VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Topklasse - seizoen 2013-2014

Eindstand

1   GVVV+ 30 17 3 10 54 73- 44 +29
2   Spakenburg+ 30 16 6 8 54 57- 38 +19
3   HHC Hardenberg* 30 16 3 11 51 67- 43 +24
4   IJsselmeervogels 30 14 8 8 50 62- 43 +19
5   Rijnsburgse Boys+ 30 14 7 9 49 72- 41 +31
6   Excelsior Maassluis 30 15 3 12 48 49- 51 -2
7   Kozakken Boys 30 14 5 11 47 57- 49 +8
8   FC Lisse 30 13 8 9 47 48- 42 +6
9   Scheveningen 30 13 4 13 43 43- 49 -6
10   ONS Boso Sneek 30 13 3 14 42 52- 66 -14
11   Barendrecht 30 12 3 15 39 53- 57 -4
12   Capelle 30 10 8 12 38 37- 45 -8
13   Noordwijk 30 9 9 12 36 40- 56 -16
14   Katwijk 30 8 6 16 30 52- 69 -17
15   Excelsior '31 30 8 4 18 28 52- 83 -31
16   Ter Leede 30 6 4 20 22 32- 70 -38

Topscorers

Rijnsburgse Boys Raily Ignacio 31
HHC Hardenberg Hielke Penterman 24
Excelsior '31 Denis Mahmudov 19
GVVV Dennis van Meegdenburg 18
HHC Hardenberg Sargon Gouriye 18
Spakenburg Kees Tol 18
Barendrecht Daniël Esajas 16
Kozakken Boys Arif Irilmazbilek 16
Spakenburg Maurice van der Wilt 15
Excelsior Maassluis Kevin Vink 13
IJsselmeervogels Thomas Verheijdt 13
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi 12
Kozakken Boys Ismael Yildirim 12
Noordwijk Mohammed Faouzi 12
ONS Boso Sneek Martijn Roosenburg 12
GVVV Joey Snijders 11
GVVV Sherwin Grot 11
Katwijk Donny van Oijen 11
Capelle Peter de Lange 10
FC Lisse Koen Fokkema 10
FC Lisse Renaldo Jongebloet 10
Scheveningen Mehmet Aldogan 10
IJsselmeervogels Selmo Kurbegovic 10
Excelsior Maassluis Vincent van den Berg 9
FC Lisse Tom Zoontjes 9
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver 9
Scheveningen Leroy Resodihardjo 9
Spakenburg Salim Amerzgiou 9
HHC Hardenberg Dennis Krohne 8
Katwijk Jeffrey Jongeneelen 8
Kozakken Boys Sjoerd van der Waal 8
Noordwijk Stefano Goncalves 8
ONS Boso Sneek Chris de Wagt 8
ONS Boso Sneek Sandor van der Heide 8
Capelle Jerson Ribeiro 7
GVVV Martin van Eck 7
GVVV Simon Brouwer 7
Katwijk Robbert Susan 7
Rijnsburgse Boys Marvin Wijks 7
Ter Leede Yordi Teijsse 7
Barendrecht Bas Mourits 6
Barendrecht Marwin Richard 6
Excelsior Maassluis Niels Redert 6
GVVV Roy Terschegget 6
Katwijk Danny Guijt 6
Katwijk Joost Leonard 6
Rijnsburgse Boys Jeffrey Koemans 6
IJsselmeervogels Nabil El Gourari 6
Barendrecht Christian Opschoor 5
Barendrecht Delano a Cohen 5
Capelle Marvin Strik 5
Excelsior '31 Robert Wilens 5
FC Lisse Hanne Hagary 5
HHC Hardenberg Tiemen van Hezel 5
Kozakken Boys Benjamin Martha 5
Kozakken Boys Danny Buijs 5
Noordwijk Stefan Mertens 5
Scheveningen Marvin Nieuwlaat 5
Scheveningen Tim Peters 5
Ter Leede Mike Dam 5
Excelsior '31 Niek Davina 4
Excelsior Maassluis Jorno Reurink 4
Katwijk Romano de Jonge 4
Kozakken Boys Richie Basoski 4
Noordwijk Maurits Splinter 4
ONS Boso Sneek Ale de Boer 4
Ter Leede Robert Steemers 4
IJsselmeervogels Achmed Ahahaoui 4
IJsselmeervogels Mark Rutgers 4
IJsselmeervogels Mike van de Laar 4
IJsselmeervogels Nick Kuipers 4
Barendrecht Bob Vermunt 3
Barendrecht Mitchell van Gastel 3
Capelle Gertjan Rothman 3
Capelle Philippe den Hartog 3
Excelsior Maassluis Niels Vonk 3
Excelsior Maassluis Richal Leitoe 3
GVVV Bart Hulsbos 3
GVVV Koen Oost 3
GVVV Taoufik Adnane 3
HHC Hardenberg Gersom Klok 3
Noordwijk Emiel Wendt 3
