VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Hoofdklasse B - seizoen 2015-2016

Eindstand

1   Quick Boys+ 26 20 4 2 64 58- 16 +42
2   Noordwijk+ 26 19 5 2 62 63- 19 +44
3   ASWH* 26 15 3 8 48 53- 25 +28
4   FC Rijnvogels+ 26 14 3 9 45 41- 32 +9
5   Spijkenisse 26 14 3 9 45 48- 41 +7
6   Jodan Boys 26 13 3 10 42 40- 28 +12
7   Ter Leede 26 12 4 10 40 36- 40 -4
8   Hoek 26 10 4 12 34 29- 37 -8
9   Zwaluwen 26 8 6 12 30 37- 51 -14
10   Haaglandia/Sir Winston 26 9 3 14 30 35- 49 -14
11   XerxesDZB 26 6 6 14 24 32- 43 -11
12   Heinenoord 26 5 5 16 20 21- 52 -31
13   Sportlust '46 26 3 9 14 18 27- 56 -29
14   Deltasport 26 4 2 20 14 29- 60 -31

Topscorers

Quick Boys Yordi Teijsse 30
Noordwijk Jaap van Duijn 22
ASWH Michael van Dommelen 14
Noordwijk Marios Lomis 13
Jodan Boys Ahmed el Azzouti 13
Spijkenisse Serginho van Axel-Dongen 13
Spijkenisse Jazzy Adams 12
FC Rijnvogels Martijn Tjon-A-Njoek 11
Haaglandia/Sir Winston Karam Boukhari 11
Hoek Guillaume Clinckemaillie 10
FC Rijnvogels Niels van Veen 10
ASWH Robbert Olijfveld 9
FC Rijnvogels Mitchel Beyersbergen 8
Hoek Kyle Doesburg 8
XerxesDZB Dave van der Steen 8
Zwaluwen Marlon Oranje 8
ASWH Robin Mulder 7
Haaglandia/Sir Winston Ivailo Staal 7
Jodan Boys Fanuel Waandels 7
Jodan Boys Jorn van Lunteren 7
Spijkenisse Marvin van der Pluijm 7
Sportlust '46 Mitch van der Vlist 6
Noordwijk Emiel Wendt 6
Quick Boys Mohamed el Osrouti 6
Ter Leede Jeffrey Bok 6
Zwaluwen Joey Grootenboer 6
Zwaluwen Jorno Reurink 6
ASWH Jesper van den Bosch 5
Deltasport Jimmy van der Vaart 5
Noordwijk Jeroen Borsboom 5
Quick Boys Robert Steemers 5
Sportlust '46 Robin Demeijer 5
Ter Leede Thierry van der Kooye 5
Zwaluwen Dimitri Gomes Almeida 5
Ter Leede Youssef Ait El Houssi 4
Sportlust '46 Martijn Jansen 4
ASWH Mels van Driel 4
Deltasport Abdelhak Ouled Said 4
Deltasport Joey van der Velden 4
Deltasport Levi Marengo 4
FC Rijnvogels Pieter van der Breggen 4
FC Rijnvogels Rob Zandbergen 4
Haaglandia/Sir Winston Kamal Amheye 4
Heinenoord Marvin Strik 4
Hoek Rahim Abdul 4
Jodan Boys Enzo Huntink 4
Noordwijk Maurits Splinter 4
Sportlust '46 Sercan Kurdal 4
Ter Leede Ronnie Verplancke 4
Ter Leede Vincent Ammerlaan 4
XerxesDZB Burak Dogan 4
XerxesDZB Kai Fens 4
XerxesDZB Kevin de Vries 4
Deltasport Edinho Pattinama 3
Heinenoord Jeremy Hensen 3
ASWH Jerry Tieleman 3
ASWH Nick Slotboom 3
ASWH Peter Verhoeve 3
Heinenoord Tom den Boer 3
Hoek Nick de Groote 3
Noordwijk Ruperto Dorothea 3
Quick Boys Delano a Cohen 3
Spijkenisse Eric Polet 3
Spijkenisse Felino Jardim 3
