VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Scheidsrechter

 

Erik ter Brake

Dedemsvaart
K 2 3 H
Gefloten wedstrijden27 0 0 15 11      Gegeven gele kaarten55 (2,0) Gegeven rode kaarten6 (0,2)

 

 

 

WEDSTRIJDEN

B

DFS - SC Genemuiden  3-0  (2-0)

Datum

16-09-2017

Toeschouwers

350

DFS

Gele kaartGele kaartGele kaart 

SC Genemuiden

 

 

B

AZSV - Zuidvogels  0-0  (0-0)

Datum

30-09-2017

Toeschouwers

400

AZSV

 

Zuidvogels

Gele kaart 

 

B

SDC Putten - CSV Apeldoorn  4-2  (2-1)

Datum

14-10-2017

Toeschouwers

600

SDC Putten

 

CSV Apeldoorn

Gele kaart 

 

3

ODIN '59 - Spakenburg  1-0  (0-0)

Datum

21-10-2017

Toeschouwers

600

ODIN '59

Gele kaartGele kaart 

Spakenburg

 

 

3

Jong FC Twente - Spijkenisse  0-1  (0-1)

Datum

28-10-2017

Toeschouwers

150

Jong FC Twente

 

Spijkenisse

Gele kaartGele kaart 

 

3

Jong FC Groningen - Harkemase Boys  2-3  (1-1)

Datum

04-11-2017

Toeschouwers

400

Jong FC Groningen

Gele kaartGele kaart 

Harkemase Boys

Rode kaart 

 

3

Jong Almere City FC - VVOG  4-2  (2-2)

Datum

18-11-2017

Toeschouwers

200

Jong Almere City FC

Gele kaartGele kaart 

VVOG

Gele kaartGele kaartGele kaartRode kaartRode kaart 

 

B

Sparta Nijkerk - Ajax  2-1  (1-0)

Datum

25-11-2017

Toeschouwers

700

Sparta Nijkerk

 

Ajax

 

 

B

CSV Apeldoorn - Huizen  3-1  (1-0)

Datum

02-12-2017

Toeschouwers

325

CSV Apeldoorn

 

Huizen

Gele kaart 

 

B

Excelsior '31 - HZVV  1-3  (0-1)

Datum

16-12-2017

Toeschouwers

350

Excelsior '31

Gele kaartGele kaartGele kaart 

HZVV

Gele kaart 

 

3

DOVO - Magreb '90  2-0  (0-0)

Datum

13-01-2018

Toeschouwers

675

DOVO

Gele kaart 

Magreb '90

Gele kaartGele kaartGele kaartRode kaart 

 

B

Excelsior '31 - Urk  1-0  (0-0)

Datum

27-01-2018

Toeschouwers

375

Excelsior '31

Gele kaart 

Urk

Gele kaart 

 

3

Jong Almere City FC - ONS Sneek  4-2  (2-1)

Datum

03-02-2018

Toeschouwers

150

Jong Almere City FC

Gele kaart 

ONS Sneek

Gele kaartGele kaart 

 

3

DOVO - Capelle  0-0  (0-0)

Datum

10-02-2018

Toeschouwers

1069

DOVO

 

Capelle

Gele kaartGele kaartGele kaart 

 

3

Jong FC Groningen - ASWH  5-0  (2-0)

Datum

17-02-2018

Toeschouwers

250

Jong FC Groningen

 

ASWH

Gele kaart 

 

A

Jodan Boys - Swift  2-0  (1-0)

Datum

24-02-2018

Toeschouwers

350

Jodan Boys

 

Swift

 

 

3

DVS '33 Ermelo - ODIN '59  1-3  (1-0)

Datum

03-03-2018

Toeschouwers

700

DVS '33 Ermelo

Rode kaart 

ODIN '59

Gele kaart 

 

3

Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo  0-1  (0-1)

Datum

24-03-2018

Toeschouwers

600

Harkemase Boys

Gele kaartGele kaart 

DVS '33 Ermelo

 

 

B

Excelsior '31 - NSC Nijkerk  1-5  (0-1)

Datum

31-03-2018

Toeschouwers

400

Excelsior '31

Gele kaartRode kaart 

NSC Nijkerk

 

 

3

Jong FC Twente - DOVO  0-1  (0-0)

Datum

10-04-2018

Toeschouwers

120

Jong FC Twente

 

DOVO

 