ONS Boso Sneek Cutrick Gonzales 3
ONS Boso Sneek Jacob Noordmans 3
ONS Boso Sneek Jurjen Bosch 3
ONS Boso Sneek Tjisse Kerkstra 3
Rijnsburgse Boys Kevin Winter 3
Rijnsburgse Boys Martin van Eeuwijk 3
Scheveningen Nick Brouwer 3
Spakenburg Dominique Scholten 3
Spakenburg Nick Tol 3
Ter Leede Jonathan Robertson 3
Ter Leede Vincent Ammerlaan 3
IJsselmeervogels Bennie van Noord 3
IJsselmeervogels Bryan Burgerhout 3
Barendrecht Laurens Visser 2
Barendrecht Mathew Morais 2
Capelle Damiën Muller 2
Excelsior '31 Andreas David 2
Excelsior '31 Marco Aydin 2
Excelsior '31 Marco ten Bolscher 2
Excelsior '31 Patrick Gerritsen 2
Excelsior Maassluis Raoul Gillet 2
Excelsior Maassluis Robin Hofman 2
Excelsior Maassluis Robin van der Ende 2
Excelsior Maassluis Roel Stoffels 2
FC Lisse Kevin Weijers 2
FC Lisse Rik Vermeulen 2
FC Lisse Thierry Monteny 2
GVVV Rik van der Eerden 2
Katwijk Donny Rijnink 2
Katwijk Jerghinio Sahadewsing 2
Kozakken Boys Gwaeron Stout 2
Noordwijk Kai van Hese 2
Noordwijk Raymond Manuputty 2
ONS Boso Sneek Rodi de Boer 2
ONS Boso Sneek Rolf Dijk 2
Rijnsburgse Boys Javier Martina 2
Rijnsburgse Boys Jeroen Hessing 2
Rijnsburgse Boys Mark van den Boogaart 2
Rijnsburgse Boys Rob Zandbergen 2
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg 2
Scheveningen Ferry de Jong 2
Scheveningen Joël Tillema 2
Scheveningen Samir El Moussaoui 2
Scheveningen Wesley Goeman 2
Spakenburg Edwin Dekkers 2
Ter Leede Frank de Groot 2
Ter Leede Jasper de Bie 2
Ter Leede Marouane El Idrissi 2
Ter Leede Mitchel Kappenberg 2
IJsselmeervogels Maikel de Harder 2
IJsselmeervogels Marc Langeveld 2
Barendrecht Danny Monster 1
Barendrecht Jeffrey Aarts 1
Barendrecht Stanley Husen 1
Capelle Elvis Versluis 1
Capelle Emiel Buntsma 1
Capelle Jahinziñho Valentijn 1
Capelle Jerry Tieleman 1
Capelle Lars Bosscha 1
Capelle Sanzio Dieterich 1
Excelsior '31 Gradus Hempenius 1
Excelsior '31 Marco Stegeman 1
Excelsior '31 Mark Bloemendaal 1
Excelsior Maassluis Leandro Amarello 1
Excelsior Maassluis Sefa Kurt 1
Excelsior Maassluis Sten Wever 1
FC Lisse Dennis Greuter 1
FC Lisse Guido Pauw 1
FC Lisse Justin Valk 1
FC Lisse Niels Buijs 1
FC Lisse Roel de Goede 1
FC Lisse Tom Broekhuizen 1
GVVV Mitchel Bottenheft 1
HHC Hardenberg Bjorn Zwikker 1
HHC Hardenberg Glenn Kobussen 1
HHC Hardenberg John van Dalen 1
HHC Hardenberg Lars Offringa 1
HHC Hardenberg Martijn Berger 1
HHC Hardenberg Stijn Pol 1
HHC Hardenberg Wesley Wakker 1
Katwijk Jesse Dingjan 1
Katwijk Jos Jansen 1
Katwijk Martijn Gootjes 1
Katwijk Michael Owel 1
Katwijk Michiel van Dam 1
Kozakken Boys Leon Bot 1
Kozakken Boys Reinier den Hoed 1
Kozakken Boys Toby Mulder 1
Noordwijk Bryan Braun 1
Noordwijk Denzel James 1
Noordwijk Diederick Hoogerwaard 1
Noordwijk Thom Wijnalda 1
ONS Boso Sneek Arnold Herder 1
ONS Boso Sneek Danny Kampstra 1
ONS Boso Sneek Harvey de Boer 1
Rijnsburgse Boys Jeffrey Winter 1
Rijnsburgse Boys Resham Sardar 1
Scheveningen Dennis Jos 1
Scheveningen Marcel Pronk 1
Spakenburg David van de Groep 1
Spakenburg Mark de Loor 1
Spakenburg Michael Lanting 1
Spakenburg Rico Wolven 1
Spakenburg Roy de Ruiter 1
Ter Leede Olaf Schell 1
Ter Leede Ronnie Verplancke 1
IJsselmeervogels Bas van den Brink 1
IJsselmeervogels Jasmin Ramic 1
IJsselmeervogels Pascal Bosschaart 1

