VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

zaterdag 1 juli
  Kesteren  - DFS  14.00
  RKAVV  - FC Rijnvogels  14.30
  SDC Putten  - NSC Nijkerk  14.30
  SC Genemuiden  - PEC Zwolle  16.00

dinsdag 4 juli
  HZVV  - PEC Zwolle  19.30
  Montfoort  - FC Lisse   20.00
  BVC '12  - DUNO D.  20.30

woensdag 5 juli
  Scheveningen  - ADO Den Haag  19.30

vrijdag 7 juli
  ACV  - FC Volendam  19.00
  Winsum  - FC Groningen  19.00

zaterdag 8 juli
  Roda '46  - Jong Sparta  14.00
  Capelle  - Klundert  14.30
  SVZW  - Den Ham  14.30
  DFS  - NEC  15.00
  ONS Sneek  - Zeerobben  15.00
  FC Lisse  - Feyenoord  16.00

dinsdag 11 juli
  Rijnsburgse Boys  - Ajax  19.30

zaterdag 15 juli
  Buitenpost  - ONS Sneek  14.30
  SDC Putten  - Feyenoord  14.30
  SVZW  - Heracles  14.30
  XerxesDZB  - Excelsior  14.30
  Harkemase Boys  - ONS Sneek  15.00

zaterdag 22 juli
  Argon  - De Meern (zo)  14.30
  Quick Boys  - AFC  15.00
  Hoek  - SC Blankenberge  19.30

dinsdag 25 juli
  SteDoCo  - Magreb '90  14.30
  Koninklijke HFC  - Ter Leede  19.30

woensdag 26 juli
  Philippine  - Hoek  19.30

zaterdag 29 juli
  SVC '08  - Scheveningen  14.00
  DOVO  - Jong NEC  14.30
  Excelsior Maassluis  - Noordwijk  14.30
  Koninklijke HFC  - Quick Boys  14.30
  Kozakken Boys  - Jong Volendam  14.30
  Ter Leede  - Magreb '90  14.30
  IJsselmeervogels  - Spijkenisse  14.30
  ASWH  - Jong ADO Den Haag  15.00
  CSV Apeldoorn  - Huizen  15.00
  Hercules  - Argon  15.00

dinsdag 1 augustus
  Ter Leede  - Rijnsburgse Boys  19.30
  ASWH  - Nootdorp  20.00
  DOVO  - IJsselmeervogels  20.00
  GVVV  - Jong Willem II  20.00
  Huizen  - Magreb '90  20.00
  Quick Boys  - Excelsior Maassluis  20.00
  Spakenburg  - SDC Putten  20.00

woensdag 2 augustus
  Hoek  - Sint Gilles Waas (B)  19.30
  Zwaluwen  - IFC  20.00

vrijdag 4 augustus
  SDC Putten  - Huizen  20.00

zaterdag 5 augustus
  DFS  - Unitas  14.00
  Spakenburg  - Eemdijk  14.00
  Staphorst  - HZVV  14.00
  SVC '08  - RKAVV  14.00
  VC Vlissingen  - GVVV  14.00
  Argon  - Magreb '90  14.30
  DOVO  - Heinenoord  14.30
  Excelsior Maassluis  - Spijkenisse  14.30
  FC Breukelen  - ACV  14.30
  FC Lisse  - Swift  14.30
  Jodan Boys  - Capelle  14.30
  Katwijk  - Ter Leede  14.30
  ONS Sneek  - Be Quick 1887  14.30
  Quick Boys  - Kozakken Boys  14.30
  Zwaluwen '30  - JOS/Watergraafsmeer  14.30
  Urk  - Jong Almere City FC  15.00
  Westlandia  - ASWH  15.00
  Hoek  - SK Deinze (B)  16.00
  Spakenburg  - CSV Apeldoorn  16.00
  Chevremont  - Zuidvogels  17.00

dinsdag 8 augustus
  DVS '33 Ermelo  - CSV Apeldoorn  19.30
  GVVV  - OFC  19.30
  SDC Putten  - SDV Barneveld  19.30
  ASWH  - Halsteren  20.00
  DOVO  - Magreb '90  20.00
  Excelsior Maassluis  - Nootdorp  20.00
  Kozakken Boys  - Dongen  20.00
  Quick Boys  - Barendrecht  20.00
  SWZ Sneek  - ONS Sneek  20.00
  Ter Leede  - De Dijk  20.00
  IJsselmeervogels  - Sparta Nijkerk  20.00
  Zwaluwen  - DHC  20.00
  Argon  - JOS/Watergraafsmeer  20.30

