VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
15-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
15-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
15-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
15-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
15-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen
13-05
Hoofdklasse A: Spijkenisse kampioen zonder te spelen
13-05
Hoofdklasse B: Winst helpt Flevo Boys niet aan periodetitel
12-05
Finale voor HHC Hardenberg bij UNA
11-05
Nog een paar records in voorlaatste speelronde
07-05
ACV maakt eindelijk die stap omhoog
07-05
Nog even geen feest voor IJsselmeervogels
07-05
Hoe gruwelijk ging het mis voor Ter Leede
06-05
Tweede divisie: Spakenburg moet p/d spelen
06-05
Derde divisie: IJsselmeervogels vast op koers
06-05
Hoofdklasse A: Kan het nog mis voor Spijkenisse?
06-05
Hoofdklasse B: ACV is kampioen
06-05
Vier kampioenen bekend in de eerste klasse
05-05
De schalen staan klaar
04-05
Virgil Breetveld per direct weg bij SteDoCo
03-05
Clubs hoofdklasse A schieten nog even uit hun slof
30-04
Spakenburg in de buurt van de rode streep
30-04
IJsselmeervogels toont de kracht van het team
30-04
FC Lisse houdt hoop tot het echt niet meer kan
30-04
ACV gaat los met knuffels en oerkreten
29-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg passeert Spakenburg
29-04
Derde divisie: IJsselmeervogels weer alleen aan kop
29-04
Hoofdklasse A: Seizoen duurt iets te lang voor Achilles Veen
29-04
Hoofdklasse B: ACV wint topper tegen DOVO
28-04
Toe nou KNVB, geef Danny Buijs z'n centen terug
26-04
Beker: Vijf zaterdaghoofdklassers naar de finale
26-04
Hoofdklasse B schiet met scherp
23-04
De nood is hoog bij HHC Hardenberg, heel hoog
23-04
Opnieuw zwarte dag voor Spakenburg
23-04
FC Lisse kan zijn geluk niet op aan de Westmaat
23-04
Spijkenisse heeft meer levens
22-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat overwinning liggen
22-04
Derde divisie: FC Lisse brengt de spanning terug
22-04
Hoofdklasse A: Spijkenisse doet weer mee;
FC Breukelen degradeert
22-04
Hoofdklasse B: Top drie op weg naar climax
21-04
Moet een doelman Spakenburg dan redden?
19-04
Inhaalslag geheel afgerond, ACV spekkoper
18-04
Beker Oost: DFS halve finalist plus ticket KNVB-beker
18-04
Achilles Veen krijgt dik hulp van Zwaluwen
18-04
ACV kan zijn geluk niet op in Barneveld
17-04
Tweede divisie: Spakenburg ziet concurrentie uitlopen
17-04
Derde divisie: SteDoCo belandt onder de streep
17-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen neemt de leiding weer over
17-04
Hoofdklasse B: ACV gaat door het oog van de naald
17-04
Komt er een wisseling van de wacht?
16-04
Titel IJsselmeervogels komt dichtbij
16-04
FC Lisse gaat een mooi strijdplan maken
16-04
Kampioenschap blijft voor Spijkenisse een droom
15-04
Tweede divisie: Problemen Spakenburg houden aan
15-04
Derde divisie: IJsselmeervogels is in een bloedvorm
15-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen morst punten
15-04
Hoofdklasse B: ACV kruipt dicht op DOVO
15-04
Beker: Noordwijk finalist, Swift niet
14-04
Wie vindt de gelukseieren met Pasen?
13-04
Beker Oost: Sparta N. haalt startbewijs 'grote' beker
12-04
Beker Noord: Genemuiden pakt ticket KNVB-beker
12-04
Toch maar weer meer regionaal gaan voetballen?
12-04
Beker West II: Geen finale voor Ter Leede
09-04
HHC Hardenberg dicht bij kopje onder
09-04
FC Lisse blijft op koers, nog wel
09-04
Swift zou een extra toetje wel lekker vinden
08-04
Tweede divisie: Spakenburg stunt, Jong Twente degradeert
08-04
Derde divisie: IJsselmeervogels soeverein, FC Lisse volgt
08-04
Hoofdklasse A: Zakelijk Ter Leede weer aan kop
08-04
Hoofdklasse B: Top drie maakt geen misstap
07-04
HHC Hardenberg ploetert maar voort
05-04
Jong AZ pakweg vijf maten te groot
05-04
Noordwijk ontslaat Dogan Corneille op staande voet
05-04
Beker: Drie zaterdagclubs naar KNVB-bekertoernooi
02-04
Tweede divisie: Jong AZ viert zijn galatitelfeest
02-04
HHC Hardenberg faalt in hoofdletters
02-04
Spakenburg toont tekenen van herstel
02-04
Details bij Scheveningen moeten wel kloppen
01-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat het liggen
01-04
Derde divisie: Powel zet IJsselmeervogels alleen aan kop
01-04
Hoofdklasse A: Tien Ajacieden geven Ter Leede pak slaag

Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse


15 mei 2017

Een overzicht van de beslissingen in de tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse. Komende weken zal het overzicht verder aangevuld worden.

 

  Kampioen Herkansers Degradanten Periode-
kampioenen
TD Jong AZ

UNA **

Spakenburg

Jong FC Twente

Jong Vitesse

1. Kozakken Boys *
2. De Treffers
3. Jong Sparta

DD

IJsselmeervogels

ODIN '59

SteDoCo

Huizen

FC Rijnvogels

1. FC Lisse

2. Harkemase Boys

3. Rijnsburgse Boys *

HA Spijkenisse

Sliedrecht

Smitshoek

FC Breukelen

(Haaglandia)

1. Achilles Veen
2. Noordwijk
3. Ter Leede

HB ACV

Flevo Boys

Oranje Nassau

SDV Barneveld
ASV Dronten

1. Staphorst *
2. DOVO
3. CSV Apeldoorn

1A AFC (za)

Geinoord

Roda '46

JSV Nieuwegein

VVZ '49

1. Zuidvogels
2. Montfoort *
3. Volendam

1B FC 's-Gravenzande

ARC

SVC '08

Voorschoten '97

Neptunus-S.

1. Nootdorp
2. XerxesDZB
3. SC Feyenoord *

1C Rijsoord

Nieuw Lekkerland

Almkerk

Zuidland

MZC '11

1. WNC *
2. Kloetinge
3. Oude Maas

1D Berkum KHC
DETO Twenterand
De Esch
Hulzense Boys

1. Bennekom *
2. WHC
3. DUNO D.

1E HZVV Omlandia
Leeuw. Zwaluwen
Drenthina
BCV

1. d'Olde Veste '54 *
2. PKC '83
3. Buitenpost

 

Achilles '29 is gedegradeerd uit de eerste divisie en komt volgend seizoen uit in de tweede divisie.

Haaglandia (hoofdklasse A) is wegens een faillissement na één wedstrijd uit de competitie genomen.

Clubs met een * hebben de periodetitel van de afdelingskampioen overgenomen.

Clubs met + zijn via nacompetitie gepromoveerd.

Clubs met een ** zijn alsnog gedegradeerd.

 


 Hits 
 6142 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2