Gele en rode kaarten

Spakenburg Edwin Dekkers   Gele kaart 8
Ter Leede Mike Boelee   Gele kaart 8
Excelsior '31 Robert Wilens   Gele kaart 7
Excelsior Maassluis Robin Hofman   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Kozakken Boys Danny Buijs   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ONS Boso Sneek Roelof Strikwerda   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Rijnsburgse Boys Kevin Winter   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
IJsselmeervogels Selmo Kurbegovic   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Stanley Husen   Gele kaart 6
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler   Gele kaart 6
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi   Gele kaart 6
GVVV Wilco den Hartog   Gele kaart 6
ONS Boso Sneek Arnold Herder   Gele kaart 6
Scheveningen Ferry de Jong   Gele kaart 6
Spakenburg Niek Ripson   Gele kaart 6
Spakenburg Salim Amerzgiou   Gele kaart 6
Ter Leede Frank de Groot   Gele kaart 6
IJsselmeervogels Mike van de Laar   Gele kaart 6
IJsselmeervogels Tony Tol   Gele kaart 6
GVVV Joey Snijders   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Katwijk Robbert Susan   Gele kaart 5 Rode kaart 1
GVVV Taoufik Adnane   Gele kaart 5
ONS Boso Sneek Cutrick Gonzales   Gele kaart 5
Scheveningen Joël Tillema   Gele kaart 5
Ter Leede Jonathan Robertson   Gele kaart 5
Ter Leede Youssef Ait El Houssi   Gele kaart 5
IJsselmeervogels Bennie van Noord   Gele kaart 5
ONS Boso Sneek Martijn Roosenburg   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Barendrecht Bob Vermunt   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Richard Blonk   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Wesley Goeman   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Lars Bosscha   Gele kaart 4 Rode kaart 1
FC Lisse Niels Buijs   Gele kaart 4 Rode kaart 1
GVVV Rodny Hofman   Gele kaart 4 Rode kaart 1
GVVV Roy Terschegget   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Jeroen Hessing   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Spakenburg Dominique Scholten   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Barendrecht Joey Jongman   Gele kaart 4
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 4
Capelle Jerson Ribeiro   Gele kaart 4
Capelle Salif Diao   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Kevin Vink   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Niels Redert   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Robin van der Ende   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Roel Stoffels   Gele kaart 4
Excelsior Maassluis Sefa Kurt   Gele kaart 4
GVVV Bart Hulsbos   Gele kaart 4
GVVV Simon Brouwer   Gele kaart 4
GVVV Wouter Bonke   Gele kaart 4
Katwijk Dwight Krolis   Gele kaart 4
Katwijk Rydell Tuinfort   Gele kaart 4
Noordwijk Raymond Manuputty   Gele kaart 4
ONS Boso Sneek Chris de Wagt   Gele kaart 4
ONS Boso Sneek Harvey de Boer   Gele kaart 4
ONS Boso Sneek Jurjen Bosch   Gele kaart 4
Rijnsburgse Boys Martin van Eeuwijk   Gele kaart 4
Scheveningen Marvin Nieuwlaat   Gele kaart 4
Scheveningen Nick Brouwer   Gele kaart 4
Scheveningen Tim Peters   Gele kaart 4
Spakenburg Hayri Pinarci   Gele kaart 4
Ter Leede Robert Steemers   Gele kaart 4
Ter Leede Ronnie Verplancke   Gele kaart 4
IJsselmeervogels Achmed Ahahaoui   Gele kaart 4
IJsselmeervogels Mark Rutgers   Gele kaart 4
HHC Hardenberg Bjorn Zwikker   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Brayen Brocker   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ter Leede Ryan Holman   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 John Lubbers   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Katwijk Donny Rijnink   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Mark van den Boogaart   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Barendrecht Danny Monster   Gele kaart 3
Barendrecht Mitchell van Gastel   Gele kaart 3
Barendrecht Ramon Salaz   Gele kaart 3
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 3
Capelle Marvin Strik   Gele kaart 3
Excelsior '31 Adi Draganovic   Gele kaart 3
Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 3
Excelsior '31 Gerald ten Hove   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Bryan van der Laan   Gele kaart 3
