VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Spelerscarrousel Derde Divisie

 

ACV

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Gijs Jasper - SC Cambuur
Alex Olteanu - FC Emmen

KOMT - VAN

Arjen Hagenauw - SC Genemuiden
Jelmer Kiewiet - Gorecht
Jim de Leeuw - Harkemase Boys
Danny Menting - SC Genemuiden
Gibril Sankoh - Meizhou Hakka (CHN)
Ezra Schrijver - Harkemase Boys
Robert Talens - Be Quick 1887
Nande Wielink - SC Spelle-Venhaus (D)

VERTREKT - NAAR

Denyal Džemidžic - LTC
Romano Djababoe - HZVV
Haaije Feenstra - Groen Geel
Saber Hendriks - HHC Hardenberg
Dennis Hoekstra - Drachtster Boys
Thomas Metzemaekers - Groen Geel
Dennis Molema - Oranje Nassau
Richard Mulder - LTC
Wouter Oostland - ?
Jelle Wagenaar - Pelikaan S.

STOPT

Marcel Seip
Bart Woering

ASWH

KOMT - VAN

Bilal el Amrani - Ajax
Yassine Belghar - Spartaan '20
Clarence Bijl - FC Dordrecht
Sanzio Dieterich - RVVH
Vince van Dongen - Excelsior
Josh Gross Santana - Spartaan '20
Stefan Kok - Excelsior
Fabian Korporaal - NEC
Sam van de Kreeke - Halsteren
Kristijan Nikolic - SC Feyenoord
Lester Pires - Alexandria '66
Nebi Tiryakioglu - Excelsior Maassluis
Menno Vooges - Excelsior

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Danny de Jel - VUC

VERTREKT - NAAR

Akin Arslan - Unitas (zo)
Sven Breukhoven - VVGZ
Ryan van Dijk - Smitshoek
Kyle Doesburg - Hoek
Kevin de Geus - BVCB
Jeremy Hubregtse - Nieuwenhoorn
Peter de Lange - Spijkenisse
Marvin Nootenboom - SC Feyenoord
Jerson Ribeiro - FC Maense
Juanito Sequeira - VOC
Jerry Tieleman - SC Feyenoord

STOPT

Ruben Post  (lager elftal)

CAPELLE

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Steven Olsthoorn - Koninklijke HFC

KOMT - VAN

Nassim Asrih - KFC Sint-Lenaarts (B)
Adnan Bajic - Westlandia (zo)
Anwar Beeldstro - Westlandia
Philippe den Hartog - Quick Boys
Laurens Huurman - Excelsior Maassluis
Rubens Oliveira dos Santos - LMO
Endriño Saikoen - Excelsior Maassluis JO19

VERTREKT - NAAR

Sandin Avdic - SC Feyenoord
Stefan Dams - XerxesDZB
Frank Karreman - Smitshoek
Wilmer Kousemaker - ?
Marvin van der Made - Cumberland Patriots (USA)
Steven Olsthoorn - ?
Nick van der Ploeg - Barendrecht
Olaf van der Sande - Spakenburg
Marciano Simonis - Sliedrecht
Dave van der Steen - Soccer Boys
Tim Vincken - ?
Angelmo Vyent - ?

STOPT

Gertjan Rothman

DOVO

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Joey Godee (clubloos)
Dominique Kivuvu (clubloos)

KOMT - VAN

Erik van Eem - FC Lienden
Kesly den Haag - De Meern
Ralph Hovestad - IJsselmeervogels
Jordie van der Laan - JVC Cuijk
Lars Middelwijk - Ajax
Indy van Sas - Hercules
Muhamed Velagic - KVK Wellen (B)
Gökhan Yasar - DVS '33 Ermelo
Simon van Zeelst - JVC Cuijk
Yannick Zeeman - Achilles '29

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Gilbrano Plet - Hercules

VERTREKT - NAAR

Ariën Bakkenes - De Merino's
Nick Coster - ?
Joey Godee - DUNO D.
Justin van Groen - Sparta Nijkerk
Rocco Keizer - Bennekom
Dominique Kivuvu - DUNO D.
Aron de Koning - De Merino's
Mauro Peters - NSC Nijkerk