Spijkenisse Shane van den Engel 3
Ter Leede Selmo Kurbegovic 3
XerxesDZB Angelmo Vyent 3
Zwaluwen Adil Akanioui 3
Quick Boys Dennis van der Plas 2
Spijkenisse Elwin Spoel 2
Ter Leede Jonathan Robertson 2
ASWH Shabir Isoufi 2
Deltasport Marruchen Zimmerman 2
Deltasport Redouan Boulfalfal 2
Deltasport Reza Ngarigota 2
Deltasport Tiemen Noordam 2
FC Rijnvogels Martin Onderwater 2
Haaglandia/Sir Winston Abbes Rahmoune 2
Haaglandia/Sir Winston Fransesco Fens 2
Haaglandia/Sir Winston Mitchel Jacobs 2
Haaglandia/Sir Winston Ricardo de Vlugt 2
Heinenoord Andrew Dias D'Ullois 2
Heinenoord Andrew van Tiggelen 2
Heinenoord Javier Brouwer 2
Heinenoord Mitch Fransen 2
Jodan Boys Mitchel Heerkens 2
Jodan Boys Mo Bellahcen 2
Noordwijk Denzel James 2
Noordwijk Rob Overvliet 2
Quick Boys Anthony Bentem 2
Quick Boys Thomas de Vries 2
Spijkenisse Sander Barragan 2
Sportlust '46 Stef Hoogveldt 2
Ter Leede Mitchel Kappenberg 2
Ter Leede Tomas Arroyo 2
XerxesDZB Bradley el Idrissi 2
XerxesDZB Marcello Tucci 2
XerxesDZB Mike Navajas Sanchez 2
Hoek Reguillo Vandepitte 1
Jodan Boys Don Mimpen 1
Quick Boys Henry Opoku 1
Sportlust '46 Jorn Uittenbogaard 1
Sportlust '46 Maarten Cieremans 1
Ter Leede Ben van der Lans 1
Zwaluwen Jason Tjien-Fooh 1
ASWH Lars Bosscha 1
ASWH Rutger de Bos 1
Deltasport Leon Krznaric 1
FC Rijnvogels Jaco van der Bent 1
Haaglandia/Sir Winston André Rumampuk 1
Haaglandia/Sir Winston Giorgio Achterberg 1
Haaglandia/Sir Winston Ismael Blackshaw 1
Haaglandia/Sir Winston Nick Brouwer 1
Heinenoord Ramon Salaz 1
Heinenoord Remi Spier 1
Heinenoord Vinicius Bongaertz 1
Hoek Ibrahim Eryürük 1
Hoek Mickenson de Pessemier 1
Jodan Boys Bram van Loon 1
Jodan Boys Leroy Brank 1
Jodan Boys Marwin Glas 1
Jodan Boys Roald Heerkens 1
Noordwijk Brayen Bröcker 1
Noordwijk Diederick Hoogerwaard 1
Noordwijk Huig van Duijn 1
Noordwijk Shijie Hu 1
Quick Boys Jaap van der Plas 1
Quick Boys Jerghinio Sahadewsing 1
Quick Boys Joey Ravensbergen 1
Quick Boys Milan Hoek 1
Quick Boys Thom de Vries 1
Quick Boys Yuri Guijt 1
Spijkenisse Bart van Muijen 1
Spijkenisse Daan Bourgonje 1
Spijkenisse Emir Jasarevic 1
Sportlust '46 Epi Kraemer 1
Sportlust '46 Mike Verhagen 1
Sportlust '46 Stefan Rijsdam 1
Ter Leede Mike Dam 1
Ter Leede Tony Schreurs 1
XerxesDZB Giovanni Delgado 1
XerxesDZB Jeremy Stork 1
XerxesDZB Leonardo de Pina 1
Zwaluwen Clint van Stee 1
Zwaluwen Floris Keizerwaard 1
Zwaluwen Mario Nijgh 1
Zwaluwen Raoul Gillet 1
Zwaluwen Robin Verhorst 1
Zwaluwen Ryan Santos St. Aubyn 1
Zwaluwen Sanny Monteiro 1