woensdag 9 augustus
  Hoek  - FC Dordrecht  19.30
  FC Breukelen  - De Meern (zo)  20.00
  SC Oranje  - DUNO D.  20.00
  Spakenburg  - De Dijk  20.00

zaterdag 12 augustus
  Unitas  - Zuidvogels  11.30
  IJsselmeervogels  - De Dijk  13.00
  CSV Apeldoorn  - SDV Barneveld  13.15
  Jong Almere City FC  - Argon  14.00
  ACV  - Be Quick 1887  14.30
  DFS  - SVL  14.30
  Eemdijk  - Nootdorp  14.30
  FC Breukelen  - De Meern (za)  14.30
  FC Lisse  - Magreb '90  14.30
  GRC-14  - Wilhelmina '26  14.30
  GVVV  - SC Genemuiden  14.30
  HBS  - Excelsior Maassluis  14.30
  Kozakken Boys  - SteDoCo  14.30
  Montfoort  - DOVO  14.30
  Spijkenisse  - FC 's-Gravenzande  14.30
  SVC '08  - DSO  14.30
  Ter Leede  - Quick  14.30
  Valleivogels  - VVZ '49  14.30
  Zwaluwen '30  - AFC '34  14.30
  Zwaluwen  - Sparta (am)  14.30
  ASWH  - VC Vlissingen  15.00
  Hercules  - Quick Boys  15.00
  Jong Vitesse  - DUNO D.  15.00
  ONS Sneek  - Jong SC Cambuur  15.00
  Sparta Nijkerk  - Spakenburg  15.00
  SDC Putten  - DVS '33 Ermelo  15.30
  Berkum  - Heerenveen  18.00

dinsdag 15 augustus
  ACV  - SC Heerenveen O19  19.30
  Ter Leede  - FC Boshuizen  19.30
  ASWH  - Rijnsburgse Boys  20.00
  DFS  - Tricht  20.00
  DOVO  - Hoogland  20.00
  DVS '33 Ermelo  - Berkum  20.00
  Eemdijk  - IJsselmeervogels  20.00
  FC Lisse  - Jodan Boys  20.00
  Hercules  - GVVV  20.00
  Kozakken Boys  - Spijkenisse  20.00
  SDC Putten  - Magreb '90  20.00
  Spakenburg  - Jong Almere City FC  20.00
  Zwaluwen  - SVC '08  20.00
  Zuidvogels  - FC Abcoude  20.15

donderdag 17 augustus
  GRC-14  - Achilles Veen  20.00

vrijdag 18 augustus
  HZVV  - Ruinerwold  20.45

zaterdag 19 augustus
  Kozakken Boys  - Heinenoord  12.30
  SVI  - Zwolsche Boys  12.30
  Eemdijk  - Argon  14.00
  De Merino's  - SWZ Boso Sneek  14.30
  DOVO  - Hercules  14.30
  Elspeet  - Hattem  14.30
  Forum Sport  - HVV  14.30
  GRC-14  - DUNO D.  14.30
  GVVV  - Ajax (za)  14.30
  Huizen  - Katwijk  14.30
  Lelystad '67  - Zwart Wit '63  14.30
  NSC Nijkerk  - Magreb '90  14.30
  Olympia '28  - DESZ   14.30
  Scheveningen  - Jodan Boys  14.30
  SVC '08  - GDA (za)  14.30
  SVL  - Valleivogels  14.30
  VSCO '61  - DOS Kampen  14.30
  WHC  - DTS Ede  14.30
  IJsselmeervogels  - Nootdorp  14.30
  DETO Twenterand  - De Zweef  15.00
  Kozakken Boys  - ASWH  15.00
  Excelsior Maassluis  - Zuidvogels  16.00
  WVF  - Be Quick '28  16.30
  Zwaluwen '30  - De Zouaven  17.00
  Berkum  - MSC  18.00