STOPT

Adil Mahdadi
Bas Mooij

DVS '33 ERMELO

KOMT - VAN

Frank van der Burg - Staphorst
Christiaan van Hussen - IJsselmeervogels
Oktay Öztürk - IJsselmeervogels
Olivier Pilon - Spakenburg
Julian de Ruiter - DOS Kampen

VERTREKT - NAAR

Mike Ahrens - VVOG
Jeroen Buitenhuis - VVOG
Mathijs van Dusschoten - ?
Lars van Wetering - Nunspeet
Gökhan Yasar - DOVO

STOPT

Niels Buijtenhuis

HARKEMASE BOYS

KOMT - VAN

Iloba Achuna - ONS Sneek
Mark Bruintjes - PEC Zwolle
Thomas Careman - Be Quick 1887
Willem Huizing - FC Emmen
Joep Jansman - PEC Zwolle
Jochem van Putten - PEC Zwolle
Jari Slort - NEC Delfzijl
Joris Voest - FC Emmen

VERTREKT - NAAR

Bart de Groot - ?
Jorco van Hezel - ?
Jan Hooiveld - SC Genemuiden
Kellian van der Kaap - FC Groningen
Yannick Kaluzi - Berkum
Jim de Leeuw - ACV
Ezra Schrijver - ACV

JONG ALMERE CITY FC

KOMT - VAN

Emre Bilgi - ADO Den Haag

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Roy Pistoor - De Dijk

VERTREKT - NAAR

Nigel Olvira - De Dijk
Silvester van der Water - Heracles

JONG FC GRONINGEN

KOMT - VAN

Thijs Dallinga - FC Emmen
Kellian van der Kaap - Harkemase Boys

JONG FC TWENTE

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Vincent Schmidt - HHC Hardenberg
Bob Vankan - ?

JONG FC VOLENDAM

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Anthony Berenstein - Magreb '90

KOMT - VAN

Nordin Bakker - Fortuna Wormerveer

VERTREKT - NAAR

Jordy Hilterman - Katwijk
Kyle Saffrie - AFC (za)
Rodney Smorenberg - Legmeervogels
Kay Tejan - Quick Boys
Stan Veerman - Volendam
Nick Zeijlmans - OFC

MAGREB '90

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Anthony Berenstein - FC Volendam

VERTREKT - NAAR

Jahwar Ahannach - De Dijk
Dyllan Ahinful - De Meern
Anwar Akrouh - Legmeervogels
Derrick Barima - De Dijk
Omar Boukhari - Arsenal
Zakaria Bourik - De Dijk
Ismael Chibrani - De Meern
Omar el Ghazouani - Hercules
Hoessain Jabir - NSC Nijkerk
Lassane Niekiema - De Dijk
Kevin Nlandu - Amstelveen Heemraad
Yasin Ouaj - Unitas (zo)
Mohamed Ouamar - Alkmaarsche Boys
Denzel Prijor - ONS Sneek
Bodhi Prinssen - RKC Waalwijk
Gianni Refos - Zeeburgia
Solace Uyi-Olaye - De Meern

ODIN '59

KOMT - VAN

Stan de Boer - De Foresters
Mitchel Bormann - VSV Velsen
Eelke de Graaf - AFC
Bas Kansen - AFC '34
Sven Koning - FC Uitgeest
Milan Vissie - Hollandia

VERTREKT - NAAR

Lars Boekel - Holland
Nick Burger - ONS Sneek
Levy van Nispen - DSOV

ONS SNEEK

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Samir Merraki - IJsselmeervogels

KOMT - VAN

Nick Burger - ODIN '59
Justin van der Dam - Heerenveen
Nick Kuipers - De Dijk
Tiemen Landman - De Wâlde
Denzel Prijor - Magreb '90

VERTREKT - NAAR

Iloba Achuna - Harkemase Boys
Patrick Amels - Zeerobben
Lars Dommerholt - ?
Renco van Eeken - Eemdijk
Fabian Stevens - HZVV
Gustavo van der Veen - SWZ Boso Sneek
Rein Werumeus Buning - d'Olde Veste '54

STOPT

Eise Piter Douna

QUICK BOYS

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Kenny Anderson (clubloos)
Vlatko Laziç - Arendal Fotball (N)

KOMT - VAN

Raymond Baten - De Dijk
Chima Bosman - Ajax
Martin van Eeuwijk - FC Lisse
Paul van der Helm - HBS-Craeyenhout
Thijs van Hofwegen - TEC
Jeffrey Ket - Lommel SK (B)
Marc de Kruijs - Ter Leede
Cem Sahin - VELO (zo)
Ivailo Staal - FC Rijnvogels
Bert Steltenpool - Spakenburg
Kay Tejan - FC Volendam

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Kenneth Duah - ?
Stan Prosman - ?

