VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

22-06
Zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
19-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
Brielle begint met winst in verliezersbarrage
18-06
Indelingen Tweede divisie, Derde divisie en hoofdklasse
17-06
Capelle laat ook allerlaatste kans vervliegen
Ajax piekt toch nog op een juist moment
16-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Ajax verdringt Capelle uit de Derde divisie
16-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
DETO Twenterand en WHC terug in de hoofdklasse
12-06
Het moet anders met die belofteteams
10-06
Dikke prijs voor Scheveningen, dat werd tijd
10-06
Huizen legt het loodje tegen fris XerxesDZB
09-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Promotie Scheveningen op z'n Duits
09-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
SteDoCo en Hoek promoveren
09-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
Huizen stap omlaag, Flevo Boys tree omhoog
09-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
09-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
09-06
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
07-06
Energiek Scheveningen geeft TEC tik op de neus
06-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Lonkend perspectief voor Scheveningen
06-06
Ajax krijgt mokerslag van Hoek
05-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Hoek zet grote stap richting Derde divisie
04-06
Erik Assink wordt trainer van Quick Boys
03-06
FC Lisse vraagt zelf om genadeklap
03-06
Onverzettelijkheid helpt Scheveningen verder
02-06
Nacompetitie tweede/derde divisie:
Enorme sof voor FC Lisse, Scheveningen door
02-06
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse:
Spijkenisse gedegradeerd, Capelle ronde verder
02-06
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse:
AFC, Rijsoord en HZVV hoofdklasser af
01-06
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
31-05
Jaarcijfers 2017-18: Waar blijven de toeschouwers?
30-05
Tweede divisie: FC Lisse slaat eerste slag
30-05
Derde divisie: Scheveningen in balans met Quick
30-05
Hoofdklasse A: AFC sluit af met winst
30-05
Adrie Poldervaart kiest voor Excelsior
29-05
Derde divisie: Prima uitgangspositie voor Capelle
29-05
Hoofdklasse: Berkum start nacompetitie met uitzege
27-05
Katwijk pakt titel die ook Kozakken Boys in zicht had
27-05
Unieke titel voor Eemdijk
27-05
Berkum trots op tweede plaats
26-05
Tweede divisie: KATWIJK KAMPIOEN!
26-05
Derde divisie: ACV heldhaftig gedegradeerd
26-05
Hoofdklasse A: RVVH na Argon tweede degradant
26-05
Hoofdklasse B: EEMDIJK KAMPIOEN!
25-05
Katwijk of Kozakken Boys? Jubel of domper?
25-05
Drie honden vechten om de vetste kluif
23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?

Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi


21 juni 2017

Met 37 clubs is het zaterdagvoetbal goed vertegenwoordigd in het toernooi om de KNVB-beker van komend seizoen. Alle clubs uit de Tweede en Derde divisie zijn automatisch geplaatst, waarbij de periodekampioenen van de Tweede divisie de kwalificatieronden mogen overslaan. Naast de clubs uit de divisies hebben zich ook de halve finalisten van de zes districtsbekertoernooien geplaatst.

 

Tweede divisie Derde divisie

Barendrecht

Excelsior Maassluis

FC Lisse

GVVV

HHC Hardenberg

Katwijk

Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels

ACV

ASWH

Capelle

DOVO

DVS '33 Ermelo

Harkemase Boys

ODIN '59

ONS Boso Sneek

Quick Boys

Scheveningen

Spakenburg

Spijkenisse

VVOG

Halve finalisten districtbekertoernooien
West I West II Zuid I Oost Noord
Swift
Altius
Ajax *
Ter Leede
Noordwijk
Zwaluwen *
Hoek DFS
CSV Apeldoorn
Sparta Nijkerk
SDC Putten
SC Genemuiden
d'Olde Veste '54
Staphorst
Buitenpost

 

* Gaan als 'lucky loser' naar het KNVB-bekertoernooi.

 

De clubs die geplaatst hebben via het distictsbekertoernooi en de teams uit de Derde divisie komen uit in de eerste kwalificatieronde. De teams uit de Tweede divisie stromen in bij de tweede kwalificatieronde. De periodewinnaars van de Tweede divisie (waaronder Katwijk en Kozakken Boys) mogen de kwalificatierondes overslaan en beginnen in de eerste ronde.

 

Ronde Speeldata
1e kwalificatieronde 19 augustus
2e kwalificatieronde 23, 26 en 27 augustus
1e ronde 19,20 en 21 september
2e ronde 24, 25 en 26 oktober
achtste finale 19, 20 en 21 december
kwartfinale 30, 31 januari en 1 februari
halve finale 27, 28 februari en 1 maart
finale 22 april

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2