Excelsior Maassluis Vincent van den Berg   Gele kaart 3
FC Lisse Dennis Greuter   Gele kaart 3
FC Lisse Hanne Hagary   Gele kaart 3
FC Lisse Justin Valk   Gele kaart 3
FC Lisse Raphael Supusepa   Gele kaart 3
FC Lisse Richard van Heulen   Gele kaart 3
FC Lisse Roel de Goede   Gele kaart 3
FC Lisse Tom Zoontjes   Gele kaart 3
GVVV Martin van Eck   Gele kaart 3
GVVV Michiel van der Valk   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Dennis Krohne   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Gersom Klok   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Glenn Kobussen   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Robert Schonewille   Gele kaart 3
HHC Hardenberg Thomas Bakker   Gele kaart 3
Katwijk Atam Koroglu   Gele kaart 3
Katwijk Joost Leonard   Gele kaart 3
Kozakken Boys Arif Irilmazbilek   Gele kaart 3
Kozakken Boys Quentin Jakoba   Gele kaart 3
Kozakken Boys Sjoerd van der Waal   Gele kaart 3
Kozakken Boys Toby Mulder   Gele kaart 3
Noordwijk Maurits Splinter   Gele kaart 3
Noordwijk Mustafa Amezrine   Gele kaart 3
Noordwijk Sander Bosma   Gele kaart 3
Noordwijk Stefano Goncalves   Gele kaart 3
ONS Boso Sneek Ale de Boer   Gele kaart 3
ONS Boso Sneek Ivan Landlust   Gele kaart 3
ONS Boso Sneek Kasper Kohlert   Gele kaart 3
ONS Boso Sneek Sandor van der Heide   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Kevin Westmaas   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Resham Sardar   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Rob Zandbergen   Gele kaart 3
Rijnsburgse Boys Ronald Breinburg   Gele kaart 3
Scheveningen Enzo Huntink   Gele kaart 3
Scheveningen John Nieuwenburg   Gele kaart 3
Scheveningen Marcel Pronk   Gele kaart 3
Scheveningen Mehmet Aldogan   Gele kaart 3
Spakenburg Adil Mahdadi   Gele kaart 3
Spakenburg Michael Lanting   Gele kaart 3
Ter Leede Danilo Pedrini   Gele kaart 3
Ter Leede Mitchel Kappenberg   Gele kaart 3
Ter Leede Vincent Ammerlaan   Gele kaart 3
Ter Leede Yordi Teijsse   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Dennis Hollart   Gele kaart 3
IJsselmeervogels Nabil El Gourari   Gele kaart 3
Barendrecht Marwin Richard   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Katwijk Paul de Lange   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Marcel Akerboom   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Ivan Almeida   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Excelsior '31 Marco Stegeman   Gele kaart 2 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Ashwin Manuhutu   Gele kaart 2 Rode kaart 1
HHC Hardenberg Stijn Pol   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Katwijk Danny Guijt   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Katwijk Jeffrey Jongeneelen   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Benito Olenski   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Jordy Strooker   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Scheveningen Samir El Moussaoui   Gele kaart 2 Rode kaart 1
IJsselmeervogels Thomas Verheijdt   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Barendrecht Mark Zegers   Gele kaart 2
Barendrecht Mathew Morais   Gele kaart 2
Capelle Damiën Muller   Gele kaart 2
Capelle Jahinziñho Valentijn   Gele kaart 2
Capelle Lars van de Wijngaard   Gele kaart 2
Capelle Leen van Steensel   Gele kaart 2
Excelsior '31 Andreas David   Gele kaart 2
Excelsior '31 Kevin Siemelink   Gele kaart 2
Excelsior '31 Mark Bloemendaal   Gele kaart 2
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Jean-Paul van Leeuwen   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Jorno Reurink   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Quincy Oosterom   Gele kaart 2
FC Lisse Joey Klare   Gele kaart 2
FC Lisse Koen Fokkema   Gele kaart 2
FC Lisse Mark de Vries   Gele kaart 2
FC Lisse Renaldo Jongebloet   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Martijn Berger   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Sargon Gouriye   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Tiemen van Hezel   Gele kaart 2
HHC Hardenberg Wesley Wakker   Gele kaart 2
Katwijk Michael Owel   Gele kaart 2
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 2
Kozakken Boys Carlos Ramos   Gele kaart 2
Kozakken Boys Chawila Doekhi   Gele kaart 2
Kozakken Boys Leon Bot   Gele kaart 2
