VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

10.05
Drie wedstrijden afgelast
08.46
Ulrich Landvreugd keert terug naar zijn AFC
19-01
Katwijk heeft alle sleutels in handen
17-01
VVOG trekt Hennie in 't Hof aan
15-01
IJsselmeervogels kiest voor Ted Verdonkschot
15-01
Chris de Wagt gaat ONS Sneek verlaten
14-01
Blunders bij Katwijk voeren de boventoon
14-01
Rijnsburgse Boys vult een kinderhand
14-01
Spakenburg zit op een warme zetel
14-01
Spijkenisse en Capelle blijven hopen op kentering
14-01
Go-Ahead Kampen wint Algarve Cup 2018
13-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint in Katwijk
13-01
Derde divisie: Spakenburg is titelkandidaat nummer één
12-01
Competitie hervat met gemankeerde clubs
12-01
IJsselmeervogels en Willem Leushuis gaan scheiden
07-01
Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018
07-01
ASWH en de invloed van een trainingskamp
07-01
Rijnsburgse Boys klopt Capelle op waarde
07-01
Spakenburg gauw tevreden tegen Smitshoek
06-01
SDC Putten zonder en met Sander Duits
06-01
DFS blijft beneden de eigen standaard
05-01
Quick Boys lekker losjes in Spaanse zon
05-01
Een mooie blauwe middag in Monda
03-01
Rechter verklaart Achilles '29 failliet
02-01
Faillissement Achilles '29 lijkt onafwendbaar
30-12
Magreb '90 de perfecte soapserie
29-12
Kozakken Boys trekt Jasper de Muijnck aan
29-12
Gert Aandewiel terug als trainer van Quick Boys
27-12
Algarve Cup editie 2018, negende jaargang
27-12
Veel teams op trainingskamp in de Spaanse zon
22-12
VVSB ook met lege handen de morele winnaar
21-12
KNVB-beker: VVSB laat Roda JC ontsnappen
20-12
Beker West I: Swift schakelt bekerhouder uit
20-12
KNVB legt Magreb '90 puntenmindering op
20-12
Cambuur complimenteert GVVV
19-12
Beker: SDC Putten en Hoek overwinteren niet
19-12
KNVB-beker: GVVV komt te kort tegen Cambuur
19-12
Kijk naar de ranglijsten en cijfers en oordeel zelf
17-12
GVVV heeft een zware kluif aan HHC Hardenberg
17-12
Machine IJsselmeervogels op volle toeren
17-12
Spakenburg heiligt alle middelen
17-12
Noordwijk blijft gewoon Noordwijk
16-12
Tweede divisie: Katwijk blijft riant op kop
16-12
Derde divisie: Spakenburg is winterkampioen
16-12
Hoofdklasse A: Noordwijk herstelt zich
16-12
Hoofdklasse B: SC Genemuiden ziet Excelsior '31 afhaken
15-12
GVVV heeft last met andere zaterdagclubs
12-12
Quick Boys ontslaat Jan Zoutman
10-12
Rijnsburgse Boys profiteert van dubieuze rode kaart
10-12
Scheveningen komt overeind op Nieuw Zuid
10-12
Ter Leede en SteDoCo grijpen hun kans nog niet
09-12
Tweede divisie: De top vier maakt geen fout
09-12
Derde divisie: Spakenburg nadert Jong Almere City FC
09-12
Hoofdklasse A: FC 's-Gravenzande straft Noordwijk af
09-12
Hoofdklasse B: Remise voor koploper SC Genemuiden
08-12
Ons kent ons in de bollenstreek
06-12
Kwestie van poot stijf houden nu
06-12
Kou houdt publiek bij de warme kachel
04-12
Haalt Magreb '90 het einde van het seizoen?
03-12
Bij (be)stuurloos De Dijk is niets meer zeker
03-12
Koninklijke HFC en Kozakken Boys tot het gaatje
03-12
Friese derby vonkt, maar vooral ONS Sneek
03-12
Niemand voelt zich verliezer na topper in Rijssen
02-12
Wilfred van Leeuwen naar Rijnsburgse Boys
02-12
Tweede divisie: Derde nederlaag voor Katwijk
02-12
Derde divisie: Jong Almere voorlopig rotsvast
02-12
Hoofdklasse A: Hoek verrast Noordwijk
02-12
Hoofdklasse B: SC Genemuiden terug bovenaan
02-12
Eerste klasse wedstrijden afgelast
01-12
ONS Sneek staat voor een loodzwaar karwei
29-11
Beker Noord: SC Genemuiden ligt eruit
29-11
Beker Oost: Hoofdklassers zonder weerstand verder
29-11
Goede morgen heren, ......
28-11
Beker Oost: Bekerhouder CSV Apeldoorn is klaar
28-11
Beker Noord: Urk-2 zwicht laat voor Urk-1
28-11
Beker Zuid I: Achilles Veen probleemloos verder
26-11
IJsselmeervogels blijft weg van de ondergrens
26-11
Voor GVVV bestaat geen novemberdip meer
26-11
Spakenburg mag blij zijn met punt bij DOVO
26-11
Ter Leede denkt niet in onmogelijkheden
25-11
Tweede divisie: Jong Sparta verrast koploper Katwijk
25-11
Derde divisie: Jong Almere loopt weer uit op Spakenburg
25-11
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn Hoek - SteDoCo
25-11
Hoofdklasse B: Zeperd kost SC Genemuiden de kop
24-11
Henk Herder gaat vertrekken bij Harkemase Boys
24-11
Waar praten ze over bij IJsselmeervogels?
21-11
Sparta Nijkerk trekt Imdat Ilguy aan als trainer
20-11
Rood met het signaal van Ho! Stop!
19-11
En weer is Marciano Mengerink de man...
19-11
Harkemase Boys loopt nog op zijn tenen
19-11
SteDoCo een hoop routine, toch onvolwassen
19-11
DFS slaat fikse wond bij Aax
18-11
Tweede divisie: 'Vogels' kan Katwijk geen pijn doen
18-11
Derde divisie: Misstap Spakenburg, periode voor Almere
18-11
Hoofdklasse A: Noordwijk loopt verder uit
18-11
Hoofdklasse B: SC Genemuiden neemt de kop over
17-11
Bekerloting Noord: Urk 2 tegen Urk 1
17-11
IJsselmeervogels meer dan lastig voor Katwijk
15-11
Rijnsburgse Boys gaat niet door met Pieter Mulders
14-11
Beker: Blamage SteDoCo

Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse


22 mei 2017

De nummers 11 en 12 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal tien plaatsen in de 1e klasse, 2017-2018.

 

- 1e klasse A, gekoppeld aan 2e klasse A en B

- 1e klasse B, gekoppeld aan 2e klasse C en D

- 1e klasse C, gekoppeld aan 2e klasse E en F

- 1e klasse D, gekoppeld aan 2e klasse G en H

- 1e klasse E, gekoppeld aan 2e klasse I en J

 

1e klasse A / 2e klasse A-B

1e ronde:

a.  TAVV - Roda '46 1-4
  Roda '46 - TAVV 2-0
b. Marken - Geinoord 2-0
  Geinoord - Marken 4-3
c. ZOB - CSW 1-2
  CSW - ZOB 2-1
d. FC De Bilt   - BOL 2-0
  BOL - FC De Bilt   6-1

 

2e ronde:

e.  BOL - Marken 1-2
  Marken - BOL 5-1
f. CSW - Roda '46   1-0
  Roda '46   - CSW 1-2

 

Marken en CSW promoveren naar de 1e klasse, Roda '46 degradeert naar de 2e klasse, BOL blijft tweedeklasser.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

1e ronde:

a.  DCV - SVC '08 2-1
  SVC '08 - DCV 1-1
b. DoCoS - ARC 1-2
  ARC - DoCoS 3-0
c. Valken '68 - Nieuwenhoorn   2-3
  Nieuwenhoorn   - Valken '68 3-1
d. Hellevoetsluis - RCL 1-3
  RCL - Hellevoetsluis 3-3

 

2e ronde:

e.  RCL - ARC 4-2
  ARC - RCL 6-2
f. Nieuwenhoorn   - DCV 0-4
  DCV - Nieuwenhoorn   0-0

 

DCV promoveert naar de 1e klasse, ARC handhaaft zich in de 1e klasse, RCL en Nieuwenhoorn blijven tweedeklasser.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

1e ronde:

a.  Nivo Sparta - Almkerk 2-0
  Almkerk - Nivo Sparta 2-0, 2-4 n.v., Nivo Sparta w.n.s.
b. Den Bommel - Nieuw Lekkerland   2-3
  Nieuw Lekkerland   - Den Bommel 2-0
c. FC Axel - GJS 1-1
  GJS - FC Axel 2-1
d. Roda Boys/B. - DBGC 1-2
  DBGC - Roda Boys/B. 1-1

 

2e ronde:

e.  DBGC - Nieuw Lekkerland   1-4
  Nieuw Lekkerland   - DBGC 2-0
f. GJS - Nivo Sparta 2-2
  Nivo Sparta - GJS 2-2, 2-2 n.v., GJS w.n.s. (1-3)

 

GJS promoveert naar de 1e klasse, Nieuw Lekkerland handhaaft zich in de 1e klasse, DBGC en Nivo Sparta blijven tweedeklasser.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

1e ronde:

a.  Be Quick '28 - DETO Twenterand   0-2
  DETO Twenterand   - Be Quick '28 2-1
b. Valleivogels - KHC 1-1
  KHC - Valleivogels 6-1
c. Lelystad '67 - Enter Vooruit 4-1
  Enter Vooruit - Lelystad '67 3-4
d. Sparta Enschede - Renswoude 3-1
  Renswoude - Sparta Enschede 3-1, 4-1 n.v.

 

2e ronde:

e.  Renswoude - KHC 1-2
  KHC - Renswoude 5-2
f. Lelystad '67 - DETO Twenterand   2-2
  DETO Twenterand   - Lelystad '67 4-0

 

KHC en DETO Twenterand blijven eersteklasser, Renswoude en Lelystad '67 blijven tweedeklasser.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

1e ronde:

a.  Noordscheschut - Leeuwarder Zwaluwen   4-0
  Leeuwarder Zwaluwen   - Noordscheschut 1-0
b. SC Veenwouden - Omlandia 1-2
  Omlandia - SC Veenwouden 6-1
c. Hardegarijp - Pelikaan S. 2-1
  Pelikaan S. - Hardegarijp 1-0, 3-0 n.v.
d. Gramsbergen - Be Quick Dokkum 1-1
  Be Quick Dokkum - Gramsbergen 1-0

 

2e ronde:

e.  Be Quick Dokkum   - Omlandia 4-0
  Omlandia - Be Quick Dokkum   3-2
f. Pelikaan S. - Noordscheschut 1-3
  Noorscheschut - Pelikaan S. 2-1

 

Be Quick Dokkum en Noordscheschut promoveren naar de 1e klasse, Omlandia degradeert naar de 2e klasse en Pelikaan S. blijft tweedeklasser.

 


 Hits 
 12689 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2