Gele en rode kaarten

Deltasport Joey van der velden   Gele kaart 7
Haaglandia/Sir Winston Ricardo de Vlugt   Gele kaart 7
Jodan Boys Leroy Brank   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Noordwijk Mark Veerman   Gele kaart 6 Rode kaart 1
Heinenoord Mitch Fransen   Gele kaart 6
Jodan Boys Don Mimpen   Gele kaart 6
Ter Leede Mike Boelee   Gele kaart 6
Deltasport Elger Batta   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Haaglandia/Sir Winston Karam Boukhari   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Hoek Kyle Doesburg   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Hoek Lionel Fitsch   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Deltasport Leon Krznaric   Gele kaart 5 Rode kaart 1
ASWH Lars Bosscha   Gele kaart 5
ASWH Peter Verhoeve   Gele kaart 5
ASWH Victor de Blok   Gele kaart 5
Deltasport Reza Ngarigota   Gele kaart 5
Deltasport Tiemen Noordam   Gele kaart 5
Haaglandia/Sir Winston Mitchel Jacobs   Gele kaart 5
Heinenoord Ramon Salaz   Gele kaart 5
Hoek Birgen Martens   Gele kaart 5
Hoek Thomas van Renterghem   Gele kaart 5
Jodan Boys Enzo Huntink   Gele kaart 5
Quick Boys Joey Ravensbergen   Gele kaart 5
Spijkenisse Eric Polet   Gele kaart 5
Ter Leede Ronnie Verplancke   Gele kaart 5
Ter Leede Vincent Ammerlaan   Gele kaart 5
XerxesDZB Damiën Muller   Gele kaart 5
XerxesDZB Leonardo de Pina   Gele kaart 5
XerxesDZB Mathijs Donatz   Gele kaart 5
Zwaluwen Clint van Stee   Gele kaart 5
Heinenoord Anthal van den Berg   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jodan Boys Bram van Loon   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Heinenoord Pascal Bosschaart   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Sportlust '46 Robin Demeijer   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ASWH Jesper van den Bosch   Gele kaart 4
ASWH Mels van Driel   Gele kaart 4
FC Rijnvogels Pieter van der Breggen   Gele kaart 4
Haaglandia/Sir Winston Jordi Versteeg   Gele kaart 4
Haaglandia/Sir Winston Rachid Bouyaouzan   Gele kaart 4
Heinenoord Danny van Valen   Gele kaart 4
Heinenoord Marvin Strik   Gele kaart 4
Noordwijk Stefano Goncalves   Gele kaart 4
Spijkenisse Sander Barragan   Gele kaart 4
Spijkenisse Shane van den Engel   Gele kaart 4
Sportlust '46 Sercan Kurdal   Gele kaart 4
Ter Leede Jonathan Robertson   Gele kaart 4
Ter Leede Thierry van der Kooye   Gele kaart 4
Ter Leede Tomas Arroyo   Gele kaart 4
XerxesDZB Kai Fens   Gele kaart 4
Zwaluwen Ryan Santos St. Aubyn   Gele kaart 4
Haaglandia/Sir Winston Fransesco Fens   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Haaglandia/Sir Winston John Bos   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Deltasport Edinho Pattinama   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Noordwijk Jaap van Duijn   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Sportlust '46 Mike Verhagen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
XerxesDZB Burak Dogan   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ASWH Michael van Dommelen   Gele kaart 3
ASWH Shabir Isoufi   Gele kaart 3
Deltasport Derk-Jan Dupon   Gele kaart 3
FC Rijnvogels Martijn Tjon-A-Njoek   Gele kaart 3
FC Rijnvogels Wouter Soomer   Gele kaart 3
Haaglandia/Sir Winston Djanomi Traxel   Gele kaart 3
Haaglandia/Sir Winston Kamal Amheye   Gele kaart 3
Heinenoord Andrew van Tiggelen   Gele kaart 3
Heinenoord Nick Jonkman   Gele kaart 3
Heinenoord Toine van den Berg   Gele kaart 3
Hoek Nick de Groote   Gele kaart 3
Hoek Rahim Abdul   Gele kaart 3
Jodan Boys Ahmed el Azzouti   Gele kaart 3
Jodan Boys Mo Bellahcen   Gele kaart 3
Jodan Boys Roald Heerkens   Gele kaart 3
Noordwijk Brayen Bröcker   Gele kaart 3
Quick Boys Anthony Bentem   Gele kaart 3
Quick Boys Delano a Cohen   Gele kaart 3
Quick Boys Henry Opoku   Gele kaart 3
Quick Boys Mohamed el Osrouti   Gele kaart 3
Spijkenisse Bart van Muijen   Gele kaart 3
Spijkenisse Felino Jardim   Gele kaart 3
Spijkenisse Samet Görer   Gele kaart 3
Sportlust '46 Jeroen Merk   Gele kaart 3
Sportlust '46 Kevin Blonk   Gele kaart 3
Ter Leede Mitchel Kappenberg   Gele kaart 3
Ter Leede Raydell Kewal   Gele kaart 3
XerxesDZB Dave van der Steen   Gele kaart 3
XerxesDZB Jeremy Stork   Gele kaart 3
XerxesDZB Kevin de Vries   Gele kaart 3
Zwaluwen Ivan Almeida   Gele kaart 3
Zwaluwen Jorno Reurink   Gele kaart 3
Zwaluwen Marcello Gomes da Veiga   Gele kaart 3
Zwaluwen Nick Sanders   Gele kaart 3
Zwaluwen Sanny Monteiro   Gele kaart 3
XerxesDZB Giovanni Delgado   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Deltasport Abdelhak Ouled Said   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Noordwijk Martijn le Congé   Gele kaart 2 Rode kaart 1
XerxesDZB Kenny Fonseca   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ASWH David Almeida   Gele kaart 2
