VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

08.48
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
13-05
Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse
13-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
13-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
13-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
13-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale
03-04
Warming-up in rust schudt Spakenburg wakker
03-04
Spijkenisse heeft ONS Sneek binnen bereik
02-04
Tweede divisie: Kozakken Boys gooit de handdoek
02-04
Derde divisie: Spakenburg met de hakken over de sloot
02-04
Hoofdklasse B: DFS laat zich niet verrassen
01-04
Past Spakenburg wel op zijn tellen?
01-04
GVVV gooit handje roet in eten Kozakken Boys
01-04
Bleek en slap Spakenburg geBlokt
01-04
Eemdijk maakt reclame voor voetbal

Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse


13 mei 2018

Een overzicht van de beslissingen in de tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse. Komende weken zal het overzicht verder aangevuld worden.

 

  Kampioen Herkansers Degradanten Periode-
kampioenen
TD    

Achilles '29

De Dijk

1. Katwijk
2. Kozakken Boys
3.
DD Spakenburg   Magreb '90 1. Jong Almere City FC
2. Scheveningen
3.
HA Noordwijk   Argon 1. Noordwijk
2. Ter Leede
3.
HB       1. Excelsior '31
2. Eemdijk
3. Ajax
1A   Vitesse Delft Marken 1. Sportlust '46
2. ARC
3. Volendam
1B SC Feyenoord

DCV

Nieuwenhoorn

Bruse Boys 1. SC Feyenoord
2. Kloetinge
3.
1C DUNO D.     1. Montfoort
2. DUNO D.
3.
1D   Vroomsh. Boys FC Zutphen 1. DETO Twenterand
2. WHC
3.
1E Buitenpost     1. Drachtster Boys
2. Buitenpost
3. Groningen
TWEEDE DIVISIE
Kampioen  
Herkansers  
Degradanten

Achilles '29

De Dijk

Per.kampioenen 1. Katwijk
2. Kozakken Boys
3.
DERDE DIVISIE
Kampioen Spakenburg
Herkansers  
Degradanten Magreb '90
Per.kampioenen 1. Jong Almere City FC
2. Scheveningen
3.
HOOFDKLASSE A
Kampioen  
Herkansers  
Degradanten Argon
Per.kampioenen 1. Noordwijk
2. Ter Leede
3.
HOOFDKLASSE B
Kampioen  
Herkansers  
Degradanten  
Per.kampioenen 1. Excelsior '31
2. Eemdijk
3. Ajax
EERSTE KLASSE A
Kampioen  
Herkansers Vitesse Delft
Degradant  
Per.kampioenen 1. Sportlust '46
2. ARC
3. Volendam
EERSTE KLASSE B
Kampioen SC Feyenoord
Herkansers

DCV

Nieuwenhoorn

Degradant Bruse Boys
Per.kampioenen 1. SC Feyenoord
2. Kloetinge
3.
EERSTE KLASSE C
Kampioen DUNO D.
Herkansers  
Degradant  
Per.kampioenen 1. Montfoort
2. DUNO D.
3.
EERSTE KLASSE D
Kampioen  
Herkansers Vroomshoopse Boys
Degradant FC Zutphen
Per.kampioenen 1. DETO Twenterand
2. WHC
3.
EERSTE KLASSE E
Kampioen Buitenpost
Herkansers  
Degradant  
Per.kampioenen 1. Drachtster Boys
2. Buitenpost
3. Groningen

 

Clubs met een * hebben de periodetitel van de afdelingskampioen overgenomen.

Clubs met + zijn via nacompetitie gepromoveerd.

Clubs met een ** zijn alsnog gedegradeerd.

 


 Hits 
 5535 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2