VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Hoofdklasse A

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
20 augustus
Achilles Veen - FC Breukelen
Argon - RVVH
DFS - Zwaluwen
Jodan Boys - Sliedrecht
Smitshoek - Swift
Spijkenisse - Noordwijk
Ter Leede - Hoek

Wedstrijddag 2
27 augustus
FC Breukelen - DFS
Hoek - Ajax
Noordwijk - Smitshoek
RVVH - Jodan Boys
Sliedrecht - Argon
Swift - Achilles Veen
Zwaluwen - Spijkenisse

Wedstrijddag 3
3 september
Achilles Veen - Zwaluwen
Ajax - DFS
Argon - Noordwijk
Hoek - Sliedrecht
Jodan Boys - Swift
Spijkenisse - Smitshoek
Ter Leede - FC Breukelen

Wedstrijddag 4
10 september
DFS - Spijkenisse
Noordwijk - Jodan Boys
RVVH - Ter Leede
Sliedrecht - Ajax
Smitshoek - Achilles Veen
Swift - Hoek
Zwaluwen - Argon

Wedstrijddag 5
17 september
Ajax - Zwaluwen
Argon - Achilles Veen
Hoek - Noordwijk
Jodan Boys - Smitshoek
RVVH - FC Breukelen
Sliedrecht - DFS
Ter Leede - Spijkenisse

Wedstrijddag 6
24 september
Achilles Veen - Ter Leede
DFS - Argon
FC Breukelen - Jodan Boys
Smitshoek - Hoek
Spijkenisse - Ajax
Swift - Sliedrecht
Zwaluwen - RVVH

Wedstrijddag 7
1 oktober
Ajax - Argon
FC Breukelen - Zwaluwen
Hoek - DFS
Jodan Boys - Spijkenisse
RVVH - Smitshoek
Sliedrecht - Noordwijk
Ter Leede - Swift

Wedstrijddag 8
8 oktober
Achilles Veen - Ajax
Argon - Jodan Boys
Noordwijk - RVVH
Smitshoek - Ter Leede
Spijkenisse - Sliedrecht
Swift - FC Breukelen
Zwaluwen - Hoek

Wedstrijddag 9
15 oktober
FC Breukelen - Smitshoek
Hoek - Spijkenisse
Jodan Boys - Achilles Veen
RVVH - DFS
Sliedrecht - Zwaluwen
Swift - Ajax
Ter Leede - Noordwijk

Wedstrijddag 10
29 oktober
Achilles Veen - RVVH
Ajax - Ter Leede
Argon - Hoek
DFS - Jodan Boys
Noordwijk - Swift
Smitshoek - Sliedrecht
Spijkenisse - FC Breukelen

Wedstrijddag 11
5 november
Ajax - Noordwijk
Argon - Spijkenisse
Hoek - FC Breukelen
Jodan Boys - Zwaluwen
RVVH - Swift
Sliedrecht - Achilles Veen
Ter Leede - DFS

Wedstrijddag 12
12 november
Achilles Veen - Spijkenisse
FC Breukelen - Ajax
Noordwijk - Zwaluwen
RVVH - Hoek
Smitshoek - Argon
Swift - DFS
Ter Leede - Jodan Boys

Wedstrijddag 13
26 november
Ajax - Smitshoek
Argon - FC Breukelen
DFS - Noordwijk
Hoek - Achilles Veen
Sliedrecht - RVVH
Spijkenisse - Swift
Zwaluwen - Ter Leede

Wedstrijddag 14
3 december
Achilles Veen - Noordwijk
FC Breukelen - Sliedrecht
Jodan Boys - Ajax
RVVH - Spijkenisse
Smitshoek - DFS
Swift - Zwaluwen
Ter Leede - Argon

Wedstrijddag 15
10 december
Ajax - RVVH
Argon - Swift
DFS - Achilles Veen
Hoek - Jodan Boys
Noordwijk - FC Breukelen
Sliedrecht - Ter Leede
Zwaluwen - Smitshoek

