VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Voetbalpiramide

Eredivisie

Feyenoord34-82
Ajax34-81
PSV34-76
FC Utrecht34-62
Vitesse34-51
AZ34-49
FC Twente34-45
FC Groningen34-43
SC Heerenveen34-43
Heracles Almelo34-43
ADO Den Haag34-38
Excelsior34-37
Willem II34-36
PEC Zwolle34-35
Sparta34-34
NEC34-34
Roda JC34-33
Go Ahead Eagles34-23

Eerste divisie

VVV-Venlo38-80
Jong Ajax38-76
SC Cambuur38-71
Jong PSV38-69
NAC Breda38-64
FC Volendam38-62
MVV38-59
Almere City FC38-59
FC Emmen38-55
RKC Waalwijk38-54
FC Eindhoven38-53
De Graafschap38-50
Helmond Sport38-49
Fortuna Sittard38-48
FC Den Bosch38-45
FC Oss38-41
Telstar38-40
Jong FC Utrecht38-37
FC Dordrecht38-24
Achilles '2938-22

Tweede divisie

Jong AZ34-76
Kozakken Boys34-57
Katwijk34-55
De Treffers34-54
Excelsior M.34-49
FC Lienden34-48
Jong Sparta34-47
Barendrecht34-47
VVSB34-47
GVVV34-47
AFC34-45
TEC34-45
Koninklijke HFC34-42
HHC Hardenberg34-41
UNA34-41
Spakenburg34-37
Jong Vitesse34-34
Jong FC Twente34-25

Derde divisie za

IJsselmeervogels34-70
FC Lisse34-65
Rijnsburgse Boys34-61
ASWH34-58
Scheveningen34-56
Jong FC Volendam34-56
DVS '33 Ermelo34-48
Jong FC Groningen34-45
Harkemase Boys34-45
VVOG34-44
Quick Boys34-43
Capelle34-41
ONS Boso Sneek34-40
Jong Almere City FC34-38
ODIN '5934-35
SteDoCo34-35
Huizen34-33
FC Rijnvogels34-33

Derde divisie zo

De Dijk34-83
Westlandia34-75
Dongen34-66
Hercules34-61
Quick '2034-55
Be Quick 188734-54
EVV34-48
HSC '2134-48
HBS34-47
OFC Oostzaan34-44
JVC Cuijk34-44
OJC Rosmalen34-41
Magreb '9034-39
Jong De Graafschap34-36
Juliana '3134-35
UDI '1934-31
Jong Achilles '2934-28
Jong FC Den Bosch22-16

Hoofdklasse A za

Spijkenisse28-56
Ter Leede28-56
Noordwijk28-53
Achilles Veen28-53
Swift28-49
Ajax28-45
Jodan Boys28-41
Hoek28-38
DFS28-38
Argon28-36
RVVH28-33
Zwaluwen28-30
Sliedrecht28-24
Smitshoek28-24
FC Breukelen28-12
Haaglandia/W.0-0

Hoofdklasse B za

ACV30-65
DOVO30-60
Staphorst30-53
CSV Apeldoorn30-51
Excelsior '3130-46
SC Genemuiden30-45
Sparta Nijkerk30-45
SDC Putten30-45
Eemdijk30-42
AZSV30-38
Urk30-38
NSC Nijkerk30-37
Flevo Boys30-35
Oranje Nassau30-32
SDV Barneveld30-25
ASV Dronten30-11

Hoofdklasse A zo

ADO '2030-64
Woezik30-55
SJC30-53
Hollandia30-53
Silvolde30-49
De Meern30-45
SWZ Boso Sneek30-41
SDO30-40
Heerenveen30-38
De Bataven30-38
MSC30-37
RKHVV30-37
Alverna30-36
JOS/Watergr.meer30-36
Hoogland30-33
Dieze West30-6

Hoofdklasse B zo

Blauw Geel '3830-65
Quick30-54
OSS '2030-49
Vlissingen30-49
Halsteren30-47
Nuenen30-45
DHC30-44
Gemert30-41
Groene Ster30-37
IFC30-35
RKAVV30-35
EHC30-35
DESO30-34
Gestel30-34
Chevremont30-33
DOSKO30-27

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2