Kozakken Boys Luigi Nunes   Gele kaart 2
Kozakken Boys Mathijs Donatz   Gele kaart 2
Kozakken Boys Richie Basoski   Gele kaart 2
Noordwijk Emiel Wendt   Gele kaart 2
Noordwijk Kai van Hese   Gele kaart 2
Noordwijk Rob Overvliet   Gele kaart 2
Noordwijk Robin van Vliet   Gele kaart 2
Noordwijk Stefan Mertens   Gele kaart 2
ONS Boso Sneek Jacob Noordmans   Gele kaart 2
ONS Boso Sneek Rolf Dijk   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Danny van der Vijver   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Raily Ignacio   Gele kaart 2
Spakenburg Barry Ditewig   Gele kaart 2
Spakenburg Niels Buijtenhuis   Gele kaart 2
Ter Leede Mike Dam   Gele kaart 2
Ter Leede Raydell Kewal   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Arnoud van Toor   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Nick Kuipers   Gele kaart 2
Katwijk Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 1 Rode kaart 2
Excelsior '31 Arjan Kok   Gele kaart 1 Rode kaart 1
FC Lisse Jeroen Dedel   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Kozakken Boys Ismael Yildirim   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Rijnsburgse Boys Marvin Wijks   Gele kaart 1 Rode kaart 1
IJsselmeervogels Maikel de Harder   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Barendrecht Daniël Esajas   Gele kaart 1
Barendrecht Delano A Cohen   Gele kaart 1
Barendrecht Jeffrey Aarts   Gele kaart 1
Capelle Bart van Wieringen   Gele kaart 1
Capelle Elvis Versluis   Gele kaart 1
Capelle Jeffrey Swijnenburg   Gele kaart 1
Capelle Jerry Tieleman   Gele kaart 1
Capelle Peter de Lange   Gele kaart 1
Excelsior '31 Denis Mahmudov   Gele kaart 1
Excelsior '31 Gradus Hempenius   Gele kaart 1
Excelsior '31 Marco Aydin   Gele kaart 1
Excelsior '31 Reno Timmerman   Gele kaart 1
Excelsior '31 Tim Pothast   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Ahmad Mendes Moreira   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Anas Al Shebani   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Hamit Alptekin   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Michael Poeljes   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Niels Vonk   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Stephan Kruithof   Gele kaart 1
FC Lisse Mark Marrewijk   Gele kaart 1
FC Lisse Nigel Hardenberg   Gele kaart 1
FC Lisse Thierry Monteny   Gele kaart 1
GVVV Mitchel Bottenheft   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Frank Schijff   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Hielke Penterman   Gele kaart 1
HHC Hardenberg John van Dalen   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Patrick Jurgens   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Raymond Beukeveld   Gele kaart 1
Katwijk Daniël Hensen   Gele kaart 1
Katwijk Jeffrey Dekker   Gele kaart 1
Katwijk Jos Jansen   Gele kaart 1
Kozakken Boys Basjan Munten   Gele kaart 1
Kozakken Boys Mohammed Hammouti   Gele kaart 1
Kozakken Boys Reinier den Hoed   Gele kaart 1
Kozakken Boys Theo Lucius   Gele kaart 1
Kozakken Boys Wesley Pollemans   Gele kaart 1
Noordwijk Bob Hoogkamer   Gele kaart 1
Noordwijk Bryan Braun   Gele kaart 1
Noordwijk Mohammed Faouzi   Gele kaart 1
Noordwijk Safou Cherkaoui   Gele kaart 1
ONS Boso Sneek Klaas de Vries   Gele kaart 1
ONS Boso Sneek Rodi de Boer   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Ivo Rottiné   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Richard van Nieuwkoop   Gele kaart 1
Scheveningen Michael Ros   Gele kaart 1
Scheveningen Michael Scholten   Gele kaart 1
Spakenburg Kees Tol   Gele kaart 1
Spakenburg Maurice van der Wilt   Gele kaart 1
Spakenburg Nick Tol   Gele kaart 1
Spakenburg Patrick Duarte   Gele kaart 1
Spakenburg Rico Wolven   Gele kaart 1
Spakenburg Roy de Ruiter   Gele kaart 1
Ter Leede Ahmed Chalile   Gele kaart 1
Ter Leede Arsenio Snijders   Gele kaart 1
Ter Leede Jasper de Bie   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Bas van den Brink   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Pascal Bosschaart   Gele kaart 1
Barendrecht Julian van Houselt   Rode kaart 1
Barendrecht Maurice Langstraat   Rode kaart 1
FC Lisse Tom Broekhuizen   Rode kaart 1
Scheveningen Leroy Resodihardjo   Rode kaart 1
Ter Leede Serge van den Ban   Rode kaart 1

