VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

08.00
Katwijk wint topper die geen topper was
08.00
Boven Harderwijk zweeft een geluksengeltje
08.00
Zuidvogels speelt nu met de grote jongens
23-09
Tweede divisie: Katwijk is terug bovenaan
23-09
Derde divisie: VVOG flikt weer hetzelfde kunstje
23-09
Hoofdklasse A: Noordwijk deelt met Ter Leede
23-09
Hoofdklasse B: Berkum maakt geen fout
22-09
Katwijk van nu is in de kracht van zijn leven
22-09
PSV zal altijd happening blijven voor SDC Putten
21-09
Stuntteam Swift uit naar Feyenoord
21-09
KNVB-beker: SDC Putten kan PSV niet verrassen
21-09
Penaltyserie FC Lisse - Hoek onder het vergrootglas
21-09
Swift schrijft historie op absolute topavond
20-09
KNVB-beker: SWIFT ELIMINEERT BEKERHOUDER
20-09
Rooie dag in de Tweede divisie
19-09
KNVB-beker: GVVV en Kozakken Boys zijn door
17-09
Willem Leushuis geeft Vogels zelfbewustzijn terug
16-09
Tweede divisie: IJsselmeervogels eindelijk in de plus tegen HHC Hardenberg
16-09
Derde divisie: VVOG gaat onverstoorbaar verder
16-09
Hoofdklasse A: Noordwijk klimt naar koppositie
16-09
Hoofdklasse B: Berkum en AZSV samen op kop
15-09
FC Lisse - Katwijk afgelast
15-09
Wie gaat vertellen dat-ie wil promoveren?
13-09
Minder publiek in de Derde divisie
10-09
Katwijk heeft hulp nodig van GVVV
10-09
Quick Boys laat DOVO zien hoe het moet
09-09
Tweede divisie: HHC Hardenberg wint na 0-3 achterstand
09-09
Derde divisie: VVOG leidt uitdunnende kopgroep
09-09
Hoofdklasse A: Drie ploegen nog zonder puntverlies
09-09
Hoofdklasse B: Genemuiden ongenaakbaar tegen Urk
09-09
Rijnsburgse Boys - AFC afgelast
09-09
KNVB maakt promotieplicht bespreekbaar
08-09
Dubbelclash Katwijk - Veenendaal
06-09
Het is gelijk goed raak met geel en rood
03-09
Verbijstering over rood voor Martin van Eeuwijk
03-09
Spijkenisse verloochent de eigen visie niet
03-09
AFC hoopt dat Noordwijk wel een topteam is
02-09
Tweede divisie: Katwijk, Lienden en De Dijk winnen weer
02-09
Derde divisie: Niemand meer met de volle winst
02-09
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn bij Hoek - Smitshoek
02-09
Hoofdklasse B: Sparta Nijkerk is goed bezig
01-09
Veerkracht altijd een kwaliteit van FC Lisse
30-08
Oeps, de eerste cijfers
27-08
IJsselmeervogels maakt iets goed
27-08
Snelle introductieles voor Rijnsburgse Boys
27-08
Spakenburg komt lekker weg bij ASWH
27-08
ONS Sneek legt het af tegen ODIN '59
26-08
KNVB-bekerloting: Scheveningen - Ajax, SDC Putten - PSV
26-08
Tweede divisie: IJsselmeervogels pakt bonuspunten
26-08
Derde divisie: VVOG haalt uit tegen Scheveningen
26-08
KNVB-beker: SC Genemuiden als laatste naar hoofdtoernooi
26-08
IJsselmeervogels haalt Willem Leushuis terug
25-08
Het gaat beginnen
24-08
FC Lisse bekert door dankzij 'Krul' wissel
23-08
KNVB-beker: Exit IJsselmeervogels in Noordwijk
23-08
Jong Harkemase Boys nog geen baas in eigen huis
22-08
KNVB-beker: Barendrecht met moeite langs VVOG
19-08
KNVB-beker: Quick Boys, Hoek en Rijnsburgse Boys naar hoofdtoernooi
17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit

Uitslagen nacompetitie hoofdklasse/1e klasse


1 juni 2013

Vier van de zes herkansers uit de hoofdkasse hebben het gered in de nacompetitie. Zij spelen ook volgend seizoen op het een na hoogste niveau. Alexandria '66 en HZVV zijn de afvallers en degraderen.

 

De uitslagen:

  

Poule 1
18-05   Eemdijk (1A) - VVGZ (1C) 2-2
25-05 CSV Apeldoorn (nr. 11 HA)  - Eemdijk (1A) 3-0
01-06 VVGZ (1C) - CSV Apeldoorn (nr. 11 HA)  1-2
  CSV Apeldoorn winnaar en blijft hoofdklasser  
       
Poule 2
18-05 Swift  (1A) - FC Rijnvogels (1B) 2-0
25-05 FC Rijnvogels (1B) - Volendam (nr. 12 HA) 1-1
01-06 Volendam (nr. 12 HA) - Swift (1A) 3-0
  Volendam winnaar en blijft hoofdklasser  
       
Poule 3
18-05 Spijkenisse (1B) - LRC Leerdam (1C) 0-0
25-05 Achilles Veen (11, HB) - Spijkenisse (1B) 2-0
01-06 LRC Leerdam (1C) - Achilles Veen (11, HB) 2-3
  Achilles Veen winnaar en blijft hoofdklasser   
     
Poule 4
18-05 FC 's-Gravenzande (1B) - Alblasserdam (1C) 2-1
25-05 Alblasserdam (1C) - Alexandria '66 (12, HB) 0-1  
01-06 Alexandria '66 (12, HB) - FC 's-Gravenzande (1B) 0-3
  FC 's-Gravenzande winnaar en promoveert naar hoofdklasse
       
Poule 5
18-05 FC Breukelen (1A) - SDC Putten (1D) 1-2
25-05 PKC '83 (1E) - FC Breukelen (1A) 2-1
01-06 SDC Putten (1D) - PKC '83 (1E) 3-1
  SDC Putten winnaar en promoveert naar hoofdklasse  
       
Poule 6
18-05 Go-Ahead Kampen (1D) - Viboa (1E) 2-0
25-05 Viboa (1E) - HZVV (11, HC) 6-2
01-06 HZVV (11, HC) - Go-Ahead Kampen (1D) 0-3
  Go-Ahead K. winnaar en promoveert naar hoofdklasse  
  HZVV degradeert uit hoofdklasse  
       
Poule 7
18-05 DOS '37 (1D) - d'Olde Veste '54 (1E) 1-1
25-05 Flevo Boys E. (12, HC)  - DOS '37 (1D) 3-2
01-06 d'Olde Veste '54 (1E) - Flevo Boys E. (12, HC)  0-2
  Flevo Boys winnaar en blijft hoofdklasser  

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de hoofdklasse seizoen 2013-2014.

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2