dinsdag 22 augustus
  Rood Wit '58  - Elspeet  19.15
  SVI  - WVF  19.15
  ACV  - Drachtster Boys  19.30
  Urk  - Zeeburgia (zo)  19.30
  ARC  - Montfoort  20.00
  Berkum  - d'Olde Veste '54  20.00
  Brielle  - Heinenoord  20.00
  De Merino's  - Renswoude  20.00
  DOVO  - DHSC  20.00
  Eemdijk  - Roda '46  20.00
  Oranje Wit  - Sliedrecht  20.00
  SDC Putten  - Nunspeet  20.00
  SVL  - Tricht  20.00
  Unitas  - GRC-14  20.00
  WHC  - Flevo Boys  20.00
  SDV Barneveld  - Zuidvogels  20.15
  Lelystad '67  - Swift '64  20.30

woensdag 23 augustus
  VSCO '61  - Zwolsche Boys  19.15
  FC Abcoude  - FC Breukelen  19.30

donderdag 24 augustus
  Be Quick '28  - DOS Kampen  19.15

zaterdag 26 augustus
  Zwolsche Boys  - Be Quick '28  12.30
  FC Horst  - Elspeet  14.00
  Montfoort  - Vitesse Delft  14.00
  DESZ  - Heerenveense Boys  14.30
  Eemdijk  - Marken  14.30
  FC Rijnvogels  - Berkum  14.30
  Go-Ahead Kampen  - De Merino's  14.30
  Jonathan  - Terschuurse Boys  14.30
  JSV Nieuwegein  - GRC-14  14.30
  SVI  - DOS Kampen  14.30
  Zuidvogels  - Fortuna Wormerveer  14.30
  FC Weesp  - FC Breukelen  15.00
  Valleivogels  - Woudenberg  15.00
  DFS  - DUNO D.  16.00
  Hoek  - Gent Zeehaven (B)  16.00
  VSCO '61  - WVF  16.30
  Jodan Boys  - Olympia  17.00
  Westfrisia  - Zwaluwen '30  17.00

dinsdag 29 augustus
  Roda Boys Bommelerwaard  - GRC-14  19.00
  Bennekom  - De Merino's  20.00
  Forum Sport  - VELO  20.00
  Lelystad '67  - West Frisia  20.00
  Montfoort  - DUNO D.  20.00
  SVZW  - De Zweef  20.00
  WHC  - ASV Dronten  20.00
  WV-HEDW  - FC Breukelen  20.00
  Terschuurse Boys  - Saestum  20.30

dinsdag 5 september
  BWO  - SVZW  20.00
  De Merino's  - VRC  20.00
  Elspeet  - WZC  20.00
  Flevo Boys  - Lelystad '67  20.00
  GRC-14  - Woudrichem  20.00
  Montfoort  - CJVV  20.00
  SVC '08  - Berkel  20.00
  Terschuurse Boys  - SEC  20.00
  Brielle  - Nieuwerkerk  20.15

dinsdag 12 september
  Go Ahead Kampen  - Lelystad '67  20.00
  Montfoort  - SVC '08  20.00
  Veensche Boys  - Terschuurse Boys   20.00
  SDC Putten 2  - EFC '58  20.15

UITSLAGEN

dinsdag 27 juni
  FC Utrecht  - Jodan Boys  3-2
  Heerenveen  - Urk  1-5
  HZVV  - GAVC  5-0
  SC Genemuiden  - Nunspeet  6-1

zaterdag 24 juni
  Montfoort  - CDW  3-0
  SC Genemuiden  - HZVV  3-0

dinsdag 20 juni
  VVSB  - Peter Barendse Academy  8-0

dinsdag 2 mei
  GVVV  - Jong RKC Waalwijk  1-3

CLUBS

Achilles Veen  
ACV  
AFC  
Ajax  
Argon  
ASV Dronten  
ASWH  
Barendrecht  
Capelle  
CSV Apeldoorn  
DFS  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
Excelsior Maassluis  
FC Breukelen  
FC Lisse  
FC Rijnvogels  
Flevo Boys  
GVVV  
Harkemase Boys  
Hoek  
Huizen  
Jodan Boys  
Jong Almere City FC  
Jong Sparta  
Jong Vitesse  
Katwijk  
Koninklijke HFC  
Kozakken Boys  
Noordwijk  
NSC Nijkerk  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
SDV Barneveld  
Sliedrecht  
Spakenburg  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
SteDoCo  
Swift  
Ter Leede  
UNA  
Urk  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zwaluwen  

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2