Eerste periode

1 GVVV 10 6 1 3 19 29- 14 +15
2 Kozakken Boys 10 6 1 3 19 22- 16 +6
3 IJsselmeervogels 10 5 3 2 18 22- 13 +9
4 Capelle 10 5 3 2 18 12- 8 +4
5 Barendrecht 10 5 1 4 16 18- 16 +2
6 FC Lisse 10 4 4 2 16 9- 8 +1
7 ONS Boso Sneek 10 5 0 5 15 13- 20 -7
8 HHC Hardenberg 10 4 2 4 14 17- 16 +1
9 Excelsior '31 10 4 2 4 14 25- 25 0
10 Spakenburg 10 3 4 3 13 12- 10 +2
11 Scheveningen 10 4 1 5 13 14- 15 -1
12 Rijnsburgse Boys 10 3 3 4 12 17- 15 +2
13 Noordwijk 10 3 3 4 12 12- 21 -9
14 Katwijk 10 3 1 6 10 13- 16 -3
15 Excelsior Maassluis 10 3 1 6 10 11- 21 -10
16 Ter Leede 10 1 2 7 5 12- 24 -12

Tweede periode

1 Spakenburg 10 7 1 2 22 29- 13 +16
2 Excelsior Maassluis 10 7 0 3 21 23- 17 +6
3 HHC Hardenberg 10 6 1 3 19 20- 12 +8
4 IJsselmeervogels 10 5 3 2 18 20- 12 +8
5 Kozakken Boys 10 5 2 3 17 22- 20 +2
6 Scheveningen 10 5 1 4 16 15- 15 0
7 Rijnsburgse Boys 10 4 2 4 14 24- 16 +8
8 GVVV 10 4 2 4 14 20- 15 +5
9 ONS Boso Sneek 10 4 2 4 14 25- 25 0
10 Excelsior '31 10 4 1 5 13 14- 22 -8
11 Barendrecht 10 4 0 6 12 17- 20 -3
12 FC Lisse 10 3 3 4 12 16- 23 -7
13 Ter Leede 10 3 2 5 11 9- 19 -10
14 Noordwijk 10 2 4 4 10 13- 18 -5
15 Katwijk 10 2 1 7 7 15- 26 -11
16 Capelle 10 1 3 6 6 10- 19 -9

Derde periode

1 Rijnsburgse Boys 10 7 2 1 23 31- 10 +21
2 GVVV 10 7 0 3 21 24- 15 +9
3 FC Lisse 10 6 1 3 19 23- 11 +12
4 Spakenburg 10 6 1 3 19 16- 15 +1
5 HHC Hardenberg 10 6 0 4 18 30- 15 +15
6 Excelsior Maassluis 10 5 2 3 17 15- 13 +2
7 IJsselmeervogels 10 4 2 4 14 20- 18 +2
8 Noordwijk 10 4 2 4 14 15- 17 -2
9 Capelle 10 4 2 4 14 15- 18 -3
10 Scheveningen 10 4 2 4 14 14- 19 -5
11 Katwijk 10 3 4 3 13 24- 27 -3
12 ONS Boso Sneek 10 4 1 5 13 14- 21 -7
13 Kozakken Boys 10 3 2 5 11 13- 13 0
14 Barendrecht 10 3 2 5 11 18- 21 -3
15 Ter Leede 10 2 0 8 6 11- 27 -16
16 Excelsior '31 10 0 1 9 1 13- 36 -23

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2