VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

17-06
Capelle laat ook allerlaatste kans vervliegen
Ajax piekt toch nog op een juist moment
16-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Ajax verdringt Capelle uit de Derde divisie
16-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
DETO Twenterand en WHC terug in de hoofdklasse
12-06
Het moet anders met die belofteteams
10-06
Dikke prijs voor Scheveningen, dat werd tijd
10-06
Huizen legt het loodje tegen fris XerxesDZB
09-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Promotie Scheveningen op z'n Duits
09-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
SteDoCo en Hoek promoveren
09-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
Huizen stap omlaag, Flevo Boys tree omhoog
09-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
09-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
09-06
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
07-06
Energiek Scheveningen geeft TEC tik op de neus
06-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Lonkend perspectief voor Scheveningen
06-06
Ajax krijgt mokerslag van Hoek
05-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Hoek zet grote stap richting Derde divisie
04-06
Erik Assink wordt trainer van Quick Boys
03-06
FC Lisse vraagt zelf om genadeklap
03-06
Onverzettelijkheid helpt Scheveningen verder
02-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Enorme sof voor FC Lisse, Scheveningen door
02-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Spijkenisse gedegradeerd, Capelle ronde verder
02-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
AFC, Rijsoord en HZVV hoofdklasser af
01-06
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
31-05
Jaarcijfers 2017-18: Waar blijven de toeschouwers?
30-05
Tweede divisie: FC Lisse slaat eerste slag
30-05
Derde divisie: Scheveningen in balans met Quick
30-05
Hoofdklasse A: AFC sluit af met winst
30-05
Adrie Poldervaart kiest voor Excelsior
29-05
Derde divisie: Prima uitgangspositie voor Capelle
29-05
Hoofdklasse: Berkum start nacompetitie met uitzege
27-05
Katwijk pakt titel die ook Kozakken Boys in zicht had
27-05
Unieke titel voor Eemdijk
27-05
Berkum trots op tweede plaats
26-05
Tweede divisie: KATWIJK KAMPIOEN!
26-05
Derde divisie: ACV heldhaftig gedegradeerd
26-05
Hoofdklasse A: RVVH na Argon tweede degradant
26-05
Hoofdklasse B: EEMDIJK KAMPIOEN!
25-05
Katwijk of Kozakken Boys? Jubel of domper?
25-05
Drie honden vechten om de vetste kluif
23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse

Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018


7 januari 2018

FERREIRAS - Oranje Wit heeft beslag gelegd op de Algarve Cup edite 2018. De eersteklasser uit Dordrecht hield derdedivisieclub Spijkenisse en de hoofdklassers Jodan Boys en RKAVV achter zich. De beslissing viel achteraf gezien al in de eerste wedstrijd waarin Oranje Wit een slap opererend Spijkenisse afblufte met 0-2. Die stand was bij rust al bereikt.

 

De winnaars van de Algarve Cup 2018. Foto: Trainingskampen.nl

 

In de puntentelling (drie punten voor een overwinning, een punt voor een gelijk spel en voor ieder doelpunt een extra punt) hadden de Dordtenaren meteen vijf punten verzameld. Vervolgens maakten de hoofdklassers Jodan Boys en RKAVV elkaar het toernooileven zuur door 0-0 gelijk te spelen. Daarna leverde Oranje Wit een tweede goede prestatie door de 1-0 achterstand tegen RKAVV op te halen naar 1-1, wat het puntentotaal op zeven bracht.

 

Daardoor was het in de laatste duel voor Jodan Boys en Spijkenisse niet onmogelijk maar wel heel lastig om nog roet in het eten te gooien van Oranje Wit. Door 0-0 tegen elkaar te spelen schakelden Spijkenisse en Jodan Boys ook elkaar uit. En dus ging de laagst spelende ploeg met de Portugese wisselbeker aan de haal. Toevallig dat coach Pippy Pruymboom op de dag van het toernooi bijtekende voor zijn negende seizoen bij Oranje Wit.

 

De eindstand:

Oranje Wit   7    (3-1)
RKAVV   3   (1-1)
Jodan Boys   2   (0-0)
Spijkenisse   1   (0-2)

 

Op zaterdag 13 januari vindt de tweede versie plaats van de Algarve Cup 2018. Dan zijn de deelnemers de eersteklassers SHO en Go-Ahead Kampen, derdeklasser Pernis en zondagvierdeklasser HBC (Heemstede).

 

Sinds 2009 organiseert Trainingskampen.nl het toernooi om de Algarve Cup. Hieronder een overzicht van de deelnemer en winaars (vet gedrukt):

 

2009 Barendrecht, ASWH, Berkum, Jodan Boys
2010 ASWH, De Meern, Alphense Boys
2011 Achilles '29, De Meern, Jodan Boys
2012 Niet gespeeld
2013

WV-HEDW, SHO, Rozenburg (poule 1)

XerxesDZB (zo), VELO, RKAVV (poule 2)

Finale niet gespeeld

2014 FC Rijnvogels, Zuidland, Drechtstreek, OVV Oostvoorne
2015 HVC '10, Haaglandia, RVVH, SVC '08
2016

UDI '19, FC Rijnvogels, Papendrecht, Woudenberg  (poule 1)

LRC Leerdam, AFC Quick 1890, Vitesse Delft, Piershil (poule 2)

UDI '19 winnaar finale

2017 Jodan Boys, SWZ Boso Sneek, Hoogland, Vitesse Delft
  Roda '23, SVC '08, Westervoort, Groote Lindt
2018 Oranje Wit, RKAVV, Jodan Boys, Spijkenisse
  SHO, Go-Ahead Kampen, Pernis, HBC

 


 Hits 
 5493 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2