ASWH Gilmaro van de Werp   Gele kaart 2
ASWH Robin Mulder   Gele kaart 2
Deltasport Diego Liefden   Gele kaart 2
Deltasport Levi Marengo   Gele kaart 2
Deltasport Luigi Nunes   Gele kaart 2
Deltasport Redouan Boulfalfal   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Joey Zandbergen   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Kevin Wijmer   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Mitchel Beyersbergen   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Niels van Veen   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Sander van der Horst   Gele kaart 2
Haaglandia/Sir Winston Andreas Thiebo   Gele kaart 2
Haaglandia/Sir Winston Ivailo Staal   Gele kaart 2
Haaglandia/Sir Winston Mitchel de Vlugt   Gele kaart 2
Heinenoord Jeremy Hensen   Gele kaart 2
Heinenoord Sander van der Pols   Gele kaart 2
Hoek Nathaniël Lagrou   Gele kaart 2
Hoek Renzo Roemeratoe   Gele kaart 2
Jodan Boys Jorn van Lunteren   Gele kaart 2
Jodan Boys Mitchel Heerkens   Gele kaart 2
Noordwijk Raymond Manuputty   Gele kaart 2
Noordwijk Sander Bosma   Gele kaart 2
Quick Boys Robert Steemers   Gele kaart 2
Quick Boys Yordi Teijsse   Gele kaart 2
Spijkenisse Elwin Spoel   Gele kaart 2
Spijkenisse Jazzy Adams   Gele kaart 2
Spijkenisse Jeffrey Schenk   Gele kaart 2
Spijkenisse Marco de Borst   Gele kaart 2
Spijkenisse Marvin van der Pluijm   Gele kaart 2
Sportlust '46 Jorn Uittenbogaard   Gele kaart 2
Sportlust '46 Maarten Cieremans   Gele kaart 2
Sportlust '46 Martijn Jansen   Gele kaart 2
Sportlust '46 Mitch van der Vlist   Gele kaart 2
Sportlust '46 Stef Hoogveldt   Gele kaart 2
Ter Leede Ben van der Lans   Gele kaart 2
Ter Leede Youssef Ait El Houssi   Gele kaart 2
XerxesDZB Mike Navajas Sanchez   Gele kaart 2
Zwaluwen Dimitri Gomes Almeida   Gele kaart 2
Zwaluwen Joey Grootenboer   Gele kaart 2
Zwaluwen Lucas van Oeveren   Gele kaart 2
Zwaluwen Mario Nijgh   Gele kaart 2
Zwaluwen Raoul Gillet   Gele kaart 2
Zwaluwen Robin Verhorst   Gele kaart 2
Hoek Mateusz Kuzmicki   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ter Leede Bogdan Constantin   Gele kaart 1 Rode kaart 1
XerxesDZB Leon van den Berg   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ASWH Jerry Tieleman   Gele kaart 1
ASWH Nick Slotboom   Gele kaart 1
ASWH Rutger de Bos   Gele kaart 1
ASWH Stef Doedée   Gele kaart 1
Deltasport Faysal Bouchkachakhe   Gele kaart 1
Deltasport Lee Quincy Cheuk-A-Lam   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Gert Labots   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Jaco van der Bent   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Pieter van den Breggen   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Rob Zandbergen   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Sammy Zandbergen   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Sonny ten Hoope   Gele kaart 1
Haaglandia/Sir Winston Abbes Rahmoune   Gele kaart 1
Haaglandia/Sir Winston Kevin Tabi   Gele kaart 1
Haaglandia/Sir Winston Steven Verstraten   Gele kaart 1
Heinenoord Andy Bouterse   Gele kaart 1
Heinenoord Danijel Ribaric   Gele kaart 1
Hoek Bjarne de Vreeze   Gele kaart 1
Hoek Ibrahim Eryürük   Gele kaart 1
Hoek Jordi de Jonghe   Gele kaart 1
Hoek Mickenson de Pessemier   Gele kaart 1
Jodan Boys Dirk Peter Rietveld   Gele kaart 1
Jodan Boys Jaouad el Yaagoubi   Gele kaart 1
Jodan Boys Michel Verkaik   Gele kaart 1
Noordwijk Denzel James   Gele kaart 1
Noordwijk Diederick Hoogerwaard   Gele kaart 1
Noordwijk Emiel Wendt   Gele kaart 1
Noordwijk Jeroen Borsboom   Gele kaart 1
Noordwijk Maurits Splinter   Gele kaart 1
Noordwijk Ruperto Dorothea   Gele kaart 1
Quick Boys Dennis van der Plas   Gele kaart 1
Quick Boys Gerard Aafjes   Gele kaart 1
Quick Boys Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 1
Quick Boys Jesse Driebergen   Gele kaart 1
Spijkenisse Emir Jasarevic   Gele kaart 1
Spijkenisse Tim van der Lijn   Gele kaart 1
Sportlust '46 Freek van Driel   Gele kaart 1
Sportlust '46 Luke Molkenboer   Gele kaart 1
Sportlust '46 Rory van Gulik   Gele kaart 1
Ter Leede Mike Dam   Gele kaart 1
Ter Leede Selmo Kurbegovic   Gele kaart 1
Ter Leede Tony Schreurs   Gele kaart 1
XerxesDZB Angelmo Vyent   Gele kaart 1
XerxesDZB Damien Muller   Gele kaart 1
XerxesDZB Ilyas Oulad-Ali   Gele kaart 1
Zwaluwen Jason Tjien-Fooh   Gele kaart 1
Zwaluwen Marlon Oranje   Gele kaart 1
Zwaluwen Osvaldo de Pina   Gele kaart 1
Zwaluwen Wesley de Heij   Gele kaart 1
Ter Leede Hakan Bayram   Rode kaart 2
ASWH Robbert Olijfveld   Rode kaart 1
Heinenoord Andrew Dias D'Ullois   Rode kaart 1
Hoek Fabian Wilson   Rode kaart 1
Quick Boys Martijn de Zwart   Rode kaart 1
Spijkenisse Timon de Bel   Rode kaart 1
Zwaluwen Marvin van Tienen   Rode kaart 1

