VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Hoofdklasse B

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
20 augustus
ACV - SC Genemuiden
CSV Apeldoorn - AZSV
Eemdijk - ASV Dronten
Excelsior '31 - SDV Barneveld
Flevo Boys - NSC Nijkerk
SDC Putten - Oranje Nassau
Sparta Nijkerk - DOVO
Staphorst - Urk

Wedstrijddag 2
27 augustus
ASV Dronten - Staphorst
AZSV - SDC Putten
DOVO - Eemdijk
NSC Nijkerk - ACV
Oranje Nassau - CSV Apeldoorn
SC Genemuiden - Flevo Boys
SDV Barneveld - Sparta Nijkerk
Urk - Excelsior '31

Wedstrijddag 3
3 september
ACV - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - ASV Dronten
Eemdijk - Staphorst
Excelsior '31 - DOVO
Flevo Boys - Sparta Nijkerk
NSC Nijkerk - AZSV
SC Genemuiden - Oranje Nassau
SDC Putten - Urk

Wedstrijddag 4
10 september
ASV Dronten - SDC Putten
AZSV - ACV
DOVO - CSV Apeldoorn
Oranje Nassau - Flevo Boys
SDV Barneveld - NSC Nijkerk
Sparta Nijkerk - Eemdijk
Staphorst - Excelsior '31
Urk - SC Genemuiden

Wedstrijddag 5
17 september
ACV - Eemdijk
AZSV - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - Excelsior '31
Flevo Boys - DOVO
NSC Nijkerk - Urk
Oranje Nassau - Sparta Nijkerk
SC Genemuiden - ASV Dronten
SDC Putten - Staphorst

Wedstrijddag 6
24 september
ASV Dronten - NSC Nijkerk
DOVO - AZSV
Eemdijk - Flevo Boys
Excelsior '31 - ACV
SDV Barneveld - SDC Putten
Sparta Nijkerk - CSV Apeldoorn
Staphorst - SC Genemuiden
Urk - Oranje Nassau

Wedstrijddag 7
1 oktober
ACV - Urk
AZSV - Staphorst
Flevo Boys - CSV Apeldoorn
NSC Nijkerk - Excelsior '31
Oranje Nassau - ASV Dronten
SC Genemuiden - Sparta Nijkerk
SDC Putten - Eemdijk
SDV Barneveld - DOVO

Wedstrijddag 8
8 oktober
ASV Dronten - AZSV
CSV Apeldoorn - SDC Putten
DOVO - SC Genemuiden
Eemdijk - Oranje Nassau
Excelsior '31 - Flevo Boys
Sparta Nijkerk - NSC Nijkerk
Staphorst - ACV
Urk - SDV Barneveld

Wedstrijddag 9
15 oktober
ACV - ASV Dronten
AZSV - Sparta Nijkerk
NSC Nijkerk - CSV Apeldoorn
Oranje Nassau - DOVO
SC Genemuiden - Eemdijk
SDC Putten - Excelsior '31
Urk - Flevo Boys
19 november
SDV Barneveld - Staphorst

Wedstrijddag 10
29 oktober
ASV Dronten - Urk
CSV Apeldoorn - SC Genemuiden
DOVO - NSC Nijkerk
Eemdijk - SDV Barneveld
Excelsior '31 - AZSV
Flevo Boys - ACV
Sparta Nijkerk - SDC Putten
Staphorst - Oranje Nassau

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 11
5 november
ACV - Sparta Nijkerk
AZSV - Urk
CSV Apeldoorn - Eemdijk
Flevo Boys - ASV Dronten
NSC Nijkerk - Staphorst
Oranje Nassau - Excelsior '31
SC Genemuiden - SDV Barneveld
SDC Putten - DOVO

Wedstrijddag 12
12 november
ACV - SDC Putten
ASV Dronten - DOVO
AZSV - SC Genemuiden
Excelsior '31 - Eemdijk
NSC Nijkerk - Oranje Nassau
SDV Barneveld - Flevo Boys
Staphorst - CSV Apeldoorn
Urk - Sparta Nijkerk

Wedstrijddag 13
26 november
CSV Apeldoorn - SDV Barneveld
DOVO - ACV
Eemdijk - Urk
Flevo Boys - Staphorst
Oranje Nassau - AZSV
SC Genemuiden - Excelsior '31
SDC Putten - NSC Nijkerk
Sparta Nijkerk - ASV Dronten

Wedstrijddag 14
3 december
ACV - CSV Apeldoorn
AZSV - Eemdijk
Excelsior '31 - ASV Dronten
NSC Nijkerk - SC Genemuiden
SDC Putten - Flevo Boys
SDV Barneveld - Oranje Nassau
Staphorst - Sparta Nijkerk
Urk - DOVO

Wedstrijddag 15
10 december
ASV Dronten - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - Urk
DOVO - Staphorst
Eemdijk - NSC Nijkerk
Flevo Boys - AZSV
Oranje Nassau - ACV
SC Genemuiden - SDC Putten
Sparta Nijkerk - Excelsior '31

