VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale
03-04
Warming-up in rust schudt Spakenburg wakker
03-04
Spijkenisse heeft ONS Sneek binnen bereik
02-04
Tweede divisie: Kozakken Boys gooit de handdoek
02-04
Derde divisie: Spakenburg met de hakken over de sloot
02-04
Hoofdklasse B: DFS laat zich niet verrassen
01-04
Past Spakenburg wel op zijn tellen?
01-04
GVVV gooit handje roet in eten Kozakken Boys
01-04
Bleek en slap Spakenburg geBlokt
01-04
Eemdijk maakt reclame voor voetbal
31-03
Tweede divisie: Katwijk de lachende derde
31-03
Derde divisie: Spakenburg verliest, Quick Boys nadert
31-03
Hoofdklasse A: Makkelijke middag voor Noordwijk
31-03
Hoofdklasse B: Eemdijk wint topper en loopt uit
30-03
Dubbelprogramma met Pasen vaak breekpunt
27-03
Beker West I: Ajax probleemloos naar halve finale
25-03
Spijkenisse drukt zwak ACV dieper in de zorgen
25-03
Realisme bij Capelle sterker dan hoop
25-03
Yordi Teijsse een geval apart bij Quick Boys
24-03
Tweede divisie: Zesklapper voor HHC Hardenberg
24-03
Derde divisie: Quick Boys gelijk na turbulente week
24-03
Hoofdklasse A: Jodan Boys vloert koploper Noordwijk
24-03
Hoofdklasse B: Eemdijk grijpt de macht
23-03
Inhaalprogramma Derde divisie om in te lijsten
22-03
Derde divisie: VVOG deelt met Jong FC Twente
21-03
Yordi Teijsse uit selectie Quick Boys
20-03
Derde divisie: Doordeweekse winst voor ACV
20-03
Beker West II: RVVH haalt de kwartfinale niet
20-03
Ongewenst extreem
18-03
Blessuretijd is heilig voor Katwijk
18-03
Kozakken Boys het minst van slag in poolwind
18-03
Capelle weet echt niet waar het om gaat
17-03
Tweede divisie: Katwijk ontsnapt weer
17-03
Derde divisie: Moeizame winst Spakenburg
17-03
Hoofdklasse A: Hoek zet Ter Leede in de kou
17-03
Hoofdklasse B: DFS kleineert SC Genemuiden
17-03
Spijkenisse - ONS Sneek afgelast
16-03
Uur U nadert voor nieuwe voetbalpiramide
15-03
Harkemase Boys even een door-de-weekclub
13-03
Beker West II: FC 's-Gravenzande kwartfinalist
11-03
GVVV heeft geen kind aan FC Lisse
11-03
Spijkenisse houdt vast aan zijn speelstijl, beloofd
11-03
Noordwijk is er helemaal klaar voor
10-03
Tweede divisie: Koplopers maken halve misstap
10-03
Derde divisie: Spakenburg vergroot de voorsprong
10-03
Hoofdklasse A: Noordwijk op weg naar Derde divisie
10-03
Hoofdklasse B: SC Genemuiden alleen aan kop
09-03
Noordwijk en Ter Leede willen exact hetzelfde
07-03
Beker Noord: Urk overtuigend naar kwartfinale
06-03
Beker: WHC en DETO Twenterand stunten
06-03
VVOG ontslaat trainer Hans van Arum
04-03
Periodetitel zegt Kozakken Boys niet zoveel
04-03
Elf rode minuten om nooit te vergeten
04-03
Eemdijk is al verzekerd van een lekker toetje
03-03
Tweede divisie: Perfecte periode Kozakken Boys
03-03
Derde divisie: Periodetitel voor Scheveningen
03-03
Hoofdklasse B: Eemdijk periode plus medekoploper
02-03
Nieuwe competitieopzet is er nog even niet
02-03
Koning Winter verdrijft Koning Voetbal
28-02
Derde divisie: Tien van Magreb '90 verrassen Capelle
27-02
Beker: ARC elimineert bekerhouder Noordwijk
25-02
Spakenburg blijft naar zichzelf kijken
25-02
Quick Boys houdt zicht op koppositie
25-02
SC Genemuiden is dolblij met Omar Kavak
24-02
Tweede divisie: Fotofinish voor Katwijk
24-02
Derde divisie: Spakenburg maar één helft goed
24-02
Hoofdklasse A: Ter Leede pakt periodetitel
24-02
Hoofdklasse B: SC Genemuiden als groot wild

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse


22 mei 2017

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

 

  Poule 1 Poule 2 Poule 3
1 Sliedrecht Volendam Smitshoek
2 Montfoort PKC '83 XerxesDZB
3 Nootdorp DUNO D. Kloetinge
  Poule 4 Poule 5 Poule 6
1 Oranje Nassau Flevo Boys SC Feyenoord
2 WHC Bennekom Oude Maas
3 d'Olde Veste '54 WNC Buitenpost
4     Zuidvogels

 

Poule 1

a.  Montfoort   - Nootdorp 2-5
b. Sliedrecht - Montfoort   6-1
c. Nootdorp - Sliedrecht 2-1

 

Poule 2

a.  PKC '83 - DUNO D. 1-3
b. Volendam   - PKC '83 6-1
c. DUNO D. - Volendam   1-1

 

Poule 3

a.  XerxesDZB   - Kloetinge 1-1
b. Smitshoek - XerxesDZB   6-3
c. Kloetinge - Smitshoek 1-2

 

Poule 4

a.  WHC - d'Olde Veste '54  2-2
b. Oranje Nassau - WHC 1-1
c. d'Olde Veste '54  - Oranje Nassau 0-2

 

Poule 5

a.  Bennekom - WNC 3-1
b. WNC - Flevo Boys   0-3
c. Flevo Boys   - Bennekom 2-0

 

Poule 6

a. 

Oude Maas

SC Feyenoord  

- Buitenpost

- Zuidvogels

2-3

1-2

b.

Buitenpost

Zuidvogels

- SC Feyenoord  

- Oude Maas

3-2
5-1
c.

SC Feyenoord

Buitenpost

- Oude Maas

- Zuidvogels

afgelast, niet meer van belang
2-2

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse, 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

27-05   Volendam - Nootdorp 0-1
27-05 Oranje Nassau   - Smitshoek 2-5
27-05 Zuidvogels - Flevo Boys 2-0
       
03-06 Nootdorp - Volendam 0-1, 0-1 n.v., Nootdorp w.n.s. (5-3)
03-06 Smitshoek - Oranje Nassau   6-1
03-06 Flevo Boys - Zuidvogels 0-1

 

Nootdorp en Zuidvogels promoveren naar de hoofdklasse, Smitshoek handhaaft zich in de hoofdklasse, Oranje Nassau en Flevo Boys degraderen naar de 1e klasse en Volendam blijft eersteklasser.

 


 Hits 
 18107 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2