan Boys Remco de Rijk   Gele kaart 1
Jodan Boys Terry de Mello   Gele kaart 1
Jodan Boys Thomas Verheijdt   Gele kaart 1
Katwijk Bob Koning   Gele kaart 1
Katwijk Donny van Oijen   Gele kaart 1
Katwijk Jordy Zuidam   Gele kaart 1
Katwijk Marc Langeveld   Gele kaart 1
Katwijk Martijn Zwaan   Gele kaart 1
Katwijk Michael Owel   Gele kaart 1
Kozakken Boys Jakoba Quentin   Gele kaart 1
Kozakken Boys Luigi Edson Nunes   Gele kaart 1
Noordwijk Daan Stuifbergen   Gele kaart 1
Noordwijk Jeffrey Koemans   Gele kaart 1
Noordwijk Kees Tol   Gele kaart 1
Noordwijk Kevin Wijmer   Gele kaart 1
Noordwijk Marcel Akerboom   Gele kaart 1
Noordwijk Maurits Splinter   Gele kaart 1
Noordwijk Sander Bosma   Gele kaart 1
Noordwijk Stefan Mertens   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Martijn Gootjes   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Peter Freke   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Richal Leitoe   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg   Gele kaart 1
SC Genemuiden Christiaan Riemens   Gele kaart 1
SC Genemuiden Herman van Dijk   Gele kaart 1
SC Genemuiden Jeffrey de Visscher   Gele kaart 1
SC Genemuiden Rainer Resokario   Gele kaart 1
SC Genemuiden Siebren Visscher   Gele kaart 1
Scheveningen Giorgio Achterberg   Gele kaart 1
Scheveningen Tim Peters   Gele kaart 1
Spakenburg Ibad Muhamadu   Gele kaart 1
Spakenburg Joey Tol   Gele kaart 1
Spakenburg Leon Hese   Gele kaart 1
Spakenburg Michael Jansen   Gele kaart 1
Spakenburg Nick Gabel   Gele kaart 1
Spakenburg Pieter Jonk   Gele kaart 1
Spakenburg Roy de Vries   Gele kaart 1
Spakenburg Thijs Sluiter   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Gino Mommers   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Jasmin Ramic   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Mike van de Laar   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Mohammed Faouzi   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Nick Kuipers   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Peter Vastenhouw   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Stefano Goncalves   Gele kaart 1
DETO Twenterand Sergio Babb   Rode kaart 1
Kozakken Boys Mirco Bovo   Rode kaart 1
Noordwijk Robin van Vliet   Rode kaart 1

Eerste periode

1 GVVV 10 7 0 3 21 23- 12 +11
2 Barendrecht 10 6 3 1 21 18- 8 +10
3 Katwijk 10 6 2 2 20 25- 12 +13
4 FC Lisse 10 6 2 2 20 18- 13 +5
5 HHC Hardenberg 10 6 1 3 19 20- 15 +5
6 Kozakken Boys 10 6 1 3 19 19- 16 +3
7 Rijnsburgse Boys 10 5 1 4 16 24- 19 +5
8 Capelle 10 5 1 4 16 15- 17 -2
9 Jodan Boys 10 5 0 5 15 21- 21 0
10 Noordwijk 10 3 4 3 13 20- 18 +2
11 Scheveningen 10 4 1 5 13 17- 19 -2
12 IJsselmeervogels 10 3 3 4 12 16- 20 -4
13 SC Genemuiden 10 2 2 6 8 14- 22 -8
14 Spakenburg 10 2 2 6 8 11- 19 -8
15 Excelsior '31 10 1 1 8 4 8- 25 -17
16 DETO Twenterand 10 1 0 9 3 9- 22 -13

Tweede periode

1 Katwijk 10 7 2 1 23 27- 13 +14
2 HHC Hardenberg 10 7 0 3 21 21- 16 +5
3 IJsselmeervogels 10 5 2 3 17 15- 12 +3
4 FC Lisse 10 4 4 2 16 16- 11 +5
5 Rijnsburgse Boys 10 4 3 3 15 16- 10 +6
6 Excelsior '31 10 4 3 3 15 15- 10 +5
7 Noordwijk 10 4 3 3 15 17- 16 +1
8 Spakenburg 10 4 2 4 14 21- 17 +4
9 GVVV 10 4 2 4 14 11- 14 -3
10 Capelle 10 4 1 5 13 20- 15 +5
11 Scheveningen 10 3 4 3 13 15- 11 +4
12 Barendrecht 10 3 4 3 13 13- 14 -1
13 Kozakken Boys 10 4 0 6 12 20- 23 -3
14 SC Genemuiden 10 3 1 6 10 22- 24 -2
15 Jodan Boys 10 3 1 6 10 10- 22 -12
16 DETO Twenterand 10 1 0 9 3 6- 37 -31

Derde periode

1 Excelsior '31 10 7 0 3 21 26- 23 +3
2 Capelle 10 6 2 2 20 19- 9 +10
3 Barendrecht 10 6 2 2 20 20- 12 +8
4 Rijnsburgse Boys 10 5 4 1 19 20- 13 +7
5 GVVV 10 5 2 3 17 20- 15 +5
6 Kozakken Boys 10 5 1 4 16 22- 20 +2
7 Noordwijk 10 5 1 4 16 14- 14 0
8 FC Lisse 10 4 2 4 14 18- 18 0
9 SC Genemuiden 10 4 2 4 14 27- 28 -1
10 Katwijk 10 4 1 5 13 25- 22 +3
11 Spakenburg 10 4 1 5 13 15- 18 -3
12 Scheveningen 10 4 1 5 13 13- 16 -3
13 HHC Hardenberg 10 3 2 5 11 21- 18 +3
14 IJsselmeervogels 10 2 4 4 10 13- 16 -3
15 Jodan Boys 10 1 4 5 7 7- 15 -8
16 DETO Twenterand 10 0 1 9 1 3- 26 -23

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2