VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

23-02
KNVB gelast drie Tweede divisiewedstrijden af
23-02
Quick Boys Boys kijkt één kant op: omhoog
21-02
Beker Noord: HZVV niet langs Be Quick 1887 2
20-02
Beker: SC Feyenoord schakelt Ter Leede uit
20-02
Cesco Agterberg de nieuwe trainer van ASWH
18-02
Katwijk moet aan de bak
18-02
Kozakken Boys showt talenten en steekt de vlag uit
18-02
Noordwijk heeft weinig tot niets te vrezen
18-02
Ajax - Staphorst: botsing van speelstijlen
17-02
Tweede divisie: GVVV brengt de spanning terug
17-02
Derde divisie: Misstap voor Spakenburg en Almere City
17-02
Hoofdklasse A: 'Business as usual' voor Noordwijk
17-02
Hoofdklasse B: Eemdijk klimt naar de tweede plaats
16-02
Unieke stap Jack van den Berg
15-02
CSV Apeldoorn en Jürgen Schefczyk uit elkaar
13-02
Beker Oost: DFS met de grootste moeite verder
12-02
Katwijk haalt Jack van den Berg weg bij ASWH
11-02
FC Lisse dankt naïef TEC
11-02
Capelle wacht op de hand van Ron Timmers
10-02
Tweede divisie: Opluchting bij IJsselmeervogels
10-02
Derde divisie: Capelle zal moeten knokken
10-02
Hoofdklasse A: Zwaluwen doet goede zaken
10-02
Hoofdklasse B: Eemdijk wint spektakelstuk
09-02
Jezelf rijk rekenen heeft totaal geen zin
08-02
Het waren veertien mooie jaren
04-02
Het gaat bij Katwijk even alleen om winnen
04-02
Minutenwerk Kozakken Boys
04-02
Ongeloof en woede bij ACV om weer een domper
04-02
Op karakter houdt Ter Leede titelkoers nog vast
03-02
Tweede divisie: Katwijk stelt winst laat veilig
03-02
Derde divisie: Status quo boven- en onderin
03-02
Hoofdklasse A: Noordwijk blijft constant scoren
03-02
Hoofdklasse B: Staphorst loopt twee punten in
02-02
Jochem Twisker gaat verder bij De Dijk
02-02
De markthal van de Tweede divisie
01-02
Toeschouwers hangen aan traditie
31-01
Beker West I: Argon ziet avontuur eindigen
30-01
Beker: Eemdijk en Swift liggen eruit
30-01
Dick Schreuder verlaat per direct Katwijk
30-01
De Dijk ontslaat Jochem Twisker per direct
30-01
Capelle zet trainer Winand van Loon opzij
28-01
Katwijk beloont teammanager Sander Molenaar
28-01
Spakenburg slaat Quick Boys van zich af
28-01
Een leuke uitputtingsslag in Noordwijk
28-01
Sparta Nijkerk maakt buurman NSC onzichtbaar
27-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint zeven keer op rij
27-01
Derde divisie: Spakenburg wint topper van Quick Boys
27-01
Hoofdklasse A: Noordwijk laat overwinning liggen
27-01
Hoofdklasse B: Sparta wint Nijkerkse derby van NSC
26-01
Katwijk weigert Achilles '29 achterna te gaan
24-01
Beker: Achilles Veen en NSC Nijkerk gesneuveld
23-01
Tweemaal rood voor één en dezelfde speler
21-01
Katwijk in goede doen is een klasse apart
21-01
GVVV weet zich geen raad met Koninklijke HFC
20-01
Tweede divisie: Katwijk pakt de draad weer op
20-01
Derde divisie: ODIN '59 wint opnieuw van Spakenburg
20-01
Hoofdklasse A: Noordwijk houdt huis tegen Rijsoord
20-01
Hoofdklasse B: Twee keer rood voor Genemuiden-spits
20-01
Drie wedstrijden afgelast
20-01
Ulrich Landvreugd keert terug naar zijn AFC
19-01
Katwijk heeft alle sleutels in handen
17-01
VVOG trekt Hennie in 't Hof aan
15-01
IJsselmeervogels kiest voor Ted Verdonkschot
15-01
Chris de Wagt gaat ONS Sneek verlaten
14-01
Blunders bij Katwijk voeren de boventoon
14-01
Rijnsburgse Boys vult een kinderhand
14-01
Spakenburg zit op een warme zetel
14-01
Spijkenisse en Capelle blijven hopen op kentering
14-01
Go-Ahead Kampen wint Algarve Cup 2018
13-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint in Katwijk
13-01
Derde divisie: Spakenburg is titelkandidaat nummer één
12-01
Competitie hervat met gemankeerde clubs
12-01
IJsselmeervogels en Willem Leushuis gaan scheiden
07-01
Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018
07-01
ASWH en de invloed van een trainingskamp
07-01
Rijnsburgse Boys klopt Capelle op waarde
07-01
Spakenburg gauw tevreden tegen Smitshoek
06-01
SDC Putten zonder en met Sander Duits
06-01
DFS blijft beneden de eigen standaard
05-01
Quick Boys lekker losjes in Spaanse zon
05-01
Een mooie blauwe middag in Monda
03-01
Rechter verklaart Achilles '29 failliet
02-01
Faillissement Achilles '29 lijkt onafwendbaar
30-12
Magreb '90 de perfecte soapserie
29-12
Kozakken Boys trekt Jasper de Muijnck aan
29-12
Gert Aandewiel terug als trainer van Quick Boys
27-12
Algarve Cup editie 2018, negende jaargang
27-12
Veel teams op trainingskamp in de Spaanse zon
22-12
VVSB ook met lege handen de morele winnaar
21-12
KNVB-beker: VVSB laat Roda JC ontsnappen
20-12
Beker West I: Swift schakelt bekerhouder uit
20-12
KNVB legt Magreb '90 puntenmindering op
20-12
Cambuur complimenteert GVVV
19-12
Beker: SDC Putten en Hoek overwinteren niet
19-12
KNVB-beker: GVVV komt te kort tegen Cambuur
19-12
Kijk naar de ranglijsten en cijfers en oordeel zelf
17-12
GVVV heeft een zware kluif aan HHC Hardenberg
17-12
Machine IJsselmeervogels op volle toeren
17-12
Spakenburg heiligt alle middelen
17-12
Noordwijk blijft gewoon Noordwijk

Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys


5 juli 2017

Na lang beraad heeft de KNVB de competitieprogramma's voor de Tweede divisie tot en met de hoofdklassen bekend gemaakt. In de hoogste amateurafdeling mag Kozakken Boys zich gaan opmaken voor een uitwedstrijd in Spakenburg tegen promovendus IJsselmeervogels. Rijnsburgse Boys krijgt Barendrecht op bezoek en FC Lisse gaat een uitwedstrijd spelen tegen FC Lienden.

 

26-08   HHC Hardenberg   - Koninklijke HFC 15.30
26-08 Jong Sparta - Excelsior Maassluis   15.30
26-08 Katwijk - TEC 15.30
26-08 Rijnsburgse Boys - Barendrecht 15.30
26-08 IJsselmeervogels - Kozakken Boys 15.30
26-08 AFC - Achilles '29 18.00
26-08 De Treffers - GVVV 18.00
26-08 FC Lienden - FC Lisse 18.00
26-08 VVSB - De Dijk 18.00

 

Seizoen 2015-2016: de ontmoeting tussen Rijnsburgse Boys en Barendrecht op sportpark 'De Middelmors' eindigde in 4-4. De Rijnsburgers wonnen later de uitwedstrijd met 1-3.
Foto: Orange Pictures

 

In de Derde divisie gaat degradant Spakenburg als eerste op bezoek bij ASWH. Nieuweling DOVO ontvangt DVS '33 Ermelo en de andere promovendi krijgen te maken met belofteteams. ACV neemt het thuis op tegen Jong Vitesse, Spijkenisse gaat de degens kruisen met Jong FC Groningen.

 

26-08   ACV - Jong Vitesse 14.30
26-08 DOVO - DVS '33 Ermelo 14.30
26-08 Jong FC Volendam - Quick Boys 14.30
26-08 Spijkenisse - Jong FC Groningen   14.30
26-08 VVOG - Scheveningen 14.30
26-08 ASWH - Spakenburg 15.00
26-08 Jong Almere City FC   - Harkemase Boys 15.00
26-08 ONS Sneek - ODIN '59 15.00
26-08 Jong FC Twente - Capelle 18.00

 

In de hoofdklasse A wordt direct duidelijk of er een krachtsverschil is tussen een promovendus uit de eerste klasse en een degradant uit de Derde divisie. FC 's-Gravenzande ontvangt dan SteDoCo.

 

02-09   Achilles Veen - Argon 14.30
02-09 FC 's-Gravenzande   - SteDoCo 14.30
02-09 Hoek - Smitshoek 14.30
02-09 Noordwijk - AFC (za) 14.30
02-09 Nootdorp - RVVH 14.30
02-09 Rijsoord - Ter Leede 14.30
02-09 Swift - Jodan Boys 14.30
02-09 Zwaluwen - FC Rijnvogels   14.30

 

Op 22 april ging Staphorst in Apeldoorn er met de overwinning aan de haal: 1-3.
Foto: Wout van Zoeren

 

De hoofdklasse B begint met een topper. CSV Apeldoorn en Staphorst eindigden vorig seizoen als derde en vierde en trappen dit seizoen direct tegen elkaar af.

 

02-09   Ajax - SC Genemuiden   14.30
02-09 AZSV - Berkum 14.30
02-09 DFS - SDC Putten 14.30
02-09 Huizen - Excelsior '31 14.30
02-09 CSV Apeldoorn   - Staphorst 15.00
02-09 HZVV - Eemdijk 15.00
02-09 Sparta Nijkerk - Zuidvogels 15.00
02-09 Urk - NSC Nijkerk 15.00

 

Klik hier voor de volledige competitieprogramma's.

 


 Hits 
 3762 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2