Eerste periode

1 FC Rijnvogels 8 6 1 1 19 17- 4 +13
2 Noordwijk 8 6 1 1 19 16- 9 +7
3 Quick Boys 8 5 1 2 16 16- 8 +8
4 Zwaluwen 8 5 1 2 16 19- 15 +4
5 Ter Leede 8 5 0 3 15 13- 9 +4
6 Jodan Boys 8 5 0 3 15 14- 11 +3
7 Spijkenisse 8 5 0 3 15 16- 14 +2
8 ASWH 8 3 2 3 11 17- 11 +6
9 Haaglandia/Sir Winston 8 3 1 4 10 18- 19 -1
10 XerxesDZB 8 2 2 4 8 13- 11 +2
11 Heinenoord 8 2 2 4 8 7- 14 -7
12 Hoek 8 1 1 6 4 3- 18 -15
13 Deltasport 8 1 0 7 3 10- 21 -11
14 Sportlust '46 8 1 0 7 3 4- 19 -15

Tweede periode

1 Quick Boys 9 8 1 0 25 22- 4 +18
2 Noordwijk 9 6 3 0 21 17- 5 +12
3 Spijkenisse 9 5 2 2 17 17- 11 +6
4 Jodan Boys 9 5 1 3 16 14- 7 +7
5 ASWH 9 5 0 4 15 19- 8 +11
6 FC Rijnvogels 9 5 0 4 15 12- 14 -2
7 Hoek 9 4 1 4 13 12- 10 +2
8 Deltasport 9 3 1 5 10 10- 13 -3
9 XerxesDZB 9 2 4 3 10 8- 13 -5
10 Haaglandia/Sir Winston 9 3 1 5 10 10- 19 -9
11 Ter Leede 9 2 3 4 9 9- 15 -6
12 Zwaluwen 9 1 3 5 6 11- 20 -9
13 Sportlust '46 9 0 6 3 6 9- 19 -10
14 Heinenoord 9 0 2 7 2 3- 15 -12

Derde periode

1 Quick Boys 9 7 2 0 23 20- 4 +16
2 Noordwijk 9 7 1 1 22 30- 5 +25
3 ASWH 9 7 1 1 22 17- 6 +11
4 Hoek 9 5 2 2 17 14- 9 +5
5 Ter Leede 9 5 1 3 16 14- 16 -2
6 Spijkenisse 9 4 1 4 13 15- 16 -1
7 Jodan Boys 9 3 2 4 11 12- 10 +2
8 FC Rijnvogels 9 3 2 4 11 12- 14 -2
9 Haaglandia/Sir Winston 9 3 1 5 10 7- 11 -4
10 Heinenoord 9 3 1 5 10 11- 23 -12
11 Sportlust '46 9 2 3 4 9 14- 18 -4
12 Zwaluwen 9 2 2 5 8 7- 16 -9
13 XerxesDZB 9 2 0 7 6 11- 19 -8
14 Deltasport 9 0 1 8 1 9- 26 -17

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2