Wedstrijddag 16
14 januari
ASV Dronten - Eemdijk
DOVO - Sparta Nijkerk
SC Genemuiden - ACV
Urk - Staphorst
25 februari
AZSV - CSV Apeldoorn
NSC Nijkerk - Flevo Boys
Oranje Nassau - SDC Putten
SDV Barneveld - Excelsior '31

Wedstrijddag 17
21 januari
Eemdijk - DOVO
Flevo Boys - SC Genemuiden
SDC Putten - AZSV
25 februari
Staphorst - ASV Dronten
4 maart
ACV - NSC Nijkerk
CSV Apeldoorn - Oranje Nassau
Excelsior '31 - Urk
Sparta Nijkerk - SDV Barneveld

Wedstrijddag 18
28 januari
ASV Dronten - CSV Apeldoorn
DOVO - Excelsior '31
Sparta Nijkerk - Flevo Boys
Urk - SDC Putten
4 maart
Staphorst - Eemdijk
15 april
Oranje Nassau - SC Genemuiden
17 april
AZSV - NSC Nijkerk
SDV Barneveld - ACV

Wedstrijddag 19
4 februari
ACV - AZSV
CSV Apeldoorn - DOVO
Eemdijk - Sparta Nijkerk
Excelsior '31 - Staphorst
Flevo Boys - Oranje Nassau
NSC Nijkerk - SDV Barneveld
SC Genemuiden - Urk
SDC Putten - ASV Dronten

Wedstrijddag 20
11 februari
ASV Dronten - SC Genemuiden
DOVO - Flevo Boys
Sparta Nijkerk - Oranje Nassau
15 april
Eemdijk - ACV
Excelsior '31 - CSV Apeldoorn
SDV Barneveld - AZSV
Staphorst - SDC Putten
Urk - NSC Nijkerk

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 21
18 februari
ACV - Excelsior '31
AZSV - DOVO
CSV Apeldoorn - Sparta Nijkerk
Flevo Boys - Eemdijk
NSC Nijkerk - ASV Dronten
Oranje Nassau - Urk
SC Genemuiden - Staphorst
SDC Putten - SDV Barneveld

Wedstrijddag 22
11 maart
ASV Dronten - Flevo Boys
DOVO - SDC Putten
Eemdijk - CSV Apeldoorn
Excelsior '31 - Oranje Nassau
SDV Barneveld - SC Genemuiden
Sparta Nijkerk - ACV
Staphorst - NSC Nijkerk
Urk - AZSV

Wedstrijddag 23
18 maart
ACV - Staphorst
AZSV - ASV Dronten
Flevo Boys - Excelsior '31
NSC Nijkerk - Sparta Nijkerk
Oranje Nassau - Eemdijk
SC Genemuiden - DOVO
SDC Putten - CSV Apeldoorn
SDV Barneveld - Urk

Wedstrijddag 24
25 maart
ASV Dronten - ACV
CSV Apeldoorn - NSC Nijkerk
DOVO - Oranje Nassau
Eemdijk - SC Genemuiden
Excelsior '31 - SDC Putten
Flevo Boys - Urk
Sparta Nijkerk - AZSV
Staphorst - SDV Barneveld

Wedstrijddag 25
1 april
ACV - Flevo Boys
AZSV - Excelsior '31
NSC Nijkerk - DOVO
Oranje Nassau - Staphorst
SC Genemuiden - CSV Apeldoorn
SDC Putten - Sparta Nijkerk
SDV Barneveld - Eemdijk
Urk - ASV Dronten

Wedstrijddag 26
8 april
ASV Dronten - Oranje Nassau
CSV Apeldoorn - Flevo Boys
DOVO - SDV Barneveld
Eemdijk - SDC Putten
Excelsior '31 - NSC Nijkerk
Sparta Nijkerk - SC Genemuiden
Staphorst - AZSV
Urk - ACV

Wedstrijddag 27
22 april
CSV Apeldoorn - Staphorst
DOVO - ASV Dronten
Eemdijk - Excelsior '31
Flevo Boys - SDV Barneveld
Oranje Nassau - NSC Nijkerk
SC Genemuiden - AZSV
SDC Putten - ACV
Sparta Nijkerk - Urk

Wedstrijddag 28
29 april
ACV - DOVO
ASV Dronten - Sparta Nijkerk
AZSV - Oranje Nassau
Excelsior '31 - SC Genemuiden
NSC Nijkerk - SDC Putten
SDV Barneveld - CSV Apeldoorn
Staphorst - Flevo Boys
Urk - Eemdijk

Wedstrijddag 29
6 mei
ASV Dronten - Excelsior '31
CSV Apeldoorn - ACV
DOVO - Urk
Eemdijk - AZSV
Flevo Boys - SDC Putten
Oranje Nassau - SDV Barneveld
SC Genemuiden - NSC Nijkerk
Sparta Nijkerk - Staphorst

Wedstrijddag 30
13 mei
ACV - Oranje Nassau
AZSV - Flevo Boys
Excelsior '31 - Sparta Nijkerk
NSC Nijkerk - Eemdijk
SDC Putten - SC Genemuiden
SDV Barneveld - ASV Dronten
Staphorst - DOVO
Urk - CSV Apeldoorn

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2