VERTREKT - NAAR

Anthony Bentem - Spijkenisse
Hamza Boukhari - RKAVV
Jan de Bruin - FC Rijnvogels
Delano a Cohen - Barendrecht
Jesse Driebergen - FC Rijnvogels
Jim Gillissen - Ter Leede
Yassire Hamdani - Spijkenisse
Philippe den Hartog - Capelle
Reda Kharchouch - OFC
Vlatko Laziç - GVVV
Madjer Lukoki - ?
Max van Steen - FC Rijnvogels
Yordi Teijsse - AFC
Arie de Vreugd - FC Rijnvogels
Sammy Zandbergen - FC Rijnvogels

STOPT

Jesper Hogedoorn

SCHEVENINGEN

KOMT - VAN

Björn Bénard - XerxesDZB
Nabil Hadui - Quick
Ferry de Jong - Westlandia
Michael de Niet - SVC '08
Sergi Roeleveld - ADO Den Haag

VERTREKT - NAAR

Clay Hoekstra - SVC '08
Marvin Nieuwlaat - GDA
Robert Steemers - Ter Leede

STOPT

Peter Jungschläger
Jesper Leerdam

SPAKENBURG

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Nathaniel Will - RoPS Rovaniemi (FIN)

KOMT - VAN

Nick de Bondt - De Treffers
Jordy Deckers - RKC Waalwijk
Cendrino Misidjan - De Treffers
Olaf van der Sande - Capelle
Argjend Selimi - Eemdijk
Kevin Sterling - Koninklijke HFC

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Richard van Schooten - CSV Apeldoorn

VERTREKT - NAAR

Michel Goossensen - Hercules
Tim van Halteren - Eemdijk
Daan Huiskamp - SC Genemuiden
Rik Muijs - Eemdijk
Olivier Pilon - DVS '33 Ermelo
Bert Steltenpool - Quick Boys
Christian Supusepa - Fortuna Wormerveer
Kees Tol - Spijkenisse
Sten Vreekamp - ?

SPIJKENISSE

KOMT - VAN

Mustafa Amezrine - Noordwijk
Anthony Bentem - Quick Boys
Ruperto Dorothea - Noordwijk
Yilmaz Erdogan - NAC Breda
Demi Gosepa - Excelsior Maassluis
Yassire Hamdani - Quick Boys
Peter de Lange - ASWH
Michael Termijn - SHO
Kees Tol - Spakenburg
Justin Tromp - Excelsior

VERTREKT - NAAR

Serginho van Axel-Dongen - SC Feyenoord
Dyron Bijl - SV Poortugaal
Tom den Boer - Brielle
Marco de Borst - Brielle
Michael van Dommelen - Brielle
Danny Kerpel - SHO
Tim van der Lijn - Nieuwenhoorn
Etiën Mariana - SteDoCo
Dustin Mijnders - ADO '20
Vincent Verbond - Jodan Boys
Christian van Wijngen - Nieuwenhoorn

VVOG

KOMT - VAN

Mike Ahrens - DVS '33 Ermelo
Jeroen Buitenhuis - DVS '33 Ermelo
Gijs Keuning - CJVV
Yasin Kurt - APWC
Caifano Latupeirissa - GVVV
Rihairo Meulens - FC Volendam
Kevin Rijnvis - Huizen

VERTREKT - NAAR

Jeffrey Arends - DFS
Sam Doeve - Swift
Guido de Graaf - Swift
Frank Hol - DTS Ede
Wesley de Klein - ?
Denilcon Ramazan - Nunspeet

TUSSENTIJDS GESTOPT

Rob van der Sluijs

STOPT

Frans Koornberg

Spelerscarrousel Promovendi

 

AJAX

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Chima Bosman - Roda JC

KOMT - VAN

Ruben Adney - Purmersteijn
Mitchell Burgzorg (clubloos)
Kevin Owusu Asare - RKC Waalwijk
Tim Plemper - Roda '23
Sonny Pronk - Hollandia
Bart Spil - Hollandia
Marijn Sterk - OFC
Chavez Uitenwerf - OFC
Jay Winter - Almere City FC

