VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

19-09
KNVB-beker: GVVV en Kozakken Boys zijn door
17-09
Willem Leushuis geeft Vogels zelfbewustzijn terug
16-09
Tweede divisie: IJsselmeervogels eindelijk in de plus tegen HHC Hardenberg
16-09
Derde divisie: VVOG gaat onverstoorbaar verder
16-09
Hoofdklasse A: Noordwijk klimt naar koppositie
16-09
Hoofdklasse B: Berkum en AZSV samen op kop
15-09
FC Lisse - Katwijk afgelast
15-09
Wie gaat vertellen dat-ie wil promoveren?
13-09
Minder publiek in de Derde divisie
10-09
Katwijk heeft hulp nodig van GVVV
10-09
Quick Boys laat DOVO zien hoe het moet
09-09
Tweede divisie: HHC Hardenberg wint na 0-3 achterstand
09-09
Derde divisie: VVOG leidt uitdunnende kopgroep
09-09
Hoofdklasse A: Drie ploegen nog zonder puntverlies
09-09
Hoofdklasse B: Genemuiden ongenaakbaar tegen Urk
09-09
Rijnsburgse Boys - AFC afgelast
09-09
KNVB maakt promotieplicht bespreekbaar
08-09
Dubbelclash Katwijk - Veenendaal
06-09
Het is gelijk goed raak met geel en rood
03-09
Verbijstering over rood voor Martin van Eeuwijk
03-09
Spijkenisse verloochent de eigen visie niet
03-09
AFC hoopt dat Noordwijk wel een topteam is
02-09
Tweede divisie: Katwijk, Lienden en De Dijk winnen weer
02-09
Derde divisie: Niemand meer met de volle winst
02-09
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn bij Hoek - Smitshoek
02-09
Hoofdklasse B: Sparta Nijkerk is goed bezig
01-09
Veerkracht altijd een kwaliteit van FC Lisse
30-08
Oeps, de eerste cijfers
27-08
IJsselmeervogels maakt iets goed
27-08
Snelle introductieles voor Rijnsburgse Boys
27-08
Spakenburg komt lekker weg bij ASWH
27-08
ONS Sneek legt het af tegen ODIN '59
26-08
KNVB-bekerloting: Scheveningen - Ajax, SDC Putten - PSV
26-08
Tweede divisie: IJsselmeervogels pakt bonuspunten
26-08
Derde divisie: VVOG haalt uit tegen Scheveningen
26-08
KNVB-beker: SC Genemuiden als laatste naar hoofdtoernooi
26-08
IJsselmeervogels haalt Willem Leushuis terug
25-08
Het gaat beginnen
24-08
FC Lisse bekert door dankzij 'Krul' wissel
23-08
KNVB-beker: Exit IJsselmeervogels in Noordwijk
23-08
Jong Harkemase Boys nog geen baas in eigen huis
22-08
KNVB-beker: Barendrecht met moeite langs VVOG
19-08
KNVB-beker: Quick Boys, Hoek en Rijnsburgse Boys naar hoofdtoernooi
17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse


22 mei 2017

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

 

  Poule 1 Poule 2 Poule 3
1 Sliedrecht Volendam Smitshoek
2 Montfoort PKC '83 XerxesDZB
3 Nootdorp DUNO D. Kloetinge
  Poule 4 Poule 5 Poule 6
1 Oranje Nassau Flevo Boys SC Feyenoord
2 WHC Bennekom Oude Maas
3 d'Olde Veste '54 WNC Buitenpost
4     Zuidvogels

 

Poule 1

a.  Montfoort   - Nootdorp 2-5
b. Sliedrecht - Montfoort   6-1
c. Nootdorp - Sliedrecht 2-1

 

Poule 2

a.  PKC '83 - DUNO D. 1-3
b. Volendam   - PKC '83 6-1
c. DUNO D. - Volendam   1-1

 

Poule 3

a.  XerxesDZB   - Kloetinge 1-1
b. Smitshoek - XerxesDZB   6-3
c. Kloetinge - Smitshoek 1-2

 

Poule 4

a.  WHC - d'Olde Veste '54  2-2
b. Oranje Nassau - WHC 1-1
c. d'Olde Veste '54  - Oranje Nassau 0-2

 

Poule 5

a.  Bennekom - WNC 3-1
b. WNC - Flevo Boys   0-3
c. Flevo Boys   - Bennekom 2-0

 

Poule 6

a. 

Oude Maas

SC Feyenoord  

- Buitenpost

- Zuidvogels

2-3

1-2

b.

Buitenpost

Zuidvogels

- SC Feyenoord  

- Oude Maas

3-2
5-1
c.

SC Feyenoord

Buitenpost

- Oude Maas

- Zuidvogels

afgelast, niet meer van belang
2-2

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse, 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

27-05   Volendam - Nootdorp 0-1
27-05 Oranje Nassau   - Smitshoek 2-5
27-05 Zuidvogels - Flevo Boys 2-0
       
03-06 Nootdorp - Volendam 0-1, 0-1 n.v., Nootdorp w.n.s. (5-3)
03-06 Smitshoek - Oranje Nassau   6-1
03-06 Flevo Boys - Zuidvogels 0-1

 

Nootdorp en Zuidvogels promoveren naar de hoofdklasse, Smitshoek handhaaft zich in de hoofdklasse, Oranje Nassau en Flevo Boys degraderen naar de 1e klasse en Volendam blijft eersteklasser.

 


 Hits 
 17328 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2