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 16
14 januari
Hoek - Ter Leede
Noordwijk - Spijkenisse
RVVH - Argon
Swift - Smitshoek
Zwaluwen - DFS
25 februari
Sliedrecht - Jodan Boys
4 maart
FC Breukelen - Achilles Veen

Wedstrijddag 17
21 januari
Achilles Veen - Swift
Ajax - Hoek
Argon - Sliedrecht
Jodan Boys - RVVH
25 februari
DFS - FC Breukelen
Smitshoek - Noordwijk
Spijkenisse - Zwaluwen

Wedstrijddag 18
28 januari
FC Breukelen - Ter Leede
Noordwijk - Argon
Sliedrecht - Hoek
Swift - Jodan Boys
4 maart
DFS - Ajax
Smitshoek - Spijkenisse
17 april
Zwaluwen - Achilles Veen

Wedstrijddag 19
4 februari
Achilles Veen - Smitshoek
Ajax - Sliedrecht
Argon - Zwaluwen
Hoek - Swift
Jodan Boys - Noordwijk
Spijkenisse - DFS
Ter Leede - RVVH

Wedstrijddag 20
11 februari
Noordwijk - Hoek
15 april
Achilles Veen - Argon
DFS - Sliedrecht
FC Breukelen - RVVH
Smitshoek - Jodan Boys
Spijkenisse - Ter Leede
Zwaluwen - Ajax

Wedstrijddag 21
18 februari
Ajax - Spijkenisse
Argon - DFS
Hoek - Smitshoek
Jodan Boys - FC Breukelen
RVVH - Zwaluwen
Sliedrecht - Swift
Ter Leede - Achilles Veen

Wedstrijddag 22
11 maart
Achilles Veen - Sliedrecht
DFS - Ter Leede
FC Breukelen - Hoek
Noordwijk - Ajax
Spijkenisse - Argon
Swift - RVVH
Zwaluwen - Jodan Boys

Wedstrijddag 23
18 maart
Ajax - Achilles Veen
FC Breukelen - Swift
Hoek - Zwaluwen
Jodan Boys - Argon
RVVH - Noordwijk
Sliedrecht - Spijkenisse
Ter Leede - Smitshoek

Wedstrijddag 24
25 maart
Achilles Veen - Jodan Boys
Ajax - Swift
DFS - RVVH
Noordwijk - Ter Leede
Smitshoek - FC Breukelen
Spijkenisse - Hoek
Zwaluwen - Sliedrecht

Wedstrijddag 25
1 april
FC Breukelen - Spijkenisse
Hoek - Argon
Jodan Boys - DFS
RVVH - Achilles Veen
Sliedrecht - Smitshoek
Swift - Noordwijk
Ter Leede - Ajax

Wedstrijddag 26
8 april
Argon - Ajax
DFS - Hoek
Noordwijk - Sliedrecht
Smitshoek - RVVH
Spijkenisse - Jodan Boys
Swift - Ter Leede
Zwaluwen - FC Breukelen

Wedstrijddag 27
22 april
Ajax - FC Breukelen
Argon - Smitshoek
DFS - Swift
Hoek - RVVH
Jodan Boys - Ter Leede
Spijkenisse - Achilles Veen
Zwaluwen - Noordwijk

Wedstrijddag 28
29 april
Achilles Veen - Hoek
FC Breukelen - Argon
Noordwijk - DFS
RVVH - Sliedrecht
Smitshoek - Ajax
Swift - Spijkenisse
Ter Leede - Zwaluwen

Wedstrijddag 29
6 mei
Ajax - Jodan Boys
Argon - Ter Leede
DFS - Smitshoek
Noordwijk - Achilles Veen
Sliedrecht - FC Breukelen
Spijkenisse - RVVH
Zwaluwen - Swift

Wedstrijddag 30
13 mei
Achilles Veen - DFS
FC Breukelen - Noordwijk
Jodan Boys - Hoek
RVVH - Ajax
Smitshoek - Zwaluwen
Swift - Argon
Ter Leede - Sliedrecht

DERDE PERIODE


Geen wedstrijden!

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2