VERTREKT - NAAR

Bilal el Amrani - ASWH
Zakaria el Biyar - Huizen
Bobby Bosma - Pancratius
Chima Bosman - Quick Boys
Berry van 't Land - DHSC
Mike van 't Land - DHSC
Lars Middelwijk - DOVO
Jan Ziere - Hoofddorp

EEMDIJK

KOMT - VAN

Niek Beekhuis - Spakenburg 2
Zakaria el Bennay - De Meern (zo)
Robin van den Bor - Spakenburg 2
Yannick Bouw - Veensche Boys
Jeffrey van den Dikkenberg - IJsselmeervogels
Renco van Eeken - ONS Sneek
Jaap de Graaf - Spakenburg 2
Tim van Halteren - Spakenburg
Hans Hartog - Spakenburg 2
Syrano Morrison - Swift
Rik Muijs - Spakenburg

VERTREKT - NAAR

Evert Brouwers - ?
Jorni Camps - Zuidvogels
Deen van Embricqs - Sportlust '46
Mauro Franken - Sportlust '46
Jeroen de Harder - IJsselmeervogels
Maikel de Harder - IJsselmeervogels
Floris Mulder - Ter Leede
Argjend Selimi - Spakenburg

HOEK

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Daniel Akindayini - Gjøvik-Lyn (N)

KOMT - VAN

Jonathan Constansia - Halsteren
Kyle Doesburg - ASWH
Lionel Fitsch - Barendrecht
Gert Jan van Leiden - ADO '20
Yves Nyemb - VC Vlissingen
Gianni Tiebosch - Baronie

VERTREKT - NAAR

Stef de Backer - Racing Gent (B)
Sascha Beshliaha - ?
Ruben Besuyen - ?
Bram Leroy - KFC Mandel United (B)
Birgen Martens - Sint-Denijs Sport (B)
Niek van Sprundel - Aardenburg
Yoshi Verbrugge - ?
Aaron Verwilligen - KSV Temse (B)
Titas Vitukynas - ?
Douwe Zeegers - KSK Maldegem (B)

NOORDWIJK

KOMT - VAN

Sabir Achefay - Katwijk
Julian Dobbe - DOSR
Tom Felten - Voorschoten '97
Noah Libbenga - Alphense Boys
Marcley Manuela - Nootdorp
Dylan Rietveld - NSV '46
Dennis van Rijn - Zwaluwen
Raies Roshanali - FC Dordrecht
Shavinio Sint Jago - Ter Leede
Mike van Vliet - DOSR

VERTREKT - NAAR

Mustafa Amezrine - Spijkenisse
Jeroen Borsboom - ARC
Sander Bosma - Van Nispen
Ruperto Dorothea - Spijkenisse
Diederick Hoogerwaard - FC Rijnvogels
Sonny ten Hoope - VVSB
Jim van der Krogt - Ter Leede
Raymond Manuputty - ?
Lars Warmenhoven - Van Nispen

STEDOCO

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Wesley Pollemans - Kozakken Boys

KOMT - VAN

Simon van Beers - FC Lienden
Chafik Boushaba - KFC Brasschaat (B)
Michel Franken - Leonidas (zo)
Medhani Redie Habtemariam - Kozakken Boys
Etiën Mariana - Spijkenisse
Toby Mulder - Kozakken Boys
Guytano dos Santos - RVVH
Jeroen Sterrenburg - OJC Rosmalen
Beau van der Toorn - Forum Sport
Vincent Verheul - WNC
Benjamin van Wanrooij - Zwarte Leeuw (B)

VERTREKT - NAAR

Jair Balrak - ?
Gino Boers - RVVH
Chris Boom - Sliedrecht
Remco Buist - Heinenoord
Jordey van Dam - Heinenoord
Sercan Kurdal - ?
Jay-Jay Meierdres - Halsteren
Luke Molkenboer - Sportlust '46
Kevin Patijn - SC Feyenoord
Richie Steinmann - ?
Hakan Tokul - Sliedrecht
Roy Weber - Pelikaan
Robin Zonneveld Piek - ?

TUSSENTIJDS GESTOPT

Shelton Martis

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2