 

3

ACV - ONS Sneek  2-2  (0-1)

Datum

14-04-2018

Toeschouwers

500

ACV

Gele kaart 

ONS Sneek

Gele kaartGele kaart 

 

B

Sparta Nijkerk - Staphorst  2-3  (0-1)

Datum

21-04-2018

Toeschouwers

600

Sparta Nijkerk

Gele kaart 

Staphorst

Gele kaartGele kaart 

 

3

Jong FC Groningen - VVOG  5-0  (4-0)

Datum

28-04-2018

Toeschouwers

250

Jong FC Groningen

 

VVOG

Gele kaartGele kaart 

 

A

FC Rijnvogels - Smitshoek  4-2  (2-1)

Datum

12-05-2018

Toeschouwers

275

FC Rijnvogels

Gele kaart 

Smitshoek

Gele kaartGele kaart 

 

3

DOVO - Jong FC Groningen  1-1  (1-1)

Datum

19-05-2018

Toeschouwers

500

DOVO

 

Jong FC Groningen

Gele kaart 

 

3

ODIN '59 - Jong FC Twente  1-3  (1-1)

Datum

26-05-2018

Toeschouwers

431

ODIN '59

Gele kaart 

Jong FC Twente

Gele kaart 

 

3/H

Berkum - SteDoCo  1-2  (0-2)

Datum

02-06-2018

Toeschouwers

350

Berkum

 

SteDoCo

Gele kaartGele kaartGele kaart 

 

J. Aafouallah

 

B.R. Annegarn

 

B. Augustin

 

C.A.N. Bax

 

C.J.L.P. Berben

 

F. Berg

 

E.R. Bijl

 

E. Blank

 

S.H.P. Bogers

 

J.S. Boringa

 

A. Bos

 

R. Bossen

 

F.E. ter Brake

 

S. de Brito Roque

 

W.H. Bronsvoort

 

M.A. de Bruijn

 

P.N. v.d. Burg

 

L.P.S. Cairo

 

L.E. Cantineau

 

R.N. de Cock

 

R. Dieperink

 

S. Dröge

 

S. v.d. Eijk

 

B.L.J.M.M. Elissen

 

F.M.L. v.d. Elzen

 

B.J. Fikkert

 

R.J.A. Gansner

 

T. de Gast

 

M.L. Germs

 

L.J. Gerrets

 

G. Gils

 

T. Gommans

 

E. v.d. Graaf

 

A.S. Greveling

 

M.A. te Hennepe

 

R.H. Hensgens

 

P. Henshuijs

 

F.A. van Herk

 

D.J. Higler

 

B.H. Huizinga

 

J.C. Jensch

 

M. Jobse

 

D. Karacaoglan

 

R.H. Karremans

 

G. Keijl

 

M.B. v.d. Kerkhof

 

A.L. v.d. Ketterij

 

W.M. Kieft

 

M.J. Kloet

 

J. te Kloeze

 

T. Koekoek

 

J. Kooij

 

A.W.G. van Kraay

 

W.H. Kuijntjes

 

J.W.M. v.d. Laan

 

A.W. Lindhout

 

D.D. Makkelie

 

J. Manschot

 

R.W.M. Martens

 

C. Mesbah

 

A.J.F. Midden

 

C. Mulder

 

S. Mulder

 

M.J. Nagtegaal

 

M. Oosting

 

I.G.M. Oostrom

 

M.G. Paarhuis

 

V.P.J. Peeters

 

M. Pérez

 

B.C.J. Persoon

 

P. v.d. Pol

 

C. Prooi

 

K. Puts

 

P. Raven

 

B. van Rijsbergen

 

V.S. Ris

 

M. Ritmeester

 

M.A. Roeleveld

 

J. Rozendal

 

C. Ruperti

 

B. Sahiner

 

J. Sanders

 

D. Schaper

 

D. Serik

 

S. Shukrula

 

N.B. Smit

 

S.P.M. Teuben

 

E.P.W. Thijs

 

L. Timmer

 

N.H.H.J. Tunnissen

 

S. Veekamp

 

I. Virancikli

 

T. Voncken

 

M. Vos

 

J.J.M. Vries

 

R. Wassink

 

R. Weiland

 

W. Wiersma

 

R. Wijma

 

T.R. Winkel

 

F.R. de Winter

 

R. Witlox

 

N. Zeeman

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2