VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
15-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
15-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
15-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
15-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
15-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen
13-05
Hoofdklasse A: Spijkenisse kampioen zonder te spelen
13-05
Hoofdklasse B: Winst helpt Flevo Boys niet aan periodetitel
12-05
Finale voor HHC Hardenberg bij UNA
11-05
Nog een paar records in voorlaatste speelronde
07-05
ACV maakt eindelijk die stap omhoog
07-05
Nog even geen feest voor IJsselmeervogels
07-05
Hoe gruwelijk ging het mis voor Ter Leede
06-05
Tweede divisie: Spakenburg moet p/d spelen
06-05
Derde divisie: IJsselmeervogels vast op koers
06-05
Hoofdklasse A: Kan het nog mis voor Spijkenisse?
06-05
Hoofdklasse B: ACV is kampioen
06-05
Vier kampioenen bekend in de eerste klasse
05-05
De schalen staan klaar
04-05
Virgil Breetveld per direct weg bij SteDoCo
03-05
Clubs hoofdklasse A schieten nog even uit hun slof
30-04
Spakenburg in de buurt van de rode streep
30-04
IJsselmeervogels toont de kracht van het team
30-04
FC Lisse houdt hoop tot het echt niet meer kan
30-04
ACV gaat los met knuffels en oerkreten
29-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg passeert Spakenburg
29-04
Derde divisie: IJsselmeervogels weer alleen aan kop
29-04
Hoofdklasse A: Seizoen duurt iets te lang voor Achilles Veen
29-04
Hoofdklasse B: ACV wint topper tegen DOVO
28-04
Toe nou KNVB, geef Danny Buijs z'n centen terug
26-04
Beker: Vijf zaterdaghoofdklassers naar de finale
26-04
Hoofdklasse B schiet met scherp
23-04
De nood is hoog bij HHC Hardenberg, heel hoog
23-04
Opnieuw zwarte dag voor Spakenburg
23-04
FC Lisse kan zijn geluk niet op aan de Westmaat
23-04
Spijkenisse heeft meer levens
22-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat overwinning liggen
22-04
Derde divisie: FC Lisse brengt de spanning terug
22-04
Hoofdklasse A: Spijkenisse doet weer mee;
FC Breukelen degradeert
22-04
Hoofdklasse B: Top drie op weg naar climax
21-04
Moet een doelman Spakenburg dan redden?
19-04
Inhaalslag geheel afgerond, ACV spekkoper
18-04
Beker Oost: DFS halve finalist plus ticket KNVB-beker
18-04
Achilles Veen krijgt dik hulp van Zwaluwen
18-04
ACV kan zijn geluk niet op in Barneveld
17-04
Tweede divisie: Spakenburg ziet concurrentie uitlopen
17-04
Derde divisie: SteDoCo belandt onder de streep
17-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen neemt de leiding weer over
17-04
Hoofdklasse B: ACV gaat door het oog van de naald
17-04
Komt er een wisseling van de wacht?
16-04
Titel IJsselmeervogels komt dichtbij
16-04
FC Lisse gaat een mooi strijdplan maken
16-04
Kampioenschap blijft voor Spijkenisse een droom
15-04
Tweede divisie: Problemen Spakenburg houden aan
15-04
Derde divisie: IJsselmeervogels is in een bloedvorm
15-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen morst punten
15-04
Hoofdklasse B: ACV kruipt dicht op DOVO
15-04
Beker: Noordwijk finalist, Swift niet
14-04
Wie vindt de gelukseieren met Pasen?
13-04
Beker Oost: Sparta N. haalt startbewijs 'grote' beker
12-04
Beker Noord: Genemuiden pakt ticket KNVB-beker
12-04
Toch maar weer meer regionaal gaan voetballen?
12-04
Beker West II: Geen finale voor Ter Leede
09-04
HHC Hardenberg dicht bij kopje onder
09-04
FC Lisse blijft op koers, nog wel
09-04
Swift zou een extra toetje wel lekker vinden
08-04
Tweede divisie: Spakenburg stunt, Jong Twente degradeert
08-04
Derde divisie: IJsselmeervogels soeverein, FC Lisse volgt
08-04
Hoofdklasse A: Zakelijk Ter Leede weer aan kop
08-04
Hoofdklasse B: Top drie maakt geen misstap
07-04
HHC Hardenberg ploetert maar voort
05-04
Jong AZ pakweg vijf maten te groot
05-04
Noordwijk ontslaat Dogan Corneille op staande voet
05-04
Beker: Drie zaterdagclubs naar KNVB-bekertoernooi
02-04
Tweede divisie: Jong AZ viert zijn galatitelfeest
02-04
HHC Hardenberg faalt in hoofdletters
02-04
Spakenburg toont tekenen van herstel
02-04
Details bij Scheveningen moeten wel kloppen
01-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat het liggen
01-04
Derde divisie: Powel zet IJsselmeervogels alleen aan kop
01-04
Hoofdklasse A: Tien Ajacieden geven Ter Leede pak slaag

Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse


15 mei 2017

De nummers 11 en 12 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal tien plaatsen in de 1e klasse, 2017-2018.

 

- 1e klasse A, gekoppeld aan 2e klasse A en B

- 1e klasse B, gekoppeld aan 2e klasse C en D

- 1e klasse C, gekoppeld aan 2e klasse E en F

- 1e klasse D, gekoppeld aan 2e klasse G en H

- 1e klasse E, gekoppeld aan 2e klasse I en J

 

De nacompetities worden conform handboek competitiezaken AV 2.2.3 gespeeld.

 

1e klasse A / 2e klasse A-B

1e ronde:

a. TAVV - Roda '46  1-4
  Roda '46 - TAVV  
b. Marken - Geinoord      2-0
  Geinoord - Marken  
c. ZOB - CSW  1-2
  CSW - ZOB  
d. FC De Bilt - BOL  
  BOL - FC De Bilt  

 

2e ronde:

e. Winnaar d - Winnaar b
f. Winnaar c - Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

1e ronde:

a. DCV - SVC '08 2-1
  SVC '08 - DCV  
b. DoCoS - ARC 1-2
  ARC - DoCoS  
c. Valken '68 - Nieuwenhoorn 2-3
  Nieuwenhoorn - Valken '68  
d. Hellevoetsluis - RCL 1-3
  RCL - Hellevoetsluis     

 

2e ronde:

e. Winnaar d - Winnaar b
f. Winnaar c - Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

1e ronde:

a. Nivo Sparta - Almkerk  2-0
  Almkerk - Nivo Sparta  
b. Den Bommel - Nieuw Lekkerland  2-3
  Nieuw Lekkerland - Den Bommel  
c. FC Axel - GJS  1-1
  GJS - FC Axel  
d. Roda Boys/Bommelerwaard - DBGC  1-2
  DBGC - Roda Boys/Bommelerwaard  

 

2e ronde:

e. Winnaar d - Winnaar b
f. Winnaar c - Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

1e ronde:

a. Be Quick '28 - DETO Twenterand  0-2
  DETO Twenterand - Be Quick '28  
b. Valleivogels - KHC  1-1
  KHC - Valleivogels  
c. Lelystad '67 - Enter Vooruit  4-1
  Enter Vooruit - Lelystad '67  
d. Sparta Enschede - Renswoude  3-1
  Renswoude - Sparta Enschede  

 

2e ronde:

e. Winnaar d - Winnaar b
f. Winnaar c - Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

1e ronde:

a. Noordscheschut - Leeuwarder Zwaluwen  4-0
  Leeuwarder Zwaluwen - Noordscheschut  
b. SC Veenwouden - Omlandia  1-2
  Omlandia - SC Veenwouden  
c. Hardegarijp - Pelikaan S.  2-1
  Pelikaan S. - Hardegarijp  
d. Gramsbergen - Be Quick Dokkum  1-1
  Be Quick Dokkum - Gramsbergen  

 

2e ronde:

e. Winnaar d - Winnaar b
f. Winnaar c - Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 


 Hits 
 4319 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2